Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Qler
Posts: 25827
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#26526 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Qler »



Moskva je ovo davno uvela... A i još dosta gradova
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26527 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

znaci samo ostaje deranje kroz prozor MAKNI STOKO :lol: :evil:
User avatar
Qler
Posts: 25827
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#26528 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Qler »

Al zato jarane kad se upali žuto kao na startu formule 1. Svi po gasu, ha hu, milion auta u minuti prođe i upali se crveno, niko nije ostao u raskrsnici... Fasciniralo me to, niko ne pegla, svi pile, ulivne trake se spajaju na glavne ceste i ljudi se samo uključuju, niko ne koči niko ne usporava samo se uklopi u kolonu i gas...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26529 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

jedva cekam da i kod nas tako pocnu voziti.
User avatar
Qler
Posts: 25827
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#26530 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Qler »

Ja sam 20 minuta stajao na prozoru i divio se toj raskrsnici i saobraćaju :)
suit_up
Posts: 846
Joined: 31/12/2019 11:25

#26531 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by suit_up »

Možda više za papanluka ali, pošto je AVdi, može i ovdje. Potrudio se čojk, 17-ice su tu za svaki slučaj, mora da je ovo neka akustična folija, ipak je to premium. Slika(n)o u Banjaluci.

Image
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#26532 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Logovan »

Ovo obavezno uvesti kod nas hahahaha :mrgreen:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#26533 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

zar ne mislim da covjek mozda ceka staklo ili nije stigao da ugradi? :roll:

jedino pije vode prica ako ga vidjas sedmicu/dvije ovakvog..
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#26534 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Pa desi se da moras cekati. OVo je jedini nacin da bez ljepila zatvoris kabinu kad ti obiju auto.
User avatar
Romeo 80
Posts: 4627
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#26535 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Romeo 80 »

bitanga_sa_otesa wrote: 12/02/2020 22:39 jedva cekam da i kod nas tako pocnu voziti.
Drug moj, bojim se da ces se dobro nacekati :skoljka: :sad:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26536 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

i ti ces :D
User avatar
nepass1
Posts: 14676
Joined: 06/07/2017 07:35

#26537 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

Nije indija, ali u egiptu pricaju preko sirena, ja nigdje ne vidjeh semafor nit pjesacki prelaz.
preludezalude
Posts: 7008
Joined: 07/03/2012 00:09

#26538 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by preludezalude »

Indijci su posebna prica. U njihovoj tradiciji je da stalno trube.
Ziva istina... kad sam bio u Kataru, pa se potrefio kod pregleda auta i moguce kupovine. Indijac dosao...i prva stvar sta je uradio je bila isprobavanje sirene.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#26539 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by MorningStar »

preludezalude wrote: 13/02/2020 00:08 Indijci su posebna prica. U njihovoj tradiciji je da stalno trube.
Ziva istina... kad sam bio u Kataru, pa se potrefio kod pregleda auta i moguce kupovine. Indijac dosao...i prva stvar sta je uradio je bila isprobavanje sirene.
Nek proba tako u kataru pa kad na telefon mu samo obavijest o kazni u saobracaju stigne. :D
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#26540 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

bitanga_sa_otesa wrote: 12/02/2020 22:36 znaci samo ostaje deranje kroz prozor MAKNI STOKO :lol: :evil:
... ako je ispod 85 dB.
suit_up
Posts: 846
Joined: 31/12/2019 11:25

#26541 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by suit_up »

Image
Concord
Posts: 956
Joined: 14/12/2017 15:51

#26542 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Concord »

Jesi li slikao zbog VW felgi na drugom autu ili Sava guma? Ili oboje :mrgreen:
suit_up
Posts: 846
Joined: 31/12/2019 11:25

#26543 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by suit_up »

Passat je u pitanju, nego mi je Intensa zapala za oko. Nikad pameti nećemo doći.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#26544 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

a niko ne vidi da je felga preuska za ove gume,isto baloni :lol: :lol:
profatr
Posts: 508
Joined: 23/07/2016 07:01

#26545 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by profatr »

Ubja me kada mi se netko priljepi otpozadi navečer sa kineskim xenonima. Kada će se napokon na tehničkom te nezakonite i opasne preinake zaustaviti!?
User avatar
corsa
Posts: 2592
Joined: 15/12/2005 10:35
Location: Sarajevo

#26546 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by corsa »

profatr wrote: 13/02/2020 11:56 Ubja me kada mi se netko priljepi otpozadi navečer sa kineskim xenonima. Kada će se napokon na tehničkom te nezakonite i opasne preinake zaustaviti!?
To i bespotrebno paljenje zadnjih maglenki. Prednje mi stvarno nikad nisu zasmetale, ali zadnje brate izbiše oči.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#26547 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

profatr wrote: 13/02/2020 11:56 Ubja me kada mi se netko priljepi otpozadi navečer sa kineskim xenonima. Kada će se napokon na tehničkom te nezakonite i opasne preinake zaustaviti!?
Nikad! :sad:
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#26548 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

profatr wrote: 13/02/2020 11:56 Ubja me kada mi se netko priljepi otpozadi navečer sa kineskim xenonima. Kada će se napokon na tehničkom te nezakonite i opasne preinake zaustaviti!?
Kolega, to se piše ovako: "Kada će se napokon na tehničkom te nezakonite i opasne preinake zaustaviti i zašto nikad?!".
User avatar
hopi
Posts: 7255
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#26549 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by hopi »

suit_up wrote: 13/02/2020 11:48 Passat je u pitanju, nego mi je Intensa zapala za oko. Nikad pameti nećemo doći.
pa šta fali toj gumi i savi, pa obični pišljivi passat ne treba mu mišelin pilot sport nije bentley ili slično.
a to ako je ljetna guma zimi to naravno se slažem, a za po ljeti ne vidim problem.
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#26550 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

Ljetna je guma. Meni djeluje da je frajko vec promijenio set. :-D
Post Reply