Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
atmel
Posts: 1983
Joined: 02/02/2005 20:05
Location: planet zemlja

#73851 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by atmel »

vatrogasac wrote: 24/11/2019 20:54 Ova opozicija se sva izredala kod Senada u Face to Face i ima jednu priču u Sarajevu, a drugu u Banja Luci.
Samo ako dođe na vlast ista priča iz Banja Luke se prenosi i u Sarajevo.
asker
Posts: 3018
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#73852 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by asker »

Niko nema zablude da u RSu postoji bilo ko relevantan ko ce sutra okacit ljiljane na rever i pjevat Bosno moja. Isto tako svako normalan zna da su vremena ogromnih promjena prosla. Nema lomljenja preko koljena. Napredak, ako ga uopste ima, ide mic po mic.
I ovo oko ANPa kakav god da je pomak, ukoliko ispunjava uslove NATOa je dobro za BiH.

Svi to znamo, ali trazi se trun u jajetu. Eto nije ANP, kmeeee, samo reforme kmeeee............................da su moji puleni na vlasti doveli bi Stoltenberga za uho u Sarajevo a Mileta bi natjerali da na koljenima potpise punopravno clanstvo odmah, preko reda.

:roll:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22527
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#73853 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by SmokingMan »

zavrzlama wrote: 24/11/2019 20:53
SmokingMan wrote: 24/11/2019 20:45 Opoziciji NATO doslovno dođe kao checking card za vlast kojoj se debelo nada. Ha što ti je interesna sfera politike, kupi - prodaj, obuci - skini se. Danas Milorad, Sutra Draško, odnos prema BIH vjerovatno identičan, rušilački...


Upravo tako....s obzirom da dodik ima razradjen sistem rusenja BIH,srbija kao mentor nece mijenjat postavu..tako da opozicija moze mahat usima..

Vlast u brlogu se osvaja u beogradu ne u BIH...
Opozicji samo nedostaje da iznesu slike svojih poznatih "heroja" iz alternativne istorije, sve su bliže tome. Izbori se upravo dobijaju kroz bolju folklornu manifestaciju. Da isprepadaju narod od samih sebe, i od drugih. Eo, sada je u prvi plan iskočila dobro poznata stara fraza "ko je veći srbin, i ko je već izdajnik među srbima". Ovo sa NATOM.om je nešto što im ionako nije bilo potrebno, čisto samo da se "vidi" kako se nešto radi za "srpsku stvar". Zapad je ionako "niskotarifna roba" u balkanskoj desničarskoj propagandi orijentiranoj prema istoku, uvijek iskoči neki Soroš iz mraka i prepada male srbe... :D
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#73854 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

o kakvom se preveslavanju gusla vec nekoliko stranica. nema ovdje nikakvog unutrasnjopolitickog preveslavanja. sve je jasno kao dan. samo sto se bacaju price za raju.

a jedino se pouzdano zna je to da se dokument ne smije pojaviti u javnosti dok ne bude poslan u NATO. znaci onog trenutka kad se bude znjalo sta je u dokumentu bit ce kasno. znaci "babo ruc`o".

druga stvar je da se svi slazu da je odluka na NATO-u kako ce tumaciti taj dokument. znaci sve je u njihovim rukama. sto je svakom ko ima i zrno rize u glavi jasno. valjda je svima jasno da se najmanje pitaju bh. politicari kad i kako ce BiH uci u NATO. isto kao sto se nisu pitali oko uslova o knjizenju vojne imovine. godinama je to bio uslov i odjednom preko noci nestao.

ako ovi u NATO odluce da im je dovoljno ono pismo presjednistva sa potpisom radmanovica gdje mole da se BIH primi u NATO po brzom postupku, stvar ce biti gotova preko noci.

nemojte se mnogo brinuti za put BiH prema NATO-u. a i nemojte mnogo trositi energiju jer ce tema NATO biti jedna od najvaznijh politickih tema u iduci nekoliko godina. ako ne i najvaznija.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#73855 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bunk »

