Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

Locked
boli do bola

#1 Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by boli do bola » 24/08/2011 11:49

Dragi, drage moje! Znam da postoji sličnih tema mojoj, ali ja sam jednostavno na rubu nervnog sloma i trebam Vaše mišljenje da mi malo olakšate. Naime, imam izgleda patološki ljubomornog dečka koji mi je uspio život okrenuti naopačke. Prije njega bila sam normalna cura, imala raju, prijatelje, putovala, hodala, izlazila, bila svoja! Sada sam njegovo vlasništvo, promijenio me je i fizički i psihički. Traje poprilično dugo i veza a i "pshička tortura", a ja k'o zadnji debil nikako da prekinem to! Krenulo je, kako to biva već, bajkovito, ljubav, ludilo sve, mislila sam da sanjam i onda malo pomalo, evo me na rubu provalije, ako nisam već u njoj! Ostala sam prvo bez prijatelja muških, potom bez ženskih jer su sve kurave i loše osobe, svako koga pozdravim vani, bio mi je j...., a možda je i sada, tako da odavno već hodam pognute glave da ne bih koga srela! Na poslu imam šefa muškarca, e to je tek pakao, pita me otkud njemo pravo da on boravi sa mnom u kancelariji, pritom da Vam napomenem da je čovjek pred penziju! Znači ne postoji muško naročito kojem je dozvoljeno da boravi sa mnom pa ni poslovno, tako da imam žive muke ako je ovaj-šef tu, a on me slučajno nazove, da ne čuje njegov glas! Dalje, promijenila sam stil odjevanja, suknje su mi zabranjene, majičice i sl., samo tole, tunike. Ne mogu nikome ići, ako i odem nastaje pakao, samo s njim mogu svugdje bez njega samo u kući uz stalno javljanje s kućnog telefona. Znam da ćete reći da sam luda, što sve ovo trpim, i jesam priznajem, ali ja ne mogu da se odlijepim, a tonem sve dublje i dublje, mislim da sam čak i "pukla". Ubijedio me je da sam loše živjela, pogrešne ljude znala, da mi sada niko ne treba osim njega, da s njim mogu sve, maltene on me je "prosvijetlio", niko mi nije prijatelj, svi su zli, pokvareni, itd.itd. I evo mene sada sluđena, ubjeđena da ako s njim prekinem da za mene više nema ljubavi, ako je ovo i bila ljubav, da ću ostati sama i tome sl.
Pomozite mi savjetima svojim ja Vas molim ili već trebam potražiti i stručnu pomoć ljekara-psihijatra. Oprostite mi ako sam bila opširna!

Kao prvo da Vam se svima zahvalim koji su mi pokušali pomoći svojim savjetima, a onima koji me ismijavaju, ne zamjeram puno, uvijek ima takvih koji misle da su nedodirljivi i da im se ništa lošega ne može desiti! Ovo mi je prvi put da sam ovdje, i da ovako iznosim svoj problem! Ovaj prvi post je napisan u jednom dahu, a nije ni blizu prikazano kako mi je ustvari, jer puno je gore...masa je tu stvari i gorih od onih koje sam navela. Znam, sad će te me opet osuđivati, pljuvati, ismijavati..ali neka, nađe se neko ko je bio u sličnoj situaciji pa mi pomaže da skupim snage za KRAJ!. Ljudi, hvala još jednom....
Last edited by boli do bola on 25/08/2011 08:11, edited 1 time in total.

*mima*

#2 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by *mima* » 24/08/2011 11:53

zar opet....

Zovem se Zelena

#3 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Zovem se Zelena » 24/08/2011 11:55

Draga, nema tu savjeta. Niko nije vrijedan takve promjene. Jednostavno pobjegneš a ako se plašiš da bi ti nakon raskida mogao praviti probleme na ulici, nigdje ne idi sama... Brat, rođak, otac.

Veći će ti problem biti povratiti prekinuta prijateljstva nego pobjeći od manijaka.

I da, nikome ovdje na forumu ne objašnjavaj zašto si trpila sve to, kako si ga mogla voljeti, bla bla... Nije svaka veza bajkovita i krasna. Nekada jednostavno zaglavimo u takvoj.

Sretno!

jazzer

#4 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by jazzer » 24/08/2011 11:56

'ej raja, hajte ovamo, pustite se Dodika i onog nosonje iz Telecoma...

evo dobre teme... :)

madner

#5 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by madner » 24/08/2011 11:56

Ne moras prekinut, dovoljno je da mu das. :D

mrtva kokoš

#6 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by mrtva kokoš » 24/08/2011 12:00

decko je u pravu, da ti nije njega ko zna sta bi bilo sa tobom, on najbolje zna sta tebi treba. ti se mani tih kurava i jebaca, dadni otkaz i zivi sretno do kraja zivota. ha ya...

ja konto nesto ozb. kad ovo, pihhh
Last edited by mrtva kokoš on 24/08/2011 12:01, edited 1 time in total.

