NOVE CIJENE GORIVA

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#19951 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by channel10 »

iceman ze wrote: 06/02/2020 18:00 Evo vam insajderska dobro gorivo u Vogosci ona pumpa.... kao EP...
Benzin nije isti sigurno, a za dizel neka drugi pisu...
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#19952 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Throttle »

Za to i treba postavljat kameru
User avatar
Optimist
Posts: 15523
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#19953 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Optimist »

iceman ze wrote: 06/02/2020 19:57 Ppstavljaju srbi kameru na Vracama, hvata pojas i mobitel, testna faza tek....trrba haraciti....
Jel to ona bijela sa 3 diode sto vec ima?
Ima ih na vise mjesta u Lukavici.
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#19954 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

iceman ze wrote: 06/02/2020 19:57 Ppstavljaju srbi kameru na Vracama, hvata pojas i mobitel, testna faza tek....trrba haraciti....
Svaka čast ako je istina!
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19955 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

otkud srbi na vracama?
deny_s
Posts: 750
Joined: 22/04/2018 20:55

#19956 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by deny_s »

Mehemed wrote: 06/02/2020 17:34 Upravo je to. Najvjerovatnije mu HIFA poslala inspekciju. S obzirom da su na jakoj poziciji u ezdea stranci nije im bio problem narediti da se zapečati.
Gledam u aplikaciji da je Hifa u Živinicama 0.20KM i 0.25KM/l skuplja od In Vivo-a za D5 dizel i za BMB95 a za D4 0.15KM/l i 0.20KM/l, zavisi koja je Hifa
Što ne bojkotujete to sda gnovo,pas im mater
Uso 2 puta dok nisam saznao o kome se radi..marš u PM otišo,što više dobiješ i fening od mene
User avatar
pepeljara
Posts: 7355
Joined: 22/08/2003 00:00

#19957 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by pepeljara »

drug_profi wrote: 06/02/2020 11:34 Moram i ja danas. Na benzin mi prebacilo. Skroz zaboravio. Jucer onaj kijamet svi voze 20 na sat. Nikad kuci stic. Reko ne iso vala sad dole, a ne dam usputnim lihvarima 1.11 makar na svoju stetu na benzin vozio.
i meni :(

valja ici sipat 1.01 :D
User avatar
He1972
Posts: 1497
Joined: 17/09/2017 08:05

#19958 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by He1972 »

prefontaine wrote: 06/02/2020 12:41 Image
u oosta ih heb*m sdooooška Hinspekciyska :twisted:
Silent.Hunter
Posts: 496
Joined: 14/05/2011 10:12
Location: Shitville

#19959 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Silent.Hunter »

Mehemed wrote: 06/02/2020 17:54 BTS Visoko 2.06KM/l D5, a u Kaknju ima pumpi po čak 2.01KM/l D5
D5 na Trgošpedu i Delta petrolu 2.01 :D
Mehemed
Posts: 6193
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#19960 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Mehemed »

deny_s wrote: 06/02/2020 22:18 Što ne bojkotujete to sda gnovo,pas im mater
Uso 2 puta dok nisam saznao o kome se radi..marš u PM otišo,što više dobiješ i fening od mene
Sve dokle god postoje druge pumpe ja ni na jednoj Hifi neću nasuti. Nikada nisam nasuo niti ću nasuti.
Silent.Hunter wrote: 06/02/2020 22:49 D5 na Trgošpedu i Delta petrolu 2.01 :D
Da, vidio sam kasnije, a Gazprom Bačići 2.01 D4, u nas je svakako većina auta sa Euro 4 ili starijim motorima.
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#19961 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by studiorum_tuzlaensis »

Na hifu stajem samo kad me prolita u vožnji. Smeće od goriva i vlasnika.
User avatar
drug_profi
Posts: 65418
Joined: 16/07/2012 16:00

#19962 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by drug_profi »

Nisam na Hifi nasuo vise od godinu dana. Niti cu.
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#19963 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

iceman ze wrote: 06/02/2020 19:57 Ppstavljaju srbi kameru na Vracama, hvata pojas i mobitel, testna faza tek....trrba haraciti....
Jevem li im srpsku majku cuj pojas cuj mobitel, moze li uhvatiti pojas na zadnjim sjedistima i mobitel izmedju nogu
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#19964 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by shandrprcSA »

noviclan wrote: 07/02/2020 05:49
iceman ze wrote: 06/02/2020 19:57 Ppstavljaju srbi kameru na Vracama, hvata pojas i mobitel, testna faza tek....trrba haraciti....
Jevem li im srpsku majku cuj pojas cuj mobitel, moze li uhvatiti pojas na zadnjim sjedistima i mobitel izmedju nogu
pa i u Federaciji se isto sprema
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#19965 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by vjeshalica »