Ova garnitura iz manjeg entiteta se pravi da ulazak u punopravno clanstvo nece donijeti pozitivu i manjem entitetu.
Sigurnost i napokon mogucnost da odrastaju generacije koje nece znati sta je rat.
Samo budala ili neko ko zeli da napada,ratuje,ubija ,krade ,cini zlocine moze odbijati ideju NATO saveza.
Yebena Njemacka je sravnjena u ww2 ali su znali zasto im se to desilo.
Evo ih sad nosioci EU i Nato- a.
Nisu odbijali clanstvo jer su ih clanovi Natoa zgromili.
A ono tupi o par raketa kojima su kaznjeni zbog uzasa koji pocinise.
Kamo srece da ih Nato kaznio kako su zasluzili...
Q bi se itko bunio zbog punopravnog clanstva..
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#73856 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

ma ne odbija politika bosanskih srba NATO zbog bombardovanja. to im je samo izgovor. njihov problem je ako BiH udje u NATO kako onda stadu prodavati pricu "strpite se jos malo i ujedinjujemo se sa maticom". i najmanja sumnja u tu pricu moze unistiti velikosrpski projekat zapadno od drine. on je baziran na vjeri bosanski srba da je ujedinjenje blizu. a ne smije biti daleko u ocima stada jer ovo blokiranje drzave BiH uzima sve veci danak i kod samog stada.
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#73857 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by zavrzlama »

bunk wrote: 24/11/2019 21:45 Ova garnitura iz manjeg entiteta se pravi da ulazak u punopravno clanstvo nece donijeti pozitivu i manjem entitetu.
Sigurnost i napokon mogucnost da odrastaju generacije koje nece znati sta je rat.
Samo budala ili neko ko zeli da napada,ratuje,ubija ,krade ,cini zlocine moze odbijati ideju NATO saveza.
Yebena Njemacka je sravnjena u ww2 ali su znali zasto im se to desilo.
Evo ih sad nosioci EU i Nato- a.
Nisu odbijali clanstvo jer su ih clanovi Natoa zgromili.
A ono tupi o par raketa kojima su kaznjeni zbog uzasa koji pocinise.
Kamo srece da ih Nato kaznio kako su zasluzili...
Q bi se itko bunio zbog punopravnog clanstva..
Srbi ne zele u Nato iz samo jednog razloga...ulaskom u nato zauvijek se ideja podjele BIH ubija,a srbi znaju da rs u normalnoj BIH i Nato nema buducnost i sanse da zadrze sadasnje diskriminatorske poluge kojim odrzavaju entitet ekskluzivno srpskopravoslavnim...ulaskom u Nato gube militarnu kontroluu tog dijela BIH....jednodtavnim rijecnikom,ulaskom BIH u Nato savez,srbi gube monopol nad polovicom teriyorije Bih a nesrbi dobivaju vise sigurnosti....srbi ce opstruisat i sve potpisano jer je BIH u natu kraj ovakbog rs.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#73858 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by megaman4 »

zavrzlama wrote: 24/11/2019 22:12
bunk wrote: 24/11/2019 21:45 Ova garnitura iz manjeg entiteta se pravi da ulazak u punopravno clanstvo nece donijeti pozitivu i manjem entitetu.
Sigurnost i napokon mogucnost da odrastaju generacije koje nece znati sta je rat.
Samo budala ili neko ko zeli da napada,ratuje,ubija ,krade ,cini zlocine moze odbijati ideju NATO saveza.
Yebena Njemacka je sravnjena u ww2 ali su znali zasto im se to desilo.
Evo ih sad nosioci EU i Nato- a.
Nisu odbijali clanstvo jer su ih clanovi Natoa zgromili.
A ono tupi o par raketa kojima su kaznjeni zbog uzasa koji pocinise.
Kamo srece da ih Nato kaznio kako su zasluzili...
Q bi se itko bunio zbog punopravnog clanstva..
Srbi ne zele u Nato iz samo jednog razloga...ulaskom u nato zauvijek se ideja podjele BIH ubija,a srbi znaju da rs u normalnoj BIH i Nato nema buducnost i sanse da zadrze sadasnje diskriminatorske poluge kojim odrzavaju entitet ekskluzivno srpskopravoslavnim...ulaskom u Nato gube militarnu kontroluu tog dijela BIH....jednodtavnim rijecnikom,ulaskom BIH u Nato savez,srbi gube monopol nad polovicom teriyorije Bih a nesrbi dobivaju vise sigurnosti....srbi ce opstruisat i sve potpisano jer je BIH u natu kraj ovakbog rs.
srbima treba neko reci da je BiH vec odavno u NATO savezu, jos od 2009 godine, kada je njihov srbin Radman potpisao dokument.

