Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#26576 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Oj... sutra ću vas opet ja nervirat od Stupske pa skroz kroz grad... 
-
Naslovnica
- Posts: 35439
- Joined: 20/03/2013 15:38
#26577 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Samo se drži desne i nema nerviranja!Travnički Noćni Šetač wrote: ↑15/02/2020 21:45 Oj... sutra ću vas opet ja nervirat od Stupske pa skroz kroz grad...![]()
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#26578 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
prije bi došao da si išao preko bijelih voda hahanepass1 wrote: ↑15/02/2020 08:41 Jucer ujutro za gorazde, potrefi se nema guzve. Do pred rogaticu oko 45 minuta. I tu kolona dva kamiona i desetak auta. Gledao na sat 13min mi trebalo da prodjem rogaticu. Od zadnjeg semafora do onog nekog skladista gradjevinskog materijala ostane mi g5 i neki kombi da prestignem. Malo su i semafori rasparcali kolonu. Posle skladista ide jaka krivina desno, onda kao neka S krivina i ima pravac nekih 100m za prestizanje. Pola pravca je u jednom smjeru isprekidana, pola u drugom. Oba auta sam prestigao i prije zavrsetka isprekidane bio u svojoj traci. Znaci voze ljudi jbt 20 na sat. Malo posle njih kamion jbg mislim da nije ni 20 voziio, samo ga zaobisao na punoj. Stignem i trebu sa tiguanom 3.0 tdi. 50 vrhunac za njom gamizao do kukavica i prvog pravca.
I stvarno sporaci ispizde covjeka pocnes gluposti praviti
ja tamo idem jer je meni dionica pogotovo ljeti manje stresna
jest put malko opasniji al eto,pogotovo sad kad je pao snijeg....nema saobracaja pa zato ali je put losh
- dadoka84
- Posts: 3476
- Joined: 04/08/2006 00:30
#26579 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Danas debil zaustavio saobraćaj u srednjoj traci kod maršalke. umalo se nisam zakucao u auto ispred. Debil pušta da se auta prestroje iz desne trake...
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#26580 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Naslovnica wrote: ↑15/02/2020 22:10Samo se drži desne i nema nerviranja!Travnički Noćni Šetač wrote: ↑15/02/2020 21:45 Oj... sutra ću vas opet ja nervirat od Stupske pa skroz kroz grad...![]()
![]()
- Romeo 80
- Posts: 4627
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#26581 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
http://www.klix.ba/vijesti/bih/vozace-u ... /200213063
Je li se ovo ukazuje svjetlo na kraju tunela? Ruke im se pozlatile za svakog degenerika koji je tolika tetka da ga kazne zbog prespore voznje.

Je li se ovo ukazuje svjetlo na kraju tunela? Ruke im se pozlatile za svakog degenerika koji je tolika tetka da ga kazne zbog prespore voznje.
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#26582 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Za sve sporace ima lijek, kad ih prestignes uspori na 20, skontat ce debili ubrzo fazon i nek se oni malo nerviraju
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26583 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
samo puna kocnica im je lijek 
-
zigson
- Posts: 4817
- Joined: 04/04/2015 22:17
#26584 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Za izazivanje saobraćajne nesreće sbog spore vožnje, vozaču može biti izrečena i zabrana upravljanja vozilom u trajanju do dva mjeseca.
Kako ovo dokazati, kada bi se desilo eventualno
Kako ovo dokazati, kada bi se desilo eventualno
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#26585 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kad si već pomenuo prvu: neki dan sam kroz Visoko od onog mosta (kod autobuske) do semafora kod Suše za kolonom vozio cijelo vrijeme doslovno u prvoj brzini ili na kvačilu. Niti možeš zaobići (centar grada + nadolazeći saobraćaj) niti ikome pada na pamet da iole ubrza. Jasno, nikome (osim meni) ne pada na pamet niti da propusti pješake na pješačkom.bitanga_sa_otesa wrote: ↑15/02/2020 08:51 Sinoc na glavnoj degenerici voze 20-30,mokro jbga reklo im:u prvu i polako...
Uslovi za vožnju bili idealni: asfalt suh, vidljivost do Saturna i dalje, temperatura u plusu.
