Pa dobro ti, jaran krvolok ti naĆipovo.bitanga_sa_otesa wrote: ↑27/12/2019 19:39ne laze ,ja sam svoj Ćipovo ima opcija za razne dimenzije guma.
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25376 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25378 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kako Hin ĆipSuje, užarenim gvožđem ?bitanga_sa_otesa wrote: ↑27/12/2019 19:43kakav ba krvolok,on moze krave i telad samo Ćipovat i palit ĆekenĐine.blek smouk rejjsing![]()
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#25382 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Legendo ne budi bukvalac, ja sam pisao taj post i objasnio ga al neces da citas. Ti se uhvatio za tih 5, al evo posmatrajmo sa 10.hopi wrote: ↑27/12/2019 18:55 ma vala opet se pretjeruje, vožnja od 55kmh gdje je dozvoljeno 60kmh nikako ne može biti ometanje. Meni prvom bi smetalo, naravno da sam protiv spore vožnje, otezanja, drkanja po mobitelu itd. ali ovo je krajnost već. Ko misli drugačije, nek idući put kada neko vozi 5kmh ispod ograničenja nazove policiju i prijavi tog pa da vidimo šta će biti.
Pravac kod aerodroma, 60 ogranicenje, tamo gdje je radar, a on citavom duzinom vozi 50. Sjedi i vozi iza tog lika 50 pa ces vidjeti da usporava saobracaj, moze glat i 70 voziti, a on 50 gusla, da ne spominjem na neke duže staze.
Ako je ograničenje 60, vozi toliko ili 65, ne moras ici na gornju granicu 70, ali nema ni potrebe da ides ispod 60 brate mili.
Prati samo ogranicenje ne moras ni sporije ni brze, ali prati.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25385 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#25386 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nije niko bukvalac, ti si rekao da ti smeta kad neko vozi malo ispod ogranicenja (5kmh), a da na dionicama gdje je ogranicenje 60 i ljudi voze 80 i vise i to ti je ok. Dozovi se, smiri zivce i fino zamoli za auto, lijepa rijec gvozdena vrata otvara.JavierBosnia wrote: ↑27/12/2019 21:30Legendo ne budi bukvalac, ja sam pisao taj post i objasnio ga al neces da citas. Ti se uhvatio za tih 5, al evo posmatrajmo sa 10.hopi wrote: ↑27/12/2019 18:55 ma vala opet se pretjeruje, vožnja od 55kmh gdje je dozvoljeno 60kmh nikako ne može biti ometanje. Meni prvom bi smetalo, naravno da sam protiv spore vožnje, otezanja, drkanja po mobitelu itd. ali ovo je krajnost već. Ko misli drugačije, nek idući put kada neko vozi 5kmh ispod ograničenja nazove policiju i prijavi tog pa da vidimo šta će biti.
Pravac kod aerodroma, 60 ogranicenje, tamo gdje je radar, a on citavom duzinom vozi 50. Sjedi i vozi iza tog lika 50 pa ces vidjeti da usporava saobracaj, moze glat i 70 voziti, a on 50 gusla, da ne spominjem na neke duže staze.
Ako je ograničenje 60, vozi toliko ili 65, ne moras ici na gornju granicu 70, ali nema ni potrebe da ides ispod 60 brate mili.
Prati samo ogranicenje ne moras ni sporije ni brze, ali prati.
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#25387 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Slusaj majstore. Zaboli mene kurcina sta ti pricas. Forum je iznio sam svoje misljenje i vozdrica.Industrialyzer wrote: ↑27/12/2019 22:07
Nije niko bukvalac, ti si rekao da ti smeta kad neko vozi malo ispod ogranicenja (5kmh), a da na dionicama gdje je ogranicenje 60 i ljudi voze 80 i vise i to ti je ok. Dozovi se, smiri zivce i fino zamoli za auto, lijepa rijec gvozdena vrata otvara.
Ti, ako mislis da je ovo mjesto da lijecis svoje frustacije, skriven iza nekog imena, provociras nekog, vrijedjas ili slicno, onda divan li ti je zivot. Nemoj biti debil pa da cekas priliku provocirajuci da ti neko jeb-e mater, jer mene neces isprovocirati, jebe se meni za tebe, ali ne znam da li tako provociras i imas muda i vani, sto cisto sumnjam.
