Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26101 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Pucaju opruge od recikliranih materijala :mrgreen:
Kada ste vidjeli na pukne opruga na dvicini :mrgreen:
Inace zavisi i od tacke pucanja, ako pukne pri vrhu tesko je skontati
User avatar
Laplace
Posts: 14700
Joined: 19/11/2012 18:37

#26102 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Bakir1 wrote: 26/01/2020 10:12 Pucaju opruge od recikliranih materijala :mrgreen:
Kada ste vidjeli na pukne opruga na dvicini :mrgreen:
Inace zavisi i od tacke pucanja, ako pukne pri vrhu tesko je skontati
Otprilike tako mi je i pukla opruga na fiesti u gornjem dijelu.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#26104 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakavdanakneiskustvu »

kreteni na kvadrat
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#26105 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Kakav maloumnik moras biti da ne pomislis da ce te bar 5 ljudi snimiti?!?!?!?!
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#26106 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by seoBIH »

tempuser wrote: 26/01/2020 12:57 Kakav maloumnik moras biti da ne pomislis da ce te bar 5 ljudi snimiti?!?!?!?!
Zezas se?

User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#26107 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Logovan »

tempuser wrote: 26/01/2020 12:57 Kakav maloumnik moras biti da ne pomislis da ce te bar 5 ljudi snimiti?!?!?!?!
Nisi u toku tempusere. :D
Frajer ima svoj youtube kanal, snima sve svoje gluposti, a ovo mu je vjerovatno najveca glupost. Skuplja momak lajkove. Sto ga vise ljudi vidi i snimi, to je bolje za njega.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#26108 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Logovan wrote: 26/01/2020 13:13
tempuser wrote: 26/01/2020 12:57 Kakav maloumnik moras biti da ne pomislis da ce te bar 5 ljudi snimiti?!?!?!?!
Nisi u toku tempusere. :D
Frajer ima svoj youtube kanal, snima sve svoje gluposti, a ovo mu je vjerovatno najveca glupost. Skuplja momak lajkove. Sto ga vise ljudi vidi i snimi, to je bolje za njega.

Ma ne mislim na to sto su sami sebe snimali, to je ona seljacka, ako se nisi pohvalio ko da nisi ni uradio.
Svoj snimak su vjesto isjekli da se ne vide tablice na autima, samo glave, a to sto ce ih xy drugih ljudi snimiti skupa sa zadnjom tablicom s mercedesa pa nadici halabuku i muriju - nista! :D
Nisam siguran da bi isto napravli da su znali da ce im murija pokucat na vrata!
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#26109 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

tempuser wrote: 26/01/2020 08:56 Naravno da ima varijacija na temu, ali su moja iskustva onako kako sam napisao. Astri Gna redovnom servisu (ulje itd) vidjeli da su obje zadnje pukle, doduse pri dnu. Bog te pitaj kad i vjerovatno ne istovremeno, niakvih simptoma i problema. Na Kangoo-u pukla prednja lijeva na dva mjesta, vidjeli kad smo dosli amorzitere da mijenjamo. Ko zna kolikose auto tako vozio, vjerovatno je bilo nesto buke ali je amortizer vise klepetao. Prednja desna ljetos pukla, auto bio kod jarana, ne znam kako je skontao, ali ga je redovno vozio.
Kad su pucale turzije svaki put bi cucnuo i naslonio se na gumu.

ljetos izlazim iz garaze. kako izlazim nesto je tako puklo da sam mislio da se tocak odvalio sa kugle. izadjem, nista. stoji kamen pored tocka. reko garant tocak rubom lansirao kamen pa isti spucao u nesto. Krenem dalje I kako naletim na rupicu nesto samo tup, klanggggg. I vidim na retrovizoru na cesti ostade komad necega. stamen izadjem kad vidim komad opruge nekih 10-15 cm. zavirim se, vidim stoji malo ko u koso. vozi majstoru. spic na pukotini ko noz. da je stetio na gumu mogao bih se halaliti sa njom. ili da je "ubo" u amortizer.
User avatar
konektovan
Posts: 51446
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26110 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Preksinoc je jenoj dvicini na mojmilu, preko puta one auto praonice cojeku tocak otpao,.....
Naslovnica
Posts: 35461
Joined: 20/03/2013 15:38

#26111 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Meni su bile puknute zadnje opruge na Altea-i, doduše pri samom dnu, pa se nije nešto ni osjetilio.
Kupio neke kineske čungalunga marke meščini Germany :lol: , zamjenio u Rogatici.
Jbtxin, neka izguraju godinu pa jope na kanal.
Ne'am ja para za te neke originalne, nereciklirane...
:thumbup:
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#26112 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Nezakonita preticanja, paralelna vožnja u dvije saobraćajne trake blokirajući ostali saobraćaj, nepropisno uključenje na put sa pravom prvenstva, preticanje vozila koje se zaustavilo ispred pješačkog, skretanje lijevo preko pune linije i blokiranje saobraćaja, vožnja po trotoaru, pješak u noći na autoputu na mostu, prevarant iz pogrešne trake... mnoge stvari u ovoj sedmici su se desile...
...
Takođe, iskoristio bih priliku da se uz jubilarnu epizodu broj 100 na Balkan DashCam kanalu zahvalim i ekipi ovdje koja je sve ovo vrijeme pružala izuzetnu podršku u radu i promociji mog kanala... hvala svima od srca...

