Zmajevima poručujem...

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

samkoF
Posts: 743
Joined: 02/10/2013 02:49

#76 Re: Zmajevima poručujem...

Post by samkoF »

dinooh wrote:
samkoF wrote:Ako moze da neko stavi taj link gdje pise da je BiH najbolji debitant dosada na SP.Ja evo pokusavam da nadjem al nigdje ne mogu naci :D , hvala.
jesi li listao Gloria novine. Mozda tu ima :-D

Nisam ti ja sherbet , nemoj meni takve komentare, ako sam lijepo pitao I zelis odgovoriti bujrum, al mojne meni tih carsijanerskih fora, ok?
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#77 Re: Zmajevima poručujem...

Post by dinooh »

samkoF wrote:
dinooh wrote:
samkoF wrote:Ako moze da neko stavi taj link gdje pise da je BiH najbolji debitant dosada na SP.Ja evo pokusavam da nadjem al nigdje ne mogu naci :D , hvala.
jesi li listao Gloria novine. Mozda tu ima :-D

Nisam ti ja sherbet , nemoj meni takve komentare, ako sam lijepo pitao I zelis odgovoriti bujrum, al mojne meni tih carsijanerskih fora, ok?
pogledaj koju epizodu Big Bang Theory-a pa da skontas sta je sarkazam.
pogledaj ko je uopce postao tu informaciju, kojeg pola pa ce ti biti sve jasno.
Last edited by dinooh on 27/06/2014 20:39, edited 1 time in total.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#78 Re: Zmajevima poručujem...

Post by Hajvan »

sinoć rekoše 5-ti debitant po učinku.
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#79 Re: Zmajevima poručujem...

Post by dinooh »

Sad ti nisi skontala sarkazam kolege koji je to rekao. Nikako vas ne ide ovo :-D
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#80 Re: Zmajevima poručujem...

Post by Hajvan »

sherbett wrote: uf uf a kakva sam to ja pa meni može to nešto što si si ti umislio? Da pratiš postove znao bi na šta je čovjek mislio i odakle je priča krenula!

A što se tiče onog argumenta koji sam do sada više puta pročitala na forumu, al sad sam raspoložena da odgovorim, a to je onaj vezan uz Hrvatsku na SP-u 98. i onog da se ne pika jer su igrači istesani u bivšoj Jugi..je li to samo RH bila u Jugoslaviji i imala ili "pobrala" sve igrače? u drugim exYU zemljama se nije igrao nogomet? nisu li to ista generacija Jugoslovenskih igrača? nitko osim Hrvatske nije ima igrače istesane u Jugi da prođe kvalifikacije za SP? koje je točno problem s tim? koja je to enigma?

to je zato što smo mi (hrvati i hrvatice) nadrasa, nadljudi, imamo sistem, bržimo, jači smo, najljepše smo i najpametniji/ne smo…kužiš, ne?
User avatar
sinuhe
Posts: 11483
Joined: 03/06/2011 11:33

#81 Re: Zmajevima poručujem...

Post by sinuhe »

Desilo se da su imali vise igraca medju Cileancima iz 88-me koji su kasnije izrasli u dobre igrace. Nermin Vazda je morao u vojsku pa nije ni otisao na to prvenstvo :D , tako on kaze. Ne znam je li istina. Pa onda Rumunija i Njemacka su vec bile ekipe veterana. Srbi su satrali Holandjane u prvih 45 minuta.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#82 Re: Zmajevima poručujem...

Post by Hajvan »

kako kome…
neko se i naložio :lol:
User avatar
HomeSweetHome
Posts: 1456
Joined: 27/10/2010 12:35

#83 Re: Zmajevima poručujem...

Post by HomeSweetHome »

Pa zar nije cijeli pdf? :shock: Nije valjda da neko fakat konta da sve ovo ovdje napisano nekoga zanima i pogadja?

