mislio sam u istom smislu u kojem si i ti napisao jadni...VjecitiStudent wrote:Milioner Nikšić je sve osim ubog.JThomas wrote:ubogiVjecitiStudent wrote:Debatiraju jadni kandidati na TV1.
SDP
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#40026 Re: SDP
-
ragib
- Posts: 3294
- Joined: 03/05/2002 00:00
- Contact:
#40027 Re: SDP
Imal kakve šanse da udju u vlast poslje izbora umjesto dfa
- Objektivitet
- Posts: 175
- Joined: 17/07/2014 15:48
#40028 Re: SDP
Mora se pohvaliti ovaj iskorak u demokratizaciji same partije.
Ako iko misli da je Zlaglumdzija ucinio uslugu apelirajuci na clanstvo da glasaju za niksica ili lazovica taj je slijep pred ocima, ono je bio ocigledam perifidan manevar u pokusaju diskreditiranja ovih sto su ga u sjenu gurnuli. Prateci facebook profile ovih SDP-ovaca koji su zarili i palili u vrijeme zlajoglua, evidentno je da su sada svi na strani Imamovića, da li to slucajni prolazni taktizira sceniranjem svadje sa Imamovicem ostaje nam da vidimo.
Dzikić mi je presmješan, a i sinocnja ona tv debata da Bog sacuva..
Ako iko misli da je Zlaglumdzija ucinio uslugu apelirajuci na clanstvo da glasaju za niksica ili lazovica taj je slijep pred ocima, ono je bio ocigledam perifidan manevar u pokusaju diskreditiranja ovih sto su ga u sjenu gurnuli. Prateci facebook profile ovih SDP-ovaca koji su zarili i palili u vrijeme zlajoglua, evidentno je da su sada svi na strani Imamovića, da li to slucajni prolazni taktizira sceniranjem svadje sa Imamovicem ostaje nam da vidimo.
Dzikić mi je presmješan, a i sinocnja ona tv debata da Bog sacuva..
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#40029 Re: SDP
Ko je za koga?Objektivitet wrote: Prateci facebook profile ovih SDP-ovaca koji su zarili i palili u vrijeme zlajoglua, evidentno je da su sada svi na strani Imamovića,
- skupljac_zeljeza
- Posts: 10268
- Joined: 12/10/2014 01:12
#40030 Re: SDP
Ima logike ako se sjetimo da je Imamović glasao za Nikšića i protiv Bešlagića. Čak i predvodio kampanju na TK. Zna se koje su čaršije glasale za Nikšića sa TK.Objektivitet wrote: Prateci facebook profile ovih SDP-ovaca koji su zarili i palili u vrijeme zlajoglua, evidentno je da su sada svi na strani Imamovića, da li to slucajni prolazni taktizira sceniranjem svadje sa Imamovicem ostaje nam da vidimo.
-
modem33
- Posts: 884
- Joined: 08/05/2013 19:58
#40031 Re: SDP
Mene interesuje gdje je sad lagumzija ? Jel u BH ambasadi trosi budzetske novce ?

- Better Man
- Posts: 18753
- Joined: 01/10/2006 20:10
#40032 Re: SDP
Džikić je jedini od kandidata koji može SDP-u vratiti ugled i čast, koji su uništili Zlatko i njegovi poltroni tipa Nikšić, Pudarić, pa i Imamović svojom šutnjom.Objektivitet wrote:Mora se pohvaliti ovaj iskorak u demokratizaciji same partije.![]()
Ako iko misli da je Zlaglumdzija ucinio uslugu apelirajuci na clanstvo da glasaju za niksica ili lazovica taj je slijep pred ocima, ono je bio ocigledam perifidan manevar u pokusaju diskreditiranja ovih sto su ga u sjenu gurnuli. Prateci facebook profile ovih SDP-ovaca koji su zarili i palili u vrijeme zlajoglua, evidentno je da su sada svi na strani Imamovića, da li to slucajni prolazni taktizira sceniranjem svadje sa Imamovicem ostaje nam da vidimo.
Dzikić mi je presmješan, a i sinocnja ona tv debata da Bog sacuva..
- Objektivitet
- Posts: 175
- Joined: 17/07/2014 15:48
#40033 Re: SDP
Nema Dzikić tog liderstva u sebi, bar meni tako izgleda.
A vidim da su neki koji su se motali oko vrha mladih za vrijeme Zlajine vladavine, sad uveliko svi shareuju imamovićeve citate, i tekstove u kojima se pljuje nikšić i ostatak kandidata.
A nacuh da je zlajoglu bio od 44 osobe kada su se birali kandidati za glavni odbor u Centru, zlajoglu bio 41,2 po broju glasova, mislim da to dovoljno govori koliko je degradiran, pa se sad vjerovatno pokušava vratiti preko Imamovića..
