Neki bi rekli gdje ti se žuri, kreni ranije, itd...Romeo 80 wrote: ↑29/12/2019 18:56 Evo, dopeljah se od Lukavice do Kosevskog Brda nekako. Prvi snjegic i naravno voznja od 27 km/h odmah! Pa jebemu buraniju, ovo je bolest postala.
Ko dade vozacke ovim ljudima, sta je vise ovo? Jebeni gmizavci su se nakotili poput kuge. Ishavijesteni, smotani, isprepadani ali najvise bezobrazni i samo sebi okrenuti.
Ja jednostavno ne mogu razumjeti sta je to sto nekoga motivise da se pelja 30 na sat ako ne mora?! Ljudi dragi kako vam se da? Ko vas je voziti ucio?
Vrhunac svega su ti ambasadori sigurnosti koji gamizu po cesti iz bezbjedonosnih razloga jelte, sve sa mobitelom u rukama. Pleme vam vise jebem maloumno, bezobrazno i retardirano! Razmnozilo se poput ebole, a osnovne kulture i osjecaja za drugoga nema. Samo ja pa ja.
Zivim za dan kad ce policija napokon poceti raditi svoj posao i po pitanju ovih ometaca, ali kako inace rade mozda moji unuci dozive kakvo poboljsanje po ovom pitanju.
A mozda bagra nadam se i odseli za Njemacku, jer je to sad trend, pa da mi "trkaci" od 60 km/h napokon mognemo voziti normalno![]()
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Naslovnica
- Posts: 35476
- Joined: 20/03/2013 15:38
#25526 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
-
costacurta
- Posts: 3642
- Joined: 05/05/2005 08:25
#25527 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
KraljRomeo 80 wrote: ↑29/12/2019 18:56 Evo, dopeljah se od Lukavice do Kosevskog Brda nekako. Prvi snjegic i naravno voznja od 27 km/h odmah! Pa jebemu buraniju, ovo je bolest postala.
Ko dade vozacke ovim ljudima, sta je vise ovo? Jebeni gmizavci su se nakotili poput kuge. Ishavijesteni, smotani, isprepadani ali najvise bezobrazni i samo sebi okrenuti.
Ja jednostavno ne mogu razumjeti sta je to sto nekoga motivise da se pelja 30 na sat ako ne mora?! Ljudi dragi kako vam se da? Ko vas je voziti ucio?
Vrhunac svega su ti ambasadori sigurnosti koji gamizu po cesti iz bezbjedonosnih razloga jelte, sve sa mobitelom u rukama. Pleme vam vise jebem maloumno, bezobrazno i retardirano! Razmnozilo se poput ebole, a osnovne kulture i osjecaja za drugoga nema. Samo ja pa ja.
Zivim za dan kad ce policija napokon poceti raditi svoj posao i po pitanju ovih ometaca, ali kako inace rade mozda moji unuci dozive kakvo poboljsanje po ovom pitanju.
A mozda bagra nadam se i odseli za Njemacku, jer je to sad trend, pa da mi "trkaci" od 60 km/h napokon mognemo voziti normalno![]()
-
MAN-lion's coach
- Posts: 3323
- Joined: 16/01/2010 02:45
#25528 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Dobro si prosla.Mene je bacilo u onoj uvalici/ostecenju na kolovozu, na odvajaju za Pale gledajući iz pravca Nestra, nije bilo ocisceno, a to je vec bilo skoro oko 14h. I jos me ponijelo u krivini oko Stambolcica, nije puno ali mi podje bjezati zadnji kraj. Izgleda nije mi kakav odabir guma, iako su nove. Ili jos postoji mogucnost da sam prebrzo vozila. Bilo je oko 70km/h.Veceras kad se budem vracala kuci,moram dobro povesti racuna jer je sad vec oko -8 vani,a ici ce sigurno i do -10.Tanak sloj snijega na zaledjenoj cesti.Prebrzo je i 60 voziti.dobar osjecaj wrote: ↑29/12/2019 19:14 Jutros sam prije osam krenula cestom prema Palama. Vozila sam pazljivo i ispod ogranicenja jer je na cesti bilo dosta snijega i temperatura je bila je nesto oko -5. Na pola puta, izlaskom iz krivine moje auto je samo zaplesalo na cesti. Okrenulo se u svim smjerovima preko cijele ceste. Srecom nisam vozila brzo. Srecom nije bilo vozila. Pred kraj okretanja mog auta lik je naisao iz suprotnog smjera s dovoljno vremena da se zaustavi. Sretna sam sto niko nije naisao ili vozio iza mene.
