Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#25401 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moj babuka vozi forda, kakav si lik 
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#25403 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ali su i dalje i jedan i drugi problem i krse zakon!Industrialyzer wrote: ↑27/12/2019 22:39 Ne dotice ga, ali pise esejePa ja ti iz najbolje namjere govorim da je mnoooogo veci problem kad neko vozi 20+ preko ogranicenja nego malo ispod. Ti se ponosis time, i onda pjenis kad ti neko na to ukaze. Odmah se poteze prica o mudima na forumu i van njega
![]()
I nauci se malo zajebavati, upravo jer si na forumu![]()
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#25404 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ako niko prije mene nije dao žmigavac, niti krenuo u preticanje ja idem, nema tu nikakvog vraćanja, jedino ako neko dođe iz suprotnog smjera
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#25405 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- muha_sa
- Posts: 140468
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#25406 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
troše im se sijalice ai potrošnja je vec kad se žmigalec izbaci
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25407 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Vrli štovaoče zakona, sljedeći put kad stigneš nekog ko vozi 5 ispod ograničenja, nazovi muriju, bar to tebi nije strano, i prijavi prekršioca, pa nam javi šta su ti rekli. Meni ako ti nije problem nacrtaj.tempuser wrote: ↑27/12/2019 23:59Ali su i dalje i jedan i drugi problem i krse zakon!Industrialyzer wrote: ↑27/12/2019 22:39 Ne dotice ga, ali pise esejePa ja ti iz najbolje namjere govorim da je mnoooogo veci problem kad neko vozi 20+ preko ogranicenja nego malo ispod. Ti se ponosis time, i onda pjenis kad ti neko na to ukaze. Odmah se poteze prica o mudima na forumu i van njega
![]()
I nauci se malo zajebavati, upravo jer si na forumu![]()
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25409 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kme-kme, sad će industrijalac. 
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#25411 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Meni i dalje nista jasvi vi koji sporite zakon!NediM17 wrote: ↑28/12/2019 12:50Vrli štovaoče zakona, sljedeći put kad stigneš nekog ko vozi 5 ispod ograničenja, nazovi muriju, bar to tebi nije strano, i prijavi prekršioca, pa nam javi šta su ti rekli. Meni ako ti nije problem nacrtaj.tempuser wrote: ↑27/12/2019 23:59Ali su i dalje i jedan i drugi problem i krse zakon!Industrialyzer wrote: ↑27/12/2019 22:39 Ne dotice ga, ali pise esejePa ja ti iz najbolje namjere govorim da je mnoooogo veci problem kad neko vozi 20+ preko ogranicenja nego malo ispod. Ti se ponosis time, i onda pjenis kad ti neko na to ukaze. Odmah se poteze prica o mudima na forumu i van njega
![]()
I nauci se malo zajebavati, upravo jer si na forumu![]()
![]()
Na isti cinicni komentar sam odgovorio ranije, a nije mi problem odgovoriti opet. Nema svrhe zvati muriju jer su oni korisni otpilike koliko si ti dobar vozac, obuqni qurac od ofce.
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25412 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Imaju ljudi placeni da pisu, provode i tumace zakone, a ti nisi taj. Ti si kar'na od pravnika, inzenjera a sad vidim i slikara. 
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#25413 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nisam,ja zanom nit pise nit tumacim, ali sam bas kao i ti, kao vozac duzan da znam i razumijem ZOBS. 2 clana o ometanju sporom voznjom su vrlo jasna i jednostavna, ali ocigledno ti nisi kapacitet da ih razmijes, tako da bi te crtanje samo jos vise zbunilo!
Jbga, kakva drzava takvi i vozaci!
Jbga, kakva drzava takvi i vozaci!
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25414 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Obecao si nacrtati, a sad vidim da ne umijes, daleko si ti od "renesansnog slikara", vise onako pripadas hlebinskoj skoli. 
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#25415 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Malo sam precijeno kapacitet tvoje zice u glavi da ce ti crzez pomoci!
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25416 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma smijesan si covjece, 5 km/h ispod ogranicenja se ne moze podvesti pod taj tvoj famozni clan ZOSPa koliko god ti upiro da dokazes suprotno. Haj ne moras crtati kad ne umijes, samo nazovi muriju i prijavi sporaca pa nam javni sta kazu. 
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#25417 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zanimljivo je to da je svaki "murijak" u ovoj tvorevini debilčina i ni jedan od njih nema ni gram mozga pa da kazni one koji voze 5km/h ispod ograničenja. Zar nemate ni jednog "murijaka" u bližoj i široj raji da mu kažete da je debil što ne bi napisao takvu kaznu?
Neki bi se na kitu nasadili, ali misljenje ne bi mijenjali.
Neki bi se na kitu nasadili, ali misljenje ne bi mijenjali.
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#25418 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
To se zove "ogranicenje" a ne "brzina kojom moras vozit". Ne mozes kaznit nekog ko vozi 5km/h ispod ogranicenja.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#25419 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Trebas biti posedna vrsta pa ne razumjeti da voznja 5 kmh manje od ogranicenja sama po sebu nije prekrsaj, ali ako pri toj brzini stvaras kolonu iza sebe jeste!
E sad se za to veze misterija, kako ovi strucnjaci sa 55 kmh mogu znati da li im se ja priblizavam sa 59,9 kmh ili 69,9 kmh!
E sad se za to veze misterija, kako ovi strucnjaci sa 55 kmh mogu znati da li im se ja priblizavam sa 59,9 kmh ili 69,9 kmh!
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25420 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zaboli nas qrac s koliko nam se približavaš sve do momenta dok nam ne završiš u guzici. A onda reci muriji da je vozač ispred tebe vozio 55 a ti baš nisi siguran kojom brzinom si uletio u tuđu guJicu. 
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#25421 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Aaaa vidi ga sto se upalio, bice da ga i dalje habaju ona 2 clana ZOBS-a! 
Posto pises u mnozini, a izgleda dijelite iste afinitete, najzgodnije bi vam bilo da jedan drugom zavrsavate u guzici!
Posto pises u mnozini, a izgleda dijelite iste afinitete, najzgodnije bi vam bilo da jedan drugom zavrsavate u guzici!
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25422 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kad prvi put platim kaznu temeljem tih tvojih clanaka ZOSPa, javim ti i prestajem s voznjom. Do tada budi mi laHko pozdravLen. I pazi da ne zavrsis u necijoj guzici jurcajuci 69.9 km/h. 
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#25423 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Neces platiti kaznu za taj prkrsaj kao sto neces platiti ni za puno drugih jer je ovo qur.. od drzave, ali ajd budi tako "pametan" pa u SLO ili HR naredaj kolonu! 
Last edited by tempuser on 28/12/2019 17:37, edited 1 time in total.
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25424 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
A ti npr. u Srbiji sa tih "zakonskih" +10.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#25425 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kojih "zakonskih" +10? Ja to nikad nisam pomenuo, sve iskljucivo unutar ogranicenja.
Sve i da jesam, kako ti mozes znati vozim li ja +10 tj da ti ne krsis zakon zato sto mene usporavas, nego ja zato sto vozim preko ogranicenja?
Sve i da jesam, kako ti mozes znati vozim li ja +10 tj da ti ne krsis zakon zato sto mene usporavas, nego ja zato sto vozim preko ogranicenja?
