NOVE CIJENE GORIVA

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Naslovnica
Posts: 35457
Joined: 20/03/2013 15:38

#19776 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

NediM17 wrote: 11/01/2020 17:27 Pa onda pitaš mehaničare što trokira? :mrgreen:
Jes, na BP trokira, na EP i Petrolu ne moraš ni gume mijenjati.
:thumbup:
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#19777 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by JavierBosnia »

Naslovnica wrote: 11/01/2020 18:03
NediM17 wrote: 11/01/2020 17:27 Pa onda pitaš mehaničare što trokira? :mrgreen:
Jes, na BP trokira, na EP i Petrolu ne moraš ni gume mijenjati.
:thumbup:
Ma dobro salu na stranu sad. Ovi su bezobrazni samo tako, navikli smo od njih
Ali evo da mozes natociti pun rezervoar besplatno bilo gdje, da li bo to uradio na BP ili na Petrolu

Da li mislis da postoji razlika u kvaliteti, kolika god ona bila, a po memi sigurno da je ima, bar u onim aditivima ako nista
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#19778 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by NediM17 »

Ja sipam na BP pa ću morati ipak gume na proljeće zamijeniti. Eno ih već spremne, 4 Pirelli P7 za manje para nego što jedna košta. :D
Biće dobar conti cpc 2 205/60-16 na prodaju, vožen pet sezona, ima još šare do graničnika, nikad krpljen, azotom puhan, trotoara nije vidio, cijena povoljna. :shock:
Naslovnica
Posts: 35457
Joined: 20/03/2013 15:38

#19779 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

JavierBosnia wrote: 11/01/2020 18:10
Naslovnica wrote: 11/01/2020 18:03
NediM17 wrote: 11/01/2020 17:27 Pa onda pitaš mehaničare što trokira? :mrgreen:
Jes, na BP trokira, na EP i Petrolu ne moraš ni gume mijenjati.
:thumbup:
Ma dobro salu na stranu sad. Ovi su bezobrazni samo tako, navikli smo od njih
Ali evo da mozes natociti pun rezervoar besplatno bilo gdje, da li bo to uradio na BP ili na Petrolu

Da li mislis da postoji razlika u kvaliteti, kolika god ona bila, a po memi sigurno da je ima, bar u onim aditivima ako nista
Natočio sam 2-3 puta na Petrolu i nisam primijetio nikakvu razliku osim što sam gorivo potrošio brže nego inače.
Meni svejedno gdje natočim osim ako baš nije neka no name čungalunga pumpa.
Naslovnica
Posts: 35457
Joined: 20/03/2013 15:38

#19780 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

NediM17 wrote: 11/01/2020 18:13 Ja sipam na BP pa ću morati ipak gume na proljeće zamijeniti. Eno ih već spremne, 4 Pirelli P7 za manje para nego što jedna košta. :D
Biće dobar conti cpc 2 205/60-16 na prodaju, vožen pet sezona, ima još šare do graničnika, nikad krpljen, azotom puhan, trotoara nije vidio, cijena povoljna. :shock:
Da su 55 možda bi mogli izvesti kak'u koNbinaciu.
8-)
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#19781 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by NediM17 »

Naslovnica wrote: 11/01/2020 18:15
NediM17 wrote: 11/01/2020 18:13 Ja sipam na BP pa ću morati ipak gume na proljeće zamijeniti. Eno ih već spremne, 4 Pirelli P7 za manje para nego što jedna košta. :D
Biće dobar conti cpc 2 205/60-16 na prodaju, vožen pet sezona, ima još šare do graničnika, nikad krpljen, azotom puhan, trotoara nije vidio, cijena povoljna. :shock:
Da su 55 možda bi mogli izvesti kak'u koNbinaciu.
8-)
Znaš li koliko je ova dimenzija skuplja od 55. :lol:
Ubila se za astre J i megana turčina.
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#19782 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by basicm »

Naslovnica wrote: 11/01/2020 18:03
NediM17 wrote: 11/01/2020 17:27 Pa onda pitaš mehaničare što trokira? :mrgreen:
Jes, na BP trokira, na EP i Petrolu ne moraš ni gume mijenjati.
:thumbup:
I ne moras se sisati jer oni redovno sisaju svoje kupce (ovce)
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#19783 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by NediM17 »

