Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26051 Re: Pitamo Mehanicare ?
neki kineski nosaĆ
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#26052 Re: Pitamo Mehanicare ?
Dijamant
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#26054 Re: Pitamo Mehanicare ?
Za reparaciju sociva u farovima za Megane II trazio 500 KM. Nov zamjenski far 120-150 KM.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26055 Re: Pitamo Mehanicare ?
stavi ynate hejteri ,oni to bolje na prave nego fabrika poyyy
- nivla
- Posts: 6572
- Joined: 12/01/2008 23:44
#26056 Re: Pitamo Mehanicare ?
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#26057 Re: Pitamo Mehanicare ?
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#26058 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ta ce francuzi, japanci su tite.... pa i prof. Marjanovic, poslanik, ministar zivo toyotu a prije mazdu ha jaa
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#26060 Re: Pitamo Mehanicare ?
Eto vidis 2 jp vozi, jedan prije a drugi poslijepodne... 
- mk ultra
- Posts: 24038
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#26061 Re: Pitamo Mehanicare ?
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
#26063 Re: Pitamo Mehanicare ?
Je li to onaj tip što se prije 4 godine intenzivno reklamirao kako jedini rasklapa farove u gradu i ugrađuje projektore u postojeće halogene farove? Sjećam se da sam mu tada nekad slao upit za farove od H GTC (neko nije vratio plastiku na blatobranu prilikom zamjene sijalice, pa je uletilo svašta bilo), znam da je cijenio rasklapanje i čišćenje fara u zavisnosti od oštećenja, meni planirao naplatiti 150 KM za oba (a utvrdio da su u jako lošem stanju). Vidi frajera što je poskupio u međuvremenu, da nije d.o.o. registrovao.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26064 Re: Pitamo Mehanicare ?
u medjuvremenu je magistrirao 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26065 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma meni je bezveze placat nekom toliko da, kao, reparira farove ako se drugi novi ili dobri polovni mogu naci. Jedino ako je rijetko nesto pa nema izbora il ako hoces ubacit one slaufe sto crknu za mjesec 
-
Naslovnica
- Posts: 35480
- Joined: 20/03/2013 15:38
#26066 Re: Pitamo Mehanicare ?
Isprepadaste me ba!
Nahvalio je dijagnostiku a po vama ispada da je skoro pa šarlatan?!
Nahvalio je dijagnostiku a po vama ispada da je skoro pa šarlatan?!
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#26067 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kazu u Skutoriji ima pticijeg mlijeka, al eto ima u Mokrom, samo sto su im razlicite poslovne jed za felge i gume za karoserijske dijelove za autoelektroniku itd 
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#26068 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jel narucivao neko dijelove sa one sgranice AUTO BOX? Kakva su iskustva? Imaju li dijelova? Placa li se postarina?
-
sale07
- Posts: 1378
- Joined: 18/05/2018 12:28
#26069 Re: Pitamo Mehanicare ?
Znala neko sta moze biti, pocela mi se ventilacija u autu cudno ponašati.
Kad ugasim ventilaciju puse na Max, ispod sajbe ventilator mi huci puno kao kad se tek auto upali pa dok ga ne ugrije.
Rucno smanjim ventilator ono jos jace puse itd.
Uglavnom radi i klima i ventilacija samo je pobudalila.
Citroen C5 auto.
Kad ugasim ventilaciju puse na Max, ispod sajbe ventilator mi huci puno kao kad se tek auto upali pa dok ga ne ugrije.
Rucno smanjim ventilator ono jos jace puse itd.
Uglavnom radi i klima i ventilacija samo je pobudalila.
Citroen C5 auto.
- kabal1337
- Posts: 13449
- Joined: 11/02/2012 21:08
#26070 Re: Pitamo Mehanicare ?
kod nas skuplji dijelovi sa otpada nego novi ( kao i poliranja i sl) 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26071 Re: Pitamo Mehanicare ?
pa original je skuplje ,bolja je polovna krajnica original nego kineska 
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
#26072 Re: Pitamo Mehanicare ?
Rezistor?sale07 wrote: ↑28/02/2020 19:01 Znala neko sta moze biti, pocela mi se ventilacija u autu cudno ponašati.
Kad ugasim ventilaciju puse na Max, ispod sajbe ventilator mi huci puno kao kad se tek auto upali pa dok ga ne ugrije.
Rucno smanjim ventilator ono jos jace puse itd.
Uglavnom radi i klima i ventilacija samo je pobudalila.
Citroen C5 auto.
Znam da mi je jednom električar rekao da im je to mana i da mora da se mijenja jednom kad počne čudno da se ponaša, a nije jeftin.
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#26073 Re: Pitamo Mehanicare ?
Orginal akumuLjator u ovlasCenom servisu 360km a kod Hene na Stupu 110km sa 2 g garancije kaze topla prva ugradnja u vau vau koncernu 
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26074 Re: Pitamo Mehanicare ?
Wix filteri, jesu li ok??? More li na francuza??? 
-
sale07
- Posts: 1378
- Joined: 18/05/2018 12:28
#26075 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma nek Kosta koliko god samo da ne bude de promjeni ovo ti promjenis ono ne rjesi problem.suit_up wrote: ↑28/02/2020 20:26Rezistor?sale07 wrote: ↑28/02/2020 19:01 Znala neko sta moze biti, pocela mi se ventilacija u autu cudno ponašati.
Kad ugasim ventilaciju puse na Max, ispod sajbe ventilator mi huci puno kao kad se tek auto upali pa dok ga ne ugrije.
Rucno smanjim ventilator ono jos jace puse itd.
Uglavnom radi i klima i ventilacija samo je pobudalila.
Citroen C5 auto.
Znam da mi je jednom električar rekao da im je to mana i da mora da se mijenja jednom kad počne čudno da se ponaša, a nije jeftin.
A evo sad sam malo guglao ovo za rezistor, i slični su simptomi, tako da bi moglo biti to.
