Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#25376 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

bitanga_sa_otesa wrote: 27/12/2019 19:39
NediM17 wrote: 27/12/2019 19:34
A ako mu sahat laže, turio veće gume, ode u prekršaj. Šalu na stranu znaju li forumaši koliko im laže brzinomjer?
ne laze ,ja sam svoj Ćipovo ima opcija za razne dimenzije guma.
Pa dobro ti, jaran krvolok ti naĆipovo. :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#25377 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

NediM17 wrote: 27/12/2019 19:40
Pa dobro ti, jaran krvolok ti naĆipovo. :D
kakav ba krvolok,on moze krave i telad samo Ćipovat i palit ĆekenĐine.blek smouk rejjsing :-D
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#25378 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

bitanga_sa_otesa wrote: 27/12/2019 19:43
NediM17 wrote: 27/12/2019 19:40
Pa dobro ti, jaran krvolok ti naĆipovo. :D
kakav ba krvolok,on moze krave i telad samo Ćipovat i palit ĆekenĐine.blek smouk rejjsing :-D
Kako Hin ĆipSuje, užarenim gvožđem ? :-D
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#25379 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

Image

:D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#25380 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

NediM17 wrote: 27/12/2019 19:48
Kako Hin ĆipSuje, užarenim gvožđem ? :-D
ubrzaj na 3:38

User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#25381 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

:lol: :lol:
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#25382 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

hopi wrote: 27/12/2019 18:55 ma vala opet se pretjeruje, vožnja od 55kmh gdje je dozvoljeno 60kmh nikako ne može biti ometanje. Meni prvom bi smetalo, naravno da sam protiv spore vožnje, otezanja, drkanja po mobitelu itd. ali ovo je krajnost već. Ko misli drugačije, nek idući put kada neko vozi 5kmh ispod ograničenja nazove policiju i prijavi tog pa da vidimo šta će biti.
Legendo ne budi bukvalac, ja sam pisao taj post i objasnio ga al neces da citas. Ti se uhvatio za tih 5, al evo posmatrajmo sa 10.

Pravac kod aerodroma, 60 ogranicenje, tamo gdje je radar, a on citavom duzinom vozi 50. Sjedi i vozi iza tog lika 50 pa ces vidjeti da usporava saobracaj, moze glat i 70 voziti, a on 50 gusla, da ne spominjem na neke duže staze.

Ako je ograničenje 60, vozi toliko ili 65, ne moras ici na gornju granicu 70, ali nema ni potrebe da ides ispod 60 brate mili.
Prati samo ogranicenje ne moras ni sporije ni brze, ali prati.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#25383 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Bakir1 wrote: 27/12/2019 18:59 Sve je to radi fisa, i skretanja za Vjetrenice.
Puticevo ( iz Travnika ):

Image

Nova Bila:

Image

Ulaz Vitez ( iz Travnika )

Image

Fis ( iz pravca Zenice)

Image
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#25384 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Stara Bila:

Image


Putićevo:

Image

...
...
...
Ludnica...
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#25385 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

NediM17 wrote: 27/12/2019 19:34
Laplace wrote: 27/12/2019 19:27
Bloo wrote: 26/12/2019 22:36 Pa.mjere...ti vozis recimo 57, ogranicenje 60, a on bi da vozi 70, a nemre te pretec jer je puna?
A ako vozi 59,99 a ograničenje je 60?
A ako mu sahat laže, turio veće gume, ode u prekršaj. Šalu na stranu znaju li forumaši koliko im laže brzinomjer?
Sta je, ne znate koliko vam lazu brzinomjeri a qrcite se sa +10. :?
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#25386 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Industrialyzer »

JavierBosnia wrote: 27/12/2019 21:30
hopi wrote: 27/12/2019 18:55 ma vala opet se pretjeruje, vožnja od 55kmh gdje je dozvoljeno 60kmh nikako ne može biti ometanje. Meni prvom bi smetalo, naravno da sam protiv spore vožnje, otezanja, drkanja po mobitelu itd. ali ovo je krajnost već. Ko misli drugačije, nek idući put kada neko vozi 5kmh ispod ograničenja nazove policiju i prijavi tog pa da vidimo šta će biti.
Legendo ne budi bukvalac, ja sam pisao taj post i objasnio ga al neces da citas. Ti se uhvatio za tih 5, al evo posmatrajmo sa 10.

