Sumorne teme

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

ZenaZbrkovima
Posts: 1890
Joined: 06/01/2015 21:32

#51 Re: Sumorne teme

Post by ZenaZbrkovima »

KENJAC wrote:Ja kuci ne smijem pisnut od zene ! Dodjem na posao i moram da se pokunjim pred sefom. Malo sam gluplji pa bez googla ne smijem zapocet nikakav dijalog sa rajom uzivo ! U stvari ja i nemam raje ! Onda dodjem kuci, sjednem pred kompjuter i istresem sve moje komplekse ! Jednostavno brate !
ne znam sto se zalis, ta tvoja je zlatna cim ti smijes pred kompjuter bez nadzora. vidio bi ti meni... :D
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#52 Re: Sumorne teme

Post by KENJAC »

Koja ste vi pogan od ljudi ! Svi do jednog! Covjek, lijepo i bez namjere da ikog vrijedja otvori svoju sumornu temu a vi bando ,seksom indoktriminirana , mu se userete u sred teme. Sa tim vasim komunistickim razmisljanjima necete daleko stici. Odkud vama pravo da vrijedjate ovakvu temu. Ako vam se ne svidja , a vi fino na dogadjanja u Srbiji , Demokratsku frontu , all about SDA .... pa se tamo zajebajite. Naj uljudnije bih vas molio da nama depresivnim , frustriranim, klasno svjesnim i nacionalno opredjeljenim ostavite nasu sumornu temu !
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#53 Re: Sumorne teme

Post by radostan dan »

.
Last edited by radostan dan on 18/01/2015 11:35, edited 1 time in total.
Bodkin
Posts: 22532
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#54 Re: Sumorne teme

Post by Bodkin »

homega wrote:Gotovo redovno, nakon čitanja rasprava na ovom forumu, osjetim neku mučninu, neku gorčinu i neobjašnjivo razočarenje. Zašto su rasprave na ovom forumu toliko depresivne, zašto se vodi stalno prepucavanje učesnika, konstantno vrijeđanje, neovisno o forumskim "nickovima" i tajnosti stvarnog identiteta, stalno nadmudrivanje i pokušaj pozicioniranja najpametnije "sveznalice". Skoro svaka tema je sumornog sadržaja, ne postoji neka iz koje je moguće pročitati neku tehnološku ili tehničku novost, neko pozitivno iskustvo, bilo šta pozitivno. Pa i na temama o auto-putevima, npr., na kojoj bi trebali raspravljati o pozitivnim okolnostima, i tu se javljaju negativci i pišu negativno...

Kakvo smo društvo postali, o čemu se radi... :?
ljudi ne mogu ili ne smiju u stvarnom zivotu neke stvari reci. ili ne smiju uci u fajt pa ovdje kompenziraju :D
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#55 Re: Sumorne teme

Post by KENJAC »

radostan dan wrote:
ZenaZbrkovima wrote:
KENJAC wrote:Ja kuci ne smijem pisnut od zene ! Dodjem na posao i moram da se pokunjim pred sefom. Malo sam gluplji pa bez googla ne smijem zapocet nikakav dijalog sa rajom uzivo ! U stvari ja i nemam raje ! Onda dodjem kuci, sjednem pred kompjuter i istresem sve moje komplekse ! Jednostavno brate !
ne znam sto se zalis, ta tvoja je zlatna cim ti smijes pred kompjuter bez nadzora. vidio bi ti meni... :D

volio bih i ja vidjeti, ako nije problem...hvala.
Alooo Ba :shock:!! De se malo ! Keep Kalm And Budi Sumoran !
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#56 Re: Sumorne teme

Post by mk ultra »

https://boards.4chan.org/pol/thread/407 ... and-i-will

prati li ko 4chan
bude često tema o Balkanu i sl.
User avatar
homega
Posts: 1866
Joined: 18/05/2014 23:45

#57 Re: Sumorne teme

Post by homega »

dobar osjecaj wrote:
homega wrote:Gotovo redovno, nakon čitanja rasprava na ovom forumu, osjetim neku mučninu, neku gorčinu i neobjašnjivo razočarenje. Zašto su rasprave na ovom forumu toliko depresivne, zašto se vodi stalno prepucavanje učesnika, konstantno vrijeđanje, neovisno o forumskim "nickovima" i tajnosti stvarnog identiteta, stalno nadmudrivanje i pokušaj pozicioniranja najpametnije "sveznalice". Skoro svaka tema je sumornog sadržaja, ne postoji neka iz koje je moguće pročitati neku tehnološku ili tehničku novost, neko pozitivno iskustvo, bilo šta pozitivno. Pa i na temama o auto-putevima, npr., na kojoj bi trebali raspravljati o pozitivnim okolnostima, i tu se javljaju negativci i pišu negativno...

