Smanji malo vatru jebogati.exliberal-ex wrote: ↑28/01/2020 20:27znas kako kod nas kazu...kilavom k**** I kriva dlaka smeta….cuj nevalja im salveta.
dobra ti ta dxigi bau...kako je pravis ?
meni izgori u sekundi
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37726 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#37728 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ma salim se, ove salavete haraju svijetom..exliberal-ex wrote: ↑28/01/2020 20:27znas kako kod nas kazu...kilavom k**** I kriva dlaka smeta….cuj nevalja im salveta.
dobra ti ta dxigi bau...kako je pravis ?
meni izgori u sekundi
ali jedan forumas je nosi kao odijevni predmet..
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#37729 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ma smanjim...imam osjecaj da je do nje...neki je dinstaju sa brasnom, lukom.Santic_Aleksa wrote: ↑28/01/2020 20:33Smanji malo vatru jebogati.exliberal-ex wrote: ↑28/01/2020 20:27znas kako kod nas kazu...kilavom k**** I kriva dlaka smeta….cuj nevalja im salveta.
dobra ti ta dxigi bau...kako je pravis ?
meni izgori u sekundi![]()
Ja volim da je isprzim I da onda samo serviram luk sa strane ( naravno zaliven sa vrelim uljem)
Nisam ljubitelj przenog luka
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#37730 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Sva sam se naježilaSantic_Aleksa wrote: ↑28/01/2020 19:07 Teleća džigi bau, hljeba i umakat dok se boje ne rastope. :roza:
![]()
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37731 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ma ništa, ja je najregularnije pržim, skupa sa lukom, bez ikakvih kerefeka dodatnih. Možda ti je do tave? 
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#37733 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#37734 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
evo i nasSantic_Aleksa wrote: ↑28/01/2020 19:07 Teleća džigi bau, hljeba i umakat dok se boje ne rastope. :roza:
![]()
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37736 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Evo završila
Gdje i nabavio ovo? Bog me ne ubio ako sutra ne crknem tražeći je.
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37737 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Kojo?cendlerbing wrote: ↑28/01/2020 23:17
Evo završila![]()
Gdje i nabavio ovo? Bog me ne ubio ako sutra ne crknem tražeći je.![]()
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37738 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Znala sam, al znala sam da ćeš reći neđe na čaršiji.
Ne mogu ja to obletiti sutra nikako, moram se kretati u suprotnom smjeru.
Ne mogu ja to obletiti sutra nikako, moram se kretati u suprotnom smjeru.
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37739 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
al nije tržnica na čaršijicendlerbing wrote: ↑28/01/2020 23:38 Znala sam, al znala sam da ćeš reći neđe na čaršiji.![]()
Ne mogu ja to obletiti sutra nikako, moram se kretati u suprotnom smjeru.![]()
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37740 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Iz perspektive gdje ja živim, jeste 
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37741 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Što jes jes, daleko Trnovo...

-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37742 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Moze Aleksa- zamoli ga..cendlerbing wrote: ↑28/01/2020 23:38 Znala sam, al znala sam da ćeš reći neđe na čaršiji.![]()
Ne mogu ja to obletiti sutra nikako, moram se kretati u suprotnom smjeru.![]()
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
#37743 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Aleksa djigerica ti je za 10
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#37745 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Bogme dobra fora ta džiga...bolje nego davati 8 KM za porciju
Znači tržnica, Ferhadija, kad uđeš lijevo
Znači tržnica, Ferhadija, kad uđeš lijevo
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37746 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
jes, hrustemović se preziva lik... stroooooooošna džigi, baš mladaTomahawk11 wrote: ↑29/01/2020 14:30 Bogme dobra fora ta džiga...bolje nego davati 8 KM za porciju![]()
Znači tržnica, Ferhadija, kad uđeš lijevo![]()
ako budeš danas išo, daj frajeru petaka, ostah mu dužan jer nije imo sitno da mo vrati
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#37747 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Neću danas sigurno ićiSantic_Aleksa wrote: ↑29/01/2020 14:34jes, hrustemović se preziva lik... stroooooooošna džigi, baš mladaTomahawk11 wrote: ↑29/01/2020 14:30 Bogme dobra fora ta džiga...bolje nego davati 8 KM za porciju![]()
Znači tržnica, Ferhadija, kad uđeš lijevo![]()
![]()
ako budeš danas išo, daj frajeru petaka, ostah mu dužan jer nije imo sitno da mo vrati![]()
Al kad budem išao reći ću da naplati što je Aleksa ostao dužan
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37748 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
a eo saću mu odnijet, neam mira vazdan 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#37749 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nosi bogme, nedobog preselit, a ostat dužan
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37750 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
i ja to kontam