A vidim da su neki koji su se motali oko vrha mladih za vrijeme Zlajine vladavine, sad uveliko svi shareuju imamovićeve citate, i tekstove u kojima se pljuje nikšić i ostatak kandidata.
A nacuh da je zlajoglu bio od 44 osobe kada su se birali kandidati za glavni odbor u Centru, zlajoglu bio 41,2 po broju glasova, mislim da to dovoljno govori koliko je degradiran, pa se sad vjerovatno pokušava vratiti preko Imamovića..
-
zapartiju
- Posts: 38
- Joined: 01/09/2015 19:28
#40034 Re: SDP
Inervju Nermina Nikšića:
http://forum.klix.ba/sdp-t87207s40050.html
Na pitanje koje su greške dovele do drastičnog pada izbornog rezultata SDP-a na izborima 2014. u odnosu na 2010. on opet odgovara pogrešno.
Priznaj javno čovječe da su najveći krivci Lagumdžija i Hadžić a da je tvoja jedina krivica što si ih slušao.I prepusti poziciju Imamoviću!
Dakle ovako: Najveći krivci redom su: Lagumdžija, Hadžić, Nikšić!
http://forum.klix.ba/sdp-t87207s40050.html
Na pitanje koje su greške dovele do drastičnog pada izbornog rezultata SDP-a na izborima 2014. u odnosu na 2010. on opet odgovara pogrešno.
Priznaj javno čovječe da su najveći krivci Lagumdžija i Hadžić a da je tvoja jedina krivica što si ih slušao.I prepusti poziciju Imamoviću!
Dakle ovako: Najveći krivci redom su: Lagumdžija, Hadžić, Nikšić!
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#40035 Re: SDP
...jest vala Imamovic bi odlaskom u sarajevo konacno rijesio stambeno pitanje i napustio stan kojeg je "oslobodio" u toku rata.zapartiju wrote:Inervju Nermina Nikšića:
http://forum.klix.ba/sdp-t87207s40050.html
Na pitanje koje su greške dovele do drastičnog pada izbornog rezultata SDP-a na izborima 2014. u odnosu na 2010. on opet odgovara pogrešno.
Priznaj javno čovječe da su najveći krivci Lagumdžija i Hadžić a da je tvoja jedina krivica što si ih slušao.I prepusti poziciju Imamoviću!
Dakle ovako: Najveći krivci redom su: Lagumdžija, Hadžić, Nikšić!
-
Naslovnica
- Posts: 35481
- Joined: 20/03/2013 15:38
#40036 Re: SDP
Uostalom, u koju se rupu zavukao Damir Lepi Hadžić?!
Gdje se uhljebio?
Gdje se uhljebio?
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
-
rifet_iz_kuhinje
- Posts: 6
- Joined: 12/09/2015 01:58
#40038 Re: SDP
Toliko veliku podršku ima Jasmin Imamović da morate praviti više korisničkih naloga na ovom forumu da bi neko pročitao šta pišete. Ovaj mali Čengić se sigurno usrao od straha od tolike sile.
Nekoliko dana čitam gluposti koji postavljaju iz Jasminovog izbornog štaba. Vidi se isti odmak od realnosti kao i za vrijeme Zlatka. Ovaj objektivitet je dobro upućen u zbivanja u sdpu i rekao je suštinu. Ljudi oko Jasmina su ljudi koji su ljubili Zlatkovu stražnjicu, počevši od Aldija Halilovića pa nadalje. Radi se o liku koji je sa novim partijskim vrhom dobio nogu od unosnog razrađenog biznisa - malo seminari, malo održavanje stranice, malo guranje od stranih ambasada za svoje internet stranice. Ne govorimo ovdje o sići, pa otud i toliki gnjev i ovo jadno forsiranje Jasmina.
Tu je i Zlatan Saller koji je najvjerovatnije i uradio ovaj jadni photoshop, a znajući da voli raditi ovakve manipulacije odnosno da mu nije prvi put. Nadam se da će vam prikačiti jednu tužbicu za klevetu, jer sevap bi bilo za sav javašluk koji ste provodili za vrijeme Zlatka, a sada pokušavate preko Jasmina. I tobože, ograđujete se od Zlatka, a čovjek vam hljeb u ruke davao.
Ovom djetetu Čengiću svaka čast što je pošutao iz centrale likove koji su zbog vlastitog interesa rastjerivali sve što je valjalo u forumima mladih.
-
rifet_iz_kuhinje
- Posts: 6
- Joined: 12/09/2015 01:58
#40039 Re: SDP
Napisa lik kojem je prvi post presretnut razgovor između ovog malog i nekog njegovog čovjeka od akcije.
