Posto sam ja potegao ovu pricu, samo da kazem da je ovo bit svega, ja sam cist pred sobom, jer sam upozorio na ne vezanje djeteta. I to cu uvijek uraditi kada vidim, meni je savjest mirnija.
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#25701 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#25702 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Upozorio ti ili ne, nemas nista s tim. Njihovi roditelji su punoljetni i jedini odgovorni u tom slucaju.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#25703 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Joj degenerika po cesti...30 voze svi

-
Naslovnica
- Posts: 35468
- Joined: 20/03/2013 15:38
#25704 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Drug, sutra se (gluho bilo, pljucX3) sudariš sa nekim, nikada ih nisi vidio, njihova krivica, dijete nije bilo svezano, poginulo. Ama, svi poginuli.
Tebi ništa.
Savjest mirna ili ne?!
- Romeo 80
- Posts: 4628
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#25705 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Hajde dobro je. Misilo sam da je do mene! Isto walking dead svega mi. Bauljaju deenerici po cesti, ne znaju da drze pravac, pa sveraju lijevo desno.
I pored tako spore voznje opet uspijevaju sa sporednih cesta i parkinga oduzimati prednost. Jedva sam cekao da izadjem iz auta. Zamrzicu voznju auta. Nesto sto sam uvijek obozavao
-
Naslovnica
- Posts: 35468
- Joined: 20/03/2013 15:38
#25706 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja sam danas na autoputu bio, za razliku od inače, među najbržima.
Isto 'pobesneo MAX'.
120-130
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#25707 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jucer sam isao autocestom, i sa svojih 130 sam sve redom pretekaoNaslovnica wrote: ↑08/01/2020 18:17Ja sam danas na autoputu bio, za razliku od inače, među najbržima.
Isto 'pobesneo MAX'.
120-130
![]()
Jutros do konjica, na drugoj dionici jos gore, 80 voze
Suha cesta
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#25708 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja je vec mrzim odavno.vise bi volio da me cekicem neko po prstu nego da idem u grad i vracam se...debil me neki izjebo od bitumenke do cenge u bojnickoj.vozi 30 ,rupa ispred 300m i na glavnoj i sporednim ulicama.ne mozes pretec guzva...auta iz suprotnog smjera.al sam mu vratio milo za drago cim sam uspio pretec.puna kocnica i 10 na satRomeo 80 wrote: ↑08/01/2020 18:15
Hajde dobro je. Misilo sam da je do mene! Isto walking dead svega mi. Bauljaju deenerici po cesti, ne znaju da drze pravac, pa sveraju lijevo desno.
I pored tako spore voznje opet uspijevaju sa sporednih cesta i parkinga oduzimati prednost. Jedva sam cekao da izadjem iz auta. Zamrzicu voznju auta. Nesto sto sam uvijek obozavao![]()
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#25709 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nemoj sad ce te napastibitanga_sa_otesa wrote: ↑08/01/2020 19:34Ja je vec mrzim odavno.vise bi volio da me cekicem neko po prstu nego da idem u grad i vracam se...debil me neki izjebo od bitumenke do cenge u bojnickoj.vozi 30 ,rupa ispred 300m i na glavnoj i sporednim ulicama.ne mozes pretec guzva...auta iz suprotnog smjera.al sam mu vratio milo za drago cim sam uspio pretec.puna kocnica i 10 na satRomeo 80 wrote: ↑08/01/2020 18:15
Hajde dobro je. Misilo sam da je do mene! Isto walking dead svega mi. Bauljaju deenerici po cesti, ne znaju da drze pravac, pa sveraju lijevo desno.
I pored tako spore voznje opet uspijevaju sa sporednih cesta i parkinga oduzimati prednost. Jedva sam cekao da izadjem iz auta. Zamrzicu voznju auta. Nesto sto sam uvijek obozavao![]()
![]()
maloprije lik iz vogosce do k. glave vozi 30 na sat, citroen kaktus bijeli sa P nazad. 50-60 na pravcu i gdje je isprekidana linija, ali krivina kad naidje ide puna kocnica i 30 na sat... izludio.. jedno 60 auta je nadjidjo u kolonu sigurno
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#25710 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Od tvog vraćanja neće sebi doći mjesec dana.bitanga_sa_otesa wrote: ↑08/01/2020 19:34 al sam mu vratio milo za drago cim sam uspio pretec.puna kocnica i 10 na sat![]()
Nije ti on to ni primijetio, džaba si to radio.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#25711 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ma jok nije ,gdje ce primjetit...podje pretec ja ubrzam na 30, stigne me ja opet 10 na sat
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#25713 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jucer LAPD zaustavlja bakicu u pezou 5007, na autoputu kod ukljucenja na josanici
Silnih 40kmh
Silnih 40kmh
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#25714 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Danas pauk dize sarajevo taxi na drveniji, haj da i to vidim.
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
IcedFlame
- Posts: 1238
- Joined: 06/11/2003 00:00
- Location: Sarajevo
#25716 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Maloprije se lik zali kako ga je policija zaustavila i peglala jer je vozio ispod 50 km/h na glavnoj
Nije rekao koja je traka bila u pitanju, ali mi je nesto bas drago bilo
Nije rekao koja je traka bila u pitanju, ali mi je nesto bas drago bilo
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
-
el_bake007
- Posts: 1094
- Joined: 16/03/2017 15:26
#25718 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja mislim da su ga peglali da uzme pare od njih kao nagradu jer je on sa svojom brzinom ispod 50km/h doprinjeo sigurnosti u saobracaju.
- kabal1337
- Posts: 13449
- Joined: 11/02/2012 21:08
#25719 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Laze da je vozio 50, nece ga niko dirati za +-10
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
-
Naslovnica
- Posts: 35468
- Joined: 20/03/2013 15:38
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#25722 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa stalno sam ko šumaher pokušavajući da OSTANEM u zelenom valu... ovo je tačno došlo vrijeme za šamaranje...
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#25723 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja u to ne mogu povjerovati....policija zaustavila sporaca.. 
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#25724 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne znam kako ce ovu vijest primiti oni koji tvrde da tu nema nikakvog krsenja zakona i da oni inaju pravo da voze koliko hoce bez obzira na saobracaj iza, sve dok nisu u prekoracenju?!?

-
Naslovnica
- Posts: 35468
- Joined: 20/03/2013 15:38
#25725 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nešto kontam, biće da je sporo vozio zato što je drko mobilni pa su ga zaustavili zbog mobilnog a ne zbog prespore vožnje?!
