Zubar u Tuzli

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
murga_drot
Posts: 11
Joined: 20/08/2011 03:09

#1 Zubar u Tuzli

Post by murga_drot »

Molim vas da prenesete vasa iskustva sto se tice ove teme, dobro bi mi dosla; cijena kvalitet usluge.
User avatar
Shacii
Posts: 1019
Joined: 07/02/2011 12:21

#2 Re: Zubar u Tuzli

Post by Shacii »

Ja sam bila kod Selimovića i zadovoljna sam, vadila sam zub koji su mi u domu zdravlja u tz 3 stomatologa pokušala izvaditi,na kraju ga potpuno izlomili,smrskali bolje rečeno...kod Selimovića otišla ništa osjetila nisam, na kraju plakala od sreće, koštalo sve 60km, 30km snimak, 30 km vađenje.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3 Re: Zubar u Tuzli

Post by plain vanilla »

Tresnjo, kazu da je dobar, skup znam da jeste
Snjeza, ja nezadovoljna..ali ima mnogo pacijenata koji idu kod nje

Moj zubar bio Zuhdija :roll:
User avatar
Antifriz
Posts: 97
Joined: 06/08/2010 11:10

#4 Re: Zubar u Tuzli

Post by Antifriz »

Shacii wrote:Ja sam bila kod Selimovića i zadovoljna sam, vadila sam zub koji su mi u domu zdravlja u tz 3 stomatologa pokušala izvaditi,na kraju ga potpuno izlomili,smrskali bolje rečeno...kod Selimovića otišla ništa osjetila nisam, na kraju plakala od sreće, koštalo sve 60km, 30km snimak, 30 km vađenje.
"Rahmetli" Selimovića ...
User avatar
Shacii
Posts: 1019
Joined: 07/02/2011 12:21

#5 Re: Zubar u Tuzli

Post by Shacii »

Antifriz wrote:
Shacii wrote:Ja sam bila kod Selimovića i zadovoljna sam, vadila sam zub koji su mi u domu zdravlja u tz 3 stomatologa pokušala izvaditi,na kraju ga potpuno izlomili,smrskali bolje rečeno...kod Selimovića otišla ništa osjetila nisam, na kraju plakala od sreće, koštalo sve 60km, 30km snimak, 30 km vađenje.
"Rahmetli" Selimovića ...
:shock: :shock:
User avatar
Antifriz
Posts: 97
Joined: 06/08/2010 11:10

#6 Re: Zubar u Tuzli

Post by Antifriz »

Shacii wrote:
Antifriz wrote:
Shacii wrote:Ja sam bila kod Selimovića i zadovoljna sam, vadila sam zub koji su mi u domu zdravlja u tz 3 stomatologa pokušala izvaditi,na kraju ga potpuno izlomili,smrskali bolje rečeno...kod Selimovića otišla ništa osjetila nisam, na kraju plakala od sreće, koštalo sve 60km, 30km snimak, 30 km vađenje.
"Rahmetli" Selimovića ...
:shock: :shock:
Nazalost istina... infarkt prije 20-ak dana :( prije svega bio dobar covjek, pa dobar zubar ...

http://www2.port.ba/index.php/2011-07-2 ... -selimovic
User avatar
Shacii
Posts: 1019
Joined: 07/02/2011 12:21

#7 Re: Zubar u Tuzli

Post by Shacii »

Nisam ga poznavala dobro, samo to jednom u ordinaciji.
Neka mu je rahmet duši.
minela_bec
Posts: 3
Joined: 06/12/2011 13:36

#8 Re: Zubar u Tuzli

Post by minela_bec »

boze...tolko sam sada sokirana.
moja mati ga je hvalila...sve joj je super popravio dok smo bili ljetos u tuzli...inace smo iz austrije...

tolko sam se obradovala da idem njemu jer je rekla da je imao i humor i iskren je bio....
zao mi je stvarno..htjela prekosutra da zakazem termin :(

neka mu je vjecni rahmet dusi..
Post Reply