Sine dragi, sve što sam napisao, lako je provjerljivo. Ako će vas ovaj mali ovako tjerati od partije, podržavaće njega rifet i iz trpezarije.
Sine dragi, sve što sam napisao, lako je provjerljivo. Ako će vas ovaj mali ovako tjerati od partije, podržavaće njega rifet i iz trpezarije.
-
rifet_iz_kuhinje
- Posts: 6
- Joined: 12/09/2015 01:58
#40040 Re: SDP

promijenio malac stranu, sad će vas rastjerati i iz Jasminovog štaba.
-
Moenx
- Posts: 2065
- Joined: 26/06/2013 10:36
#40041 Re: SDP
noviput wrote:rifet_iz_kuhinje wrote:Napisa lik kojem je prvi post presretnut razgovor između ovog malog i nekog njegovog čovjeka od akcije.
Sine dragi, sve što sam napisao, lako je provjerljivo. Ako će vas ovaj mali ovako tjerati od partije, podržavaće njega rifet i iz trpezarije.
Obio vam se o glavu vas krkanluk, obilo vam se o glavu zivkanje iz centrale clanova sdp navodna anketa hoce li izaci na izbore i ko im je favorit. Obio vam se zlatko o glavu. Zlatko vec spremio kofere da bjezi iz drzave ako mu neka ne bude predsjednik. Prvi ti je post a sva imena vec znas i ko je sta radio pravio itd. Otjerali su Niksici i Lagumdzije 200 hiljada i vise glasaca od SDP pa sto ne bi njihov proizvod Cengic i ovo malo sto je ostalo otjerao.Uzalud prebacivanje loptice na druga imena kada vam je Cengic zglajzao. Previse skandala za kratko vrijeme, od zivkanja opcinskih organizacija i naredbi da se skupljaju potpisi, do ovoga...monogo mu se skupilo. Gotovo je mafijo. Eto vam Niksic i njegovi ministri iz vlade FBiH koji su pijani iz Jagode lzlazili i lupali auta udarali zene po Marin Dvoru. Eto vam Bijedici koji stimaju penale Federaciji BiH jer je u talu sa bankama i firmama kod kojih su se krediti dizali, eto vam Karici koji je najbolji projekat poslijeratni u BiH autoputeve uspio zamrljati kradjom tunela bvijadukta reketima gradjevinskim firmama, eto vam kare i stanjivanja debljine asfalta po putevima. Mafijo gotovo je !
JOj sta su nam sve radili ne mozemo jos doci sebi
-
rifet_iz_kuhinje
- Posts: 6
- Joined: 12/09/2015 01:58
#40042 Re: SDP

Nego, da vas čika rifet nešto upita: je li učite te recitale napamet dok vas Zlatko preslušava?
- Liberalism
- Posts: 2632
- Joined: 27/08/2006 16:54
#40043 Re: SDP
Ne mora znaciti da ako si ti ucio napamet da pljujes po svakom da to i drugi rade.rifet_iz_kuhinje wrote:
Nego, da vas čika rifet nešto upita: je li učite te recitale napamet dok vas Zlatko preslušava?
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#40044 Re: SDP
Ideja SDP je super ali trenutna nedjela isključuju tu deju
-
45cents
- Posts: 1081
- Joined: 03/03/2008 20:35
- Location: Ono
- Contact:
#40045 Re: SDP
NightmareWalking wrote:kratko i jasno
I zaista, ZLO, brojni Komšići, SDU-ovi, itd su zauvijek sahranili svaku nadu da postoji alternativa kleptomanskim feudalcima iz SDA, HDZ, SNSD...
Onda kada naši "čuveni alternativci", čuveni protivnici kleptomanskog feudalizma dođu na vlast (primjerice, kao što je to bio slučaj Nikšićeve klike i pobočnika), onda svesrdno kradu i muljaju jednako kao i oni feudalci koje su pljuvali na predizbornoj kampanji.
Komišićeva DF je toliko protiv fudalnog primitivizma (kao i SDP u prošlom sazivu), da je isti dan ušla u koalicju sa SDA i HDZ, a pošto se ne slaže s njima i ne želi ući u standardne talove, naš čudesni DF "iz principa neće da napusti vlast" i ne želi postati opozicija bez šanse da upravlja barem jednim preduzećem.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#40046 Re: SDP
Iskreno se nadam, da će se danas samoupravo dogovoriti da se raspadnu i tako kreirati mjesto pod suncem u našoj domovini za istinsku ljevicu bez oraha u džepovima. Čak priželjkujem i extremnu ljevicu tipa "Podemos", samo da ne bude yugonostagična i lamentirajuća za prošlim vremenima, nego savremena ljevica sa pogledom u budućnost i nogama u sadašnjosti. Mislim da su ovi toliko potrošeni, izlizani, korumpirani da više namaju šta ponuditi. A obzirom na situaciju na prošlim izborima, ni ukrasti. Dakle, više nemaju šta raditi na političkom tržištu.