To svoje omalovazavanje kuci prosipajte. Meni te sax-forumasi-superiorna-vrsta fore ne prolaze. A pogotovo ne prolaze te sovinisticke muske fore. Sebi sam dokazala sve sto je trebalo jos prije 20 godina, a vama nemam sta jer me hladno zaboli. A koliko god da mislite da imate ekskluzivitet kad je lopta u pitanju, sad cu bas da komentarisem svaku temu sa sve onim kilometarskim citatitma :D

Dalje, sto se ovog debitiranja tice, u prolazu sam to cula, mozda je fakat receno i peta, ne znam. Ako sam pogrijesila, ja se izvinjavam. A, na kraju krajeva, who cares?

Sad zdra'o.
samkoF
Posts: 743
Joined: 02/10/2013 02:49

#84 Re: Zmajevima poručujem...

Post by samkoF »

dinooh wrote:
samkoF wrote:

Nisam ti ja sherbet , nemoj meni takve komentare, ako sam lijepo pitao I zelis odgovoriti bujrum, al mojne meni tih carsijanerskih fora, ok?
pogledaj koju epizodu Big Bang Theory-a pa da skontas sta je sarkazam.
pogledaj ko je uopce postao tu informaciju, kojeg pola pa ce ti biti sve jasno.

Stvar je u tome sto ja ne zelim od tebe il bilo koga drugog da mi se obraca niti sarkazmom ni ironicno niti bilo kako drugacije sem ozbiljno onako kako sam I pitao.Jel ti sad jasno il ti trebam mozda nacrtati, a ko god tako odgovori meni slicno kao ti dobice odgovor slican a mozda cak I gori.
samkoF
Posts: 743
Joined: 02/10/2013 02:49

#85 Re: Zmajevima poručujem...

Post by samkoF »

sherbett wrote:
samkoF wrote:

Nisam ti ja sherbet , nemoj meni takve komentare, ako sam lijepo pitao I zelis odgovoriti bujrum, al mojne meni tih carsijanerskih fora, ok?
uf uf a kakva sam to ja pa meni može to nešto što si si ti umislio? Da pratiš postove znao bi na šta je čovjek mislio i odakle je priča krenula!

A što se tiče onog argumenta koji sam do sada više puta pročitala na forumu, al sad sam raspoložena da odgovorim, a to je onaj vezan uz Hrvatsku na SP-u 98. i onog da se ne pika jer su igrači istesani u bivšoj Jugi..je li to samo RH bila u Jugoslaviji i imala ili "pobrala" sve igrače? u drugim exYU zemljama se nije igrao nogomet? nisu li to ista generacija Jugoslovenskih igrača? nitko osim Hrvatske nije ima igrače istesane u Jugi da prođe kvalifikacije za SP? koje je točno problem s tim? koja je to enigma?
Nisi shvatila, bilo je u tom smislu da ja nisam zensko s kojim se moze tako ophoditi, ako vi to dopustate, ja ne.I ne brini pratim ja sve, samo ne reagujem na svaki komentar koji I ima veze s temom a I nema, kao ti.Prema tome , molim te lijepo ne obracaj mi se kad vec ne shvatas sta sam napisao I ne zakljucuj nesto sto nisi sigurna ( tipa da ja ne pratim postove) jer to je tipicno mahalsko ponasanje.Prijatno ti zelim.
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#86 Re: Zmajevima poručujem...

Post by dinooh »

samkoF wrote:
dinooh wrote:
samkoF wrote:

Nisam ti ja sherbet , nemoj meni takve komentare, ako sam lijepo pitao I zelis odgovoriti bujrum, al mojne meni tih carsijanerskih fora, ok?
pogledaj koju epizodu Big Bang Theory-a pa da skontas sta je sarkazam.
pogledaj ko je uopce postao tu informaciju, kojeg pola pa ce ti biti sve jasno.

Stvar je u tome sto ja ne zelim od tebe il bilo koga drugog da mi se obraca niti sarkazmom ni ironicno niti bilo kako drugacije sem ozbiljno onako kako sam I pitao.Jel ti sad jasno il ti trebam mozda nacrtati, a ko god tako odgovori meni slicno kao ti dobice odgovor slican a mozda cak I gori.
kako moze biti ozbiljno pitanje, kad je opce poznato da je Hrvatska osvojila 3. mjesto 1998. Za mene to nije ozbiljno pitanje.
samkoF
Posts: 743
Joined: 02/10/2013 02:49

#87 Re: Zmajevima poručujem...