Koristi ovaj forum legendo da izneses svoje misljenje, sagledas i tuđe, das komentar, nekome pomognes ako nesto znas, ili trazis pomoc kada ti nesto treba. To je forum. Mjesto da ti glumis mudonju i zajebavas nekog ili nesto moze biti samo ako nemas dovoljno pameti.
Da, to sam rekao i stojim iza toga, ponovit cu opet, ko vozi ispod ogranicenja, bilo to 2, 5 ili 10kmh mi ide na kurac, a redovno tamo gdje ima prilike vozim 80 i 90 a ogranicenje je 60 i lijepo mi je, uzivam u voznji tad najvise
Nek si ti meni živ i zdrav, budi dobar covjek i prema onom koga poznajes i koga ne poznajes, pomozi i trazi pomoc nije sramota
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#25388 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
E jeste neurozni..... 
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#25389 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma kako ko šefe. Vidis da neki ovdje dodju i umjesto da pomognu ili da im se pomogne, oni traze nacin da te provocira i slicno.
Ovakvima se samo nasmijem, ne dotice me. Mnogo vise se nerviram za volanom, mada i tu kazem vidi levata, zaobidjem prvom prilikom i vozdrica.
Al nismo svi isti, ne znamo valjda ljudski razgovarati kao dva muskarca, isto djeca kakva.
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#25390 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne dotice ga, ali pise eseje
Pa ja ti iz najbolje namjere govorim da je mnoooogo veci problem kad neko vozi 20+ preko ogranicenja nego malo ispod. Ti se ponosis time, i onda pjenis kad ti neko na to ukaze. Odmah se poteze prica o mudima na forumu i van njega
I nauci se malo zajebavati, upravo jer si na forumu
I nauci se malo zajebavati, upravo jer si na forumu
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#25391 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pisem jer ne znam kratko odgovoriti, pokusavam na lijep nacin objasniti ono sto smatram osnovnom kulturom ponasanja.
Ne ponosim se, nego moram nekada ovako direktno to da kazem pa mozda zvuci grubo. Da je istina, istina je sve sto sam rekao. 90% vremena vozim po svim propisima i ograničenjima, ali ima i onih 10% kada prekoračim brzinu. Da li je to ispravno? Nije i znam, ali cu nastaviti tako sve dok mislim da ne ugrozavam prvo sebe, a onda i druge ucesnike u saobracaju.
Mogu se zajebavati na svoj racun, ali nisko udaras i prelazis granice. Ne bi bilo lijepo da ja nekome majku ili oca uzimam u usta ili nečiju djecu, a ima ovdje porodicnih ljudi. Nema potrebe.
Ne ponosim se, nego moram nekada ovako direktno to da kazem pa mozda zvuci grubo. Da je istina, istina je sve sto sam rekao. 90% vremena vozim po svim propisima i ograničenjima, ali ima i onih 10% kada prekoračim brzinu. Da li je to ispravno? Nije i znam, ali cu nastaviti tako sve dok mislim da ne ugrozavam prvo sebe, a onda i druge ucesnike u saobracaju.
Mogu se zajebavati na svoj racun, ali nisko udaras i prelazis granice. Ne bi bilo lijepo da ja nekome majku ili oca uzimam u usta ili nečiju djecu, a ima ovdje porodicnih ljudi. Nema potrebe.
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#25392 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
U cemu je fazon kad krenes preticati "sporaca",lola(citaj trkac) se izbaci iza da pretice,iako sam ja izbacio zmigavac i krenuo prvi.
Stalno se dogadja,onda koci pustaj,vracaj se u traku
Stalno se dogadja,onda koci pustaj,vracaj se u traku
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#25393 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa dobro drug, ako ti neko iz zezancije kaze da uzimas auto od mame, nije bas uvreda za roditelje
vozim i ja preko ogranicenja nekad, ali realno to nije pametno raditi. Pogotovo u poredjenju sa nekim ko vozi malo ispod, pa ti si mnogo veca opasnost na cesti.