Vise nema nazad.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#73859 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maraschino »

bunk wrote: 24/11/2019 21:45 Ova garnitura iz manjeg entiteta se pravi da ulazak u punopravno clanstvo nece donijeti pozitivu i manjem entitetu.
Sigurnost i napokon mogucnost da odrastaju generacije koje nece znati sta je rat.
Samo budala ili neko ko zeli da napada,ratuje,ubija ,krade ,cini zlocine moze odbijati ideju NATO saveza.
Yebena Njemacka je sravnjena u ww2 ali su znali zasto im se to desilo.
Evo ih sad nosioci EU i Nato- a.
Nisu odbijali clanstvo jer su ih clanovi Natoa zgromili.
A ono tupi o par raketa kojima su kaznjeni zbog uzasa koji pocinise.
Kamo srece da ih Nato kaznio kako su zasluzili...
Q bi se itko bunio zbog punopravnog clanstva..
Pa ovo djikani ne kriju. Ulaskom BiH u NATO iskljucuje se mogucnost secesije ili pripajanja brloga Srbiji. Kakva neutralnost i bakraci sa obje strane Drine. Prica za naivne.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#73860 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by megaman4 »

Maraschino wrote: 24/11/2019 22:36
bunk wrote: 24/11/2019 21:45 Ova garnitura iz manjeg entiteta se pravi da ulazak u punopravno clanstvo nece donijeti pozitivu i manjem entitetu.
Sigurnost i napokon mogucnost da odrastaju generacije koje nece znati sta je rat.
Samo budala ili neko ko zeli da napada,ratuje,ubija ,krade ,cini zlocine moze odbijati ideju NATO saveza.
Yebena Njemacka je sravnjena u ww2 ali su znali zasto im se to desilo.
Evo ih sad nosioci EU i Nato- a.
Nisu odbijali clanstvo jer su ih clanovi Natoa zgromili.
A ono tupi o par raketa kojima su kaznjeni zbog uzasa koji pocinise.
Kamo srece da ih Nato kaznio kako su zasluzili...
Q bi se itko bunio zbog punopravnog clanstva..
Pa ovo djikani ne kriju. Ulaskom BiH u NATO iskljucuje se mogucnost secesije ili pripajanja brloga Srbiji. Kakva neutralnost i bakraci sa obje strane Drine. Prica za naivne.
Samo sto Dodik krije istinu do svojih da je BiH odavno u NATO-u.

Njegov pajdas je jos 2009 potpisao pristupnicu i to dobrovoljnu.

Zato su se upalili rusi nedavno jer im je svjesno da gube kontrolu nad BiH.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#73861 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maraschino »

megaman4 wrote: 24/11/2019 22:38
Samo sto Dodik krije istinu do svojih da je BiH odavno u NATO-u.

Njegov pajdas je jos 2009 potpisao pristupnicu i to dobrovoljnu.

Zato su se upalili rusi nedavno jer im je svjesno da gube kontrolu nad BiH.
Pa kako ce im priznati kada zna da bi prve izbore izgubio.

Cudno je sto stado ne moze svojom glavom da razmislja od njihovog stalnog bombardovanja. Prodaju im vojnu neutralnost od skupstine koja je nizi nivo nesto kao kanton, toboze ponistavaju Radmanovicev zahtjev za NATO, pa zar je to moguce?

...tako da ili su glupi ili se niko ne smije pobuniti.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22527
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#73862 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by SmokingMan »

5 do 12, daj potpisuj. Mada, neće ni to proći bez buke....
archi_a
Posts: 11871
Joined: 11/12/2011 18:11

#73863 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

Hame_ wrote: 24/11/2019 20:15
archi_a wrote: 24/11/2019 15:06NATO ŠERIF MUBAREK OLSUN, kolege forumaši. Nemojte da brigate, fasovat ćete čir na želucu. :wink:
Neka ovaj citat bude podsjetnik kakav si demagog i lažov.
Image

Samo polako. :wink:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18746
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#73864 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by problemnatravunu »

:serbo: Image
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#73865 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maraschino »

SmokingMan wrote: 24/11/2019 22:47 5 do 12, daj potpisuj. Mada, neće ni to proći bez buke....
Malo se plasim da slon ne polupa sve oko sebe dok se ovo raspetlja.

Svasta je moguce u narednom periodu a od svega je bitnija realizacija ovog dokumenta. To ce zahtijevati mnoge vece i manje reforme.
Srbi se kao ne slazu oko toga a u stvari nabacuju jedni drugima. Nesto slicno kao sto je Dodik podsjecao Ivanica sta mu je ciniti samo na cudan nacin, kao da su u svadji. Nista ja njima ne vjerijem.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#73866 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by megaman4 »

Maraschino wrote: 24/11/2019 22:42
megaman4 wrote: 24/11/2019 22:38
Samo sto Dodik krije istinu do svojih da je BiH odavno u NATO-u.

Njegov pajdas je jos 2009 potpisao pristupnicu i to dobrovoljnu.

