Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39561
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#25551 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
kod bube kad istruHnu pragovi ode toplota vani 
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#25552 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ostavljanje koridora za prolaz policijskog auta pod rotacijama, nekoliko vozača koji u sumrak ili noću voze bez upaljenih svjetala (nikako da shvatim to), gostujući video pješaka koji prelazi na crveno svjetlo neposredno ispred automobila, prolazak kroz crveno svjetlo onim modernim motociklima na 4 točka, naglo zaustavljanje u raskrsnici na zelenom svjetlu radi propuštanja drugog vozila koje nema prednost, polukružno okretanje na Tuzlanskoj zaobilaznici neposredni pored znaka koji to zabranjuje, i naravno par preticanja po punoj liniji....
...
Ne tako zanimljiva sedmica ali eto posljednji video za ovu godinu, od iduće nedelje malo neke promjene ćemo napraviti pa ćemo vidjeti kako to ide...
...
Ne tako zanimljiva sedmica ali eto posljednji video za ovu godinu, od iduće nedelje malo neke promjene ćemo napraviti pa ćemo vidjeti kako to ide...
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
- Logovan
- Posts: 102851
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25555 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma ovdje se vidi samo ovaj "slikar" da gusla 40. Ono auto ispred ode. Jos prazne dvije trake ali ako ne umije neka ga na 40.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#25556 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kako se obazrivi kreteni na volanom medjusubno solidarisu to je fascinantno! 
- konektovan
- Posts: 51456
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25558 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa jel to neki problem, ovi što umiju to odrade izlivnom dok si trepno. E sad ako nije siguran u sebe bolje da ne pokušava, mogo bi kakvo sranje napraviti. Neka ga na četeres i to mu je puno.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#25559 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I kako se odmah prepoznaju! 
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#25560 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Na sred boarda ti je tačan zaključak zašto voze 40km/h.
POTROŠNJA 2.7L, mokri san mnogih Bošnja !!!!
- Optimist
- Posts: 15530
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#25561 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
K tomu jos i benzinac.
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#25562 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Na pravcu u trecoj brzini pri 60kmh kompakt sa cca 100KS ce trositi oko 3l. Inercija je prijatelj stediša
Najgore je kad nemas konstantnost nego malo ubrzas pa malo usporis...
Nego, kad smo vec kod potrosnje, meni board pokazuje 5.9l prosjecnu, mislim da debelo laze, ne pratim bas detaljno ali to mi zvuci bas malo.
Nego, kad smo vec kod potrosnje, meni board pokazuje 5.9l prosjecnu, mislim da debelo laze, ne pratim bas detaljno ali to mi zvuci bas malo.
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#25563 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Koliko sam ja mogao upratiti svoj board dok sam vozio na benzin, na dva full punjenja, lagao je oko 0,6 - 0,7 litara.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39561
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#25564 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
e blago vama gledaĆima u bord...
-
Naslovnica
- Posts: 35476
- Joined: 20/03/2013 15:38
#25565 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Na Seyi nema očitanja bilo kakve potrošnje, raxatluk!

- Optimist
- Posts: 15530
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#25566 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
A sta kaze digitron, kakva je sad potrosnja plina?
Jel ti Darko ista priteg'o?
- muha_sa
- Posts: 140459
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
-
Naslovnica
- Posts: 35476
- Joined: 20/03/2013 15:38
#25568 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nisam bačio cifre u Excel, počinjem računanje od sutra.
Kada sam bio na prvom servisu kažu da je to ta potrošnja, nema se šta pritegnuti.
Raga od 1320kg prazna, 15 godina stara, 1.6 75kW 8V, nemere malo trošiti da jebe rak raka.
Prosjek odokativno cener plina na 100km k'o izp*čke.
Jutros sam ćepiro bemzin, popodne ću plin, pa kreće obračun, čisto da znam na čemu sam.
-
Naslovnica
- Posts: 35476
- Joined: 20/03/2013 15:38
- muha_sa
- Posts: 140459
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#25570 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
znam šta je lajkovat
al šerovat ne znam da me ubiješ
-
Naslovnica
- Posts: 35476
- Joined: 20/03/2013 15:38
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25572 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
42 litra beMzina na 10.200 km, je li to mLogo? 
- muha_sa
- Posts: 140459
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
-
Naslovnica
- Posts: 35476
- Joined: 20/03/2013 15:38
#25574 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
To je vraški malo, čak se usuđujem preći premalo, čak i za moje "ćifutske" standarde.
Jutros sam (nije da se hvalim) ćepiro benzin u Seya, pa ćemo da vidimo.
Nasuo Wynn's tečnost za dizne, neće štetiti.
Zima je žešća jutros, prepao sam se da neće "caknuti" multiventil do Zenice.
Upali se negdje na Stupu.
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49

