"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
ElRe
Posts: 16897
Joined: 12/12/2011 11:28

#24076 Re: "Majstori" parkiranja

Post by ElRe »

Image

Jutarnje ciscenje grada
Naslovnica
Posts: 35439
Joined: 20/03/2013 15:38

#24077 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Naslovnica »

šmrc
:lol:
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#24078 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

ElRe wrote:Image

Jutarnje ciscenje grada

Nije ovo nikakvo ciscenje. Na ovom mjestu parkira onaj glavati vlasnik kafica svog crvenog mercedesa. Kafic je u pozadini slike. Mozda mu je on i zvao pauka.
Jad.
Last edited by Control panel on 14/11/2019 12:39, edited 1 time in total.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#24079 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Ned071 »

dizu ga samo zato jer je tu tuziteljstvo... kakvi oni i ciscenje... sinoc tri auta u šest navece pred drinom, odmaraju momci, valjda se usjedili u golfovima
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25471
Joined: 12/08/2013 12:51

#24080 Re: "Majstori" parkiranja

Post by insaneinthebrain »

malo se parkiralo na izlaz iz garaze :zzzz:
Image
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#24081 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

ElRe wrote:Image

Jutarnje ciscenje grada
Sta gazda ima pravo da parkira na nedozvoljenom mjestu za parkiranje jer ima ugovor sa policijom da ga ne diraju
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#24082 Re: "Majstori" parkiranja

Post by beni-bu-man »

Image
User avatar
Euphoria
Posts: 10680
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#24083 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Euphoria »

:lol:
Jesi to ti beni tako parkirao? Mrsko ti hodati? 😜
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#24084 Re: "Majstori" parkiranja

Post by beni-bu-man »

Munlajt wrote: 19/11/2019 20:14 :lol:
Jesi to ti beni tako parkirao? Mrsko ti hodati? 😜
Jel ti mislis da sam ja debil :mrgreen:
User avatar
Euphoria
Posts: 10680
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#24085 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Euphoria »

beni-bu-man wrote: 19/11/2019 20:15
Munlajt wrote: 19/11/2019 20:14 :lol:
Jesi to ti beni tako parkirao? Mrsko ti hodati? 😜
Jel ti mislis da sam ja debil :mrgreen:
Zezim se :kiss:
Bas sam se slatko nasmijala :lol:
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#24086 Re: "Majstori" parkiranja

Post by JavierBosnia »

Image

Nije ni papak lako biti. Inace uvijek poluprazna garaza Stup
User avatar
konektovan
Posts: 51391
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#24087 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

Veceras je ispred bingeta bio kolaps, hebo te i sport vision akcije i ko ga smjesti tu. Raji puknu suplju snizenje do 70 %, i ono bi na vrata sa autom, ma kakvi, da mogu izmedju polica bi sa autom razgledali maxice... :-)
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#24088 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Throttle »

Budimo realni, dobri su popusti u onom outletu tamo, ja dolazio na aerodrom a kod njih isto bilo neko snizenje. Kupim djetetu reebok patike, jedne bile 22KM a jedne 13KM. Izmedju ostalog :mrgreen:
E sad, drugi problem je sto se svi hoce na vrata parkirat :lol:
Naslovnica
Posts: 35439
Joined: 20/03/2013 15:38

#24089 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Naslovnica »

Throttle wrote: 21/11/2019 09:45 Budimo realni, dobri su popusti u onom outletu tamo, ja dolazio na aerodrom a kod njih isto bilo neko snizenje. Kupim djetetu reebok patike, jedne bile 22KM a jedne 13KM. Izmedju ostalog :mrgreen:
E sad, drugi problem je sto se svi hoce na vrata parkirat :lol:
Biću realan, iz ličnog iskustva.
3 puta ušao, čisto da vidim cijene u "outlet-u".
Što se tiče cijena, ono nije vidjelo outleta.
Za koje god tene sam uhvatio "zadnji broj, sniženje, 70% popust...", cijene su bile nerealne i previsoke. Apsolutno previsoke, pogotovu za nekoga ko sebe reklamira kao "outlet".
Ono samo formalno nosi naziv Outlet, a što se tiče cijena su tu negdje kao Intersport.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#24090 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Throttle »

