sto bi reko vamo jedan naslagaj nam ko drrrva
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#38330 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Lol
Edit a sada vidim plavo
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#38332 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
standard cake recept prilagodjen vlastitom ukusu
200 gr putera (ja sam 150gr kokos putera sa 2 kasike kokos mlijeka)
200 gr secera (ja sam 125 gr kokosovog secera)
8 gr vanilin secer
4 kom jaja
200 gr brasna
1 ½ kasicica praska za pecivo
malo soli
4 cajne kasicice cimeta
3 supene kasike krupnog cimet secera + ekstra za posuti *
100 gr krupno sjecenih oraha (kod mene ljesnjaci i pecan orasi)
2 jabuke ,1 na kockice,1 na reznjeve
Izmiksati puter,secer i vanilin secer.Dodavati jaja jedno po jedno,miksati dok se masa ne sjedini.Brasno promjesano sa praskom za pecivo,cimetom, cimet secerom i malo soli pomalo dodavati i miksati do ujednacene mase.Orahe i jabuku na kockice dodati (prethodno sa jednom kasikom brasna promjesati da ne propadnu na dno).
U tavu ugrijati malo putera pa proprzitit reznjeve jabuke sa malo secera dok se ne karameliziraju (ja sam kokosov puter sa javorovim sirupom koristio,dobije se fina crvenkasta boja)
Istresti tijesto u posudu za pecenje (prethodno pomascenu i pobrasnjenu).Poredati reznjeve jabuke i posuti sa cimet secerom.
Meni je bilo dovoljno ca 40 minuta na 175 stepeni (zavisi od rerne i od posude.Cake posuda mora duze)
Sacekati da se malo ohladi prije nego se izvadi iz posude i ostaviti na resetki da se skroz ohladi.
*ja sam kupio krupni cimet secer ali ga je lako napraviti. Nasuti u teglicu malo vise od pola krupnog kristal secera, na to dodati kasicicu cimeta,zavrnuti poklopac i dobro protresti. Popravlja ukus kapucinu,bilo kakvom jelu sa jabukom.Takodje godi i na ovsenoj kasi (ili bilo kojoj drugoj).Volim da zapucketa pod zubima
p.s. ako neces da posipas secerom moze se uzeti dvije kasike dzema od marelice sa kasikom vode, ugrijati,promjesati i pramazati cetkicom pa se dobije lijepi sjaj
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#38333 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
nisam bas za hladne supe u ove zimske danecendlerbing wrote: ↑13/02/2020 07:45
Tačno sam morala guglati...gdje ti je crvena boja od paradajza? I jesi li stvarno stavljala papriku, vidim u receptima da ide? Nekako mi paprika nije za juhu...i kockice hljeba se spominju, popečene po želji u malo maslaca...zainteresovala sam se![]()
krem supa od paprike je nenadmashiva

- lasakad
- Posts: 87
- Joined: 06/05/2011 10:56
#38334 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Može li recept za ovu supu od paprika ? Hvalasamsonsam wrote: ↑13/02/2020 16:14nisam bas za hladne supe u ove zimske danecendlerbing wrote: ↑13/02/2020 07:45
Tačno sam morala guglati...gdje ti je crvena boja od paradajza? I jesi li stvarno stavljala papriku, vidim u receptima da ide? Nekako mi paprika nije za juhu...i kockice hljeba se spominju, popečene po želji u malo maslaca...zainteresovala sam se![]()
krem supa od paprike je nenadmashiva...ima malo vise posla (paprike idu prvo pod gril u rerni,pa se gule a kad je supa gotova sve ide kroz sito) ali ukus je pravi,vjeruj mi
![]()
![]()
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#38335 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
U Vapianu su zimi uvijek imali ukusnu supu od paprika i đumbira.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#38337 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nije komplikovana za napraviti samo uzme malo vremena.
3 paprike (zavisi od velicine) se grilaju dok ne budu za guljenje (jos lakse na rostilju napolju).
U serpu za supu proprziti crveni i bijeli luk (kolicina zavisi od vlastitog ukusa..ja stavljam vise).Dodaje se jedna kasika paradajz pirea i malo proprzi.Na to idu oguljene,isjecene paprike i 2 oguljena,isjecena paradajza i jedna chilli papricica (ili mljeveni chilli).15-20 minuta na laganoj vatri kuhati. Sa stapnim mikserom propasirati,dodati 2 kasike (kokosovog) krema (moze a ne mora) i za svaki slucaj “provuci” kroz fino sito da ne bi slucajno koja ljuspica ostala.
Servirati sa sitno sjecenim bosiljkom ili kasicicom kajkmaka.
Vraca iz mrtvih
p.s. pravio sam i bez grilanja paprike ali ukus i miris su ipak bolji poslije grila
Last edited by samsonsam on 13/02/2020 16:57, edited 1 time in total.
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
- lasakad
- Posts: 87
- Joined: 06/05/2011 10:56
#38340 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
2 Oguljena (paradajza ? ) vjerovatno .. Probam , imam u zamrzivaču grilovanih , nadam se da mogu iz zamrzivača ?samsonsam wrote: ↑13/02/2020 16:43Nije komplikovana za napraviti samo uzme malo vremena.
3 paprike (zavisi od velicine) se grilaju dok ne budu za guljenje (jos lakse na rostilju napolju).
U serpu za supu proprziti crveni i bijeli luk (kolicina zavisi od vlastitog ukusa..ja stavljam vise).Dodaje se jedna kasika paradajz pirea i malo proprzi.Na to idu oguljene,isjecene paprike i[b] 2 oguljena[/b],isjecena i jednu chilli papricicu (ili mljeveni chilli).15-20 minuta na laganoj vatri kuhati. Sa stapnim mikserom propasirati,dodati 2 kasike (kokosovog) krema (moze a ne mora) i za svaki slucaj “provuci” kroz fino sito da ne bi slucajno koja ljuspica ostala.
Servirati sa sitno sjecenim bosiljkom ili kasicicom kajkmaka.
Vraca iz mrtvih![]()
p.s. pravio sam i bez grilanja paprike ali ukus i miris su ipak bolji poslije grila![]()
Hvala
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
- GandalfSivi
- Posts: 22781
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#38347 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Vidim kiseli kupus zaprzen sa krompir pireom i kobasicama u jako skoroj buducnosti 
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#38348 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
poguzijski nema staGandalfSivi wrote: ↑13/02/2020 18:40 Vidim kiseli kupus zaprzen sa krompir pireom i kobasicama u jako skoroj buducnosti![]()
ja sebi nesto slicno maxuz preksinoc
.

- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#38349 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Gospoja je pravila ovo drvece...kaze moras nesto zdravo jesti...
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#38350 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ja obozavam ovo drvece..exliberal-ex wrote: ↑14/02/2020 01:17
Gospoja je pravila ovo drvece...kaze moras nesto zdravo jesti...![]()

danas bez mesa