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#26586 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Juče slična situacija: idem od kružnog Velešići, prolazim pravo ulicom ka glavnoj i na semaforu trebam desno. Isljučio se onaj semafor za pravo i desno, ali radi još par sekundi onaj samo za desno. Visim neki čovjek prelazi, vozač ispred ga zaobilazi i ide desno. Iako sam siguran da njemu ne može biti zeleno kad je taj semafor za mene zelen, stanem i pogledam, vidim njemu je već debelo crveno (i bilo je vjerovatno kad je nagazio na pješački), ali ga ne mogu sad zgaziti (ipak mislim da policija ne bi bila oduševljena takvim postupkom). Upozorim ga zvučnim signalom, on stane i širi ruke, kao svađao bi se.tempuser wrote: ↑15/02/2020 09:09Na pjesackom semaforu?strucnjakdemagog wrote: ↑14/02/2020 13:14 Nema veze sa vozačima, ali ima sa nerviranjem.
Maloprije nas 10 čeka na semaforu i neka guska tek dođe i ne čekajući ni sec, pređe na crveno. Nakon 15-ak sec. odnekud se stvori policajac, zaustavi je i uzima joj podatke. Ja onako prolazim pored njih i čujem kad mu ona kaže: "i baš ti mene našo...". Kontam da joj ja kažem koju, ali prećutih, da me ne bi povukla za jezik, a policajac tu.
Vjrovatno je dobila kaznu i nadam se da je naučila lekciju.![]()
Jucer meni cekam na semafiru (u autu) iz Kolovorske u H. Cemerlica i drugi sam po redu, zeleno se pali, prvi auto krece, u tom trenutku zena na crveno bez zaustavljanja i gledanja prelazi cestu, malo zastade u lijevoj traci da prvi prodje i nastavi da prelazi kao da me nema. Zatrubim, pokazem na semafor, on se vrati nazad ko da je struja opucala! Kasnije kontam, jbte, ako se i zamislila pa mehanicki zagazila na trotoar prvi auto je morao "razbuditi", ali ovo je fakat ona seljacka, ne hebem nista za sta nema kazne (ili su male sanse da me kazne) nego upri i goni!
Pa onda vozač kriv kad udari pješaka.
I šta bi sa onim kažnjavanjem pješaka sa 50 KM? Jedno vrijeme su u Sarajevu kažnjavali pješake koji prelaze na crveno ili van pješačkog.
Btw, nedavno sam prolazio onim podzemnim prolazom na Stupskoj petlji. Ne boli.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#26587 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nagovorio si me u najbrzoj traci da vozim....Naslovnica wrote: ↑15/02/2020 22:10Samo se drži desne i nema nerviranja!Travnički Noćni Šetač wrote: ↑15/02/2020 21:45 Oj... sutra ću vas opet ja nervirat od Stupske pa skroz kroz grad...![]()
![]()
...
Salim se.... nesto nema velike guzve osim standardno na Stupu kod pijace, ali opet se potrefe tri strucnjaka jedan pored drugog... ne kontam nikako gdje je svrha uporedo voziti...
-
Naslovnica
- Posts: 35439
- Joined: 20/03/2013 15:38
#26588 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nema tu nikakve svrhe nego ljudi naprosto ne haju za ostale učesnike u saobraćaju, Sarajevo je postalo mjesto oholih, sebičnih i pokvarenih spodoba seljačkog mentaliteta, ali ne onog poštenog seljaka, nego lukavog seljačine, koji je spreman da te zajebe i izgubi obraz zbog 10KM, a usput se smije i rokće k'o svinja.Travnički Noćni Šetač wrote: ↑16/02/2020 11:51Nagovorio si me u najbrzoj traci da vozim....Naslovnica wrote: ↑15/02/2020 22:10Samo se drži desne i nema nerviranja!Travnički Noćni Šetač wrote: ↑15/02/2020 21:45 Oj... sutra ću vas opet ja nervirat od Stupske pa skroz kroz grad...![]()
![]()
![]()
![]()
...
Salim se.... nesto nema velike guzve osim standardno na Stupu kod pijace, ali opet se potrefe tri strucnjaka jedan pored drugog... ne kontam nikako gdje je svrha uporedo voziti...
Pokvaren nekakav svijet.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#26589 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ali opet se moze naci fine raje.... i dobar parking..... 
-
Naslovnica
- Posts: 35439
- Joined: 20/03/2013 15:38
#26590 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Normalno.
Mada sve manje i manje.
Došli divlji, otjerali pitome.
Mada sve manje i manje.
Došli divlji, otjerali pitome.
