Kiša
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- ljubav_aha
- Posts: 15082
- Joined: 03/04/2008 19:25
- Location: TURKISH COFFEEBATH
#101 Re: Kiša
zar je moje auto garazirano cijelih godinu dana... nije 
- corolla02
- Posts: 11306
- Joined: 18/02/2009 22:12
- Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
- Horoskop: Gemini
#102 Re: Kiša
a jel ovakav tvoj mezimacljubav_aha wrote:zar je moje auto garazirano cijelih godinu dana... nije

- ljubav_aha
- Posts: 15082
- Joined: 03/04/2008 19:25
- Location: TURKISH COFFEEBATH
#103 Re: Kiša
corolla02 wrote:a jel ovakav tvoj mezimacljubav_aha wrote:zar je moje auto garazirano cijelih godinu dana... nije![]()
nije,ovaj je defitivno ruzan
- corolla02
- Posts: 11306
- Joined: 18/02/2009 22:12
- Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
- Horoskop: Gemini
#104 Re: Kiša
da tvoj je samo mozda crveniljubav_aha wrote:corolla02 wrote:a jel ovakav tvoj mezimacljubav_aha wrote:zar je moje auto garazirano cijelih godinu dana... nije![]()
nije,ovaj je defitivno ruzan
- ljubav_aha
- Posts: 15082
- Joined: 03/04/2008 19:25
- Location: TURKISH COFFEEBATH
#105 Re: Kiša
nije crven-ko
ali je defitivno ljepsi
- Jimmy_The_Saint
- Posts: 2435
- Joined: 09/01/2006 11:16
- Location: Koliba na Rogoju
- Contact:
#106 Re: Kiša
U Ilijašu...ljubav_aha wrote:Jimmy_The_Saint wrote:Bez uvrede, sretno ga prodala.![]()
Samo mi još reci koji su najpovoljniji od tih rentadžija, mislim da će mi taj info kad-tad zatrebati.
gdje zivis
Zanima me gore u US, kad krenem obilaziti koust tu koust, na potezu NY-LA, što rodbinu što prijatelje. A kontam da si već izvidila koje su kuće glavne.
- citroen
- Posts: 5863
- Joined: 19/05/2009 18:08
- Location: Sarajevo,memli strana
#107 Re: Kiša
Ovo je njena vozilicaljubav_aha wrote:nije crven-koali je defitivno ljepsi
- ljubav_aha
- Posts: 15082
- Joined: 03/04/2008 19:25
- Location: TURKISH COFFEEBATH
#108 Re: Kiša
takvo auto vozi Barbikacitroen wrote:Ovo je njena vozilicaljubav_aha wrote:nije crven-koali je defitivno ljepsi
i nema 4 clindra,ima vise
![]()
![]()
ljepsi je crvne,ali meni je OK american-icon
- ljubav_aha
- Posts: 15082
- Joined: 03/04/2008 19:25
- Location: TURKISH COFFEEBATH
#109 Re: Kiša
ovdje je trziste pod pritiskom konkurencije,stoga svake sedmice nova ponudaJimmy_The_Saint wrote:U Ilijašu...ljubav_aha wrote:gdje zivis![]()
Zanima me gore u US, kad krenem obilaziti koust tu koust, na potezu NY-LA, što rodbinu što prijatelje. A kontam da si već izvidila koje su kuće glavne.
