Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
konektovan
Posts: 51405
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26301 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Bakir1 wrote: 04/02/2020 20:54 Sta cu mu uzeti, kreda za b7 1.6 tdi sa orginalnih 180.000 km, probusio karambolku ne zna govorit kad je vidio :lol:
Pa nije od zlata karambolka.. :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26302 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

kupi mu pur pjenu nek popuni rupu :lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26303 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Nije od zlata al jest od milje maraka koje on nema, jos kriv.
Mom krmku nista, sta da mu radim, svakome se moze desiti ;-)
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#26304 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by MorningStar »

I mene umalo ne udari danas , pustio na ler i ide mu auto nazad a on izgleda ne konta , srecom dobra sirena na autu pa ga je to razbudilo brzo :D i fin je izvinuo se sa sva 4 :D
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#26305 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Kad već pomenuste parkinge - nerviraju me parking trkači. Ono, neki parkiraju, drugi izlaze sa parking mjesta, žena gura kolica ka svojem autu, trojica nose kese, a Schumacher vozi rally kroz sve to i pokušava da probije zvučnu barijeru.
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#26306 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Joj visočke stručne spreme, moj istoĆnjak. Opali frajera zguza i još ga ubijedi da je on njega rikvercom opalio. I pritom još kao fin ništa mu ne uzme. :-D
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26307 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

E da znas jos ko je bio taj udarac ne bi tako govorio :mrgreen:
suit_up
Posts: 846
Joined: 31/12/2019 11:25

#26308 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by suit_up »

Koliko auta danas sa full zamagljenim staklima uslijed kiše, prosto da ne povjeruje čovjek :-)
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#26309 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

NediM17 wrote: 04/02/2020 21:49 Joj visočke stručne spreme, moj istoĆnjak. Opali frajera zguza i još ga ubijedi da je on njega rikvercom opalio. I pritom još kao fin ništa mu ne uzme. :-D
Ko nije imao posla sa Visočanima, ne zna kako je to.

Edit: Eto, čovjek jednom svratio u Visoko po uložak i ovi ga odmah uslikali i na Klix. Pa ti vidi.
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#26310 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Laplace wrote: 04/02/2020 21:59
NediM17 wrote: 04/02/2020 21:49 Joj visočke stručne spreme, moj istoĆnjak. Opali frajera zguza i još ga ubijedi da je on njega rikvercom opalio. I pritom još kao fin ništa mu ne uzme. :-D
Ko nije imao posla sa Visočanima, ne zna kako je to.

Edit: Eto, čovjek jednom svratio u Visoko po uložak i ovi ga odmah uslikali i na Klix. Pa ti vidi.
Nije on jednom svratio, on je domorodac. Pravi on razne pizdarije, disciplinuje vozače na ac, vozi lijevom 120, krati kružni u Krivoglavcima, umjesto tri frtalja kruga on ga skrati na jedan frtalj i drito na most. U zadnje vrijeme tajming nam se ne poklapa pa ne znam ima li kakvih novih bisera. :shock:
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#26311 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

suit_up wrote: 04/02/2020 21:56 Koliko auta danas sa full zamagljenim staklima uslijed kiše, prosto da ne povjeruje čovjek :-)
Troši klima dodatno gorivo a za filter kabine ne znaju ni da postoji.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26312 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

znaju ,al je skup ,pa se ne mijenja cesto :D
suit_up
Posts: 846
Joined: 31/12/2019 11:25

#26313 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by suit_up »

Rekao bih da ih dosta ne zna ni regulirati smjer puhanja, ostane od ljeta samo u vugla i noge, misle da su oni otvori naprijed zvučnici.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#26314 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

ma nema to tolike veze(samo u pocetku),znam da je kod japanskih auta sranje dok ne upalis klimu,mozda odmaglis sofersajbu i prednja stakla do pola,ostalo jok :lol:

recirkulacija je druga prica..
User avatar
Optimist
Posts: 15523
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#26315 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

NediM17 wrote: 04/02/2020 22:09 Nije on jednom svratio, on je domorodac. Pravi on razne pizdarije, disciplinuje vozače na ac, vozi lijevom 120, krati kružni u Krivoglavcima, umjesto tri frtalja kruga on ga skrati na jedan frtalj i drito na most. U zadnje vrijeme tajming nam se ne poklapa pa ne znam ima li kakvih novih bisera. :shock:
Sretnem ga ja pocesto na autoputu. Vozi 120-140, uvijek koristi zmigavac prilikom preticanja i vracanja u traku.
Jedno jutro je imao ispad sa zadnjim maglenkama, od tad ga nisam vidio. :D
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#26316 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

amar1994 wrote: 04/02/2020 22:25 ma nema to tolike veze(samo u pocetku),znam da je kod japanskih auta sranje dok ne upalis klimu,mozda odmaglis sofersajbu i prednja stakla do pola,ostalo jok :lol:

recirkulacija je druga prica..
Elantra je imala savršeno odmagljivanje, kod Seja nije baš u tom rangu. Možda jer je šajba ogromna, a možda je i nešto drugo u pitanju.
Kod Elantre zamagle svi prozori, upalim klimu, za minut i zadnja se razbistri.
Kod Seja upalim ali vazda 'ta trane' ima kondenza.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#26317 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