Zato su se upalili rusi nedavno jer im je svjesno da gube kontrolu nad BiH.
Pa kako ce im priznati kada zna da bi prve izbore izgubio.

Cudno je sto stado ne moze svojom glavom da razmislja od njihovog stalnog bombardovanja. Prodaju im vojnu neutralnost od skupstine koja je nizi nivo nesto kao kanton, toboze ponistavaju Radmanovicev zahtjev za NATO, pa zar je to moguce?

...tako da ili su glupi ili se niko ne smije pobuniti.
Dodik je uveo strahovladu, a znas i sam kako diktatori uglavnom na kraju zavrse?
User avatar
SmokingMan
Posts: 22527
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#73867 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by SmokingMan »

Maraschino wrote: 24/11/2019 23:11
SmokingMan wrote: 24/11/2019 22:47 5 do 12, daj potpisuj. Mada, neće ni to proći bez buke....
Malo se plasim da slon ne polupa sve oko sebe dok se ovo raspetlja.

Svasta je moguce u narednom periodu a od svega je bitnija realizacija ovog dokumenta. To ce zahtijevati mnoge vece i manje reforme.
Srbi se kao ne slazu oko toga a u stvari nabacuju jedni drugima. Nesto slicno kao sto je Dodik podsjecao Ivanica sta mu je ciniti samo na cudan nacin, kao da su u svadji. Nista ja njima ne vjerijem.
Smatraj sada da je sa tobom da jedan od njih zastolom, a dvojica pod stolom. Jebena su ova dvojica ispod, ne znaš šta su spremili, dok ovaj oklijeva da im se pridruži, jer ga držiš na oku. Teško je sada sve to svariti u jedan razuman zaključak. Ja se ne bi zalijetao ni sa kakvim obećanjiam stranaca, opekli smo se o njih još u ratu, i to žestoko. Ali mi smo takvi, kratke pameti, dosta naivni, euforični, a manje prisebni.
User avatar
moa
Posts: 3700
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#73868 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by moa »

zavrzlama wrote: 24/11/2019 22:12
bunk wrote: 24/11/2019 21:45 Ova garnitura iz manjeg entiteta se pravi da ulazak u punopravno clanstvo nece donijeti pozitivu i manjem entitetu.
Sigurnost i napokon mogucnost da odrastaju generacije koje nece znati sta je rat.
Samo budala ili neko ko zeli da napada,ratuje,ubija ,krade ,cini zlocine moze odbijati ideju NATO saveza.
Yebena Njemacka je sravnjena u ww2 ali su znali zasto im se to desilo.
Evo ih sad nosioci EU i Nato- a.
Nisu odbijali clanstvo jer su ih clanovi Natoa zgromili.
A ono tupi o par raketa kojima su kaznjeni zbog uzasa koji pocinise.
Kamo srece da ih Nato kaznio kako su zasluzili...
Q bi se itko bunio zbog punopravnog clanstva..
Srbi ne zele u Nato iz samo jednog razloga...ulaskom u nato zauvijek se ideja podjele BIH ubija,a srbi znaju da rs u normalnoj BIH i Nato nema buducnost i sanse da zadrze sadasnje diskriminatorske poluge kojim odrzavaju entitet ekskluzivno srpskopravoslavnim...ulaskom u Nato gube militarnu kontroluu tog dijela BIH....jednodtavnim rijecnikom,ulaskom BIH u Nato savez,srbi gube monopol nad polovicom teriyorije Bih a nesrbi dobivaju vise sigurnosti....srbi ce opstruisat i sve potpisano jer je BIH u natu kraj ovakbog rs.
Naravno ideja o v.srbiji umire, jos prepisar perspektivnu vojnu imovinu na drzavu Bosnu i Hercegovini cime bi se definitivno zabio kolac u srce. Sad imamo i 2 specijalna izaslanika za blakan mislim da se ubrzava proces...
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#73869 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Point. »

Daj Bože.
User avatar
mayab
Posts: 30839
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#73870 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

Point. wrote: 25/11/2019 08:49Daj Bože.
Ministar odbrane Srbije Aleksandar Vulin izjavio je da će se u Skupštini Srbije uskoro naći nacrt strategije odbrane koji će, između ostalog, sadržati odredbu

da je ugrožavanjem bezbjednosti srpskog naroda gdje god on živio, automatski ugrožena i bezbjednost Srbije.

