Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25776 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

zdruzdjo wrote: 10/01/2020 08:34 Plavi megan...
Guslanje lijevom trakom i primitivni egoizam je izgleda karakteristika vozaca modela navedene boje! :lol:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25777 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

zdruzdjo wrote: 10/01/2020 10:14

Nego krenu debil preticati, a onda valjda zazvonio telefon, pa da se javi.
Il je skocila trenutna potrosnja! :lol:
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#25778 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zigson »

tempuser wrote: 10/01/2020 10:18
zdruzdjo wrote: 10/01/2020 10:14

Nego krenu debil preticati, a onda valjda zazvonio telefon, pa da se javi.
Il je skocila trenutna potrosnja! :lol:
Prepo se kad je vidio 16 litara da megan trosi na punom gasu :lol:
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#25779 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

tempuser wrote: 10/01/2020 10:18 Il je skocila trenutna potrosnja! :lol:
Veoma moguc scenario.
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#25780 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

tempuser wrote: 10/01/2020 10:17
zdruzdjo wrote: 10/01/2020 08:34 Plavi megan...
Guslanje lijevom trakom i primitivni egoizam je izgleda karakteristika vozaca modela navedene boje! :lol:
Ma jel to navija za Zelju, to je katastrofa.... :mrgreen:
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#25781 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

Nija AP nego magistrala, vozim 120 prestize me padjeni kombi, vozim iza njega 130 bjezi mi lik. Na kraju sam ga izgubio iz vidnog polja.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#25782 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Tako ti je kad vozis suzukija, da si bio s bembarom stig'o bi ga :lol:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25783 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

nepass1 wrote: 10/01/2020 16:25 Nija AP nego magistrala, vozim 120 prestize me padjeni kombi, vozim iza njega 130 bjezi mi lik. Na kraju sam ga izgubio iz vidnog polja.
Zuri da se mu ne uzvisti jorgut!
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#25784 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

Throttle wrote: 10/01/2020 16:26 Tako ti je kad vozis suzukija, da si bio s bembarom stig'o bi ga :lol:
Ni sa kombijem se ne mogu zaganjati :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#25785 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

nepass1 wrote: 10/01/2020 16:25 Nija AP nego magistrala, vozim 120 prestize me padjeni kombi, vozim iza njega 130 bjezi mi lik. Na kraju sam ga izgubio iz vidnog polja.
tako juce idem novom cestom lukavica-jahorina 90 uzbrdo nabio se levat s kombijem u guzicu,spucam kocnicu odmakne se 10m i opet ubrzam na 110 on opet metar od mene ,maknem se lijevo prodje debil i nestade iz vidokruga...jbte jest dobro imat sluzbena kola...
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#25786 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

nepass1 wrote: 10/01/2020 16:25 Nija AP nego magistrala, vozim 120 prestize me padjeni kombi, vozim iza njega 130 bjezi mi lik. Na kraju sam ga izgubio iz vidnog polja.
Jucer su ceste po RS bile prazne, ni policije ni auta, ja do gorazda za 1h20
A ti pađeni ga deru dobro

Farmavita, transmed i ostali sto rade lijekove :shock:
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#25787 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

mk ultra wrote: 10/01/2020 16:56
nepass1 wrote: 10/01/2020 16:25 Nija AP nego magistrala, vozim 120 prestize me padjeni kombi, vozim iza njega 130 bjezi mi lik. Na kraju sam ga izgubio iz vidnog polja.
Jucer su ceste po RS bile prazne, ni policije ni auta, ja do gorazda za 1h20
A ti pađeni ga deru dobro

Farmavita, transmed i ostali sto rade lijekove :shock:
Farmavita ne ide ispod 15 banki
Concord
Posts: 956
Joined: 14/12/2017 15:51

#25788 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Concord »

Joj kako bi volio da ovo vozim samo radi debila, idiota, retarda (ne znam kako vise da ih nazovem) koji voze po liniji i po mojoj traci. Jedno je sjeci krivine kad si sam na otvorenoj cesti i imas preglednost, a drugo je biti retard koji nista ne vidi a ulazi u krivinu po sred linije, u gustom saobracaju, na uskoj cesti. Pa debilu jedan kad ti na tom plasticnom pezou otkinem karambolku ko naljepnicu, sta ces uraditi, nazvati policiju da me prijavis?

Image
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#25790 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Koshpa »

Image

e ovaj papak danas na semaforu istrese punu pepeljaru kroz prozor :run: :bih:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25791 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Danas neki cilager od nekih svojih 6 banki od Vrbanje prema Kranjevicevoj razvukao ko slina bukvalno 15 kmh i pri tome mal ne udari dvije zene na pjesackom kod SCC-a. Istom brzinom je presao i kraskrsnicu. U jednom trenutku sam legao na sirenu da se ovima u Z. od Bosne ne upali zeleno, a j na sred ceste. Toliko je sporo isao da sam ga pretekao lijevom trakom od ulaska u F. A. Zvizdovica do prvog pjesackog kod izlaza iz Unitica, znaci u 15 metara. On nesto mase, kao nije mu jasno zasto svira. Cak je i moja zena, koja ne prati te stvari, pitala kakav je to debil.
User avatar
Romeo 80
Posts: 4628
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#25792 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Romeo 80 »