- muha_sa
- Posts: 140459
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#25529 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Da nije kakva poruka došla--jal viber jal smsdobar osjecaj wrote: ↑29/12/2019 19:14 Jutros sam prije osam krenula cestom prema Palama. Vozila sam pazljivo i ispod ogranicenja jer je na cesti bilo dosta snijega i temperatura je bila je nesto oko -5. Na pola puta, izlaskom iz krivine moje auto je samo zaplesalo na cesti. Okrenulo se u svim smjerovima preko cijele ceste. Srecom nisam vozila brzo. Srecom nije bilo vozila. Pred kraj okretanja mog auta lik je naisao iz suprotnog smjera s dovoljno vremena da se zaustavi. Sretna sam sto niko nije naisao ili vozio iza mene.
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25530 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ništa tu ona nije iskontrolisala, samo je dragi Bog spasio. Ovaj što je naišao iz suprotnog smjera je kontam vozio "zakonitih" +10 čim se mogao zaustaviti. Da je išao -5 ko zna da li bi uspio.Naslovnica wrote: ↑29/12/2019 19:20Dešava se i najboljima.dobar osjecaj wrote: ↑29/12/2019 19:14 Jutros sam prije osam krenula cestom prema Palama. Vozila sam pazljivo i ispod ogranicenja jer je na cesti bilo dosta snijega i temperatura je bila je nesto oko -5. Na pola puta, izlaskom iz krivine moje auto je samo zaplesalo na cesti. Okrenulo se u svim smjerovima preko cijele ceste. Srecom nisam vozila brzo. Srecom nije bilo vozila. Pred kraj okretanja mog auta lik je naisao iz suprotnog smjera s dovoljno vremena da se zaustavi. Sretna sam sto niko nije naisao ili vozio iza mene.
Stvar je znati iskontrolisati, da se jedna takva situacija ne pretvori u tragediju.
U tvom slučaju imala si i dosta sreće da je iz suprotnog smjera naišao neko ko se mogao zaustaviti.
Zato pamet u glavu, ne izazivajte sudbinu i lagano na gasu. Krenite sat ranije kao neki iskusni forumaši i stižete na vrijeme bez srkleta i nervoze.
-
Naslovnica
- Posts: 35476
- Joined: 20/03/2013 15:38
#25531 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Gdje sam ja napisao da je ona šta iskontrolisala?!NediM17 wrote: ↑29/12/2019 19:54Ništa tu ona nije iskontrolisala, samo je dragi Bog spasio. Ovaj što je naišao iz suprotnog smjera je kontam vozio "zakonitih" +10 čim se mogao zaustaviti. Da je išao -5 ko zna da li bi uspio.Naslovnica wrote: ↑29/12/2019 19:20Dešava se i najboljima.dobar osjecaj wrote: ↑29/12/2019 19:14 Jutros sam prije osam krenula cestom prema Palama. Vozila sam pazljivo i ispod ogranicenja jer je na cesti bilo dosta snijega i temperatura je bila je nesto oko -5. Na pola puta, izlaskom iz krivine moje auto je samo zaplesalo na cesti. Okrenulo se u svim smjerovima preko cijele ceste. Srecom nisam vozila brzo. Srecom nije bilo vozila. Pred kraj okretanja mog auta lik je naisao iz suprotnog smjera s dovoljno vremena da se zaustavi. Sretna sam sto niko nije naisao ili vozio iza mene.
Stvar je znati iskontrolisati, da se jedna takva situacija ne pretvori u tragediju.
U tvom slučaju imala si i dosta sreće da je iz suprotnog smjera naišao neko ko se mogao zaustaviti.Možeš ti biti Kimi, ali kad ti se ovakav amater izokreće pred nosom samo dragi Bog te može sačuvati.
![]()
Zato pamet u glavu, ne izazivajte sudbinu i lagano na gasu. Krenite sat ranije kao neki iskusni forumaši i stižete na vrijeme bez srkleta i nervoze.![]()
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25532 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nisam ni ja rekao da si ti rekao da je ona iskontrolisala. 