User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26113 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

nema se za hvala nista kupit...
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#26114 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Image

Snima se za raju kako vozi 120 na glavnoj, a usporit ce tu na Stupu kod radara mudonja
Nek se pokaze malo raji pun gas, a rezervoar prazan..
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#26115 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Logovan »

Još jedna budala željna lajkova, popularnosti zbog brzine i drugih razno raznih budalaština. Svega se nakupilo u gradu. :roll:
EliasVeskot
Posts: 814
Joined: 16/05/2007 11:02

#26116 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by EliasVeskot »

Vozimo na A1 kod Visokog, auto iz zaustavne trake odjednom daje zmigavac i izlazi u traku, muz nije imao drugu soluciju nego da ga zaobidje jer je ovaj presporo vozio te nije mogao ni smanjiti toliko brzinu iako je vozio 90 max , iza nas na pristojnoj udaljenosti ali sigurno 130-140/ h neki terenac koji je isao da nas pretekne. Sad ne mogu da procjenim koliko je daleko bio, ali smo bili u momenti usli u lijevu da zaobidjemo debila, ali je ovaj iz terenca nagario i prosao ispred nas samo da nam prijeti. I tako dobrih nekoliko minuta je divljao po autoputu. Ja razumijem frustraciju ali ne znam kako bih reagovala da sam ja bila za volanom jer smo u par metara izbjegli sudar ali me vise iznervirao ovaj kreten,ne mogu da shvatim d asu ljudi toliki debili
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#26117 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zigson »

EliasVeskot wrote: 27/01/2020 00:46 Vozimo na A1 kod Visokog, auto iz zaustavne trake odjednom daje zmigavac i izlazi u traku, muz nije imao drugu soluciju nego da ga zaobidje jer je ovaj presporo vozio te nije mogao ni smanjiti toliko brzinu iako je vozio 90 max , iza nas na pristojnoj udaljenosti ali sigurno 130-140/ h neki terenac koji je isao da nas pretekne. Sad ne mogu da procjenim koliko je daleko bio, ali smo bili u momenti usli u lijevu da zaobidjemo debila, ali je ovaj iz terenca nagario i prosao ispred nas samo da nam prijeti. I tako dobrih nekoliko minuta je divljao po autoputu. Ja razumijem frustraciju ali ne znam kako bih reagovala da sam ja bila za volanom jer smo u par metara izbjegli sudar ali me vise iznervirao ovaj kreten,ne mogu da shvatim d asu ljudi toliki debili
Image
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26118 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

JavierBosnia wrote: 27/01/2020 00:19

Snima se za raju kako vozi 120 na glavnoj, a usporit ce tu na Stupu kod radara mudonja
Nek se pokaze malo raji pun gas, a rezervoar prazan..
ne gore mu abs i ćek enđin,nesto nije u redu...
User avatar
Qler
Posts: 25833
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#26119 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Qler »

Al zato nije vezan i ne radi mu airbag :D jer to je za picke...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26120 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Image
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#26121 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

bitanga_sa_otesa wrote: 27/01/2020 07:33
ne gore mu abs i ćek enđin,nesto nije u redu...
Gori zato airbag, pojas i naravno rezerva goriva...
Da ne pominjem da cepi hladan motor.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#26122 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

Optimist wrote: 27/01/2020 09:00
bitanga_sa_otesa wrote: 27/01/2020 07:33
ne gore mu abs i ćek enđin,nesto nije u redu...
Gori zato airbag, pojas i naravno rezerva goriva...
Da ne pominjem da cepi hladan motor.
I da je presao preko 230k
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#26123 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

Ali stvarnih !!! 😏
User avatar
Romeo 80
Posts: 4628
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#26124 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Romeo 80 »

bitanga_sa_otesa wrote: 27/01/2020 07:33
JavierBosnia wrote: 27/01/2020 00:19

Snima se za raju kako vozi 120 na glavnoj, a usporit ce tu na Stupu kod radara mudonja
Nek se pokaze malo raji pun gas, a rezervoar prazan..
ne gore mu abs i ćek enđin,nesto nije u redu...
Gore gore, nego je izbrisao errore! Mislim, sijalice povadio :D
User avatar
mk ultra
Posts: 24033
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#26125 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

Optimist wrote: 27/01/2020 09:00
bitanga_sa_otesa wrote: 27/01/2020 07:33
ne gore mu abs i ćek enđin,nesto nije u redu...
Gori zato airbag, pojas i naravno rezerva goriva...
Da ne pominjem da cepi hladan motor.
eto i termostat mu sad ne valja :lol:
Post Reply