Sad kad glupacicama instagramusama stignu pravi pratitelji na kucni adresu hahahha dosta vise funjarica i slikavanja u voznji
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19966 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#19967 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Tomahawk11 »

channel10 wrote: 06/02/2020 20:09
iceman ze wrote: 06/02/2020 18:00 Evo vam insajderska dobro gorivo u Vogosci ona pumpa.... kao EP...
Benzin nije isti sigurno, a za dizel neka drugi pisu...
Umax?
User avatar
Optimist
Posts: 15523
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#19968 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Optimist »

vjeshalica wrote: 07/02/2020 08:35 Sad kad glupacicama instagramusama stignu pravi pratitelji na kucni adresu hahahha dosta vise funjarica i slikavanja u voznji
Ima ih koji doslovno zive na instagramu.
Cak i trudnocu vode na insta, slikavajuci svakodnevmo raznorazne poze i objavljujuci razne gluposti.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#19969 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by vjeshalica »

Seljacko pomodarstvo u kombinaciji sa teKniKom
User avatar
Laplace
Posts: 14690
Joined: 19/11/2012 18:37

#19970 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Laplace »

Optimist wrote: 03/02/2020 21:17 Pa zna se da mi imamo zaliha do maja. Dok se potrose.
Pogrešno, kolega. Kod nas zalihe traju sve dok barel ne poskupi, a onda misteriozno nestanu sve zalihe.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#19971 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by channel10 »

Tomahawk11 wrote: 07/02/2020 08:43
channel10 wrote: 06/02/2020 20:09
iceman ze wrote: 06/02/2020 18:00 Evo vam insajderska dobro gorivo u Vogosci ona pumpa.... kao EP...
Benzin nije isti sigurno, a za dizel neka drugi pisu...
Umax?
Da..auto tromo na njihovom benzinu..
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#19972 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Tomahawk11 »

channel10 wrote: 07/02/2020 11:32
Tomahawk11 wrote: 07/02/2020 08:43
channel10 wrote: 06/02/2020 20:09

Benzin nije isti sigurno, a za dizel neka drugi pisu...
Umax?
Da..auto tromo na njihovom benzinu..
Ne znam, ja sipam bar godinu i meni se čini da je sve ok.
Doduše, slaba mi je mašina, meni svejedno :-D
LongDong
Posts: 798
Joined: 22/04/2008 23:08

#19973 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by LongDong »

noviclan wrote: 06/02/2020 19:15
prefontaine wrote: 06/02/2020 12:41 Image
Svaka mu cast ako je kvalitet ok svaka mu cast a ovim lopovima za leka im trebalo
kvalitet je takav da frajer koji tu radi nikad nije nasuo gorivo u svoj rezervoar :skoljka:

al da su ovi u tuzli i oko govna to stoji, jebote najskuplje gorivo u državi čitaqvoj
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#19974 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by channel10 »

Tomahawk11 wrote: 07/02/2020 11:46
Tomahawk11 wrote: 07/02/2020 08:43

Umax?


Da..auto tromo na njihovom benzinu..
Ne znam, ja sipam bar godinu i meni se čini da je sve ok.
Doduše, slaba mi je mašina, meni svejedno :-D
Ja sipam gorivo sa EP 13 godina u isto auto i samo kad su bas velike razlike u cijeni, onda promijenim pumpu (imao sam -8pf na EP kartici). U zadnje 2-3 godine zna biti velikih razlika u cijenama i tada naspem recimo na UMax-u. Osjetim kad naspem na Umaxu da nije startan kao na gorivu sa EP. Tromije krece u prvoj drugoj i tada se najvise osjeti. Sto se tice predjenih km, tu je to negdje, ali eto ja primjetim da mu nesto fali naspram goriva sa EP.
A ni kod mene nije jako auto(79kw).
Posto mi je sad istekla kartica sa EP i nisam dobio novu (ko zna hocu li i dobiti) sad ce ici svakakvo gorivo :) i gledat cu samo cijenu. Prosao na tehnickom i sad moze bilo kakvo :).
Neko spominje TZ kao grad sa najskupljim gorivom. Nemojte samo ZE zaboraviti jer su cijene iste kao i u TZ. Na EP je i dalje benzin 2,31 kao kad je barel bio 70 dolara, a barel odavno ispod 60 i vrti se na 53-55... Zenica je najgora sto se tice konkurencije.

Jedno vrijeme sam sipao i na Ti Oil i nisam primjetio razliku u ovoj tromosti, kao sto primjetim na Umax-u. Probajte i na Ti Oilu gorivo(neko ne neki dan spominjao raznorazna prodavanja :D na toj pumpi.
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#19975 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

Uz cijenu barela i cijenu na puNpi uvijek morate računati i kurs dolara u odnosu na BAM.
Ne opravdavam naftnu mafiju, samo ka'em.
Post Reply