Muzikjunki

#7 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Muzikjunki » 24/08/2011 12:01

U Jagomiru si uvijek dobrodosla... :-)

Sookie McSue

#8 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Sookie McSue » 24/08/2011 12:04

jazzer wrote:'ej raja, hajte ovamo, pustite se Dodika i onog nosonje iz Telecoma...

evo dobre teme... :)
:lol: :lol: :lol:

zonna

#9 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by zonna » 24/08/2011 12:05

ako nije zezanje onda pod hitno trazi strucnu pomoc.
ima savjetovaliste kod pivare. njihova pomoc je besplatna.

Not My Idea

#10 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Not My Idea » 24/08/2011 12:06

ljudi moji, boli me vise glava od razmisljanja kako da vam svima pomognem...

♥ Julianna ♥

#11 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by ♥ Julianna ♥ » 24/08/2011 12:08

Not My Idea wrote:ljudi moji, boli me vise glava od razmisljanja kako da vam svima pomognem...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cholina_Lokica

#12 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Cholina_Lokica » 24/08/2011 12:10

Not My Idea wrote:ljudi moji, boli me vise glava od razmisljanja kako da vam svima pomognem...
Pocni naplacivati

Not My Idea

#13 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Not My Idea » 24/08/2011 12:12

Cholina_Lokica wrote:
Pocni naplacivati

fakat...
evo, @boli do bola, dijagnoza ti je da uzivas u SM, samo toga nisi svjesna.
10KM please.

Ghost_Rider_XXX

#14 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Ghost_Rider_XXX » 24/08/2011 12:13

boli do bola wrote: Znam da ćete reći da sam luda, što sve ovo trpim, i jesam priznajem, ali ja ne mogu da se odlijepim, a tonem sve dublje i dublje, mislim da sam čak i "pukla". Ubijedio me je da sam loše živjela, pogrešne ljude znala, da mi sada niko ne treba osim njega, da s njim mogu sve, maltene on me je "prosvijetlio", niko mi nije prijatelj, svi su zli, pokvareni, itd.itd.
A šta ti hoćeš od nas? Nećeš da ga se kurtališeš očigledno, a kukaš.
Ako imaš eura daj adresu na pp, ja ću ti riješiti problem, pošto je frka specijalni avgustovski poput 17,5%.

Šalu na stranu ovo je više komično nego tragično, čovjek te maltretira, a ti trpiš. Zamisli samo šta bi bilo da stupite u brak, imali bi određen tačan broj udisaja dnevno. To se lijepo zatjera u tri lijepe, napiješ se k'o insan i počneš raditi na obnovi devastiranog života.

johnny-bravo

#15 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by johnny-bravo » 24/08/2011 12:14

:lol: :lol: :lol: :thumbup: ono... imam ja i svojih problema... :roll:

OT... kratko i hebitacno ga ostavi :evil: to nije zivot, to je robija, vise psihicka nego fizicka, stvarno ne kontam ljude koji tako zive... mani se psihijatara, to je za one razmazene zapadnjake, vec svoj zivot u svoje ruke, ha ja...

fidoremilienko

#16 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by fidoremilienko » 24/08/2011 12:16

đe crveni bajrak da koju pametnu baci? :roll: :D

Henry Chinaski

#17 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Henry Chinaski » 24/08/2011 12:20

Ja ti predlažem da prvo nađeš drugog i da onda ovog šutneš. Lakše će ti pasti prekid a i ispašćeš glavna... :roll:

boli do bola

#18 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by boli do bola » 24/08/2011 12:22

Ghost_Rider_XXX wrote:
boli do bola wrote: Znam da ćete reći da sam luda, što sve ovo trpim, i jesam priznajem, ali ja ne mogu da se odlijepim, a tonem sve dublje i dublje, mislim da sam čak i "pukla". Ubijedio me je da sam loše živjela, pogrešne ljude znala, da mi sada niko ne treba osim njega, da s njim mogu sve, maltene on me je "prosvijetlio", niko mi nije prijatelj, svi su zli, pokvareni, itd.itd.
A šta ti hoćeš od nas? Nećeš da ga se kurtališeš očigledno, a kukaš.
Ako imaš eura daj adresu na pp, ja ću ti riješiti problem, pošto je frka specijalni avgustovski poput 17,5%.