-
Tambure
- Posts: 838
- Joined: 12/12/2019 16:50
#26591 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jel to ona seljacka kroz grad desna spora lijeva brzaTravnički Noćni Šetač wrote: ↑16/02/2020 01:37Naslovnica wrote: ↑15/02/2020 22:10Samo se drži desne i nema nerviranja!Travnički Noćni Šetač wrote: ↑15/02/2020 21:45 Oj... sutra ću vas opet ja nervirat od Stupske pa skroz kroz grad...![]()
![]()
![]()
![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26592 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
jok ovo je graDŽanska,sve su spore 
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#26593 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ma šta ti je to bi sa matere čefine zgulilo za 10 maraka...grozna vremena još grozniji ljudiNaslovnica wrote: ↑16/02/2020 11:55
Nema tu nikakve svrhe nego ljudi naprosto ne haju za ostale učesnike u saobraćaju, Sarajevo je postalo mjesto oholih, sebičnih i pokvarenih spodoba seljačkog mentaliteta, ali ne onog poštenog seljaka, nego lukavog seljačine, koji je spreman da te zajebe i izgubi obraz zbog 10KM, a usput se smije i rokće k'o svinja.
Pokvaren nekakav svijet.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#26594 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Prolasci kroz crveno, preticanja preku pune linije kroz noć i maglu, skretanja u zabranjenim smjerovima, "peglanje" krivina, vožnja suprotnom trakom, čekanje zelenog svjetla na pješačkom prelazu, pješaci koji neće podzemnim prolazom već pretrčavaju kroz raskrsnicu, ...
Uglavnom ništa novo što već nije do sada spomenuto u ovoj temi...
Uglavnom ništa novo što već nije do sada spomenuto u ovoj temi...
-
Emir92
- Posts: 307
- Joined: 13/01/2011 15:31
#26595 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Za ove sto "peglaju" krvinu nekad pozelim da vozim kakvu grdosiju od kamiona pa kad te vidi da u livadu pored pobjegne. Fkt mi nisu jasni, jos vozi garant oko ogranicenja -.-Travnički Noćni Šetač wrote: ↑16/02/2020 21:28 Prolasci kroz crveno, preticanja preku pune linije kroz noć i maglu, skretanja u zabranjenim smjerovima, "peglanje" krivina, vožnja suprotnom trakom, čekanje zelenog svjetla na pješačkom prelazu, pješaci koji neće podzemnim prolazom već pretrčavaju kroz raskrsnicu, ...
Uglavnom ništa novo što već nije do sada spomenuto u ovoj temi...
-
Naslovnica
- Posts: 35439
- Joined: 20/03/2013 15:38
#26596 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Prvi ja peglam krivinu tamo gdje je pregledno i gdje nikoga ne ugrožavam.
Ovo peglanje što je snimljeno nikada sebi ne bih dopustio, ali da peglam - peglam.

Ovo peglanje što je snimljeno nikada sebi ne bih dopustio, ali da peglam - peglam.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#26597 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sinoc oko 22h, Put Zivota od Zeljezničke prema AC Quattru, na cijelom potezu cesta skoro pusta, svega ni 5 auta, ali se u lijevoj gusla malo manje od 50 kmh. "Kolovodja" je debil u Smartu Forfour-u, u kabini upaljeno svjetlo, nazad zena i dijete i naravno u ruci mobitel. Takve imbecile treba sicerat iz auta, natjerat ga da zenu i dijete posalje taksijem kuci, njemu isjeci votacku na licu mjesta i fiknut krampu u hladnjak! 
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#26598 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne jednom mi se desilo da ispred mene neko vozi ispod ograničenja a pegla doslovno svaku krivinu.Emir92 wrote: ↑17/02/2020 10:38Za ove sto "peglaju" krvinu nekad pozelim da vozim kakvu grdosiju od kamiona pa kad te vidi da u livadu pored pobjegne. Fkt mi nisu jasni, jos vozi garant oko ogranicenja -.-Travnički Noćni Šetač wrote: ↑16/02/2020 21:28 Prolasci kroz crveno, preticanja preku pune linije kroz noć i maglu, skretanja u zabranjenim smjerovima, "peglanje" krivina, vožnja suprotnom trakom, čekanje zelenog svjetla na pješačkom prelazu, pješaci koji neće podzemnim prolazom već pretrčavaju kroz raskrsnicu, ...
Uglavnom ništa novo što već nije do sada spomenuto u ovoj temi...
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#26599 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Jos jedan radarofob, S. Zajke ogranicenje 60
-
ITNet
- Posts: 998
- Joined: 30/09/2016 11:47
#26600 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Juce oko 12 krenem u Hadzice, iza Coca cole pukla ona ravnica 5 automobila ispred mene i vozimo ravno 40 jer tako diktira onaj prvi, nikoga iz suprotnog smjera, cekam da neko pocne preticati ali niko nista ejjjjj, i tako sa citavih 68Kmh preteknem 5 lola, uzas 
