ti pocela ko moonca….cuj velik hljeb, pojela dvije male kriske….sramota
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38078 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
hm .. ne sviexliberal-ex wrote: ↑06/02/2020 16:21
ja curry osjetim miris curry-a...pakuj se I napolje, nemogu ga nikako…
doduse nos mi je tipicno balkanski kako gospoja kaze ( tj velik) pa je mozda I do toga![]()
- jednom sam kupila jedan - auto mi mirisalo par dana- bila odusevljena, i ne mogu vishe da ga nadjem...
ovaj - mislim da bi mogao- ali od zacina - cudno- njega obozavam - nista drugo ne koristim.. malo je ljut , ali mi stompak to podnosi..
a sto se tice nosa - smanji ga..
- Sarah24
- Posts: 10149
- Joined: 08/06/2010 11:12
- Location: Somewhere over the rainbow
#38079 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
exliberal-ex wrote: ↑06/02/2020 16:19
ti pocela ko moonca….cuj velik hljeb, pojela dvije male kriske….sramota![]()
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#38080 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
To je jedan od razloga sto odlazem put za indiju..nemogu taj miris pa da me ubijes.moonca wrote: ↑06/02/2020 16:27hm .. ne sviexliberal-ex wrote: ↑06/02/2020 16:21
ja curry osjetim miris curry-a...pakuj se I napolje, nemogu ga nikako…
doduse nos mi je tipicno balkanski kako gospoja kaze ( tj velik) pa je mozda I do toga![]()
![]()
- jednom sam kupila jedan - auto mi mirisalo par dana- bila odusevljena, i ne mogu vishe da ga nadjem...![]()
ovaj - mislim da bi mogao- ali od zacina - cudno- njega obozavam - nista drugo ne koristim.. malo je ljut , ali mi stompak to podnosi..
a sto se tice nosa - smanji ga..![]()
cuj smanji nos...
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38081 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Meni je muka od - ruzmarina kao zacinu, cimta...exliberal-ex wrote: ↑06/02/2020 16:31
To je jedan od razloga sto odlazem put za indiju..nemogu taj miris pa da me ubijes.
cuj smanji nos......moonca , moonca....
kao i ------------patchouli
hm.. steta za Indiju- no , moguce da ga ne koriste u svim dijelovima- jesi li pretresao tu mogucnoat..
-
Zizi505
- Posts: 9330
- Joined: 25/04/2011 14:06
- Jack Be Nimble
- Posts: 11671
- Joined: 15/01/2010 18:31
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#38084 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
A idi do DZavola
o maj gasch
Sad moram i ja a kontala grah i namotat onaj hljeb dok uzgojim kiselo tijesto
Fenomenalneee su ti futrovane papike
Sta si meco
Sad moram i ja a kontala grah i namotat onaj hljeb dok uzgojim kiselo tijesto
Fenomenalneee su ti futrovane papike
Sta si meco
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#38086 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Šta je ovo u kockama, nije zar onaj tofu gluhobilo 
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
#38087 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ma jok .. mozzarella
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
#38088 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Mislim da je lazanje 
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#38091 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
brao deniro, vrh fakat
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#38092 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38093 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
opet puter --
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#38094 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
zato što je to nešto najjače što postoji u univerzumu 
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
- Sarah24
- Posts: 10149
- Joined: 08/06/2010 11:12
- Location: Somewhere over the rainbow
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#38098 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Čuj, bez ulja...ja prvo pomislila da su ovo oni suhi kolači 
- Sarah24
- Posts: 10149
- Joined: 08/06/2010 11:12
- Location: Somewhere over the rainbow
#38099 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Hvala @moonca 
@ChandlerBing Pa.. bez ulja... peku se u rerni... nesto novo
@ChandlerBing Pa.. bez ulja... peku se u rerni... nesto novo
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#38100 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Meni stomak nece paprike nikako ali sto mi je dusa umakat u ovo ulje od przenja/pecenja...jest da kasnije bogu dusu bog je nece ali nemogu odolit...jos ako je svjez/vruc hljeb….uh