Šalu na stranu ovo je više komično nego tragično, čovjek te maltretira, a ti trpiš. Zamisli samo šta bi bilo da stupite u brak, imali bi određen tačan broj udisaja dnevno. To se lijepo zatjera u tri lijepe, napiješ se k'o insan i počneš raditi na obnovi devastiranog života.
Sve si upravu, znam i ja da je tako, trpim, a zaista bih trebala upravo tebe poslušati. Hvala ti.

alcho

#19 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by alcho » 24/08/2011 12:25

Kao prvo ti treba da budes sretna sto si nasla jednog tako divnog momka koji toliko vodi racuna o tebi i brine se da ne skrenes na pogresan put. Pa vidis li ti koliko problema danas ima na svakom koraku, koliko ima trgovine ljudima, prisilne prostitucije i ti se jos zalis sto decko brine o tebi i neda ti da nosis kratke suknjice i majicice. Sta bi ti, da zavrsis negdje u Ukrajini? Umjesto da ga kudis pametnije bi ti bilo da mu skuhas nesto lijepo za rucak i potrudis se da mu dan ucinis ljepsim. I odakle tebi pravo da ga pravis ljubomornim i pozdravljas se sa muskarcima na ulici, nakon svega sto on cini za tebe? Cuj sjedis sa sefom u kancelariji?! Pa znas li ti kako je to kad neko koga volis sjedi sa sefom u kancelariji? Bolje razmisli o svom bludnom ponasanju i probaj da ispravis svoje greske, a momka zamoli da predje preko tvog dosadasnjeg sramnog ponasanja.

:D

Aurora_25

#20 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Aurora_25 » 24/08/2011 12:25

Ne znam koliko si dugo sa njim, ali po svemu sudeci i ako raskines sa njim neces imati mira.. Obicno to tako biva. jer cinjenica je da ovakvi manijaci svoje "zrtve" ne puste na miru ni nakon raskida.. Sigurno si iz straha jos uvijek sa njim. Nije ti nimalo lahko, ali moras cvrsto naprijed, ostavi tog necovjeka.

Šef

#21 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Šef » 24/08/2011 12:27

boli do bola wrote:Dragi, drage moje! Znam da postoji sličnih tema mojoj, ali ja sam jednostavno na rubu nervnog sloma i trebam Vaše mišljenje da mi malo olakšate. Naime, imam izgleda patološki ljubomornog dečka koji mi je uspio život okrenuti naopačke. Prije njega bila sam normalna cura, imala raju, prijatelje, putovala, hodala, izlazila, bila svoja! Sada sam njegovo vlasništvo, promijenio me je i fizički i psihički. Traje poprilično dugo i veza a i "pshička tortura", a ja k'o zadnji debil nikako da prekinem to! Krenulo je, kako to biva već, bajkovito, ljubav, ludilo sve, mislila sam da sanjam i onda malo pomalo, evo me na rubu provalije, ako nisam već u njoj! Ostala sam prvo bez prijatelja muških, potom bez ženskih jer su sve kurave i loše osobe, svako koga pozdravim vani, bio mi je j...., a možda je i sada, tako da odavno već hodam pognute glave da ne bih koga srela! Na poslu imam šefa muškarca, e to je tek pakao, pita me otkud njemo pravo da on boravi sa mnom u kancelariji, pritom da Vam napomenem da je čovjek pred penziju! Znači ne postoji muško naročito kojem je dozvoljeno da boravi sa mnom pa ni poslovno, tako da imam žive muke ako je ovaj-šef tu, a on me slučajno nazove, da ne čuje njegov glas! Dalje, promijenila sam stil odjevanja, suknje su mi zabranjene, majičice i sl., samo tole, tunike. Ne mogu nikome ići, ako i odem nastaje pakao, samo s njim mogu svugdje bez njega samo u kući uz stalno javljanje s kućnog telefona. Znam da ćete reći da sam luda, što sve ovo trpim, i jesam priznajem, ali ja ne mogu da se odlijepim, a tonem sve dublje i dublje, mislim da sam čak i "pukla". Ubijedio me je da sam loše živjela, pogrešne ljude znala, da mi sada niko ne treba osim njega, da s njim mogu sve, maltene on me je "prosvijetlio", niko mi nije prijatelj, svi su zli, pokvareni, itd.itd. I evo mene sada sluđena, ubjeđena da ako s njim prekinem da za mene više nema ljubavi, ako je ovo i bila ljubav, da ću ostati sama i tome sl.
Pomozite mi savjetima svojim ja Vas molim ili već trebam potražiti i stručnu pomoć ljekara-psihijatra. Oprostite mi ako sam bila opširna!
Kad ne možeš promijeniti neprijatelja prikloni mu se. Počni ti njega zvati hiljadu puta na dan, natjeraj ga da skrati tole, pusti bradu, ide non-stop u dzamiju. Njegovim oruzjem ga tuci. :dance:

