Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#25401 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Industrialyzer »

Moj babuka vozi forda, kakav si lik :-D
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#25402 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25403 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Industrialyzer wrote: 27/12/2019 22:39 Ne dotice ga, ali pise eseje :lol: Pa ja ti iz najbolje namjere govorim da je mnoooogo veci problem kad neko vozi 20+ preko ogranicenja nego malo ispod. Ti se ponosis time, i onda pjenis kad ti neko na to ukaze. Odmah se poteze prica o mudima na forumu i van njega :lol:

I nauci se malo zajebavati, upravo jer si na forumu ;-)
Ali su i dalje i jedan i drugi problem i krse zakon!
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#25404 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by 530i »

Optimus09 wrote: 27/12/2019 22:47 U cemu je fazon kad krenes preticati "sporaca",lola(citaj trkac) se izbaci iza da pretice,iako sam ja izbacio zmigavac i krenuo prvi.
Stalno se dogadja,onda koci pustaj,vracaj se u traku :-D
Ako niko prije mene nije dao žmigavac, niti krenuo u preticanje ja idem, nema tu nikakvog vraćanja, jedino ako neko dođe iz suprotnog smjera :D
User avatar
Optimus09
Posts: 3717
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#25405 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimus09 »

530i wrote: 28/12/2019 08:47
Optimus09 wrote: 27/12/2019 22:47 U cemu je fazon kad krenes preticati "sporaca",lola(citaj trkac) se izbaci iza da pretice,iako sam ja izbacio zmigavac i krenuo prvi.
Stalno se dogadja,onda koci pustaj,vracaj se u traku :-D
Ako niko prije mene nije dao žmigavac, niti krenuo u preticanje ja idem, nema tu nikakvog vraćanja, jedino ako neko dođe iz suprotnog smjera :D
Dzaba je,kad udari gotovo,vecinom krkani i ne izbacuju zmigavac :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 140469
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#25406 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muha_sa »

Optimus09 wrote: 28/12/2019 09:21
530i wrote: 28/12/2019 08:47
Optimus09 wrote: 27/12/2019 22:47 U cemu je fazon kad krenes preticati "sporaca",lola(citaj trkac) se izbaci iza da pretice,iako sam ja izbacio zmigavac i krenuo prvi.
Stalno se dogadja,onda koci pustaj,vracaj se u traku :-D
Ako niko prije mene nije dao žmigavac, niti krenuo u preticanje ja idem, nema tu nikakvog vraćanja, jedino ako neko dođe iz suprotnog smjera :D
Dzaba je,kad udari gotovo,vecinom krkani i ne izbacuju zmigavac :lol:
troše im se sijalice ai potrošnja je vec kad se žmigalec izbaci :D
NediM17
Posts: 26454
Joined: 05/11/2009 11:49

#25407 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

tempuser wrote: 27/12/2019 23:59
Industrialyzer wrote: 27/12/2019 22:39 Ne dotice ga, ali pise eseje :lol: Pa ja ti iz najbolje namjere govorim da je mnoooogo veci problem kad neko vozi 20+ preko ogranicenja nego malo ispod. Ti se ponosis time, i onda pjenis kad ti neko na to ukaze. Odmah se poteze prica o mudima na forumu i van njega :lol:

I nauci se malo zajebavati, upravo jer si na forumu ;-)
Ali su i dalje i jedan i drugi problem i krse zakon!
Vrli štovaoče zakona, sljedeći put kad stigneš nekog ko vozi 5 ispod ograničenja, nazovi muriju, bar to tebi nije strano, i prijavi prekršioca, pa nam javi šta su ti rekli. Meni ako ti nije problem nacrtaj. 8)
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#25408 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Ofiras se :mrgreen:
NediM17
Posts: 26454
Joined: 05/11/2009 11:49

#25409 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Kme-kme, sad će industrijalac. :hajmooo:
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#25410 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Piskaralo :lol: :lol: :lol:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25411 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

NediM17 wrote: 28/12/2019 12:50
tempuser wrote: 27/12/2019 23:59
Industrialyzer wrote: 27/12/2019 22:39 Ne dotice ga, ali pise eseje :lol: Pa ja ti iz najbolje namjere govorim da je mnoooogo veci problem kad neko vozi 20+ preko ogranicenja nego malo ispod. Ti se ponosis time, i onda pjenis kad ti neko na to ukaze. Odmah se poteze prica o mudima na forumu i van njega :lol:

