Benzin nije isti sigurno, a za dizel neka drugi pisu...
NOVE CIJENE GORIVA
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#19952 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Za to i treba postavljat kameru
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19955 Re: NOVE CIJENE GORIVA
otkud srbi na vracama?
-
deny_s
- Posts: 750
- Joined: 22/04/2018 20:55
#19956 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Što ne bojkotujete to sda gnovo,pas im materMehemed wrote: ↑06/02/2020 17:34 Upravo je to. Najvjerovatnije mu HIFA poslala inspekciju. S obzirom da su na jakoj poziciji u ezdea stranci nije im bio problem narediti da se zapečati.
Gledam u aplikaciji da je Hifa u Živinicama 0.20KM i 0.25KM/l skuplja od In Vivo-a za D5 dizel i za BMB95 a za D4 0.15KM/l i 0.20KM/l, zavisi koja je Hifa
Uso 2 puta dok nisam saznao o kome se radi..marš u PM otišo,što više dobiješ i fening od mene
- pepeljara
- Posts: 7355
- Joined: 22/08/2003 00:00
#19957 Re: NOVE CIJENE GORIVA
i menidrug_profi wrote: ↑06/02/2020 11:34 Moram i ja danas. Na benzin mi prebacilo. Skroz zaboravio. Jucer onaj kijamet svi voze 20 na sat. Nikad kuci stic. Reko ne iso vala sad dole, a ne dam usputnim lihvarima 1.11 makar na svoju stetu na benzin vozio.
valja ici sipat 1.01
- He1972
- Posts: 1497
- Joined: 17/09/2017 08:05
#19958 Re: NOVE CIJENE GORIVA
u oosta ih heb*m sdooooška Hinspekciyska
-
Silent.Hunter
- Posts: 496
- Joined: 14/05/2011 10:12
- Location: Shitville
-
Mehemed
- Posts: 6193
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#19960 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Sve dokle god postoje druge pumpe ja ni na jednoj Hifi neću nasuti. Nikada nisam nasuo niti ću nasuti.
Da, vidio sam kasnije, a Gazprom Bačići 2.01 D4, u nas je svakako većina auta sa Euro 4 ili starijim motorima.
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#19961 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Na hifu stajem samo kad me prolita u vožnji. Smeće od goriva i vlasnika.
- drug_profi
- Posts: 65416
- Joined: 16/07/2012 16:00
#19962 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Nisam na Hifi nasuo vise od godinu dana. Niti cu.
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#19964 Re: NOVE CIJENE GORIVA
pa i u Federaciji se isto sprema
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#19965 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Sad kad glupacicama instagramusama stignu pravi pratitelji na kucni adresu hahahha dosta vise funjarica i slikavanja u voznji
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#19968 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ima ih koji doslovno zive na instagramu.vjeshalica wrote: ↑07/02/2020 08:35 Sad kad glupacicama instagramusama stignu pravi pratitelji na kucni adresu hahahha dosta vise funjarica i slikavanja u voznji
Cak i trudnocu vode na insta, slikavajuci svakodnevmo raznorazne poze i objavljujuci razne gluposti.
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#19969 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Seljacko pomodarstvo u kombinaciji sa teKniKom
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#19972 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ne znam, ja sipam bar godinu i meni se čini da je sve ok.
Doduše, slaba mi je mašina, meni svejedno
-
LongDong
- Posts: 798
- Joined: 22/04/2008 23:08
#19973 Re: NOVE CIJENE GORIVA
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#19974 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ja sipam gorivo sa EP 13 godina u isto auto i samo kad su bas velike razlike u cijeni, onda promijenim pumpu (imao sam -8pf na EP kartici). U zadnje 2-3 godine zna biti velikih razlika u cijenama i tada naspem recimo na UMax-u. Osjetim kad naspem na Umaxu da nije startan kao na gorivu sa EP. Tromije krece u prvoj drugoj i tada se najvise osjeti. Sto se tice predjenih km, tu je to negdje, ali eto ja primjetim da mu nesto fali naspram goriva sa EP.Tomahawk11 wrote: ↑07/02/2020 11:46Ne znam, ja sipam bar godinu i meni se čini da je sve ok.
Doduše, slaba mi je mašina, meni svejedno![]()
A ni kod mene nije jako auto(79kw).
Posto mi je sad istekla kartica sa EP i nisam dobio novu (ko zna hocu li i dobiti) sad ce ici svakakvo gorivo
Neko spominje TZ kao grad sa najskupljim gorivom. Nemojte samo ZE zaboraviti jer su cijene iste kao i u TZ. Na EP je i dalje benzin 2,31 kao kad je barel bio 70 dolara, a barel odavno ispod 60 i vrti se na 53-55... Zenica je najgora sto se tice konkurencije.
Jedno vrijeme sam sipao i na Ti Oil i nisam primjetio razliku u ovoj tromosti, kao sto primjetim na Umax-u. Probajte i na Ti Oilu gorivo(neko ne neki dan spominjao raznorazna prodavanja
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#19975 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Uz cijenu barela i cijenu na puNpi uvijek morate računati i kurs dolara u odnosu na BAM.
Ne opravdavam naftnu mafiju, samo ka'em.
Ne opravdavam naftnu mafiju, samo ka'em.

