Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#25701 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

tempuser wrote: 08/01/2020 16:54
Throttle wrote: 08/01/2020 16:13 ... al u slucaju udesa kad dijete pogine valja ga nosit na dusi...bio ti kriv ili ne...
To je poenta cijele price, ali kao sto vidis ne misli svako tako!
Posto sam ja potegao ovu pricu, samo da kazem da je ovo bit svega, ja sam cist pred sobom, jer sam upozorio na ne vezanje djeteta. I to cu uvijek uraditi kada vidim, meni je savjest mirnija.
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#25702 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Upozorio ti ili ne, nemas nista s tim. Njihovi roditelji su punoljetni i jedini odgovorni u tom slucaju.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#25703 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Joj degenerika po cesti...30 voze svi :jbt: :zid: :zid:
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#25704 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

kakaljin wrote: 08/01/2020 17:05
tempuser wrote: 08/01/2020 16:54
Throttle wrote: 08/01/2020 16:13 ... al u slucaju udesa kad dijete pogine valja ga nosit na dusi...bio ti kriv ili ne...
To je poenta cijele price, ali kao sto vidis ne misli svako tako!
Posto sam ja potegao ovu pricu, samo da kazem da je ovo bit svega, ja sam cist pred sobom, jer sam upozorio na ne vezanje djeteta. I to cu uvijek uraditi kada vidim, meni je savjest mirnija.
Drug, sutra se (gluho bilo, pljucX3) sudariš sa nekim, nikada ih nisi vidio, njihova krivica, dijete nije bilo svezano, poginulo. Ama, svi poginuli.
Tebi ništa.
Savjest mirna ili ne?!
User avatar
Romeo 80
Posts: 4628
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#25705 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Romeo 80 »

bitanga_sa_otesa wrote: 08/01/2020 18:06 Joj degenerika po cesti...30 voze svi :jbt: :zid: :zid:
Hajde dobro je. Misilo sam da je do mene! Isto walking dead svega mi. Bauljaju deenerici po cesti, ne znaju da drze pravac, pa sveraju lijevo desno.

I pored tako spore voznje opet uspijevaju sa sporednih cesta i parkinga oduzimati prednost. Jedva sam cekao da izadjem iz auta. Zamrzicu voznju auta. Nesto sto sam uvijek obozavao :skoljka:
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#25706 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

bitanga_sa_otesa wrote: 08/01/2020 18:06 Joj degenerika po cesti...30 voze svi :jbt: :zid: :zid:
Ja sam danas na autoputu bio, za razliku od inače, među najbržima.
Isto 'pobesneo MAX'.
120-130
:lol:
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#25707 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

Naslovnica wrote: 08/01/2020 18:17
bitanga_sa_otesa wrote: 08/01/2020 18:06 Joj degenerika po cesti...30 voze svi :jbt: :zid: :zid:
Ja sam danas na autoputu bio, za razliku od inače, među najbržima.
Isto 'pobesneo MAX'.
120-130
:lol:
Jucer sam isao autocestom, i sa svojih 130 sam sve redom pretekao
Jutros do konjica, na drugoj dionici jos gore, 80 voze :shock:

Suha cesta
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#25708 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Romeo 80 wrote: 08/01/2020 18:15

Hajde dobro je. Misilo sam da je do mene! Isto walking dead svega mi. Bauljaju deenerici po cesti, ne znaju da drze pravac, pa sveraju lijevo desno.

I pored tako spore voznje opet uspijevaju sa sporednih cesta i parkinga oduzimati prednost. Jedva sam cekao da izadjem iz auta. Zamrzicu voznju auta. Nesto sto sam uvijek obozavao :skoljka:
Ja je vec mrzim odavno.vise bi volio da me cekicem neko po prstu nego da idem u grad i vracam se...debil me neki izjebo od bitumenke do cenge u bojnickoj.vozi 30 ,rupa ispred 300m i na glavnoj i sporednim ulicama.ne mozes pretec guzva...auta iz suprotnog smjera.al sam mu vratio milo za drago cim sam uspio pretec.puna kocnica i 10 na sat 🙂
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#25709 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zigson »

bitanga_sa_otesa wrote: 08/01/2020 19:34
Romeo 80 wrote: 08/01/2020 18:15

Hajde dobro je. Misilo sam da je do mene! Isto walking dead svega mi. Bauljaju deenerici po cesti, ne znaju da drze pravac, pa sveraju lijevo desno.

