Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37551 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
.kako poslije.. prvo kuvas ?
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#37552 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
loo ovo umak od gljiva
..a što i kakvo je ovo tijesto i s čime.. izgleda fino pravo 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37553 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Za lunch...strasan sendvich~~~ patljidzan s rostilja __ostatak of vecere...zgnjecen(sladak) I mozzarella & kiseli kupus zbog' kineskog virusa'


- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37554 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
povratiću od volke masnoće na mocareli 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37555 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..Kako si- ista novo u tvojoj kuhinji?
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37558 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Dokle si ti, samo šupljiraš
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37559 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
pokušavam telekinezom ogulit krompir 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37560 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ti imas iskustva s tim kuvanjem..cendlerbing wrote: ↑25/01/2020 17:58Pa da, da preduhitrim puštanje vode u tepsiji![]()
Kakav ti je ovo hljeb gore, viri ko uštipak?
Nije ustipak- kiflica iz Kanada-- jako ukusna, kao da je pecena u sporetu na drva..... inace ne kupujem hljeb...
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37561 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Brže bi trehno povrće narezano i pospremljeno u kese u zamrzivač, da se peče.

- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37562 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ih, dok se to skuha, pa procijedi, pa poreda u tepsiju, pa zamute jaja... bolje pričekat da pregladnim pa ništa ni ne jestcendlerbing wrote: ↑25/01/2020 18:06 Brže bi trehno povrće narezano i pospremljeno u kese u zamrzivač, da se peče.![]()
![]()
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37563 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nisi ti dovoljno gladan
A i da jesi, ovo moje jelo bi te samo prepalo
A i da jesi, ovo moje jelo bi te samo prepalo
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37564 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
slikaj kad bude gotovo, pa da testiramo moju strašljivost 
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37566 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
inčrsting 
hoš s hljebom?
hoš s hljebom?
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37567 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Lijepo izgleda cendlerka..

- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37568 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ovo je i s hljebom gladno
Da bi kakve mesine, bilo bi kompletno ovako odoh spremati večeru No.2
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37570 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ja to jelo jedem nedeljom ..-ovdje ima i dimljenog sira.. i jaja umutim s malo kefira..

Last edited by moonca on 25/01/2020 18:52, edited 1 time in total.
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#37571 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37572 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Šta je za No.2?cendlerbing wrote: ↑25/01/2020 18:48
Da bi kakve mesine, bilo bi kompletno ovako odoh spremati večeru No.2
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37573 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Interesantno..GandalfSivi wrote: ↑25/01/2020 18:51Samo zdrava hrana i sosovi za nekada u buducnosti. Kiselio sam sjemenke senfa u sampanjcu i sircetu od istog zadnjih sest dana, da bih danas mogao napraviti sos koji zahtjeva i to...
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37574 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Monco jesu ti to domaća jaja, gledaj što se žute
Joj što bih mogla sad kakve pljeskavice
Joj što bih mogla sad kakve pljeskavice
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#37575 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
cendlerbing wrote: ↑25/01/2020 18:53 Monco jesu ti to domaća jaja, gledaj što se žute![]()
Joj što bih mogla sad kakve pljeskavice![]()

