dobra ideja .. jos malo zaciniti sa limunom i korom od limuna i to je to
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#37702 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Valja li to tako @moonca....moonca wrote: ↑27/01/2020 17:17mozda ne trebas smrsati- daj sliku da te vidimo..exliberal-ex wrote: ↑27/01/2020 17:13 Fakat cu prestat dolazit na ovaj forum....![]()
odoh sad uzet kod grka baklave...taman neradim danas, napravit kafu i servirat par uz nju...pa ti smrsaj, da nelajem![]()
![]()
- Sarah24
- Posts: 10149
- Joined: 08/06/2010 11:12
- Location: Somewhere over the rainbow
#37703 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Hvala vam svima...
napravila sam nesto ... jednostavno... uglavnom ukusno je 
Last edited by Sarah24 on 27/01/2020 19:17, edited 1 time in total.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37704 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
. ne znam, dok ne vidim..exliberal-ex wrote: ↑27/01/2020 18:24Valja li to tako @moonca....moonca wrote: ↑27/01/2020 17:17mozda ne trebas smrsati- daj sliku da te vidimo..exliberal-ex wrote: ↑27/01/2020 17:13 Fakat cu prestat dolazit na ovaj forum....![]()
odoh sad uzet kod grka baklave...taman neradim danas, napravit kafu i servirat par uz nju...pa ti smrsaj, da nelajem![]()
![]()
![]()
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37705 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..nece ni Sarah da slika...
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#37707 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Skontah da mi je ovdje najbolje pitati posto ste vrsni kuhari
Imam neke suhe vrganje, al' im rok bio do 05.01.
Moze li se to iskoristiti ili da batalim? Kanim se danima neki rizoto sa njima da pravim no ugledah da je pros'o rok
Imam neke suhe vrganje, al' im rok bio do 05.01.
Moze li se to iskoristiti ili da batalim? Kanim se danima neki rizoto sa njima da pravim no ugledah da je pros'o rok
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37708 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ma ja bih proterao autobus
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37709 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..suhe su- mozes - bice super rizotto---- ne bacaj vodu u kojoj ces ih- potopiti..dodaj u riz
- GandalfSivi
- Posts: 22784
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37711 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
tucak -- ti je odlicna ideja..
a lijpo si i zamotao..
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#37713 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37715 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Danas mogu jestiiiii
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37716 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
bujrum ako voliš
kad završiš, javi pa da ti uslikam nešto
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37717 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Santic_Aleksa wrote: ↑28/01/2020 19:07 Teleća džigi bau, hljeba i umakat dok se boje ne rastope. :roza:
![]()
Jesi zalio masnocom- ali, dobra kombinacija..
nedavno sam pilecu, postavit cu
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37718 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nisam zalio, pržio u ulju!!!!!!!!
Znaš kakav saft bude... 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37719 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
~~~pileca dzigerica& kiseli kupus& karfiol& mlkvica


-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37720 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Oh, znam.. ali ... no, super ti izgleda.. i luk si lijepo preprzio..
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37721 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
bogumi eno i četvrte kapljice 
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#37722 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Super izgledaSantic_Aleksa wrote: ↑28/01/2020 19:07 Teleća džigi bau, hljeba i umakat dok se boje ne rastope. :roza:
![]()
ali brate..promjeni kosulju
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37723 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Čekaj dok se ova isfleka skroz. 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37724 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
.. pa, da.. tesko je i oprati- cudan materijal..
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#37725 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
znas kako kod nas kazu...kilavom k**** I kriva dlaka smeta….cuj nevalja im salveta.
dobra ti ta dxigi bau...kako je pravis ?
meni izgori u sekundi