Sta znam, ja sam nasao stosta za sicu. Naravno, nisam gledao najnovije modele i nisam trazio sebi nista jer je bilo milion ljudi, nabrzaka kupio par stvari djetetu i bjezanija. Ne volim guzvu a bio je bas krkljanac. Samo te patikice bih platio 120KM u Zenici u njihovom shopu.
User avatar
konektovan
Posts: 51391
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#24091 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

Throttle wrote: 21/11/2019 10:01 Sta znam, ja sam nasao stosta za sicu. Naravno, nisam gledao najnovije modele i nisam trazio sebi nista jer je bilo milion ljudi, nabrzaka kupio par stvari djetetu i bjezanija. Ne volim guzvu a bio je bas krkljanac. Samo te patikice bih platio 120KM u Zenici u njihovom shopu.
Meni taj outlet koristi eventualno da isprobam odredjenu obucu, a kupim je preko njihovog online shopa gdje bude jeftinija poprilicno. Malcu kupim za 30 ak KM patike champion, lotto, reebok, takodjer i sebi sam preko online shopa kupovao za 30 ak maraka patike, jednom kupio NB patike za 63 KM na online shopu, a u otletu bile 89 KM. Generalno, sto kaze naslovnica to nije vidjelo outleta...
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#24092 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Throttle »

Pa i isplati se kad su neka snizenja. Barem meni jest :mrgreen: al da ne offtopicarimo dalje :mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 51391
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#24093 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

Throttle wrote: 21/11/2019 10:39 Pa i isplati se kad su neka snizenja. Barem meni jest :mrgreen: al da ne offtopicarimo dalje :mrgreen:
Ja ti preporucujem da pratis online shop, sport vision i sport reality,..... :wink: :D
Eto dosta offtopičarenja... :mrgreen:
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#24094 Re: "Majstori" parkiranja

Post by NediM17 »

Istocnjacka mudrost i filozofija su oduvijek bile uzorite. :mrgreen:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#24095 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

konektovan wrote: 20/11/2019 23:58 Veceras je ispred bingeta bio kolaps, hebo te i sport vision akcije i ko ga smjesti tu. Raji puknu suplju snizenje do 70 %, i ono bi na vrata sa autom, ma kakvi, da mogu izmedju polica bi sa autom razgledali maxice... :-)
:lol: :lol: ,a roba rinaka,nema brojeva,ta akciona rulja je najopasnija,budi siguran da bi te pregazili kad bi pao :run:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#24096 Re: "Majstori" parkiranja

Post by tempuser »

amar1994 wrote: 21/11/2019 13:18
konektovan wrote: 20/11/2019 23:58 Veceras je ispred bingeta bio kolaps, hebo te i sport vision akcije i ko ga smjesti tu. Raji puknu suplju snizenje do 70 %, i ono bi na vrata sa autom, ma kakvi, da mogu izmedju polica bi sa autom razgledali maxice... :-)
:lol: :lol: ,a roba rinaka,nema brojeva,ta akciona rulja je najopasnija,budi siguran da bi te pregazili kad bi pao :run:
Ja se direktino poredjenjem Nike tene kupljene u regularnog prodavnici vani i tu uvjerio da je dupljak.
User avatar
konektovan
Posts: 51391
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#24097 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

Ne piši gluposti, eto ti u "regularnoj" prodavnici kupio a ovi su neregularna?! :-)
izvrsni direktor
Posts: 14711
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#24098 Re: "Majstori" parkiranja

Post by izvrsni direktor »

Ja ne kupujem nista sto je na akciji 8-)
Naslovnica
Posts: 35439
Joined: 20/03/2013 15:38

#24099 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Naslovnica »

izvrsni direktor wrote: 21/11/2019 15:06 Ja ne kupujem nista sto je na akciji 8-)
Čak ni viršle?!
8-)
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#24100 Re: "Majstori" parkiranja

Post by tempuser »

konektovan wrote: 21/11/2019 14:50 Ne piši gluposti, eto ti u "regularnoj" prodavnici kupio a ovi su neregularna?! :-)
Da, upravo tako! Krenuo tu da kupim tene, bila akcija, nekih 30 KM snizenje. Probam i osjetim da sa djonom nesto nije uredu, da su deformisane kao da ih je neko ravnoh tabana nosio i da mi trebaju 2 broja vece nego sto nosim (probao vise pari). Poslije 7 dana identican model po regularnoj cijeni kupim u Nike shopu u IT. Naravno nisu se u putu sa ovim sa Stupa srele.
Locked