SDA-All about

Veigar

#53551 Re: SDA-All about

Post by Veigar »

ultima_palabra wrote: 26/11/2020 16:10 Zvizdic je bezbojni birokrata koji nit smrdi nit mirise. Ne iritira pojavom kao Dzaferovic ili Genjac, ali su im rezultati isti.

Ali EU birokrati vole takve jer su i sami takvi, vidjeti pod Plenkovic.
Pa logično, s takvim osobama možeš normalno komunicirati, s druge strane spektra imaš narcisoidne diktatore i diktatorske pokušaje s kojima nema rasprave jer oni uvijek moraju biti upravu.
don vito

#53552 Re: SDA-All about

Post by don vito »

El Bake na O-kanalu upravo odgovorio na Zvizdićev ultimatum.

Parafraziram, "nećemo dozvoliti da dezerteri vrijeđaju one koji su branili ovu zemlju"

:D :D kokice u ruke
Ambula

#53553 Re: SDA-All about

Post by Ambula »

don vito wrote: 26/11/2020 18:43 El Bake na O-kanalu upravo odgovorio na Zvizdićev ultimatum.

Parafraziram, "nećemo dozvoliti da dezerteri vrijeđaju one koji su branili ovu zemlju"

Hahahahahaha, joj Bake ce SDA odvest u propast svojim begovskim vodjenjem iste. Ko god bilo sta kaze protiv njegovih ideja eventualno izadje il bude izbacen.
Mada opet ne mogu da povjerujem da su spremni da zrtvuju i Zvizdica.
Roccohljup

#53554 Re: SDA-All about

Post by Roccohljup »

Kaze nece oni koji su pobjegli u ratu vani naredjivati ovima sto au oatali i borili se :D sta mislite na koga je mislio :mrgreen:
Izetbegović zaprijetio Zvizdiću: Tek sad ćeš me upoznati, nećeš meni postavljati ultimatume!

Četvrtak, 26.11.2020. | BiH | Najnovije | Vijesti 

Predsjednik Stranke demokratske akcije (SDA) Bakir Izetbegović večeras je otvoreno zaprijetio potpredsjedniku SDA Denisu Zvizdiću koji je jučer kazao kako je njegov ultimatum za ostanak u SDA to da se SDA riješi učesnika afera i svih onih koji su nanosili štetu SDA.

Izetbegović je u emisiji na O kanalu rekao da nije očekivao izjavu Denisa Zvizdića i da on redovno iz medija sazna stavove Zvizdića o važnim temama.

“Zvizdić i ja se dugo znamo. Mi smo kućni prijatelji i on je imao moju snažnu podršku naročito u vezi kandidatura. Čudi me njegov odnos u krizi gdje su neki ljudi poljuljani. On je napravio lošu procjenu. Imat će sada priliku da upozna mene. Ja nisam čovjek kojem će moći davati ultimatume”, rekao je Izetbegović.

Otvoreno je poručio Zvizdiću i da on neće biti taj koji će davati bilo kakve ultimatume predsjedniku Kantonalnog odbora SDA Sarajevu Fikretu Prevljaku.

Za poraz na izborima okrivio je kampanju Četvorke na društvenim mrežama, a iskoristio je priliku i da stane u zaštitu Fadila Novalića, Asima Sarajlića, Osmana Mehmedagića i naravno svoje supruge Sebije Izetbegović. Sve afere nazvao je “prenapuhanim”.