Ne bi bilo loše da ove forumašice napišu kakve gume voze.
Ne bi bilo loše da ove forumašice napišu kakve gume voze.
Last edited by NediM17 on 29/12/2019 20:00, edited 1 time in total.
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#25534 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Na slici (na ovom linku) se jasno vidi isprekidana linija.dinao wrote: ↑29/12/2019 13:08 Cesto vozim prema Vogosci i nazad jel..
Da, na tri kratke dionice je dozvoljeno preticanje, mada nije bas bez rizika. Jako cesto su tu sudari.
Ja sam pametnjakovic jednom navecer pretekao interventu policiju u onom plavom kombiju. Zaustavili me kod dzamije i svog me izpreturali, mislili da sam na drogama.
Od tad vise ne preticem nigdje na toj dionici.
Ne isplati se, savjetujem da to izbjegavate.
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191014134
P.S. Trollam malo, neću više.
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#25535 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
MAN-lion's coach wrote: ↑29/12/2019 19:46Samo polako.dobar osjecaj wrote: ↑29/12/2019 19:14 Jutros sam prije osam krenula cestom prema Palama. Vozila sam pazljivo i ispod ogranicenja jer je na cesti bilo dosta snijega i temperatura je bila je nesto oko -5. Na pola puta, izlaskom iz krivine moje auto je samo zaplesalo na cesti. Okrenulo se u svim smjerovima preko cijele ceste. Srecom nisam vozila brzo. Srecom nije bilo vozila. Pred kraj okretanja mog auta lik je naisao iz suprotnog smjera s dovoljno vremena da se zaustavi. Sretna sam sto niko nije naisao ili vozio iza mene.
Dobro si prosla.Mene je bacilo u onoj uvalici/ostecenju na kolovozu, na odvajaju za Pale gledajući iz pravca Nestra, nije bilo ocisceno, a to je vec bilo skoro oko 14h. I jos me ponijelo u krivini oko Stambolcica, nije puno ali mi podje bjezati zadnji kraj. Izgleda nije mi kakav odabir guma, iako su nove. Ili jos postoji mogucnost da sam prebrzo vozila. Bilo je oko 70km/h.Veceras kad se budem vracala kuci,moram dobro povesti racuna jer je sad vec oko -8 vani,a ici ce sigurno i do -10.Tanak sloj snijega na zaledjenoj cesti.Prebrzo je i 60 voziti.![]()
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#25536 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma jok. Obicno nemam blage veze gdje su mi mobiteli. Ne koristim ih plaho ni inace a u voznji nikada. Spasilo me cudo.muha_sa wrote: ↑29/12/2019 19:49Da nije kakva poruka došla--jal viber jal smsdobar osjecaj wrote: ↑29/12/2019 19:14 Jutros sam prije osam krenula cestom prema Palama. Vozila sam pazljivo i ispod ogranicenja jer je na cesti bilo dosta snijega i temperatura je bila je nesto oko -5. Na pola puta, izlaskom iz krivine moje auto je samo zaplesalo na cesti. Okrenulo se u svim smjerovima preko cijele ceste. Srecom nisam vozila brzo. Srecom nije bilo vozila. Pred kraj okretanja mog auta lik je naisao iz suprotnog smjera s dovoljno vremena da se zaustavi. Sretna sam sto niko nije naisao ili vozio iza mene.![]()
![]()
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
- muha_sa
- Posts: 140459
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#25538 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
mokro, minusi--poledilo a snijeg pao preko leda i još krivina--taman da te pronosadobar osjecaj wrote: ↑29/12/2019 20:18Iskljucivo Miselinke. Kad imas zenski mozak placas sve skuplje ne bi li nadoknadio prirodne manjkavosti.
dobro si prošla-podjeli sedaku
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25539 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Onda parkiraj dok ševa ne zapjeva.dobar osjecaj wrote: ↑29/12/2019 20:18Iskljucivo Miselinke. Kad imas zenski mozak placas sve skuplje ne bi li nadoknadio prirodne manjkavosti.
