Jes, na BP trokira, na EP i Petrolu ne moraš ni gume mijenjati.
NOVE CIJENE GORIVA
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#19777 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ma dobro salu na stranu sad. Ovi su bezobrazni samo tako, navikli smo od njih
Ali evo da mozes natociti pun rezervoar besplatno bilo gdje, da li bo to uradio na BP ili na Petrolu
Da li mislis da postoji razlika u kvaliteti, kolika god ona bila, a po memi sigurno da je ima, bar u onim aditivima ako nista
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#19778 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ja sipam na BP pa ću morati ipak gume na proljeće zamijeniti. Eno ih već spremne, 4 Pirelli P7 za manje para nego što jedna košta.
Biće dobar conti cpc 2 205/60-16 na prodaju, vožen pet sezona, ima još šare do graničnika, nikad krpljen, azotom puhan, trotoara nije vidio, cijena povoljna.
Biće dobar conti cpc 2 205/60-16 na prodaju, vožen pet sezona, ima još šare do graničnika, nikad krpljen, azotom puhan, trotoara nije vidio, cijena povoljna.
-
Naslovnica
- Posts: 35448
- Joined: 20/03/2013 15:38
#19779 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Natočio sam 2-3 puta na Petrolu i nisam primijetio nikakvu razliku osim što sam gorivo potrošio brže nego inače.JavierBosnia wrote: ↑11/01/2020 18:10Ma dobro salu na stranu sad. Ovi su bezobrazni samo tako, navikli smo od njih
Ali evo da mozes natociti pun rezervoar besplatno bilo gdje, da li bo to uradio na BP ili na Petrolu
Da li mislis da postoji razlika u kvaliteti, kolika god ona bila, a po memi sigurno da je ima, bar u onim aditivima ako nista
Meni svejedno gdje natočim osim ako baš nije neka no name čungalunga pumpa.
-
Naslovnica
- Posts: 35448
- Joined: 20/03/2013 15:38
#19780 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Da su 55 možda bi mogli izvesti kak'u koNbinaciu.NediM17 wrote: ↑11/01/2020 18:13 Ja sipam na BP pa ću morati ipak gume na proljeće zamijeniti. Eno ih već spremne, 4 Pirelli P7 za manje para nego što jedna košta.![]()
Biće dobar conti cpc 2 205/60-16 na prodaju, vožen pet sezona, ima još šare do graničnika, nikad krpljen, azotom puhan, trotoara nije vidio, cijena povoljna.![]()
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#19781 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Znaš li koliko je ova dimenzija skuplja od 55.Naslovnica wrote: ↑11/01/2020 18:15Da su 55 možda bi mogli izvesti kak'u koNbinaciu.NediM17 wrote: ↑11/01/2020 18:13 Ja sipam na BP pa ću morati ipak gume na proljeće zamijeniti. Eno ih već spremne, 4 Pirelli P7 za manje para nego što jedna košta.![]()
Biće dobar conti cpc 2 205/60-16 na prodaju, vožen pet sezona, ima još šare do graničnika, nikad krpljen, azotom puhan, trotoara nije vidio, cijena povoljna.![]()
![]()
Ubila se za astre J i megana turčina.
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#19782 Re: NOVE CIJENE GORIVA
I ne moras se sisati jer oni redovno sisaju svoje kupce (ovce)
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
- semirsar
- Posts: 9053
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#19784 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Je l' ono i BP Halilovici dig'o cijene, krajem oka vidjeh, ucini mi se 2.16/2.21KM
, jucer ga cepira, tamaM na vrijeme 
- pepeljara
- Posts: 7362
- Joined: 22/08/2003 00:00
- drug_profi
- Posts: 65420
- Joined: 16/07/2012 16:00
#19786 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Na BSP je benzin prosle hefte bio 2,06, a dizel 2,11
drug_profi wrote: ↑06/01/2020 19:20 BSP Oil, Halilovići:
E95 - 2,06
D5 - 2,11
LPG - 0,91
Ujedno dijele letke sa sadrzajem (ukratko): Uz ugradnju auto plina u Darkomu ostvarite poklon vaučer od 100KM goriva na svim BSP Oil pumpama.
-
Naslovnica
- Posts: 35448
- Joined: 20/03/2013 15:38
- ElRe
- Posts: 16918
- Joined: 12/12/2011 11:28
#19789 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Danas na Hifi Stup, velika gužva, D5 2.31 KM/l
-
noviclan
- Posts: 15011
- Joined: 31/10/2013 06:48
#19790 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Kad im od egr ventil bit ce guzva kod mehanicara
-
Naslovnica
- Posts: 35448
- Joined: 20/03/2013 15:38
- Qler
- Posts: 25832
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#19792 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Mislim da na Hifi i nije toliko lose gorivo.. Inace sipam na petrolu, ali nek se jebu sa ovim cijenama...
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#19793 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Neskovic opet 20 felingi jevtiniji
Nek mala Seka sipa za 2,41
Nek mala Seka sipa za 2,41
- ElRe
- Posts: 16918
- Joined: 12/12/2011 11:28
#19794 Re: NOVE CIJENE GORIVA
D5 10ppm ili D4 50 ppm?
- ElRe
- Posts: 16918
- Joined: 12/12/2011 11:28
#19796 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Nestro Blazuj D5 10ppm - 2.06
-
Naslovnica
- Posts: 35448
- Joined: 20/03/2013 15:38
- ElRe
- Posts: 16918
- Joined: 12/12/2011 11:28
#19798 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Nasuo na Hifi po 2.31Naslovnica wrote: ↑13/01/2020 19:24Ne valja ti taj.
Samo Petrol i Energopetrol/INA od 2.41 valjaju.
Nisam znao
- drug_profi
- Posts: 65420
- Joined: 16/07/2012 16:00
#19799 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Dosao AME jeftiniji od Hife... 
-
noviclan
- Posts: 15011
- Joined: 31/10/2013 06:48
#19800 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Posten i on znaci, hoce da potrosi rezerve koje je nabavio po nizoj cijeni ajme ahme ahme