Naslovnica wrote: 04/02/2020 22:28
amar1994 wrote: 04/02/2020 22:25 ma nema to tolike veze(samo u pocetku),znam da je kod japanskih auta sranje dok ne upalis klimu,mozda odmaglis sofersajbu i prednja stakla do pola,ostalo jok :lol:

recirkulacija je druga prica..
Elantra je imala savršeno odmagljivanje, kod Seja nije baš u tom rangu. Možda jer je šajba ogromna, a možda je i nešto drugo u pitanju.
Kod Elantre zamagle svi prozori, upalim klimu, za minut i zadnja se razbistri.
Kod Seja upalim ali vazda 'ta trane' ima kondenza.
astra bez klime odmagljivala bez problema,mazda sa klimom zacas a bez je patnja i uvije u coskovima zadnjeg stakla ostane..moze bit da je do AT klime i da je predvidjeno da stoji na auto uvijek,kod jedne od poznanika sa manuelnom odmagli bez klime zacas :-)

nego zajeba se nedavno,unio vrelu picu na prednje sjediste,zamagli sve i poce se pusit iz kutije,pali grijac prednji/zadnji,jedva odmagli i sa klimom :lol: :lol:
Last edited by amar1994 on 04/02/2020 22:32, edited 1 time in total.
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#26318 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Optimist wrote: 04/02/2020 22:26
NediM17 wrote: 04/02/2020 22:09 Nije on jednom svratio, on je domorodac. Pravi on razne pizdarije, disciplinuje vozače na ac, vozi lijevom 120, krati kružni u Krivoglavcima, umjesto tri frtalja kruga on ga skrati na jedan frtalj i drito na most. U zadnje vrijeme tajming nam se ne poklapa pa ne znam ima li kakvih novih bisera. :shock:
Sretnem ga ja pocesto na autoputu. Vozi 120-140, uvijek koristi zmigavac prilikom preticanja i vracanja u traku.
Jedno jutro je imao ispad sa zadnjim maglenkama, od tad ga nisam vidio. :D
To se i očekiVa od jednog londonca, kažu da je on sredio onu lordovsku titulu bogoljubu šauliću. :lol:
Last edited by NediM17 on 04/02/2020 22:32, edited 1 time in total.
User avatar
Optimist
Posts: 15523
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#26319 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

Getz cim malo kisa, mora se klima paliti jer stakla magle. Novi filteri kabine.
Dacia je bolja po tom pitanju. Kao i ostali evropski proizvodjaci koliko sam upratio.
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#26320 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

amar1994 wrote: 04/02/2020 22:31
Naslovnica wrote: 04/02/2020 22:28
amar1994 wrote: 04/02/2020 22:25 ma nema to tolike veze(samo u pocetku),znam da je kod japanskih auta sranje dok ne upalis klimu,mozda odmaglis sofersajbu i prednja stakla do pola,ostalo jok :lol:

recirkulacija je druga prica..
Elantra je imala savršeno odmagljivanje, kod Seja nije baš u tom rangu. Možda jer je šajba ogromna, a možda je i nešto drugo u pitanju.
Kod Elantre zamagle svi prozori, upalim klimu, za minut i zadnja se razbistri.
Kod Seja upalim ali vazda 'ta trane' ima kondenza.
astra bez klime odmagljivala bez problema,mazda sa klimom zacas a bez je patnja i uvije u coskovima zadnjeg stakla ostane..moze bit da je do AT klime i da je predvidjeno da stoji na auto uvijek,kod jedne od poznanika sa manuelnom odmagli bez klime zacas :-)

nego zajeba se nedavno,unio vrelu picu na prednje sjediste,zamagli sve i poce se pusit iz kutije,pali grijac prednji/zadnji,jedva odmagli i sa klimom :lol: :lol:
Dok se nisam objesio, vrele pice su se stavljale isključivo na zadnje sjedište...
8-)
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#26321 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Ja danas u auto ne vidi se nista kroz stakla. Upalim odmaglivanje, klimu, zadnji grijac. Majke mi ni minuta nije prosal mogao sam vozit.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26322 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

amar1994 wrote: 04/02/2020 22:31 nego zajeba se nedavno,unio vrelu picu na prednje sjediste,zamagli sve i poce se pusit iz kutije,pali grijac prednji/zadnji,jedva odmagli i sa klimom :lol: :lol:
Dok nisam procito za kutiju, kontam sta im radis pa su tako vruce :lol:
User avatar
nepass1
Posts: 14677
Joined: 06/07/2017 07:35

#26324 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

Stoji prvi na semaforu, dva auta do njega. Svi krenu na zeleno, on se saginje da vidi je li bas prebacilo na zeleno ili svi ostali iz dvije trake ludi pa krenuli na crveno. U momentu izpizdim, metak u celo bez treptanja.
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#26325 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Pa pretpostavka je majka svakog zajeba.
Kriv je sto nije stao da fino vidi semafor, a ne zato sto provjerava.
Post Reply