I nauci se malo zajebavati, upravo jer si na forumu ;-)
Ali su i dalje i jedan i drugi problem i krse zakon!
Vrli štovaoče zakona, sljedeći put kad stigneš nekog ko vozi 5 ispod ograničenja, nazovi muriju, bar to tebi nije strano, i prijavi prekršioca, pa nam javi šta su ti rekli. Meni ako ti nije problem nacrtaj. 8)
Meni i dalje nista jasvi vi koji sporite zakon!
Na isti cinicni komentar sam odgovorio ranije, a nije mi problem odgovoriti opet. Nema svrhe zvati muriju jer su oni korisni otpilike koliko si ti dobar vozac, obuqni qurac od ofce.
NediM17
Posts: 26454
Joined: 05/11/2009 11:49

#25412 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Imaju ljudi placeni da pisu, provode i tumace zakone, a ti nisi taj. Ti si kar'na od pravnika, inzenjera a sad vidim i slikara. :lol:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25413 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Nisam,ja zanom nit pise nit tumacim, ali sam bas kao i ti, kao vozac duzan da znam i razumijem ZOBS. 2 clana o ometanju sporom voznjom su vrlo jasna i jednostavna, ali ocigledno ti nisi kapacitet da ih razmijes, tako da bi te crtanje samo jos vise zbunilo!
Jbga, kakva drzava takvi i vozaci!
NediM17
Posts: 26454
Joined: 05/11/2009 11:49

#25414 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Obecao si nacrtati, a sad vidim da ne umijes, daleko si ti od "renesansnog slikara", vise onako pripadas hlebinskoj skoli. :pisnuo:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25415 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Malo sam precijeno kapacitet tvoje zice u glavi da ce ti crzez pomoci!
NediM17
Posts: 26454
Joined: 05/11/2009 11:49

#25416 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Ma smijesan si covjece, 5 km/h ispod ogranicenja se ne moze podvesti pod taj tvoj famozni clan ZOSPa koliko god ti upiro da dokazes suprotno. Haj ne moras crtati kad ne umijes, samo nazovi muriju i prijavi sporaca pa nam javni sta kazu. :komi:
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#25417 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by seoBIH »

Zanimljivo je to da je svaki "murijak" u ovoj tvorevini debilčina i ni jedan od njih nema ni gram mozga pa da kazni one koji voze 5km/h ispod ograničenja. Zar nemate ni jednog "murijaka" u bližoj i široj raji da mu kažete da je debil što ne bi napisao takvu kaznu? :-)

Neki bi se na kitu nasadili, ali misljenje ne bi mijenjali.
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#25418 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by UmaX »

To se zove "ogranicenje" a ne "brzina kojom moras vozit". Ne mozes kaznit nekog ko vozi 5km/h ispod ogranicenja.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25419 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Trebas biti posedna vrsta pa ne razumjeti da voznja 5 kmh manje od ogranicenja sama po sebu nije prekrsaj, ali ako pri toj brzini stvaras kolonu iza sebe jeste!
E sad se za to veze misterija, kako ovi strucnjaci sa 55 kmh mogu znati da li im se ja priblizavam sa 59,9 kmh ili 69,9 kmh! :D
NediM17
Posts: 26454
Joined: 05/11/2009 11:49

#25420 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Zaboli nas qrac s koliko nam se približavaš sve do momenta dok nam ne završiš u guzici. A onda reci muriji da je vozač ispred tebe vozio 55 a ti baš nisi siguran kojom brzinom si uletio u tuđu guJicu. :lol:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25421 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Aaaa vidi ga sto se upalio, bice da ga i dalje habaju ona 2 clana ZOBS-a! :lol:
Posto pises u mnozini, a izgleda dijelite iste afinitete, najzgodnije bi vam bilo da jedan drugom zavrsavate u guzici!
NediM17
Posts: 26454
Joined: 05/11/2009 11:49

#25422 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Kad prvi put platim kaznu temeljem tih tvojih clanaka ZOSPa, javim ti i prestajem s voznjom. Do tada budi mi laHko pozdravLen. I pazi da ne zavrsis u necijoj guzici jurcajuci 69.9 km/h. :run:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25423 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Neces platiti kaznu za taj prkrsaj kao sto neces platiti ni za puno drugih jer je ovo qur.. od drzave, ali ajd budi tako "pametan" pa u SLO ili HR naredaj kolonu! :lol:
Last edited by tempuser on 28/12/2019 17:37, edited 1 time in total.
NediM17
Posts: 26454
Joined: 05/11/2009 11:49

#25424 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

A ti npr. u Srbiji sa tih "zakonskih" +10.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25425 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Kojih "zakonskih" +10? Ja to nikad nisam pomenuo, sve iskljucivo unutar ogranicenja.
Sve i da jesam, kako ti mozes znati vozim li ja +10 tj da ti ne krsis zakon zato sto mene usporavas, nego ja zato sto vozim preko ogranicenja?
Post Reply