
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#38576 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
mjesavina povrca i dvije vrste fete sira iz rerne
...super ukusno,zdravo i bez mesa


-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#38577 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
aaa dud <3. kako sam ga pozelila. ovdje slabo ima, a i kad ima ne bude sladak i mirisan kao nas. sto ne jedete to, bolan?
iranci ga zovu tut, berem da je od njih i doslo ime nama samo vremenom t preslo u d. jako ga cijene, prave od njega desert. jos ga i suse pa serviraju uz caj. marcipan sa bijelim dudom je njam. turci a i ostatak middle east pravi pekmez od duda. citah nekad da ga ima na toj strani svijeta, dijelom sto raste, ocito,
cesto kad cujem rijec dud sidranova (AJ NOU
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38579 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
lunch~~ krompir salata & skusa....omiljeno
~~~~
~~~~

- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38581 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
... to je sve za danas..
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#38582 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
tacno tako, nema onaj okus maka dok se isti rucno ne samelje u onoj maloj masinici
evo i @Loo isto "okusila"
viewtopic.php?f=23&t=39684&p=15609617&h ... #p15609617
- dječak sa šibicama
- Posts: 51243
- Joined: 29/06/2011 23:39
#38583 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

neka pogaca, pletenica, od tijesta sa jajima i pavlakom, mlijekom, punjena sirom, dao sam joj ime Korona <3
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#38584 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Jel vi stvarno servirate sebi ovako jelo, svaki dan

-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38585 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..perfektna- foto -dječak sa šibicama wrote: ↑26/02/2020 15:41
neka pogaca, pletenica, od tijesta sa jajima i pavlakom, mlijekom, punjena sirom, dao sam joj ime Korona <3
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#38586 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
dječak sa šibicama wrote: ↑26/02/2020 15:41
neka pogaca, pletenica, od tijesta sa jajima i pavlakom, mlijekom, punjena sirom, dao sam joj ime Korona <3
- lasakad
- Posts: 87
- Joined: 06/05/2011 10:56
#38587 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Dobra , zamišljam pržene paprike i mileram uz njudječak sa šibicama wrote: ↑26/02/2020 15:41
neka pogaca, pletenica, od tijesta sa jajima i pavlakom, mlijekom, punjena sirom, dao sam joj ime Korona <3
- lasakad
- Posts: 87
- Joined: 06/05/2011 10:56
#38588 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Na poslu ručak , ostaci od sinoć + povrće skuhano prije posla


- dječak sa šibicama
- Posts: 51243
- Joined: 29/06/2011 23:39
#38589 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Iz glave, brasna cirka pola kilograma ali otprilike ja to, dodaje se brasna koliko jos treba, bitno je da osjetis pod rukom.
80 grama putera se istopi, zamijesi se sa mlijekom ne sa vodom, 20 grama svjezeg kvasca ili pola onog Digo svjezeg, moze i suhi pretpostavljam, jedno jaje i 100 grama pavlake, sve se mijesi na stolu dodaje se brasno po potrebi.
Ja uvijek kvasac stavljam u mlako mlijeko ili vodu, kasika brasna i pola kasikice secera, so ide tek kasnije. Secer odmah aktivira kvasac, dok so ima svojstvo da radi obrnuto, zato solim kasnije kad dodajem pavlaku i jaje.
Kad dobijes neku masu dovoljno mekanu, a da nije previse ljepljiva, stavi se u pobrasnjenu posudu i ostavi pokriveno da nadodje.
Kad nadodje, na pobrasnjenom stolu ili radnoj povrsini izradis kao kvadrat, filujes sirom u koje dodas samo bjelance a zumance ostavis za premazati, motas do pola i onda drugu polovicu izrezes ili nozem ili sjekacem za pizzu onako kao rezanci, samo zarezes, pa radis pletenice i prebacujes preko onog vec smotanog. Trebalo bi to ljepse izgledati nego moje ali ajde de. Na kraju se premaze zumanjcem, pospe se susamom, i pece se na cirka 200 stepeni nekih pola sata do 40 minuta, pazis samo da kad zumance dobije boju prekrijes onda folijom ili papirom za pecenje da ne gori, i peces jos do kraja dok ne bude gotovo.
80 grama putera se istopi, zamijesi se sa mlijekom ne sa vodom, 20 grama svjezeg kvasca ili pola onog Digo svjezeg, moze i suhi pretpostavljam, jedno jaje i 100 grama pavlake, sve se mijesi na stolu dodaje se brasno po potrebi.
Ja uvijek kvasac stavljam u mlako mlijeko ili vodu, kasika brasna i pola kasikice secera, so ide tek kasnije. Secer odmah aktivira kvasac, dok so ima svojstvo da radi obrnuto, zato solim kasnije kad dodajem pavlaku i jaje.
Kad dobijes neku masu dovoljno mekanu, a da nije previse ljepljiva, stavi se u pobrasnjenu posudu i ostavi pokriveno da nadodje.
Kad nadodje, na pobrasnjenom stolu ili radnoj povrsini izradis kao kvadrat, filujes sirom u koje dodas samo bjelance a zumance ostavis za premazati, motas do pola i onda drugu polovicu izrezes ili nozem ili sjekacem za pizzu onako kao rezanci, samo zarezes, pa radis pletenice i prebacujes preko onog vec smotanog. Trebalo bi to ljepse izgledati nego moje ali ajde de. Na kraju se premaze zumanjcem, pospe se susamom, i pece se na cirka 200 stepeni nekih pola sata do 40 minuta, pazis samo da kad zumance dobije boju prekrijes onda folijom ili papirom za pecenje da ne gori, i peces jos do kraja dok ne bude gotovo.
- sadie_forever
- Posts: 6009
- Joined: 24/08/2014 21:34
#38590 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ovo je razlog stol balkanci zive do 65lasakad wrote: ↑26/02/2020 16:19Dobra , zamišljam pržene paprike i mileram uz njudječak sa šibicama wrote: ↑26/02/2020 15:41
neka pogaca, pletenica, od tijesta sa jajima i pavlakom, mlijekom, punjena sirom, dao sam joj ime Korona <3![]()
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#38591 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Sjoooo sta nam muskadije kuha
super
Skontala
slicno sam ja motala prije ca 2 hefte...turkinja me navrati
Def paprike i pavlaku uz to
Hvala
Skontala
Def paprike i pavlaku uz to
Hvala
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#38592 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Holesterol imam gratis 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- plain vanilla
- Posts: 70284
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
#38595 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
lijepo .. zelje i sir?
- plain vanilla
- Posts: 70284
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
- sadie_forever
- Posts: 6009
- Joined: 24/08/2014 21:34
#38597 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
a sta je zelje sta je spinat? difference?
meni najdraza pita od zelja,mama prije brala negdje po sumi..ali niko za tu biljku ovdje ne zna.gdje da nadjem zelje?
meni najdraza pita od zelja,mama prije brala negdje po sumi..ali niko za tu biljku ovdje ne zna.gdje da nadjem zelje?
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38598 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
...... mozda je u tome razlika.. 
- sadie_forever
- Posts: 6009
- Joined: 24/08/2014 21:34
#38599 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
uglavnom raste po livadama tako mi kaze mama
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#38600 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
da nije kiselica? mada ako u pitu onda moižda BIJELA LOBODA iliti pepeljuga
nikad probala


