Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Pucaju opruge od recikliranih materijala
Kada ste vidjeli na pukne opruga na dvicini
Inace zavisi i od tacke pucanja, ako pukne pri vrhu tesko je skontati
Bakir1 wrote: ↑26/01/2020 10:12
Pucaju opruge od recikliranih materijala
Kada ste vidjeli na pukne opruga na dvicini
Inace zavisi i od tacke pucanja, ako pukne pri vrhu tesko je skontati
Otprilike tako mi je i pukla opruga na fiesti u gornjem dijelu.
tempuser wrote: ↑26/01/2020 12:57
Kakav maloumnik moras biti da ne pomislis da ce te bar 5 ljudi snimiti?!?!?!?!
Nisi u toku tempusere.
Frajer ima svoj youtube kanal, snima sve svoje gluposti, a ovo mu je vjerovatno najveca glupost. Skuplja momak lajkove. Sto ga vise ljudi vidi i snimi, to je bolje za njega.
tempuser wrote: ↑26/01/2020 12:57
Kakav maloumnik moras biti da ne pomislis da ce te bar 5 ljudi snimiti?!?!?!?!
Nisi u toku tempusere.
Frajer ima svoj youtube kanal, snima sve svoje gluposti, a ovo mu je vjerovatno najveca glupost. Skuplja momak lajkove. Sto ga vise ljudi vidi i snimi, to je bolje za njega.
Ma ne mislim na to sto su sami sebe snimali, to je ona seljacka, ako se nisi pohvalio ko da nisi ni uradio.
Svoj snimak su vjesto isjekli da se ne vide tablice na autima, samo glave, a to sto ce ih xy drugih ljudi snimiti skupa sa zadnjom tablicom s mercedesa pa nadici halabuku i muriju - nista!
Nisam siguran da bi isto napravli da su znali da ce im murija pokucat na vrata!
tempuser wrote: ↑26/01/2020 08:56
Naravno da ima varijacija na temu, ali su moja iskustva onako kako sam napisao. Astri Gna redovnom servisu (ulje itd) vidjeli da su obje zadnje pukle, doduse pri dnu. Bog te pitaj kad i vjerovatno ne istovremeno, niakvih simptoma i problema. Na Kangoo-u pukla prednja lijeva na dva mjesta, vidjeli kad smo dosli amorzitere da mijenjamo. Ko zna kolikose auto tako vozio, vjerovatno je bilo nesto buke ali je amortizer vise klepetao. Prednja desna ljetos pukla, auto bio kod jarana, ne znam kako je skontao, ali ga je redovno vozio.
Kad su pucale turzije svaki put bi cucnuo i naslonio se na gumu.
ljetos izlazim iz garaze. kako izlazim nesto je tako puklo da sam mislio da se tocak odvalio sa kugle. izadjem, nista. stoji kamen pored tocka. reko garant tocak rubom lansirao kamen pa isti spucao u nesto. Krenem dalje I kako naletim na rupicu nesto samo tup, klanggggg. I vidim na retrovizoru na cesti ostade komad necega. stamen izadjem kad vidim komad opruge nekih 10-15 cm. zavirim se, vidim stoji malo ko u koso. vozi majstoru. spic na pukotini ko noz. da je stetio na gumu mogao bih se halaliti sa njom. ili da je "ubo" u amortizer.
Meni su bile puknute zadnje opruge na Altea-i, doduše pri samom dnu, pa se nije nešto ni osjetilio.
Kupio neke kineske čungalunga marke meščini Germany , zamjenio u Rogatici.
Jbtxin, neka izguraju godinu pa jope na kanal.
Ne'am ja para za te neke originalne, nereciklirane...
Nezakonita preticanja, paralelna vožnja u dvije saobraćajne trake blokirajući ostali saobraćaj, nepropisno uključenje na put sa pravom prvenstva, preticanje vozila koje se zaustavilo ispred pješačkog, skretanje lijevo preko pune linije i blokiranje saobraćaja, vožnja po trotoaru, pješak u noći na autoputu na mostu, prevarant iz pogrešne trake... mnoge stvari u ovoj sedmici su se desile...
...
Takođe, iskoristio bih priliku da se uz jubilarnu epizodu broj 100 na Balkan DashCam kanalu zahvalim i ekipi ovdje koja je sve ovo vrijeme pružala izuzetnu podršku u radu i promociji mog kanala... hvala svima od srca...
Vozimo na A1 kod Visokog, auto iz zaustavne trake odjednom daje zmigavac i izlazi u traku, muz nije imao drugu soluciju nego da ga zaobidje jer je ovaj presporo vozio te nije mogao ni smanjiti toliko brzinu iako je vozio 90 max , iza nas na pristojnoj udaljenosti ali sigurno 130-140/ h neki terenac koji je isao da nas pretekne. Sad ne mogu da procjenim koliko je daleko bio, ali smo bili u momenti usli u lijevu da zaobidjemo debila, ali je ovaj iz terenca nagario i prosao ispred nas samo da nam prijeti. I tako dobrih nekoliko minuta je divljao po autoputu. Ja razumijem frustraciju ali ne znam kako bih reagovala da sam ja bila za volanom jer smo u par metara izbjegli sudar ali me vise iznervirao ovaj kreten,ne mogu da shvatim d asu ljudi toliki debili
EliasVeskot wrote: ↑27/01/2020 00:46
Vozimo na A1 kod Visokog, auto iz zaustavne trake odjednom daje zmigavac i izlazi u traku, muz nije imao drugu soluciju nego da ga zaobidje jer je ovaj presporo vozio te nije mogao ni smanjiti toliko brzinu iako je vozio 90 max , iza nas na pristojnoj udaljenosti ali sigurno 130-140/ h neki terenac koji je isao da nas pretekne. Sad ne mogu da procjenim koliko je daleko bio, ali smo bili u momenti usli u lijevu da zaobidjemo debila, ali je ovaj iz terenca nagario i prosao ispred nas samo da nam prijeti. I tako dobrih nekoliko minuta je divljao po autoputu. Ja razumijem frustraciju ali ne znam kako bih reagovala da sam ja bila za volanom jer smo u par metara izbjegli sudar ali me vise iznervirao ovaj kreten,ne mogu da shvatim d asu ljudi toliki debili