(PRESS)
HomeSweetHome

#53555 Re: SDA-All about

Post by HomeSweetHome »

Tako je, Bake! :thumbup: 'Ta ce on, cuj tebi ultamatume? Pa to samo Ona ima pravo :D Ti i SebiJa = stranka, nek idu svi, siroko im polje, jel tako? Ha ja :D
kokuz_sa

#53556 Re: SDA-All about

Post by kokuz_sa »

E ne vjerujem..koja arogancijani bahatost
Billy The Pljuc

#53557 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

A moram prekopirati sa sličice dana:

Image

Generalno boli me ona stvar za Zvizdića al' ovo žuto-riđe govno je definitivno otrgnuto od stvarnosti oliti izgubljeno u vremenu i prostoru.
addem

#53558 Re: SDA-All about

Post by addem »

Jedan od rijetkih pismenih u SDA je Zvizda. Ovo postaje totalno ludilo.
lacrima

#53559 Re: SDA-All about

Post by lacrima »

Ima li neko video te komedije na O kanalu?
thekupus

#53560 Re: SDA-All about

Post by thekupus »

Billy The Pljuc wrote: 26/11/2020 19:12 A moram prekopirati sa sličice dana:

Image

Generalno boli me ona stvar za Zvizdića al' ovo žuto-riđe govno je definitivno otrgnuto od stvarnosti oliti izgubljeno u vremenu i prostoru.
Jači mi je komentar s twittera: "Predviđeno bilo 2 sata."
hamos

#53561 Re: SDA-All about

Post by hamos »

Roccohljup wrote: 26/11/2020 18:52 Kaze nece oni koji su pobjegli u ratu vani naredjivati ovima sto au oatali i borili se :D sta mislite na koga je mislio :mrgreen:
Izetbegović zaprijetio Zvizdiću: Tek sad ćeš me upoznati, nećeš meni postavljati ultimatume!

Predsjednik Stranke demokratske akcije (SDA) Bakir Izetbegović večeras je otvoreno zaprijetio potpredsjedniku SDA Denisu Zvizdiću koji je jučer kazao kako je njegov ultimatum za ostanak u SDA to da se SDA riješi učesnika afera i svih onih koji su nanosili štetu SDA.

Izetbegović je u emisiji na O kanalu rekao da nije očekivao izjavu Denisa Zvizdića i da on redovno iz medija sazna stavove Zvizdića o važnim temama.

“Zvizdić i ja se dugo znamo. Mi smo kućni prijatelji i on je imao moju snažnu podršku naročito u vezi kandidatura. Čudi me njegov odnos u krizi gdje su neki ljudi poljuljani. On je napravio lošu procjenu. Imat će sada priliku da upozna mene. Ja nisam čovjek kojem će moći davati ultimatume”, rekao je Izetbegović.

Otvoreno je poručio Zvizdiću i da on neće biti taj koji će davati bilo kakve ultimatume predsjedniku Kantonalnog odbora SDA Sarajevu Fikretu Prevljaku.

Za poraz na izborima okrivio je kampanju Četvorke na društvenim mrežama, a iskoristio je priliku i da stane u zaštitu Fadila Novalića, Asima Sarajlića, Osmana Mehmedagića i naravno svoje supruge Sebije Izetbegović. Sve afere nazvao je “prenapuhanim”.

(PRESS)
Pa koji retard :zzzz: ok kontam da ti je osnivac stranke babo ali nije ti sda babovina- nije je ostavio tebi
DaffyDuck

#53562 Re: SDA-All about

Post by DaffyDuck »

Roccohljup wrote: 26/11/2020 18:52 Kaze nece oni koji su pobjegli u ratu vani naredjivati ovima sto au oatali i borili se :D sta mislite na koga je mislio :mrgreen:

(PRESS)
Znaaaaaaci strasno, je*e narod u zdrav mozak hladno, bez da trepne. I opet sa ranjanavim Asimom 2x, dobrovoljcem :roll: prevedenim zednim preko vode, naivnim, Fadilom, kojeh su jadnog prevarili za respiratore, i svojim herojem, zenicom, Sebijicom, herojem ove epidemije koja sa svojim KCUS drzi drzavu na nogama?!
JoseMujica

#53563 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

don vito wrote: 26/11/2020 18:43 El Bake na O-kanalu upravo odgovorio na Zvizdićev ultimatum.

auuuuuuuu znači, glows off!

jest da nije ništa slagao :lol: :lol: :lol:

de nam prenosi šta se dešava
tandmand

#53564 Re: SDA-All about

Post by tandmand »