- muha_sa
- Posts: 140459
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#25540 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne zezaj nam koleginicu forumašicuNediM17 wrote: ↑29/12/2019 20:25Onda parkiraj dok ševa ne zapjeva.dobar osjecaj wrote: ↑29/12/2019 20:18Iskljucivo Miselinke. Kad imas zenski mozak placas sve skuplje ne bi li nadoknadio prirodne manjkavosti.![]()
saŠ rec da se nikad okreno nisi
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
- muha_sa
- Posts: 140459
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#25542 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
al je on rekao da je on rekao da ona nije ništa iskontrolisala
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#25543 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#25544 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Noćas od Maglaja do Zenice kolona iza lika koji vozi između 50 i 60 km/h.. na tom dijelu puta ima dovoljno mjesta za preticanje, jeste malo veća gužva i u suprotnom smjeru ali ima prekida dovoljno za preticanje... i opet ću reći nije on toliki problem koliko je nekih desetak vozila iza njega od kojih niko ne želi da pretiče, a stisnuli su se jedan uz drugog da ni Smart između ne bi stao... i ponovo ista priča, moraš im dobro blicati, i pored njih odmah opaliti desni žmigavac da se konačno malo razmaknu i dozvole ti da se vratiš u desnu traku ( i znam da sam izgledao kao klasični "divljak")...
meni su i dalje ti "blizači" gori nego "sporaći" ... kad sam došao konačno do onog naprijed njega nije bio problem preteći...
meni su i dalje ti "blizači" gori nego "sporaći" ... kad sam došao konačno do onog naprijed njega nije bio problem preteći...
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25545 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Samo kad sam ja to htio.muha_sa wrote: ↑29/12/2019 20:26Ne zezaj nam koleginicu forumašicuNediM17 wrote: ↑29/12/2019 20:25Onda parkiraj dok ševa ne zapjeva.dobar osjecaj wrote: ↑29/12/2019 20:18
Iskljucivo Miselinke. Kad imas zenski mozak placas sve skuplje ne bi li nadoknadio prirodne manjkavosti.![]()
saŠ rec da se nikad okreno nisi![]()
- muha_sa
- Posts: 140459
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#25546 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
NediM17 wrote: ↑29/12/2019 20:39
Samo kad sam ja to htio.Prau za prau jesam jedared davno u mladosti, pala ledena kiša, ja s tetrapakom niz piklić iz avlije, motam lijevo, auto pravo koni u ogradu ide, ali bio sam toliko priseban da potegnem ručnu i okrenem ga da ne završim frontalno u tarabama. Dočekam se bočno desnim točkovima na ivičnjak, još malo otkližem dok auto nije samo stalo. Naišao jedan komšija, kaže znam ti oca pametan čojek, a ti da Bog kaže nisi.
![]()
jel se tetrapak palio onom rucicom pored rucne
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25547 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ovaj je moderan bio,na ključ, GL '88 godište, 650 ccm, 24 konja, zvijer žuta. Samo grijanje ništa.muha_sa wrote: ↑29/12/2019 20:41NediM17 wrote: ↑29/12/2019 20:39
Samo kad sam ja to htio.Prau za prau jesam jedared davno u mladosti, pala ledena kiša, ja s tetrapakom niz piklić iz avlije, motam lijevo, auto pravo koni u ogradu ide, ali bio sam toliko priseban da potegnem ručnu i okrenem ga da ne završim frontalno u tarabama. Dočekam se bočno desnim točkovima na ivičnjak, još malo otkližem dok auto nije samo stalo. Naišao jedan komšija, kaže znam ti oca pametan čojek, a ti da Bog kaže nisi.
![]()
![]()
![]()
jel se tetrapak palio onom rucicom pored rucne![]()
![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39561
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#25549 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Naravno da je gori, on je problem uzrok, sve ostalo su problemi posljeedice.Travnički Noćni Šetač wrote: ↑29/12/2019 20:37 Noćas od Maglaja do Zenice kolona iza lika koji vozi između 50 i 60 km/h.. na tom dijelu puta ima dovoljno mjesta za preticanje, jeste malo veća gužva i u suprotnom smjeru ali ima prekida dovoljno za preticanje... i opet ću reći nije on toliki problem koliko
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25550 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Joj jašta je, zračno hlađenje, nikakvog grijanja. Lafo je imao i nakav ventilator ali to samo hladan vanjski zrak ubacivalo. Kod fiće je bila ona naka poluga ispod zadnjeg sica i jbg vodeno hlađenje, mogo je nešto ugrijati. Ne znam kod bube i princa kakva je šema bila, oni su isto zrakom hladjeni.
