Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
archi_a
Posts: 11871
Joined: 11/12/2011 18:11

#73751 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

Image
Papirić preko Bosanske misije u NATO-u će biti uručen "sekretarijatu".


Image



Šta vam je ljudi, nema ništa od MAP-a, nema ništa od toga rekli ovi iz snsd-a i rusi. A i ne zove se anp tako da..... Pobedaaaaaa. :pisnuo:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#73752 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by General War »

archi_a wrote: 21/11/2019 16:20 Image
Papirić preko Bosanske misije u NATO-u će biti uručen "sekretarijatu".


Image



Šta vam je ljudi, nema ništa od MAP-a, nema ništa od toga rekli ovi iz snsd-a i rusi. A i ne zove se anp tako da..... Pobedaaaaaa. :pisnuo:
Dabogda 'ceri
...Zamjenik ministra odbrane BiH Sead Jusić :Saveznici će kazati, predviđa Jusić, da li će prihvatiti sadržaj kao svojevrstan okidač da je BiH u Akcionom programu za punopravno članstvo.

"Ja mislim da ćemo se mi naći ni tamo ni ovamo. A iako bude tako, važno je da se odvijaju određene reforme u društvu i Oružanim snagama", istakao je Jusić, dodavši da će Oružane snage BiH morati biti načisto koju formaciju primjenjuju.
archi_a
Posts: 11871
Joined: 11/12/2011 18:11

#73753 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

Ovaj prvi izvor, ne vjeruješ nikako, ali biraš da vjeruješ Jusiću. Ok, poštujem demokratija. :thumbup:
Znači imamo nato koji oficijelno tvrdi da je BiH u MAP-u, ambasade kvinte, odnosno članica NATO-a sarađivale na dokumentu, rekli da im je dovoljno. Imaš komšića kaže da, imaš džaferovića kaže da...imaš na kraju mene kažem da. :-D
Na drugoj strani imaš milorada i snsd kaže ne, imaš ivancova kaže ne, imaš vučića kaže ne.
Imaš jusića kaže možda.
U svakom slučaju biće zanimljivo da vidimo čija je pobEda.
L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#73754 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by L u c i f e r »

Kosovski boj je nula u odnosu na ovu pobjedu.
Lug
Posts: 3155
Joined: 09/02/2009 15:27

#73755 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Lug »

Rusi dobili baze u Siriji i Napokon izisli na toplo more, Ameri odobrili i halalili.. pa red je da nesto i zauzvrat dobiju Ameri. Sve se moze kad je sloga.. :D
User avatar
mayab
Posts: 30835
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#73756 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

Image
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4145
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#73757 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

500 kg je za Baju sitnica, ali TONA i njega obori. :izet: :lol:
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#73758 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Point. »

Ja još uvijek nisam ubijeđen da je ovo zapravo put ka NATO. Nešto mi šuhveli, tukne. Je li ovo nijekanje iz SNSD samo gluma ili ovaj dokument zaista nije daljnji put ka ANP. Vidjećemo, daj Bože. No cijenim vaš optimizam, volio bih da ga i ja imam da se mogu ko čojk naroljati i proslaviti za vikend. :)
svi u napad
Posts: 2277
Joined: 14/10/2012 14:40

#73759 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by svi u napad »

Rahmetli Alija je potpisao i dao RS. Poslije je doslo do objasnjavanja da je morao, da je cilj bio da se zaustavi rat i da ce sve profunkcionisati. 90% Bosnjaka ne zeli o ovom pricati i ako pricaju objasnjenje je jebi ga morao je. Tako ce biti i sa predcednikom. On ce zajedno sa uSA odugovlaciti par godina ovu igru tj. nas prijem u NATO u nadi da ce Prapo Radmanovic otici na onaj svijet a onda ce reci da je to Radmanovicevo maslo i da on nije imao izbora jer je sve vec bilo rijeseno. Sad ce Baja udariti sa opstrukcijama preko VM, organizovati spektakl za 9 januar kako bi i dalje ubijedio svoju stoku da je on glavni baja i da Teheran njemu i RS ne moze nista i rulja ce opet glasati za njega na izborima sto ce Ameri pustiti jer im on jos treba za neke stvari. Ovo jest veliki korak ali on se nece osjetiti na zivotu obicnih ljudi u BiH jos nekoliko godina. Zivjeli.
User avatar
MMM1977
Posts: 6693
Joined: 15/07/2009 12:56