Pravac kod aerodroma, 60 ogranicenje, tamo gdje je radar, a on citavom duzinom vozi 50. Sjedi i vozi iza tog lika 50 pa ces vidjeti da usporava saobracaj, moze glat i 70 voziti, a on 50 gusla, da ne spominjem na neke duže staze.

Ako je ograničenje 60, vozi toliko ili 65, ne moras ici na gornju granicu 70, ali nema ni potrebe da ides ispod 60 brate mili.
Prati samo ogranicenje ne moras ni sporije ni brze, ali prati.
Nije niko bukvalac, ti si rekao da ti smeta kad neko vozi malo ispod ogranicenja (5kmh), a da na dionicama gdje je ogranicenje 60 i ljudi voze 80 i vise i to ti je ok. Dozovi se, smiri zivce i fino zamoli za auto, lijepa rijec gvozdena vrata otvara.
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#25387 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Industrialyzer wrote: 27/12/2019 22:07
Nije niko bukvalac, ti si rekao da ti smeta kad neko vozi malo ispod ogranicenja (5kmh), a da na dionicama gdje je ogranicenje 60 i ljudi voze 80 i vise i to ti je ok. Dozovi se, smiri zivce i fino zamoli za auto, lijepa rijec gvozdena vrata otvara.
Slusaj majstore. Zaboli mene kurcina sta ti pricas. Forum je iznio sam svoje misljenje i vozdrica.

Ti, ako mislis da je ovo mjesto da lijecis svoje frustacije, skriven iza nekog imena, provociras nekog, vrijedjas ili slicno, onda divan li ti je zivot. Nemoj biti debil pa da cekas priliku provocirajuci da ti neko jeb-e mater, jer mene neces isprovocirati, jebe se meni za tebe, ali ne znam da li tako provociras i imas muda i vani, sto cisto sumnjam.

Koristi ovaj forum legendo da izneses svoje misljenje, sagledas i tuđe, das komentar, nekome pomognes ako nesto znas, ili trazis pomoc kada ti nesto treba. To je forum. Mjesto da ti glumis mudonju i zajebavas nekog ili nesto moze biti samo ako nemas dovoljno pameti.

Da, to sam rekao i stojim iza toga, ponovit cu opet, ko vozi ispod ogranicenja, bilo to 2, 5 ili 10kmh mi ide na kurac, a redovno tamo gdje ima prilike vozim 80 i 90 a ogranicenje je 60 i lijepo mi je, uzivam u voznji tad najvise :)

Nek si ti meni živ i zdrav, budi dobar covjek i prema onom koga poznajes i koga ne poznajes, pomozi i trazi pomoc nije sramota :thumbup:
User avatar
konektovan
Posts: 51457
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#25388 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

E jeste neurozni..... :-)
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#25389 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

konektovan wrote: 27/12/2019 22:28 E jeste neurozni..... :-)
Ma kako ko šefe. Vidis da neki ovdje dodju i umjesto da pomognu ili da im se pomogne, oni traze nacin da te provocira i slicno.
Ovakvima se samo nasmijem, ne dotice me. Mnogo vise se nerviram za volanom, mada i tu kazem vidi levata, zaobidjem prvom prilikom i vozdrica.

Al nismo svi isti, ne znamo valjda ljudski razgovarati kao dva muskarca, isto djeca kakva.
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#25390 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Industrialyzer »

Ne dotice ga, ali pise eseje :lol: Pa ja ti iz najbolje namjere govorim da je mnoooogo veci problem kad neko vozi 20+ preko ogranicenja nego malo ispod. Ti se ponosis time, i onda pjenis kad ti neko na to ukaze. Odmah se poteze prica o mudima na forumu i van njega :lol:

I nauci se malo zajebavati, upravo jer si na forumu ;-)
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#25391 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Pisem jer ne znam kratko odgovoriti, pokusavam na lijep nacin objasniti ono sto smatram osnovnom kulturom ponasanja.

Ne ponosim se, nego moram nekada ovako direktno to da kazem pa mozda zvuci grubo. Da je istina, istina je sve sto sam rekao. 90% vremena vozim po svim propisima i ograničenjima, ali ima i onih 10% kada prekoračim brzinu. Da li je to ispravno? Nije i znam, ali cu nastaviti tako sve dok mislim da ne ugrozavam prvo sebe, a onda i druge ucesnike u saobracaju.

