

Moderator: anex

Nisi juznije od mene..
exliberal-ex wrote: ↑07/02/2020 18:09Meni stomak nece paprike nikako ali sto mi je dusa umakat u ovo ulje od przenja/pecenja...jest da kasnije bogu dusu bog je nece ali nemogu odolit...jos ako je svjez/vruc hljeb….uh![]()