bordo gandalf

#22 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by bordo gandalf » 24/08/2011 12:28

alcho wrote:Kao prvo ti treba da budes sretna sto si nasla jednog tako divnog momka koji toliko vodi racuna o tebi i brine se da ne skrenes na pogresan put. Pa vidis li ti koliko problema danas ima na svakom koraku, koliko ima trgovine ljudima, prisilne prostitucije i ti se jos zalis sto decko brine o tebi i neda ti da nosis kratke suknjice i majicice. Sta bi ti, da zavrsis negdje u Ukrajini? Umjesto da ga kudis pametnije bi ti bilo da mu skuhas nesto lijepo za rucak i potrudis se da mu dan ucinis ljepsim. I odakle tebi pravo da ga pravis ljubomornim i pozdravljas se sa muskarcima na ulici, nakon svega sto on cini za tebe? Cuj sjedis sa sefom u kancelariji?! Pa znas li ti kako je to kad neko koga volis sjedi sa sefom u kancelariji? Bolje razmisli o svom bludnom ponasanju i probaj da ispravis svoje greske, a momka zamoli da predje preko tvog dosadasnjeg sramnog ponasanja.

:D
:lol: :lol: :lol: sram je bilo

alcho

#23 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by alcho » 24/08/2011 12:28

Šef wrote:
boli do bola wrote:Dragi, drage moje! Znam da postoji sličnih tema mojoj, ali ja sam jednostavno na rubu nervnog sloma i trebam Vaše mišljenje da mi malo olakšate. Naime, imam izgleda patološki ljubomornog dečka koji mi je uspio život okrenuti naopačke. Prije njega bila sam normalna cura, imala raju, prijatelje, putovala, hodala, izlazila, bila svoja! Sada sam njegovo vlasništvo, promijenio me je i fizički i psihički. Traje poprilično dugo i veza a i "pshička tortura", a ja k'o zadnji debil nikako da prekinem to! Krenulo je, kako to biva već, bajkovito, ljubav, ludilo sve, mislila sam da sanjam i onda malo pomalo, evo me na rubu provalije, ako nisam već u njoj! Ostala sam prvo bez prijatelja muških, potom bez ženskih jer su sve kurave i loše osobe, svako koga pozdravim vani, bio mi je j...., a možda je i sada, tako da odavno već hodam pognute glave da ne bih koga srela! Na poslu imam šefa muškarca, e to je tek pakao, pita me otkud njemo pravo da on boravi sa mnom u kancelariji, pritom da Vam napomenem da je čovjek pred penziju! Znači ne postoji muško naročito kojem je dozvoljeno da boravi sa mnom pa ni poslovno, tako da imam žive muke ako je ovaj-šef tu, a on me slučajno nazove, da ne čuje njegov glas! Dalje, promijenila sam stil odjevanja, suknje su mi zabranjene, majičice i sl., samo tole, tunike. Ne mogu nikome ići, ako i odem nastaje pakao, samo s njim mogu svugdje bez njega samo u kući uz stalno javljanje s kućnog telefona. Znam da ćete reći da sam luda, što sve ovo trpim, i jesam priznajem, ali ja ne mogu da se odlijepim, a tonem sve dublje i dublje, mislim da sam čak i "pukla". Ubijedio me je da sam loše živjela, pogrešne ljude znala, da mi sada niko ne treba osim njega, da s njim mogu sve, maltene on me je "prosvijetlio", niko mi nije prijatelj, svi su zli, pokvareni, itd.itd. I evo mene sada sluđena, ubjeđena da ako s njim prekinem da za mene više nema ljubavi, ako je ovo i bila ljubav, da ću ostati sama i tome sl.
Kad ne možeš promijeniti neprijatelja prikloni mu se. Počni ti njega zvati hiljadu puta na dan, natjeraj ga da skrati tole, pusti bradu, ide non-stop u dzamiju. Njegovim oruzjem ga tuci. :dance:
Jos ako nije musliman :thumbup:

:lol: :lol:

Baby

#24 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Baby » 24/08/2011 12:29

Kada i ako budeš raskidala pazi gdje ćeš to uraditi i kako,pogotovo ako je nasilan.

Officer Crabtree

#25 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Officer Crabtree » 24/08/2011 12:29

Stalno mu nudi p.cke... muškarcima to dosadi.

Locked