Janjci bleju, makaze zvekeću... :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=xt3uJ0URksI
User avatar
semirsar
Posts: 9053
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#19784 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by semirsar »

Je l' ono i BP Halilovici dig'o cijene, krajem oka vidjeh, ucini mi se 2.16/2.21KM :? , jucer ga cepira, tamaM na vrijeme :-)
User avatar
pepeljara
Posts: 7362
Joined: 22/08/2003 00:00

#19785 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by pepeljara »

semirsar wrote: 11/01/2020 21:09 Je l' ono i BP Halilovici dig'o cijene, krajem oka vidjeh, ucini mi se 2.16/2.21KM :? , jucer ga cepira, tamaM na vrijeme :-)

jes benzin otisao sa 2.11 od prije 15 dana na 2.21
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#19786 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by drug_profi »

Na BSP je benzin prosle hefte bio 2,06, a dizel 2,11
drug_profi wrote: 06/01/2020 19:20 BSP Oil, Halilovići:
E95 - 2,06
D5 - 2,11
LPG - 0,91

Ujedno dijele letke sa sadrzajem (ukratko): Uz ugradnju auto plina u Darkomu ostvarite poklon vaučer od 100KM goriva na svim BSP Oil pumpama.
Naslovnica
Posts: 35457
Joined: 20/03/2013 15:38

#19787 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

Image

Image

Image

Image
Naslovnica
Posts: 35457
Joined: 20/03/2013 15:38

#19788 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

I za ove što toče samo najskuplje:

Image

Image

Image

Image
User avatar
ElRe
Posts: 16923
Joined: 12/12/2011 11:28

#19789 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by ElRe »

Danas na Hifi Stup, velika gužva, D5 2.31 KM/l
noviclan
Posts: 15011
Joined: 31/10/2013 06:48

#19790 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

Kad im od egr ventil bit ce guzva kod mehanicara
Naslovnica
Posts: 35457
Joined: 20/03/2013 15:38

#19791 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

noviclan wrote: 12/01/2020 17:07 Kad im od egr ventil bit ce guzva kod mehanicara
Da si ti živ i zdrav, egr iščupan davnih dana.
:bih:
User avatar
Qler
Posts: 25833
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#19792 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Qler »

Mislim da na Hifi i nije toliko lose gorivo.. Inace sipam na petrolu, ali nek se jebu sa ovim cijenama...
User avatar
vjeshalica
Posts: 20767
Joined: 31/03/2019 14:56

#19793 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by vjeshalica »

Neskovic opet 20 felingi jevtiniji

Nek mala Seka sipa za 2,41
User avatar
ElRe
Posts: 16923
Joined: 12/12/2011 11:28

#19794 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by ElRe »

vjeshalica wrote: 13/01/2020 11:06 Neskovic opet 20 felingi jevtiniji

Nek mala Seka sipa za 2,41
D5 10ppm ili D4 50 ppm?
User avatar
vjeshalica
Posts: 20767
Joined: 31/03/2019 14:56

#19795 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by vjeshalica »

Petica 2,21
User avatar
ElRe
Posts: 16923
Joined: 12/12/2011 11:28

#19796 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by ElRe »

Nestro Blazuj D5 10ppm - 2.06
Naslovnica
Posts: 35457
Joined: 20/03/2013 15:38

#19797 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

ElRe wrote: 13/01/2020 19:02 Nestro Blazuj D5 10ppm - 2.06
Ne valja ti taj.
Samo Petrol i Energopetrol/INA od 2.41 valjaju.
User avatar
ElRe
Posts: 16923
Joined: 12/12/2011 11:28

#19798 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by ElRe »

Naslovnica wrote: 13/01/2020 19:24
ElRe wrote: 13/01/2020 19:02 Nestro Blazuj D5 10ppm - 2.06
Ne valja ti taj.
Samo Petrol i Energopetrol/INA od 2.41 valjaju.
Nasuo na Hifi po 2.31 :(
Nisam znao
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#19799 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by drug_profi »

Dosao AME jeftiniji od Hife... :mrgreen:
noviclan
Posts: 15011
Joined: 31/10/2013 06:48

#19800 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

Posten i on znaci, hoce da potrosi rezerve koje je nabavio po nizoj cijeni ajme ahme ahme
Post Reply