Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37876 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

exliberal-ex wrote: 02/02/2020 17:46

ovo ona zaledjena jel tako...samo je u rernu ubacis ;-)
..istu ili slicnu ces naci samo u mojoj arhivi - :oops: - gdje cu kupiti gotovou pitu-- i platiti 7-8 dollara.. :lol: :nene:
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#37877 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

barem kod monike se vidi uvijek da ih je ona radila.. imaju taj neki osobni pečat Image


:lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37878 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

:facepalm:

jao, sta je prilozila.. Image
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#37879 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

zlo zlo wrote: 02/02/2020 18:50 barem kod monike se vidi uvijek da ih je ona radila.. imaju taj neki osobni pečat Image


:lol:
Ne vjerujem sa je ona ova pravila ....
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#37880 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

pa zar ne vidiš da viri glavić? :lol: :run:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37881 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

:lol:
..meni lici na mali fez-ic.. :oops:
StelaVrti
Posts: 245
Joined: 05/01/2020 01:33

#37882 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by StelaVrti »

Sarah24 wrote: 30/01/2020 15:50 Eto sto sam ja jednostavna zena... :mrgreen: od jutros 8-)


Image
lijepo, šta je ovo desno, kao neki hamburgeri? ili kruv sa nečim? izvini, pitam jer ne raspoznajem :D
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#37883 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by pizarro »

spinat & jaja super izgleda :thumbup:
moras garant 3 kile spinata ubaciti u tavu pa da na kraju ovoliko ostane :D
User avatar
Sarah24
Posts: 10149
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#37884 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Sarah24 »

StelaVrti wrote: 03/02/2020 02:12
Sarah24 wrote: 30/01/2020 15:50 Eto sto sam ja jednostavna zena... :mrgreen: od jutros 8-)


Image
lijepo, šta je ovo desno, kao neki hamburgeri? ili kruv sa nečim? izvini, pitam jer ne raspoznajem :D
Hvala... ma to su ustipci sa kombinacijom bezglutenskog, heljdinog i razenog brasna sa dodatkom chie...nista posebno :-D

@pizarro hvala.. :mrgreen: tu je to oko kile ... salim se... ja ne cekam da se spinat skroz isprizi zato izgleda da ima puno :zoka:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#37885 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by hadzinicasa »

wewa wrote: 02/02/2020 17:18 Image
Obećanje ispunjeno.
stavi na spisak kad dodjem.
fala.
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#37886 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by wewa »

hadzinicasa wrote: 03/02/2020 10:51
stavi na spisak kad dodjem.
fala.
s dzemom od malina? :-D
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#37887 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by hadzinicasa »

wewa wrote: 03/02/2020 10:52
hadzinicasa wrote: 03/02/2020 10:51
stavi na spisak kad dodjem.
fala.
s dzemom od malina? :-D
vidi 'vako:
unutra Nutella, a namazane dzemom od malina :D
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#37888 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by wewa »

hadzinicasa wrote: 03/02/2020 10:54
wewa wrote: 03/02/2020 10:52
hadzinicasa wrote: 03/02/2020 10:51
stavi na spisak kad dodjem.
fala.
s dzemom od malina? :-D
vidi 'vako:
unutra Nutella, a namazane dzemom od malina :D
hardcore as expected :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#37889 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Tomahawk11 »

Imam ja džem od malina :|

Domaći :D
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#37890 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by hadzinicasa »

to si eto kao samotakousput pomenuo....
jah
:zzzz:
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#37891 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by wewa »

nekonestoreko? :zoka:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#37892 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by hadzinicasa »

wewa wrote: 03/02/2020 11:09 nekonestoreko? :zoka:
ti pisi Misure.
mo's odozgo jos malo posut' staub secerom. preko dzema od malina.
i ne stedi na punjenju.

ako se jos cega sjetim, javicu ti

:lol: :run:
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#37893 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by wewa »

hadzinicasa wrote: 03/02/2020 11:15
wewa wrote: 03/02/2020 11:09 nekonestoreko? :zoka:
ti pisi Misure.
mo's odozgo jos malo posut' staub secerom. preko dzema od malina.
i ne stedi na punjenju.

ako se jos cega sjetim, javicu ti

:lol: :run:
cokoladne kapljice, ma'am?
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#37894 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by sadie_forever »

Kod mene buranija i domaci hljeb
User avatar
samsonsam
Posts: 1820
Joined: 18/09/2008 01:19

#37895 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by samsonsam »

tempeh sa jogurt sososm :klopa:

Image

Image
immuno
Posts: 2041
Joined: 07/04/2010 11:05

#37897 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by immuno »

Uh vrlo lijepo izgleda vjerujem da je ukusno... Kod mene danas kisa pada ja umorna iz nocne jutros gladna i evo ih
Image

Image

Image
Klepeee 😂
immuno
Posts: 2041
Joined: 07/04/2010 11:05

#37898 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by immuno »

Samson kako pravis ovaj tempeh izgleda vrlo ukusno
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37899 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

samsonsam wrote: 03/02/2020 14:26 tempeh sa jogurt sososm :klopa:

Image

Image
..trebla bih probati -opet... - :thumbup:
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37900 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

wewa izdominirala temu, možete katanac serbez stavit :bih:
Post Reply