Kakvo smo društvo postali, o čemu se radi... :?
Prevelika je koncentracija korisnika izbacenih iz svih tokova zivota kojima je Internet i forum utociste i zamjena za sve sto nemaju i ne zive u stvarnosti. Da su strucni u bilo cemu i da imaju stvarni interes za necim, mozda bi i pisali o tome.
Ljudi koji su strucni i barataju znanjem kojim bi baratali i bez posezanja za Google instant rjesenjima obicno pisu stalozenije i bez potrebe da se istresaju na bilo koga. Ali pisu rijetko jer je pisati u bezveze forumski prostor glupost kad vec mogu unovciti svaku rijec koju napisu za neku drugu publiku.
:thumbup: :thumbup:

Mislim da je djelomično citirana misao uzrok opisanoj depresiji na forumu, koja se, najvjerovatnije refletira uzajamno sa realnim životom. Ali, šta je uzrok ovakvoj društvenoj pojavi? Da li je možda loša ekonomska, socijalna situacija u državi i stalna politička, visoka tenzija? Nekoliko tema ovdje čak spominje rat... :(
DZONPI
Posts: 1146
Joined: 03/05/2009 14:19

#58 Re: Sumorne teme

Post by DZONPI »

Razlog su podjele na ove one nake vake one tamo one vamo.E sad ako je ovaj od tamo onaj od onamo nema pojma a tek onaj sto je ove a nije njegove e taj tek pojma nema i na kraju ja nisam ni ovaj ni onaj ni odanle i odavle e onda si tek najebo ti pogotovo pojma nemas.Jesi skonto.Znas onu staru Niko niko kao ja.Idoli.
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#59 Re: Sumorne teme

Post by radostan dan »

.
Last edited by radostan dan on 18/01/2015 11:36, edited 1 time in total.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#60 Re: Sumorne teme

Post by jao_situacije »

radostan dan wrote:ma mislio sam ga zvati, fali mu akcije...

u nedelju vršimo invaziju na sutorinu, u vrijeme oseke, da što više teritorije zauzmemo....
Jel se ide, uvažili ste prijedlog znači ? Da ja zovem Dinu onda, taman nam se poklopilo sve kako treba i nafta je jeftina.
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#61 Re: Sumorne teme

Post by radostan dan »

.
Last edited by radostan dan on 18/01/2015 11:36, edited 1 time in total.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#62 Re: Sumorne teme

Post by jao_situacije »

radostan dan wrote:ne znam ti za prijedlog ništa, al zovi dina, da ga isturimo, a mii ćemo za njim... :)
Pa ti nisi vidio moj prijedlog na temi sutorina što sam stavio, evo ovdje
Bezveze je plan, idemo desant s mora iskrcavanje na Sutorinu. Odemo do Neuma uzmemo onu krstaricu Dine Merlina (mogu i oni iz spota da snime neki motivacijski film za buduća pokoljenja) obučemo maskirne Speedo gaće i dok je oseke pobodemo zastavu (logično ima više teritorija).
Ovako nešto će buduća pokoljenja radničke klase pamtiti!
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#63 Re: Sumorne teme

Post by radostan dan »

.
Last edited by radostan dan on 18/01/2015 11:36, edited 1 time in total.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#64 Re: Sumorne teme

Post by hAZNADAR »

Elitizam je najcesci razlog sumornih tema. Bosnjacka drustvena bolest. Gdje ces psovati i drzavu i narod i naciju, zemlju, vjeru,.... kada skontas da nemas dovoljno istovremeno i za dopunu i kaficu i kladionicu, .... ili redukcija vode,...
El_comadante
Posts: 9042
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#65 Re: Sumorne teme

Post by El_comadante »

Miss_E25 wrote:
El_comadante wrote:
jefferson wrote: Ma od svega, pesimizam je najgori kao i konstantna borba da se ocuva status quo.
1. Nema nista od ovoga (ta ce Dzeko....)
2. Dobro je kako moze biti
3. Dovoljno je (ovo mi je najgora uzrecica).
4. Konstantno izbjegavanje odgovornosti (zato se vole ljudi baviti temamam na koje ama bas nikakv uticaj nemaju jer nece biti ni odgovorni).
5. Teorije zavjere: vazda neko kuje neku zavjeru protiv njih.
kod nas je Minder-efendija, svako nešto priča, pametuje kad je nešto raditi/uraditi nemoj mene Boga ti. i uvijek nam je neko drugi kriv: vlast, RS, OHR, sudija, itd itsl.
Fakat, gdje ces kriviti nasu bozanstvenu vlast ili korumpirane sudije, te nesposobne medjunarodne organizacije za stanje i drzavi :D Nazalost, normalnim ljudima pesimizam i jeste najrealniji odraz svega sto se desava u bolesnom nam okruzenju. Sto nije opravdanje za izbjegavanje obaveza.
ovde sam mislio na sudije u sportu. kad god mi izgubimo u nekom od sportotova uvijek nas je sudija zajebao.
a sto se tice vlasti nisu oni krivi nego mi sto biramo uvijek iste. godinama pricamo kako SDA nevalja kako su oni najgori dodju izbori oni pobjede pa kako nisu marsovci glasali za njih opet smo to mi uradili. kaze nevalja nijedna strnka. hajmo mi oformiti stranku forumasa Kliksa i glasati za nju i rijesen problem.
Post Reply