Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

John Cleese
Posts: 42920
Joined: 25/05/2010 18:30

#38202 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by John Cleese »

Santic_Aleksa wrote: 09/02/2020 12:29 pusti to, nego hoćel bit kupus danas? :oops:
Samo ako ces pohvalit i to pazljivo biranim rijecima :D
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#38203 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

John Cleese wrote: 09/02/2020 12:33
Santic_Aleksa wrote: 09/02/2020 12:29 pusti to, nego hoćel bit kupus danas? :oops:
Samo ako ces pohvalit i to pazljivo biranim rijecima :D
:diva:
immuno
Posts: 2041
Joined: 07/04/2010 11:05

#38204 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by immuno »

Image
De ti aleksa zasladi pusti ba diskusije ovdje se kuha jel tako... Bujrum
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#38205 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

dobriii immunoo

evo i moji od zadnjeg puta, na brdo :mrgreen:


Image
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#38207 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Santic_Aleksa wrote: 09/02/2020 12:29 pusti to, nego hoćel bit kupus danas? :oops:
:lol:
sinoc bilo posljednje podgrijavanje.. jos uvijk bio, savrsen. :oops:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#38208 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

mO k3 wrote: 09/02/2020 13:33 Image
.. jel ovo pizza -- :shock:


...
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#38209 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

moonca wrote: 09/02/2020 13:37
mO k3 wrote: 09/02/2020 13:33 Image
.. jel ovo pizza -- :shock:


...
Burek , sto pitaš ?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#38210 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

mO k3 wrote: 09/02/2020 13:42
Burek , sto pitaš ?
:dajba:
.. :oops:
..ono, kao --sta vi znate -ovo je pizza..
..pa... :-) sto sastojaka- koji ukus imas... bgt.

.Image
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#38211 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

ja ću ti ukrast ovaj luk pa trehnut sa džigericom :izet:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#38212 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

..ja cu -kukuruz.. :oops:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#38213 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

moonca wrote: 09/02/2020 13:46
mO k3 wrote: 09/02/2020 13:42
Burek , sto pitaš ?
:dajba:
.. :oops:
..ono, kao --sta vi znate -ovo je pizza..
..pa... :-) sto sastojaka- koji ukus imas... bgt.

.Image
A šta će biti ?? :shock: :mrgreen: i ti nekada hajde da nešto napišem :)
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#38214 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

mO k3 wrote: 09/02/2020 14:03
moonca wrote: 09/02/2020 13:46
mO k3 wrote: 09/02/2020 13:42
Burek , sto pitaš ?
:dajba:
.. :oops:
..ono, kao --sta vi znate -ovo je pizza..
..pa... :-) sto sastojaka- koji ukus imas... bgt.

.Image
A šta će biti ?? :shock: :mrgreen: i ti nekada hajde da nešto napišem :)
eto, ako si to shvatio tako- neka ti bude... :thumbup:

:)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#38215 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

Aha ... znam falile su tri kapljice maslinovog ulja i tri polovice paradajza ;)
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#38216 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

cendlerbing wrote: 09/02/2020 12:23
Hvala na savjetima ali mislim da pretjeruješ/te. Ni za to "vjerovatno" nisi u pravu.
Zanimljivo je kako ljudi na osnovu nekog kratkog komentara pomisle da poznaju osobu iz tog komentara.
Ali hajde, ovo je meni u pamet za ubuduće. :thumbup:
.. kao sto si i navela- prat ce sudje.... :thumbup: :oops: - ljepshe je kuvati... :-D

..naravno, da nista ne znamo...sto ljudi sto cudi....

..i to zahvaljivanje- (hvala)zna nekada izgledati pretenciozno--
..koji je to' pokeraski 'izgled :oops: :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#38217 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

mO k3 wrote: 09/02/2020 14:11 Aha ... znam falile su tri kapljice maslinovog ulja i tri polovice paradajza ;)
e... vjerujem da si dodao pred sluzenje.. :oops: :lol: zadnji "touch'

#pistachiosulje
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#38218 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

moonca wrote: 09/02/2020 14:13
mO k3 wrote: 09/02/2020 14:11 Aha ... znam falile su tri kapljice maslinovog ulja i tri polovice paradajza ;)
e... vjerujem da si dodao pred sluzenje.. :oops: :lol: zadnji "touch'

#pistachiosulje
Naravno , eki tebe
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#38219 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Bobi »

Zoya wrote: 09/02/2020 10:36
zlo zlo wrote: 09/02/2020 10:23 zoya nije ni bitno što misli :mrgreen: :lol: :lol:


misliš da sadetin smije pisnut? bilo mami ili ženi? :lol: :lol:
Hm :lol:


Image
Top :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#38220 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Bobi wrote: 09/02/2020 14:19
:lol:
:mastakazes:

.. daj svoj tanjir.. na uvid.. :oops:
immuno
Posts: 2041
Joined: 07/04/2010 11:05

#38221 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by immuno »

Aleksa i tvoje hurmadzike supeeer 👍 brdo trebam dobiti uskoro tek onda su praveee🤗
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#38223 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

immuno wrote: 09/02/2020 14:52 Aleksa i tvoje hurmadzike supeeer 👍 brdo trebam dobiti uskoro tek onda su praveee🤗
zar ima još neko da pravi brdo, ovo moje staro 100 godina brat bratu :lol:
immuno
Posts: 2041
Joined: 07/04/2010 11:05

#38224 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by immuno »

Ma nepravi niko vec cu dobiti od jedne nane koja to vise nepravi... Nadam se brzo :)
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22781
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#38225 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by GandalfSivi »

Ostavim vas na par dana i odmah se zakuha. Odosmo u traciland. Sadetu ne prizivajte, svega vam, ona je mozda treca osoba u 14 godina ciji sam post morao prijaviti...
Post Reply