Vulin je rekao za Radio Beograd da je država Srbija sada dovoljno jaka da zaštiti svoj narod, a da je moćna i jaka Srbija ujedno i garant mira na Balkanu.
Qrče se oni i dalje , sreća pa guardian vidi te opasnosti po BiH i vuče prave državničke poteze! :bih:

Usput, :bih: SREĆAN DAN DRŽAVNOSTI BIH! :bih:
archi_a
Posts: 11871
Joined: 11/12/2011 18:11

#73871 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

- Sjedinjene Američke Države snažno podržavaju put Bosne i Hercegovine prema evropskim i evro-atlantskim integracijama i mi vam čestitamo na koracima koje ste poduzeli kako bi napredovali na tom putu - poručio je Majk Pompeo (Mike), šef američke diplomatije.

U čestitci povodom 25. novembra, Dana državnosti Bosne i Hercegovine, koju je ovaj visoki zvaničnik SAD uputio uime te zemlje građanima naše domovine, ističu se i "najbolje želje narodu BiH", te naglašava da SAD "slave i snažno partnerstvo naše dvije države".

- Naši odnosi doprinose izgradnji temelja za mir na zapadnom Balkanu i nadamo se da će se ta saradnja još više nastaviti i produbiti - navodi se u Pomeovoj poruci.

Naglašava se da bilateralni odnosi SAD i BiH "donose korist ne samo našim dvijema državama, već i cijeloj transatlantskoj zajednici".

- Radujemo se da će pred nama biti još mnogo godina prijateljstva i saradnje i čestitamo vam Dan državnosti - napisao je Pompeo, u ime SAD, u čestitci građanima BiH.
:wink:
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#73872 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bunk »

God bless America!!!!
:bih: :bih:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22527
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#73873 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by SmokingMan »

archi_a wrote: 25/11/2019 09:52
- Sjedinjene Američke Države snažno podržavaju put Bosne i Hercegovine prema evropskim i evro-atlantskim integracijama i mi vam čestitamo na koracima koje ste poduzeli kako bi napredovali na tom putu - poručio je Majk Pompeo (Mike), šef američke diplomatije.

U čestitci povodom 25. novembra, Dana državnosti Bosne i Hercegovine, koju je ovaj visoki zvaničnik SAD uputio uime te zemlje građanima naše domovine, ističu se i "najbolje želje narodu BiH", te naglašava da SAD "slave i snažno partnerstvo naše dvije države".

- Naši odnosi doprinose izgradnji temelja za mir na zapadnom Balkanu i nadamo se da će se ta saradnja još više nastaviti i produbiti - navodi se u Pomeovoj poruci.

Naglašava se da bilateralni odnosi SAD i BiH "donose korist ne samo našim dvijema državama, već i cijeloj transatlantskoj zajednici".

- Radujemo se da će pred nama biti još mnogo godina prijateljstva i saradnje i čestitamo vam Dan državnosti - napisao je Pompeo, u ime SAD, u čestitci građanima BiH.
:wink:
Link pls, on english as it possible... :D
L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#73874 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by L u c i f e r »

I ovaj Pompeo izgleda nije dobro upoznat sa potpisanim papirom.

Image
archi_a
Posts: 11871
Joined: 11/12/2011 18:11

#73875 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

SmokingMan wrote: 25/11/2019 10:12
archi_a wrote: 25/11/2019 09:52
- Sjedinjene Američke Države snažno podržavaju put Bosne i Hercegovine prema evropskim i evro-atlantskim integracijama i mi vam čestitamo na koracima koje ste poduzeli kako bi napredovali na tom putu - poručio je Majk Pompeo (Mike), šef američke diplomatije.

U čestitci povodom 25. novembra, Dana državnosti Bosne i Hercegovine, koju je ovaj visoki zvaničnik SAD uputio uime te zemlje građanima naše domovine, ističu se i "najbolje želje narodu BiH", te naglašava da SAD "slave i snažno partnerstvo naše dvije države".

- Naši odnosi doprinose izgradnji temelja za mir na zapadnom Balkanu i nadamo se da će se ta saradnja još više nastaviti i produbiti - navodi se u Pomeovoj poruci.

Naglašava se da bilateralni odnosi SAD i BiH "donose korist ne samo našim dvijema državama, već i cijeloj transatlantskoj zajednici".

- Radujemo se da će pred nama biti još mnogo godina prijateljstva i saradnje i čestitamo vam Dan državnosti - napisao je Pompeo, u ime SAD, u čestitci građanima BiH.
:wink:
Link pls, on english as it possible... :D
Evo miki, nemoj sikiriki. :wink:


https://www.state.gov/bosnia-and-herzeg ... ehood-day/
Locked