Ma pun je grad takvih debila. Goni ih vise u neku stvar! Dodijali su i bogu i narodu, a sve ih je vise i vise. To je vise stara i isprana tema. Ne znam vise ni sta reci novo o toj vrsti marve.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25793 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Romeo 80 wrote: 12/01/2020 00:48 Ma pun je grad takvih debila. Goni ih vise u neku stvar! Dodijali su i bogu i narodu, a sve ih je vise i vise. To je vise stara i isprana tema. Ne znam vise ni sta reci novo o toj vrsti marve.
Nagledao sam se raznbic sporaca, ali ovo je bio novi nivo. Ja sam bio ubjedjen da lik sporo vozi jer trazi pogodno mjesto da se popne na trotoar ili hoce da ubode ulaz u onaj parking preko puta Skupstine, ali jok, to mu je krstareca brzina, *ebo li ga njegov turski Megane u vrh pakasha! :evil:
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#25794 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Kad smo kod sporaca.
Sinoc idem od marijin Dvora prema pofalicima glavnom "dzadom"
Sa parkinga izmedju alte I holideja izlazi golf 4 na sine(zabrana je odatle)
Ja sam u srednjoj I vozim 40-ak jer mi je crveno upaljeno kod holideja I polako se priblizavam. Nema niko u srednjoj ispred mene na semaforu u mojoj traci a u desnoj je neki passat ili tako nesto. u momentu se pali zeleno I golf oplete po gasu prodje sinama pa se prestroji ispred passat-a pa u srednju ispred mene. prilazim semaforu, on je 10-ak metara ispred. Pali se zeleno, kontam sad ce levat oplesti po gasu. Ahaaaaaa, yeah right. nahekla ga lola na cijelih 40 I nastavi. vidim da nesto iznutra svijetli, sto ce reci mobitel. naheklalo se vec raje okolo pa ga ne mogu ni obici. blicaj, sviraj, ma nista. tako je guslao do semafora u pofalicima. malo prije semafora sam ga pretekao I fakat sam na semaforu krknuo po kocinici jer je bilo crveno I brzo otpustio I Boga molio da se zabije u mene, buljeci u telefon. svakako trebam karambolku lakirati pa ne bi bilo zgoreg ni zamjeniti je. Uspio je zakociti.
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#25795 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Entropio »

zdruzdjo wrote: 12/01/2020 09:52 I fakat sam na semaforu krknuo po kocinici jer je bilo crveno I brzo otpustio I Boga molio da se zabije u mene, buljeci u telefon. svakako trebam karambolku lakirati pa ne bi bilo zgoreg ni zamjeniti je. Uspio je zakociti.
Ovi su najopasniji. Ovakvih se treba cuvati i otvoriti cetvere oci.
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#25796 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Entropio wrote: 12/01/2020 20:01 Ovi su najopasniji. Ovakvih se treba cuvati i otvoriti cetvere oci.
Pa ako vozis 40 u srednjoj dok veselo objavljujes story na instagramu ili facebook-u, a iza sebe pravis guzvu usporavajuci saobracaj, i ne pazis na desavanje onda fakat treba da se bojis. Cak sta vise treba da se bojis i samog sebe i bez ovakvih kao ja i bez otvaranja cetvero oci.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#25797 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Preticanja preko pune kao i uvijek, vožnja auta sa farovima prekrivenih snijegom, vožnja bez upaljenih svjetala u sumrak i noću, skretanja u zabranjenom smjeru, prestrojavanje bez žmigavaca uz istovremeno kočenje neposredno ispred drugog vozila, preticanje kolone na semaforu pogrešnom saobraćajnom trakom da bi bio prvi na semaforu i tako to...

Concord
Posts: 956
Joined: 14/12/2017 15:51

#25798 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Concord »

Travnički Noćni Šetač wrote: 11/01/2020 10:41 Dobar Ford... :thumbup:
Ubio se za gurat sporace sa ceste i generalno nanosenje stete svima ovima na koje se zalimo :lol:
User avatar
hopi
Posts: 7260
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#25799 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by hopi »

dobar klipić ko i uvijek :thumbup:

danas stao ženi da pređe na pješačkom (nekioliko auta prije mene nije stalo) i ona prelazi, a u retrovizoru vidim lik se s kaktusom zafuro, i haj uz pomoć abs je uspio zakočiti. Još je vozio trakom za tramvaj.
pa jebemu nemoj obilaziti auto koji stoji pred pješačkim, zrdav razum, logika.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#25800 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

hopi wrote: 13/01/2020 00:07 dobar klipić ko i uvijek :thumbup:

danas stao ženi da pređe na pješačkom (nekioliko auta prije mene nije stalo) i ona prelazi, a u retrovizoru vidim lik se s kaktusom zafuro, i haj uz pomoć abs je uspio zakočiti. Još je vozio trakom za tramvaj.
pa jebemu nemoj obilaziti auto koji stoji pred pješačkim, zrdav razum, logika.
Hvala drug... :thumbup:
...
A takvih koje si opisao ima svugdje... čak i kod nas gdje imamo samo jednu cestu sa dvije trake u jednom smjeru uspio sam ih snimiti nekoliko... nemaju oni pojma da su napravili prekršaj, a kamoli to da uključe logiku i zdrav razum... nevjerovatno zvuči ali postoji određeni broj ljudi za volanom koji ne može paralelno razmišljati i držati ruke za volanom...
Post Reply