#73760 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by MMM1977 »

Point. wrote: 21/11/2019 23:35 Ja još uvijek nisam ubijeđen da je ovo zapravo put ka NATO. Nešto mi šuhveli, tukne. Je li ovo nijekanje iz SNSD samo gluma ili ovaj dokument zaista nije daljnji put ka ANP. Vidjećemo, daj Bože. No cijenim vaš optimizam, volio bih da ga i ja imam da se mogu ko čojk naroljati i proslaviti za vikend. :)
Ma ključno je sta ce reci NATO, jer oni mogu iz dokumenta izvući zakljucak kakav god zele a obzirom da su učestvovali u kreiranju dokumenta, valjda je to to.

Ovako je ostavljen prostor Dodiku da može galamiti kako on nije tako mislio, kako su ga opet presli, kako je PDP kriv za sve :D I nakon par dana ce se sve smiriti.

Mnogo puta viđen scenarij
User avatar
moa
Posts: 3700
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#73761 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by moa »

Dajte ljudi ovo je stvar postivanja zakona, nato je tu godinama, os bih idu u misihe zajedno sa ostalim nato trupama....ovo je samo jedan od niza koraka koje ce trebati jos uraditi za prijem u nato clanstvo. Mislim da se jos kosovo mora prije nas rijesiti pa ce onda doci bih na menu.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#73762 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by malakh »

MMM1977 wrote: 22/11/2019 00:02
Point. wrote: 21/11/2019 23:35 Ja još uvijek nisam ubijeđen da je ovo zapravo put ka NATO. Nešto mi šuhveli, tukne. Je li ovo nijekanje iz SNSD samo gluma ili ovaj dokument zaista nije daljnji put ka ANP. Vidjećemo, daj Bože. No cijenim vaš optimizam, volio bih da ga i ja imam da se mogu ko čojk naroljati i proslaviti za vikend. :)
Ma ključno je sta ce reci NATO, jer oni mogu iz dokumenta izvući zakljucak kakav god zele a obzirom da su učestvovali u kreiranju dokumenta, valjda je to to.

Ovako je ostavljen prostor Dodiku da može galamiti kako on nije tako mislio, kako su ga opet presli, kako je PDP kriv za sve :D I nakon par dana ce se sve smiriti.

Mnogo puta viđen scenarij
budci kolika hampa se digla oko svega, nato ce prihvatiti dokument i u to sam 100% uvjeren. prihvatanjrm programa, jedini sljedeci korak jeste odluka nato-a da bih postane njegova clanica.

a naravno da su stranci mislili i na dodika i da ovaj njegov "kompromis" nece pustiti niz vodu i tako lako dozvoliti da ga sarovic i ekipa trgaju.

politicki gledajuci, kroz historiju, svaki veci kompromis od strane srpske strane, dobro je nagradjen i ispostovan za istu.

dodik je po ovom pitanju slomljen i najvecu zaslugu imaju komsic i ekipa koja je oko njega. red bi bio i to priznati.
User avatar
muha_sa
Posts: 140376
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#73763 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by muha_sa »

daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#73764 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by daddy-kool »

malakh wrote: 22/11/2019 07:12
dodik je po ovom pitanju slomljen i najvecu zaslugu imaju komsic i ekipa koja je oko njega. red bi bio i to priznati.
:thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#73765 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Dodik: Tišina Komšiću i Džaferoviću, slušajte me ambasadori! :shock:


https://cik-media.com/dodik-tisina-koms ... tbVGTmCYWU
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#73766 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by daddy-kool »

