Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#25576 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Naslovnica wrote: 31/12/2019 08:31 Na Seyi nema očitanja bilo kakve potrošnje, raxatluk!
:lol:
kod mene na sejY nema nista, sem kilometara :lol:
bas se mislim da stavim predjene kilometre i potrosnju na forum, jedan mit potvrdjen :D
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#25577 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by seoBIH »

tempuser wrote: 29/12/2019 21:31 Evo ga jos jedan "pazljivi"! Razigr'o ga na mjestima skoro pa ceteres', cesta cista, prava ko strijela i ogranicenje 60! Na kraju ga je RAD-ov Unimog sa grtalicom pretekao! :-)

Image

Gledaj ubice, koristi telefon dok vozi. On se našao popovati :-)
Naslovnica
Posts: 35472
Joined: 20/03/2013 15:38

#25578 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Bakir1 wrote: 31/12/2019 10:14
Naslovnica wrote: 31/12/2019 08:31 Na Seyi nema očitanja bilo kakve potrošnje, raxatluk!
:lol:
kod mene na sejY nema nista, sem kilometara :lol:
bas se mislim da stavim predjene kilometre i potrosnju na forum, jedan mit potvrdjen :D
Slagao sam.
Ima vrijeme, pređene kilometre, trip i vanjska temperatura.
Meščini da nema ništa više.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#25579 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

sijes me za vanjsku, to nemam :D
Naslovnica
Posts: 35472
Joined: 20/03/2013 15:38

#25580 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Bakir1 wrote: 31/12/2019 10:42 sijes me za vanjsku, to nemam :D
Ja konto kod mene najslabiji paket na svijetu...
:lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#25581 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

doduse jes sramota sto je kod tebe auto 2006 a kod mene 98 :lol:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25582 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

seoBIH wrote: 31/12/2019 10:20

Gledaj ubice, koristi telefon dok vozi. On se našao popovati :-)
Normalan covjek iza, ovog, tebe i slicnih virusa po cesti moze "mesni dorucak" pojest' na miru i da ne pomrvi po autu, a ne okinut sliku mobom!
Naslovnica
Posts: 35472
Joined: 20/03/2013 15:38

#25583 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Bakir1 wrote: 31/12/2019 10:49 doduse jes sramota sto je kod tebe auto 2006 a kod mene 98 :lol:
Kod mene je 2004 rodjak, ne pretjeruj.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#25584 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Naslovnica wrote: 31/12/2019 11:00
Bakir1 wrote: 31/12/2019 10:49 doduse jes sramota sto je kod tebe auto 2006 a kod mene 98 :lol:
Kod mene je 2004 rodjak, ne pretjeruj.
i dalje je sramota, malo manja doduse, ali sramota :D
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#25585 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

Je li danas onaj haos u saobracaju prouzrokovala smrt one zene u tramvaju ili je nedta drugo u pitanju. Stari grad skroz zacepljen bio. Ludnica.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#25586 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

nepass1 wrote: 03/01/2020 18:17 Je li danas onaj haos u saobracaju prouzrokovala smrt one zene u tramvaju ili je nedta drugo u pitanju. Stari grad skroz zacepljen bio. Ludnica.
vjerovatno je onaj range rover sto se pokvario.
User avatar
Optimist
Posts: 15530
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#25587 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

nepass1 wrote: 03/01/2020 18:17 Je li danas onaj haos u saobracaju prouzrokovala smrt one zene u tramvaju ili je nedta drugo u pitanju. Stari grad skroz zacepljen bio. Ludnica.
Sa druge teme:
ElRe wrote: 03/01/2020 14:14 Potpuna blokada saobraćaja na Baščaršiji, terenac crnogorskih tablica se pokvario nasred saobraćajnice

http://source.ba/clanak/Crnahronika/512 ... bracajnice

:D

Bruda zapustio djipa
BiBi911
Posts: 5341
Joined: 09/12/2018 17:47

#25588 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BiBi911 »

bitanga_sa_otesa wrote: 03/01/2020 18:29
nepass1 wrote: 03/01/2020 18:17 Je li danas onaj haos u saobracaju prouzrokovala smrt one zene u tramvaju ili je nedta drugo u pitanju. Stari grad skroz zacepljen bio. Ludnica.
vjerovatno je onaj range rover sto se pokvario.

Range se pokvario kako to
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#25589 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

BiBi911 wrote: 04/01/2020 10:32


Range se pokvario kako to
jbga puko kvar...
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#25590 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Industrialyzer »

BiBi911 wrote: 04/01/2020 10:32
bitanga_sa_otesa wrote: 03/01/2020 18:29
nepass1 wrote: 03/01/2020 18:17 Je li danas onaj haos u saobracaju prouzrokovala smrt one zene u tramvaju ili je nedta drugo u pitanju. Stari grad skroz zacepljen bio. Ludnica.
vjerovatno je onaj range rover sto se pokvario.

Range se pokvario kako to
Rijetka pojava u prirodi :mrgreen:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#25591 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

Joj range je stvarno problematican auto
AKK
Posts: 462
Joined: 09/12/2019 20:00

#25592 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by AKK »

basicm wrote: 04/01/2020 18:33 Joj range je stvarno problematican auto
nekvalitetan auto, vožiše sa garančiom i onda kad nema garancije prodaje.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#25593 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Pokvarena zadnja svjetla u noći po kiši , pogrešna skretanja u zabranjenom smjeru, vožnja sa ugašenim svjetlima, polukružna okretanja na zabranjenim mjestima, prolazak kroz crveno svjetlo, preticanja preko pune linije velikom brzinom, vožnja u rikverc kroz krivinu , i tako dalje...

ovaj put i nešto pozitivno ...drago nam je što nas se jedan prijatelj sjetio sa novogodišnjom čestitkom pa istu objavljujemo uz zahvalu naravno...