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#40047 Re: SDP
Nit sma glasao za sdp 2010 nit df 2014 ali jesam za njihove manje koalicione partnere nažalost45cents wrote:NightmareWalking wrote:kratko i jasno
I zaista, ZLO, brojni Komšići, SDU-ovi, itd su zauvijek sahranili svaku nadu da postoji alternativa kleptomanskim feudalcima iz SDA, HDZ, SNSD...
Onda kada naši "čuveni alternativci", čuveni protivnici kleptomanskog feudalizma dođu na vlast (primjerice, kao što je to bio slučaj Nikšićeve klike i pobočnika), onda svesrdno kradu i muljaju jednako kao i oni feudalci koje su pljuvali na predizbornoj kampanji.
Komišićeva DF je toliko protiv fudalnog primitivizma (kao i SDP u prošlom sazivu), da je isti dan ušla u koalicju sa SDA i HDZ, a pošto se ne slaže s njima i ne želi ući u standardne talove, naš čudesni DF "iz principa neće da napusti vlast" i ne želi postati opozicija bez šanse da upravlja barem jednim preduzećem.
-
45cents
- Posts: 1081
- Joined: 03/03/2008 20:35
- Location: Ono
- Contact:
#40048 Re: SDP
KatarinaKosaca wrote:Iskreno se nadam, da će se danas samoupravo dogovoriti da se raspadnu i tako kreirati mjesto pod suncem u našoj domovini za istinsku ljevicu bez oraha u džepovima. Čak priželjkujem i extremnu ljevicu tipa "Podemos", samo da ne bude yugonostagična i lamentirajuća za prošlim vremenima, nego savremena ljevica sa pogledom u budućnost i nogama u sadašnjosti. Mislim da su ovi toliko potrošeni, izlizani, korumpirani da više namaju šta ponuditi. A obzirom na situaciju na prošlim izborima, ni ukrasti. Dakle, više nemaju šta raditi na političkom tržištu.
Poražava me stanje gdje nema suštinske alternative feudalnim kleptomanima....
Da mozak stane. Ne znam kako se zovem kada nema izlaza.
A sa ovakvim "alternativcima" i "demokratama" zaista nema izlaza.
Samo čekaju priliku da sjednu u fotelje i nastave na isti način kako su kritikovali feudalne kleptomane.
Cijele stranke su samo "na čekanju" (poput SBB-a, Raguževaca, itd.).
Katastrofa!
- skupljac_zeljeza
- Posts: 10268
- Joined: 12/10/2014 01:12
#40049 Re: SDP
A kako da se vlast popuni stolicama i foteljama koje su Ustavom rezervisane za Bošnjake? Što ne popuni SDA ima SDP ili DF. Nema ih u HDZ-u i SNSD-u. Dovoljno je prošetati po Skupštinama i Odborima pa se uvjeriti koje stranke i partije su većinski Bošnjačke.45cents wrote:
Komišićeva DF je toliko protiv fudalnog primitivizma (kao i SDP u prošlom sazivu), da je isti dan ušla u koalicju sa SDA i HDZ, a pošto se ne slaže s njima i ne želi ući u standardne talove, naš čudesni DF "iz principa neće da napusti vlast" i ne želi postati opozicija bez šanse da upravlja barem jednim preduzećem.
-
45cents
- Posts: 1081
- Joined: 03/03/2008 20:35
- Location: Ono
- Contact:
#40050 Re: SDP
skupljac_zeljeza wrote:A kako da se vlast popuni stolicama i foteljama koje su Ustavom rezervisane za Bošnjake? Što ne popuni SDA ima SDP ili DF. Nema ih u HDZ-u i SNSD-u. Dovoljno je prošetati po Skupštinama i Odborima pa se uvjeriti koje stranke i partije su većinski Bošnjačke.45cents wrote:
Komišićeva DF je toliko protiv fudalnog primitivizma (kao i SDP u prošlom sazivu), da je isti dan ušla u koalicju sa SDA i HDZ, a pošto se ne slaže s njima i ne želi ući u standardne talove, naš čudesni DF "iz principa neće da napusti vlast" i ne želi postati opozicija bez šanse da upravlja barem jednim preduzećem.
Ama ima li barem neko da nema namjeru da krade?
Možda hudnik i ne želi krasti, ali mu Šef stranke naredi šta treba uraditi...
Pa se onda i on "prilagodi".