I pored tako spore voznje opet uspijevaju sa sporednih cesta i parkinga oduzimati prednost. Jedva sam cekao da izadjem iz auta. Zamrzicu voznju auta. Nesto sto sam uvijek obozavao :skoljka:
Ja je vec mrzim odavno.vise bi volio da me cekicem neko po prstu nego da idem u grad i vracam se...debil me neki izjebo od bitumenke do cenge u bojnickoj.vozi 30 ,rupa ispred 300m i na glavnoj i sporednim ulicama.ne mozes pretec guzva...auta iz suprotnog smjera.al sam mu vratio milo za drago cim sam uspio pretec.puna kocnica i 10 na sat 🙂
Nemoj sad ce te napasti

maloprije lik iz vogosce do k. glave vozi 30 na sat, citroen kaktus bijeli sa P nazad. 50-60 na pravcu i gdje je isprekidana linija, ali krivina kad naidje ide puna kocnica i 30 na sat... izludio.. jedno 60 auta je nadjidjo u kolonu sigurno
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#25710 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Logovan »

bitanga_sa_otesa wrote: 08/01/2020 19:34 al sam mu vratio milo za drago cim sam uspio pretec.puna kocnica i 10 na sat 🙂
Od tvog vraćanja neće sebi doći mjesec dana. :D

Nije ti on to ni primijetio, džaba si to radio.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#25711 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Logovan wrote: 08/01/2020 19:57
Od tvog vraćanja neće sebi doći mjesec dana. :D

Nije ti on to ni primijetio, džaba si to radio.
ma jok nije ,gdje ce primjetit...podje pretec ja ubrzam na 30, stigne me ja opet 10 na sat :evil: na kraju je stao i ja stanem i cekam da krene,10 sec ne krece i ja po gasu i odem .
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#25712 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

zigson wrote: 08/01/2020 19:50

Nemoj sad ce te napasti
mogu mi ga poglabat ,kao i taj u golfu zatamLJenom :lol:
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#25713 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

Jucer LAPD zaustavlja bakicu u pezou 5007, na autoputu kod ukljucenja na josanici :mrgreen:
Silnih 40kmh :-)
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#25714 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

Danas pauk dize sarajevo taxi na drveniji, haj da i to vidim.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#25715 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Logovan »

nepass1 wrote: 08/01/2020 21:47 Danas pauk dize sarajevo taxi na drveniji, haj da i to vidim.
Nešto novo u našem gradu.
IcedFlame
Posts: 1238
Joined: 06/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#25716 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by IcedFlame »

Maloprije se lik zali kako ga je policija zaustavila i peglala jer je vozio ispod 50 km/h na glavnoj :shock:
Nije rekao koja je traka bila u pitanju, ali mi je nesto bas drago bilo :D
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25717 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

IcedFlame wrote: 09/01/2020 00:28 Maloprije se lik zali kako ga je policija zaustavila i peglala jer je vozio ispod 50 km/h na glavnoj :shock:
Nije rekao koja je traka bila u pitanju, ali mi je nesto bas drago bilo :D
I naravno nije mu bilo jasno zasto su ga zaustavili jer on nicim nije krsio zakon! :D
el_bake007
Posts: 1094
Joined: 16/03/2017 15:26

#25718 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by el_bake007 »

Ja mislim da su ga peglali da uzme pare od njih kao nagradu jer je on sa svojom brzinom ispod 50km/h doprinjeo sigurnosti u saobracaju.
User avatar
kabal1337
Posts: 13449
Joined: 11/02/2012 21:08

#25719 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kabal1337 »

Laze da je vozio 50, nece ga niko dirati za +-10
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#25720 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by liaar »

kabal1337 wrote: 09/01/2020 07:44 Laze da je vozio 50, nece ga niko dirati za +-10
vozio je ispod 50
jer je vozio ispod 50 km/h na glavnoj :shock:
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#25721 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

IcedFlame wrote: 09/01/2020 00:28 Maloprije se lik zali kako ga je policija zaustavila i peglala jer je vozio ispod 50 km/h na glavnoj :shock:
Nije rekao koja je traka bila u pitanju, ali mi je nesto bas drago bilo :D
:shock:
Hajde da i to čujem!
Bravo za organe!
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#25722 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Pa stalno sam ko šumaher pokušavajući da OSTANEM u zelenom valu... ovo je tačno došlo vrijeme za šamaranje...
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#25723 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Ja u to ne mogu povjerovati....policija zaustavila sporaca.. :-)
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25724 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Ne znam kako ce ovu vijest primiti oni koji tvrde da tu nema nikakvog krsenja zakona i da oni inaju pravo da voze koliko hoce bez obzira na saobracaj iza, sve dok nisu u prekoracenju?!? :D :run:
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#25725 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

konektovan wrote: 09/01/2020 09:39 Ja u to ne mogu povjerovati....policija zaustavila sporaca.. :-)
Nešto kontam, biće da je sporo vozio zato što je drko mobilni pa su ga zaustavili zbog mobilnog a ne zbog prespore vožnje?!
Post Reply