User avatar
nevidljiva_
Posts: 39327
Joined: 17/09/2010 21:38
Location: tamo gdje snovi postaju stvarnost, gdje mašta nema granica, a zvijezde mogu da se dohvate........

#25594 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nevidljiva_ »

Nervira me kad neće da stanu na pješačkom prelazu na kojem nema semafor, nego se zafuraju k'o da je Bog samo dao gas, a niĐe kočnice.Kod nas ova vrsta kulture i poštovanja jednostavno ne postoji ili je izumrla sa starijim vozačima :mrgreen: :-)
Naslovnica
Posts: 35472
Joined: 20/03/2013 15:38

#25595 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

nevidljiva_ wrote: 05/01/2020 20:09 Nervira me kad neće da stanu na pješačkom prelazu na kojem nema semafor, nego se zafuraju k'o da je Bog samo dao gas, a niĐe kočnice.Kod nas ova vrsta kulture i poštovanja jednostavno ne postoji ili je izumrla sa starijim vozačima :mrgreen: :-)
Nisam ja baš toliko star.
8)
User avatar
nevidljiva_
Posts: 39327
Joined: 17/09/2010 21:38
Location: tamo gdje snovi postaju stvarnost, gdje mašta nema granica, a zvijezde mogu da se dohvate........

#25596 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nevidljiva_ »

Naslovnica wrote: 05/01/2020 20:14
nevidljiva_ wrote: 05/01/2020 20:09 Nervira me kad neće da stanu na pješačkom prelazu na kojem nema semafor, nego se zafuraju k'o da je Bog samo dao gas, a niĐe kočnice.Kod nas ova vrsta kulture i poštovanja jednostavno ne postoji ili je izumrla sa starijim vozačima :mrgreen: :-)
Nisam ja baš toliko star.
8)
Čast izuzecima 8-) , ali malo ih ima
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#25597 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Kako ce ti stat kad si nevidljiva
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#25598 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Znaci situacija od danas.
Odem sa porodicom do Trebevica. Prolijece snijeg u sarajevu. Penjemo se pored sunnyland-a i vec odatle se vidi da zimska sluzba, cija god da je, nije bas bila na nivou zadatka. Ok, snijeg sve vise pada i pada. Vec kod na Pino-a se vidi i da je i tokom noci dobro klepao. Koristim priliku da pohvalim sava eskimo hp2. Prvi put vozim na njima. Deru snijeg na cesti. Gore kod andrea-vile malo setnja malo jelo sa porodicom.
Vracamo se. Snijeg je lagano zabijelio cestu i napadao ali nije strasno. Uvijek u tim situacijama, (na sigurnom mjestu) malo pipnem kocinicu cisto da vidim sta je ispod tockova i proklizava li, pa da mogu prema tome uskladiti voznju.
Kod brusa se ukljucuje ispred mene jedan passat a ispred njega odmah sa parkinga prema bob stazi laguna mk3.
Da se ogradim, bilo je godina u mom zivotu kad nisam mogao svake godine da priustim sebi nove zimske gume iz ovog ili onog razloga. Ali, lose gume = nema trebevica, bjelasnice, zavlacenja po sokacima u starom gradu i novom gradu. Pao snijeg par cm = hajmo pjeske ili na tramvaj. i Tako.
Ali jok, dobri napaceni bosnjanin sa lagunom mora se uhvatiti planine iako su na tockovima "jull-brinerke". Jebo sebi kosti 12 koljena, bukvalno je na nekim mjestima spustao ispod 10km/h i hajde sve sve ali sto je debil iza nas dvojice (passat i ja) naredao jos slovom i brojem 9 auta koliko sam uspio izbrojati. Dalje nisam mogao vidjeti. Nema qurtza da se skloni i pusti kolonu pa da nastavi svojik 2km/h . nema sile da vozis drugom niz brdo i kocis masinom, jer debil spusti toliko da da passat mora kociti i pocnem se ljepiti covjeku za karambolku. preticanje necu jer ipak ima snijega na rubovima ceste pa da rizikujem me zabaci. Nego prvom pa malo se napravi razmaka, ja kontam evo ga oslobodio se, ja u drugu a onda opet krk, koci na jednom mjestu vidim da passat nece/ne smije i prebacim u DRUGU i preteknem ih obojicu. znaci dalje sam vozio komotno trecom. lagano bez gasanja.
Pa jebemu majku, ako nemas gume za snijeg koji je noc prije padao i u gradu, zasto kreces u planinu znajuci da imas smece na tockovima i tako rizikujes i sebi zivot i stetu, porodici zivot(bio je neko i na zadnjim sjedistima) i ljudima oko sebe jer ce neko iznerviran nesmotreno krenuti da pretice i napraviti belaj.
MAJKU KROZ MAJKINU MAJKU.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#25599 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

Neinteligentni debili koji su uz to i bezobrazni :thumbup:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#25600 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

o takvoj marvetini stalno pricamo,ali ih se nazalost nakotilo toliko da im nista ne mozes.. :twisted: :(
Post Reply