Mogu se zajebavati na svoj racun, ali nisko udaras i prelazis granice. Ne bi bilo lijepo da ja nekome majku ili oca uzimam u usta ili nečiju djecu, a ima ovdje porodicnih ljudi. Nema potrebe. :-)
User avatar
Optimus09
Posts: 3717
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#25392 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimus09 »

U cemu je fazon kad krenes preticati "sporaca",lola(citaj trkac) se izbaci iza da pretice,iako sam ja izbacio zmigavac i krenuo prvi.
Stalno se dogadja,onda koci pustaj,vracaj se u traku :-D
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#25393 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Industrialyzer »

Pa dobro drug, ako ti neko iz zezancije kaze da uzimas auto od mame, nije bas uvreda za roditelje :D vozim i ja preko ogranicenja nekad, ali realno to nije pametno raditi. Pogotovo u poredjenju sa nekim ko vozi malo ispod, pa ti si mnogo veca opasnost na cesti.

Neki dan isao od otoke do skenderije, ispred mene brat sa dvicom, nijednom nije zmigavac upaliocitavom duzinom :lol:
User avatar
Optimus09
Posts: 3717
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#25394 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimus09 »

Industrialyzer wrote: 27/12/2019 22:50 Pa dobro drug, ako ti neko iz zezancije kaze da uzimas auto od mame, nije bas uvreda za roditelje :D vozim i ja preko ogranicenja nekad, ali realno to nije pametno raditi. Pogotovo u poredjenju sa nekim ko vozi malo ispod, pa ti si mnogo veca opasnost na cesti.

Neki dan isao od otoke do skenderije, ispred mene brat sa dvicom, nijednom nije zmigavac upaliocitavom duzinom :lol:
:lol: :lol:
Podsjeti me,dok sam vozio dvicu,kad god izbacim zmigavac ljudi sviraju.
Dodjem kuci,na ugasenom autu zmigavci rade.
To je trajalo duze vrijeme,dok nisam primijetio da kad je upaljen ne rade zmigavci :lol: :lol:
Otisao elektricaru,bio valjda slab kontakt ili sta vec.
User avatar
konektovan
Posts: 51457
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#25395 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Bolje voziti golfa od babuke nego forda.... :mrgreen:
Je li tako Javieru??? :mrgreen:
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#25396 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Ma nebitno, ali ajde da budemo ljudi i ponasamo se tako. Nema veze

Korisnik sam mnogih foruma, upoznavao prijatelje širom srbije i hrvatske, i bili su mi spremni pomoci bez trunke ismijavanja i bilo kakvih provokacija (ne odnosi se na tebe uopste nego uopceno pricam) Vrlo zdrava zajednica i mjesto gdje mozes dobiti korisne informacije.
Nazalost ovdje je tesko doci do bilo kakvih informacija da se to ne pretvori u opstu zajebanciju i podjebavanje :D
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#25397 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Industrialyzer »

Optimus09 wrote: 27/12/2019 22:53
Industrialyzer wrote: 27/12/2019 22:50 Pa dobro drug, ako ti neko iz zezancije kaze da uzimas auto od mame, nije bas uvreda za roditelje :D vozim i ja preko ogranicenja nekad, ali realno to nije pametno raditi. Pogotovo u poredjenju sa nekim ko vozi malo ispod, pa ti si mnogo veca opasnost na cesti.

Neki dan isao od otoke do skenderije, ispred mene brat sa dvicom, nijednom nije zmigavac upaliocitavom duzinom :lol:
:lol: :lol:
Podsjeti me,dok sam vozio dvicu,kad god izbacim zmigavac ljudi sviraju.
Dodjem kuci,na ugasenom autu zmigavci rade.
To je trajalo duze vrijeme,dok nisam primijetio da kad je upaljen ne rade zmigavci :lol: :lol:
Otisao elektricaru,bio valjda slab kontakt ili sta vec.
:lol: :lol:

Ko ono cudo sto su Jeremy i ekipa napravili, kaze nemoj davati zmigavac ugasice se :lol:
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#25398 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

konektovan wrote: 27/12/2019 22:54 Bolje voziti golfa od babuke nego forda.... :mrgreen:
Je li tako Javieru??? :mrgreen:
Fazon je samo sto babuka vozi svoju trojku, a ja vec sada svoju peticu. Jebiga smjena genracija :D
Lijep poklon ako nista :mrgreen:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#25399 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Industrialyzer »

konektovan wrote: 27/12/2019 22:54 Bolje voziti golfa od babuke nego forda.... :mrgreen:
Je li tako Javieru??? :mrgreen:
Belaj kad i babuka vozi forda :lol:
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#25400 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Izvini tata :roll:
Post Reply