Neki dan isao od otoke do skenderije, ispred mene brat sa dvicom, nijednom nije zmigavac upaliocitavom duzinom
Neki dan isao od otoke do skenderije, ispred mene brat sa dvicom, nijednom nije zmigavac upaliocitavom duzinom
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#25394 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Industrialyzer wrote: ↑27/12/2019 22:50 Pa dobro drug, ako ti neko iz zezancije kaze da uzimas auto od mame, nije bas uvreda za roditeljevozim i ja preko ogranicenja nekad, ali realno to nije pametno raditi. Pogotovo u poredjenju sa nekim ko vozi malo ispod, pa ti si mnogo veca opasnost na cesti.
Neki dan isao od otoke do skenderije, ispred mene brat sa dvicom, nijednom nije zmigavac upaliocitavom duzinom![]()
Podsjeti me,dok sam vozio dvicu,kad god izbacim zmigavac ljudi sviraju.
Dodjem kuci,na ugasenom autu zmigavci rade.
To je trajalo duze vrijeme,dok nisam primijetio da kad je upaljen ne rade zmigavci
Otisao elektricaru,bio valjda slab kontakt ili sta vec.
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#25395 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Bolje voziti golfa od babuke nego forda....
Je li tako Javieru???
Je li tako Javieru???
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#25396 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma nebitno, ali ajde da budemo ljudi i ponasamo se tako. Nema veze
Korisnik sam mnogih foruma, upoznavao prijatelje širom srbije i hrvatske, i bili su mi spremni pomoci bez trunke ismijavanja i bilo kakvih provokacija (ne odnosi se na tebe uopste nego uopceno pricam) Vrlo zdrava zajednica i mjesto gdje mozes dobiti korisne informacije.
Nazalost ovdje je tesko doci do bilo kakvih informacija da se to ne pretvori u opstu zajebanciju i podjebavanje
Korisnik sam mnogih foruma, upoznavao prijatelje širom srbije i hrvatske, i bili su mi spremni pomoci bez trunke ismijavanja i bilo kakvih provokacija (ne odnosi se na tebe uopste nego uopceno pricam) Vrlo zdrava zajednica i mjesto gdje mozes dobiti korisne informacije.
Nazalost ovdje je tesko doci do bilo kakvih informacija da se to ne pretvori u opstu zajebanciju i podjebavanje
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#25397 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Optimus09 wrote: ↑27/12/2019 22:53Industrialyzer wrote: ↑27/12/2019 22:50 Pa dobro drug, ako ti neko iz zezancije kaze da uzimas auto od mame, nije bas uvreda za roditeljevozim i ja preko ogranicenja nekad, ali realno to nije pametno raditi. Pogotovo u poredjenju sa nekim ko vozi malo ispod, pa ti si mnogo veca opasnost na cesti.
Neki dan isao od otoke do skenderije, ispred mene brat sa dvicom, nijednom nije zmigavac upaliocitavom duzinom![]()
![]()
![]()
Podsjeti me,dok sam vozio dvicu,kad god izbacim zmigavac ljudi sviraju.
Dodjem kuci,na ugasenom autu zmigavci rade.
To je trajalo duze vrijeme,dok nisam primijetio da kad je upaljen ne rade zmigavci![]()
![]()
Otisao elektricaru,bio valjda slab kontakt ili sta vec.
Ko ono cudo sto su Jeremy i ekipa napravili, kaze nemoj davati zmigavac ugasice se
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#25398 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Fazon je samo sto babuka vozi svoju trojku, a ja vec sada svoju peticu. Jebiga smjena genracijakonektovan wrote: ↑27/12/2019 22:54 Bolje voziti golfa od babuke nego forda....![]()
Je li tako Javieru???![]()
Lijep poklon ako nista
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#25399 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Belaj kad i babuka vozi fordakonektovan wrote: ↑27/12/2019 22:54 Bolje voziti golfa od babuke nego forda....![]()
Je li tako Javieru???![]()
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#25400 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Izvini tata 







