kod mene na sejY nema nista, sem kilometara
bas se mislim da stavim predjene kilometre i potrosnju na forum, jedan mit potvrdjen
Moderators: _BataZiv_0809, anex
kod mene na sejY nema nista, sem kilometara
i dalje je sramota, malo manja doduse, ali sramota
Sa druge teme:
ElRe wrote: ↑03/01/2020 14:14 Potpuna blokada saobraćaja na Baščaršiji, terenac crnogorskih tablica se pokvario nasred saobraćajnice
http://source.ba/clanak/Crnahronika/512 ... bracajnice
![]()
Bruda zapustio djipa
Rijetka pojava u prirodiBiBi911 wrote: ↑04/01/2020 10:32
Range se pokvario kako to
Nisam ja baš toliko star.nevidljiva_ wrote: ↑05/01/2020 20:09 Nervira me kad neće da stanu na pješačkom prelazu na kojem nema semafor, nego se zafuraju k'o da je Bog samo dao gas, a niĐe kočnice.Kod nas ova vrsta kulture i poštovanja jednostavno ne postoji ili je izumrla sa starijim vozačima![]()
![]()
Čast izuzecimaNaslovnica wrote: ↑05/01/2020 20:14Nisam ja baš toliko star.nevidljiva_ wrote: ↑05/01/2020 20:09 Nervira me kad neće da stanu na pješačkom prelazu na kojem nema semafor, nego se zafuraju k'o da je Bog samo dao gas, a niĐe kočnice.Kod nas ova vrsta kulture i poštovanja jednostavno ne postoji ili je izumrla sa starijim vozačima![]()
![]()
![]()