Nije ovako drzak kad je Čović/HNS u pitanju.
JoseMujica

#53565 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

Ambula wrote: 26/11/2020 18:51

Hahahahahaha, joj Bake ce SDA odvest u propast svojim begovskim vodjenjem iste. Ko god bilo sta kaze protiv njegovih ideja eventualno izadje il bude izbacen.
Adil, Tunjo, Fikret, Haris...nastavi niz

Fikret Abdić svojevremeno najviše glasova dobio 1990te i trebao biti predsjednik Predsjedništva, a godinu prije ga molili da uđe u SDA

Zvizda je samo za ove to sam nabrojao kapacitiran maksimalno za predsjednika kućnog savjeta
meridiyan

#53566 Re: SDA-All about

Post by meridiyan »

JoseMujica wrote: 26/11/2020 19:46
jest da nije ništa slagao :lol: :lol: :lol:

de nam prenosi šta se dešava
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/178 ... ovjek.html
dustaban

#53567 Re: SDA-All about

Post by dustaban »

nenadjebivo...

Osim_13

#53568 Re: SDA-All about

Post by Osim_13 »

Bake :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Samo stegnuti redove, nikakve promjene :thumbup: :kiss:
visuljak

#53569 Re: SDA-All about

Post by visuljak »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... /201126132

Naravno, lakse se nagovoriti Zvizdicu nego onoj cobri. :thumbup:
HomeSweetHome

#53570 Re: SDA-All about

Post by HomeSweetHome »

dustaban wrote: 26/11/2020 19:52 nenadjebivo...

Boze dragi, fakat se nekad pitam je li ovaj covjek po noktima gaz'o... Nevjerovatno kako se ozbiljan covjek jelte, u godinama, moze 'vako blamirati :-)
Onda se sjetim publike pa mi bude zeru jasnije.
tindbe

#53571 Re: SDA-All about

Post by tindbe »

Istjerati ga ne možemo iz Doma naroda, pogotovo jer je to čovjek koji je ranjavan.
Najdraži citat ikad.
Ambula

#53572 Re: SDA-All about

Post by Ambula »

JoseMujica wrote: 26/11/2020 19:49
Ambula wrote: 26/11/2020 18:51

Adil, Tunjo, Fikret, Haris...nastavi niz

Fikret Abdić svojevremeno najviše glasova dobio 1990te i trebao biti predsjednik Predsjedništva, a godinu prije ga molili da uđe u SDA

Zvizda je samo za ove to sam nabrojao kapacitiran maksimalno za predsjednika kućnog savjeta
Ali su prije mogli racunati na glasove zbog ratna stranka, Alija, ratna sjecanja svjeza bila. Pa je u tim slucajevima ipak stranka bila iznad kapacitiranih pojedinaca. Valjda im je jasno da zbog tih stvari ne mogu vise racunati na sigurne glasove pa mi je cudnije da kad svi pricaju o bitnosti kadrova oni tako olako pustaju trenutno najjaci kadar.
JThomas

#53573 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

:thumbup: to beže, samo jako, jaka sda je i jaka bosna i hercegovina. podrška u obračunu sa neposlušnim kadrovima :bih:
drug_profi

#53574 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Danas sam cuo jednu interesantnu tezu, a poslije sam se malo zamislio i skontao da je vrlo blizu istini.

Bio je komentar o tome kako kao mjere kriznog staba djeluju (koje ba mjere?) jer imamo namjanje zarazenih po danu u odnosu na regiju.

Teza glasi: naravno da se kod nas ljudi duplo paze i postuju mjere zastite jer znaju da im ovdje nema ko pomoci kad se zaraze...nema bolnice, nema ljekara, nema zdravstvenog sistema.
Osim_13

#53575 Re: SDA-All about

Post by Osim_13 »

JThomas wrote: 26/11/2020 20:14 :thumbup: to beže, samo jako, jaka sda je i jaka bosna i hercegovina. podrška u obračunu sa neposlušnim kadrovima :bih:
:thumbup:
Post Reply