Tomahawk11 wrote: 22/11/2019 15:23 Dodik: Tišina Komšiću i Džaferoviću, slušajte me ambasadori! :shock:


https://cik-media.com/dodik-tisina-koms ... tbVGTmCYWU
Ako je to slučaj onda su se sageli pred Dodikom, i Komšić i Džaferović. :shock: :izet:
archi_a
Posts: 11871
Joined: 11/12/2011 18:11

#73767 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

I zemlje kvinte. :pisnuo:
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#73768 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by detroit-mercy »

Lug wrote: 21/11/2019 22:00 Rusi dobili baze u Siriji i Napokon izisli na toplo more, Ameri odobrili i halalili.. pa red je da nesto i zauzvrat dobiju Ameri. Sve se moze kad je sloga.. :D
Rusi su i prije imali bazu u Latakiji :mrgreen: samo nako da dodam :mrgreen: .
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#73769 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by zavrzlama »

Slusam ovog Becirovica...supalj na sve strane...

Dodik americki covjek :-)

Obican politicko analisticki streber...
Sociolog
Posts: 5764
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#73770 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Sociolog »

Ipak mislim da je ih Dodik preveslao..
Evo Stevandic iz N1 kaze da je vidio dokument i da odluka pristupanju NATO nije OBAVEZNA...kako god ocekuje nas jos dublja kriza u naredne 4 i vise godina....ovi samo razvaljuju drzavu...kockaju se na hazard vidjecemo za nekih 5/7godina ko ce u ovoj situaciji pobjediti
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#73771 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

Sociolog wrote: 22/11/2019 17:41 Ipak mislim da je ih Dodik preveslao..
Evo Stevandic iz N1 kaze da je vidio dokument i da odluka pristupanju NATO nije OBAVEZNA...kako god ocekuje nas jos dublja kriza u naredne 4 i vise godina....ovi samo razvaljuju drzavu...kockaju se na hazard vidjecemo za nekih 5/7godina ko ce u ovoj situaciji pobjediti

koja odluka?
Sociolog
Posts: 5764
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#73772 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Sociolog »

Ovaj zadnji dokument Saradnja DA ali nije obavezna uci i dalje se integrirati u Nato tako kaze Stevandic da je vidio dokument
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#73773 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

Sociolog wrote: 22/11/2019 18:01 Ovaj zadnji dokument Saradnja DA ali nije obavezna uci i dalje se integrirati u Nato tako kaze Stevandic da je vidio dokument

a kakva je obaveza postojala? u kojem dokumentu?
Sociolog
Posts: 5764
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#73774 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Sociolog »

Sto je potpisano prije 2/3 dana umjesto Anp
Awakened
Posts: 755
Joined: 19/08/2013 03:33

#73775 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Awakened »

svi u napad wrote: 21/11/2019 23:38 Rahmetli Alija je potpisao i dao RS. Poslije je doslo do objasnjavanja da je morao, da je cilj bio da se zaustavi rat i da ce sve profunkcionisati. 90% Bosnjaka ne zeli o ovom pricati i ako pricaju objasnjenje je jebi ga morao je. Tako ce biti i sa predcednikom. On ce zajedno sa uSA odugovlaciti par godina ovu igru tj. nas prijem u NATO u nadi da ce Prapo Radmanovic otici na onaj svijet a onda ce reci da je to Radmanovicevo maslo i da on nije imao izbora jer je sve vec bilo rijeseno. Sad ce Baja udariti sa opstrukcijama preko VM, organizovati spektakl za 9 januar kako bi i dalje ubijedio svoju stoku da je on glavni baja i da Teheran njemu i RS ne moze nista i rulja ce opet glasati za njega na izborima sto ce Ameri pustiti jer im on jos treba za neke stvari. Ovo jest veliki korak ali on se nece osjetiti na zivotu obicnih ljudi u BiH jos nekoliko godina. Zivjeli.
Tacno tako, a siguran sam da ce mu i Bake nabaciti jedan volej.
Locked