Pa nije od zlata karambolka..
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- konektovan
- Posts: 51395
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26302 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
kupi mu pur pjenu nek popuni rupu 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26303 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nije od zlata al jest od milje maraka koje on nema, jos kriv.
Mom krmku nista, sta da mu radim, svakome se moze desiti
Mom krmku nista, sta da mu radim, svakome se moze desiti
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#26304 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I mene umalo ne udari danas , pustio na ler i ide mu auto nazad a on izgleda ne konta , srecom dobra sirena na autu pa ga je to razbudilo brzo
i fin je izvinuo se sa sva 4 
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#26305 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kad već pomenuste parkinge - nerviraju me parking trkači. Ono, neki parkiraju, drugi izlaze sa parking mjesta, žena gura kolica ka svojem autu, trojica nose kese, a Schumacher vozi rally kroz sve to i pokušava da probije zvučnu barijeru.
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#26306 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Joj visočke stručne spreme, moj istoĆnjak. Opali frajera zguza i još ga ubijedi da je on njega rikvercom opalio. I pritom još kao fin ništa mu ne uzme. 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26307 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
E da znas jos ko je bio taj udarac ne bi tako govorio 
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
#26308 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Koliko auta danas sa full zamagljenim staklima uslijed kiše, prosto da ne povjeruje čovjek 
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#26309 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ko nije imao posla sa Visočanima, ne zna kako je to.
Edit: Eto, čovjek jednom svratio u Visoko po uložak i ovi ga odmah uslikali i na Klix. Pa ti vidi.
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#26310 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nije on jednom svratio, on je domorodac. Pravi on razne pizdarije, disciplinuje vozače na ac, vozi lijevom 120, krati kružni u Krivoglavcima, umjesto tri frtalja kruga on ga skrati na jedan frtalj i drito na most. U zadnje vrijeme tajming nam se ne poklapa pa ne znam ima li kakvih novih bisera.
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26312 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
znaju ,al je skup ,pa se ne mijenja cesto 
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
#26313 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Rekao bih da ih dosta ne zna ni regulirati smjer puhanja, ostane od ljeta samo u vugla i noge, misle da su oni otvori naprijed zvučnici.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#26314 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ma nema to tolike veze(samo u pocetku),znam da je kod japanskih auta sranje dok ne upalis klimu,mozda odmaglis sofersajbu i prednja stakla do pola,ostalo jok
recirkulacija je druga prica..
recirkulacija je druga prica..
- Optimist
- Posts: 15521
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#26315 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sretnem ga ja pocesto na autoputu. Vozi 120-140, uvijek koristi zmigavac prilikom preticanja i vracanja u traku.NediM17 wrote: ↑04/02/2020 22:09 Nije on jednom svratio, on je domorodac. Pravi on razne pizdarije, disciplinuje vozače na ac, vozi lijevom 120, krati kružni u Krivoglavcima, umjesto tri frtalja kruga on ga skrati na jedan frtalj i drito na most. U zadnje vrijeme tajming nam se ne poklapa pa ne znam ima li kakvih novih bisera.![]()
Jedno jutro je imao ispad sa zadnjim maglenkama, od tad ga nisam vidio.
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#26316 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Elantra je imala savršeno odmagljivanje, kod Seja nije baš u tom rangu. Možda jer je šajba ogromna, a možda je i nešto drugo u pitanju.
Kod Elantre zamagle svi prozori, upalim klimu, za minut i zadnja se razbistri.
Kod Seja upalim ali vazda 'ta trane' ima kondenza.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#26317 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
astra bez klime odmagljivala bez problema,mazda sa klimom zacas a bez je patnja i uvije u coskovima zadnjeg stakla ostane..moze bit da je do AT klime i da je predvidjeno da stoji na auto uvijek,kod jedne od poznanika sa manuelnom odmagli bez klime zacasNaslovnica wrote: ↑04/02/2020 22:28Elantra je imala savršeno odmagljivanje, kod Seja nije baš u tom rangu. Možda jer je šajba ogromna, a možda je i nešto drugo u pitanju.
Kod Elantre zamagle svi prozori, upalim klimu, za minut i zadnja se razbistri.
Kod Seja upalim ali vazda 'ta trane' ima kondenza.
nego zajeba se nedavno,unio vrelu picu na prednje sjediste,zamagli sve i poce se pusit iz kutije,pali grijac prednji/zadnji,jedva odmagli i sa klimom
Last edited by amar1994 on 04/02/2020 22:32, edited 1 time in total.
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#26318 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
To se i očekiVa od jednog londonca, kažu da je on sredio onu lordovsku titulu bogoljubu šauliću.Optimist wrote: ↑04/02/2020 22:26Sretnem ga ja pocesto na autoputu. Vozi 120-140, uvijek koristi zmigavac prilikom preticanja i vracanja u traku.NediM17 wrote: ↑04/02/2020 22:09 Nije on jednom svratio, on je domorodac. Pravi on razne pizdarije, disciplinuje vozače na ac, vozi lijevom 120, krati kružni u Krivoglavcima, umjesto tri frtalja kruga on ga skrati na jedan frtalj i drito na most. U zadnje vrijeme tajming nam se ne poklapa pa ne znam ima li kakvih novih bisera.![]()
Jedno jutro je imao ispad sa zadnjim maglenkama, od tad ga nisam vidio.![]()
Last edited by NediM17 on 04/02/2020 22:32, edited 1 time in total.
- Optimist
- Posts: 15521
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#26319 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Getz cim malo kisa, mora se klima paliti jer stakla magle. Novi filteri kabine.
Dacia je bolja po tom pitanju. Kao i ostali evropski proizvodjaci koliko sam upratio.
Dacia je bolja po tom pitanju. Kao i ostali evropski proizvodjaci koliko sam upratio.
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#26320 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Dok se nisam objesio, vrele pice su se stavljale isključivo na zadnje sjedište...amar1994 wrote: ↑04/02/2020 22:31astra bez klime odmagljivala bez problema,mazda sa klimom zacas a bez je patnja i uvije u coskovima zadnjeg stakla ostane..moze bit da je do AT klime i da je predvidjeno da stoji na auto uvijek,kod jedne od poznanika sa manuelnom odmagli bez klime zacasNaslovnica wrote: ↑04/02/2020 22:28Elantra je imala savršeno odmagljivanje, kod Seja nije baš u tom rangu. Možda jer je šajba ogromna, a možda je i nešto drugo u pitanju.
Kod Elantre zamagle svi prozori, upalim klimu, za minut i zadnja se razbistri.
Kod Seja upalim ali vazda 'ta trane' ima kondenza.
nego zajeba se nedavno,unio vrelu picu na prednje sjediste,zamagli sve i poce se pusit iz kutije,pali grijac prednji/zadnji,jedva odmagli i sa klimom![]()
![]()
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#26321 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja danas u auto ne vidi se nista kroz stakla. Upalim odmaglivanje, klimu, zadnji grijac. Majke mi ni minuta nije prosal mogao sam vozit.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
- nepass1
- Posts: 14677
- Joined: 06/07/2017 07:35
#26324 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Stoji prvi na semaforu, dva auta do njega. Svi krenu na zeleno, on se saginje da vidi je li bas prebacilo na zeleno ili svi ostali iz dvije trake ludi pa krenuli na crveno. U momentu izpizdim, metak u celo bez treptanja.
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#26325 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa pretpostavka je majka svakog zajeba.
Kriv je sto nije stao da fino vidi semafor, a ne zato sto provjerava.
Kriv je sto nije stao da fino vidi semafor, a ne zato sto provjerava.