Post by samkoF »

dinooh wrote:
samkoF wrote:

Stvar je u tome sto ja ne zelim od tebe il bilo koga drugog da mi se obraca niti sarkazmom ni ironicno niti bilo kako drugacije sem ozbiljno onako kako sam I pitao.Jel ti sad jasno il ti trebam mozda nacrtati, a ko god tako odgovori meni slicno kao ti dobice odgovor slican a mozda cak I gori.
kako moze biti ozbiljno pitanje, kad je opce poznato da je Hrvatska osvojila 3. mjesto 1998. Za mene to nije ozbiljno pitanje.
Dobro , to je tvoja licna stvar ako tebi nije ozbiljno pitanje, onda ne trebas reagovati na njega, a ne pokusavati se sa mnom sprdati na taj nacin.
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#88 Re: Zmajevima poručujem...

Post by limeni »

..da su nam donijeli toliko radosti kao rijetko ko u zadnjih 20 godina! sjetite se sta smo imali prije ove generacije, imali smo poraze od moldavije, bojkotovanje, prazan stadion, legende bile daleko od saveza koji je vodio munib, iljo "krme debelo". imali smo legeu, a danas smo ucesnici sp-a, imamo adidas, imamo legende koje su makar na neki nacin u savezu, imalo smo nezaboravno slavlje nakon litvanije, imamo najbolju generaciju igraca i ja sam ponosan na vas. nismo uspjeli otici u cetvrtfinale sto je bio moja tajna nada ali to cemo uspjeti u francuskoj. hvala na svemu i odmorite se lijepo, utakmica sa kiprom je vrlo blizu!
User avatar
aCme
Posts: 3461
Joined: 23/04/2010 01:06

#89 Re: Zmajevima poručujem...

Post by aCme »

Sve OK :mrgreen:
:bih:
dert
Posts: 6543
Joined: 28/09/2011 07:35
Location: dert

#90 Re: Zmajevima poručujem...

Post by dert »

Glavu gore.Idemo dalje :bih: Vidjeti gdje su se greske pravile i to ispraviti i NE ponavljati ih vise. Sada ce brzo i kvalifikacije za Evropsko , krecemo jace, brze, snaznije i i i i i volim te BiH :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
sinuhe
Posts: 11483
Joined: 03/06/2011 11:33

#91 Re: Zmajevima poručujem...

Post by sinuhe »

Image

Heroji se vratili u Teheran http://www.persianfootball.com/forums/s ... ran-photos

Ovi su jos gori od nas. Sa cetiri SP imaju samo jednu pobjedu. Zanimljivo mi je kako isticu da dolaze iz teskih uslova iako su dobro placeni u iranskoj ligi u zemlji koja ima 70 miliona stanovnika a vole fudbal.
Kosovske bitke se vidim slave sirom svijeta.
Last edited by sinuhe on 28/06/2014 09:53, edited 1 time in total.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#92 Re: Zmajevima poručujem...

Post by nema me tamo »

Tako je to kad se plasiraš..

I kunto i panto dođe da ti soli pamet..
A ona jadna nije do svjetskog pogledala 3 utakmice repke kao ni' 90 % ženskog roda u BiH.


I ove slike po fejZbuču s ovim sombrerima i napučenim usnama! :stasreko:
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#93 Re: Zmajevima poručujem...

Post by Havatar »

Logovan wrote:
Ne možeš ti nekima neke stvari objasniti.
Kada su bile kvalifikacije svi molili Boga da odemo na to prvenstvo, da probijemo taj led pa da konačno budemo među najboljima a o rezultatima niko nije pričao, oni su bili nebitni. Sad kako smo se plasirali na SP onda neki fol zatražili pobjede i prolazak grupe. :-) Nekima je ispadanje iz grupe sramota. :zid: Jako smo nezahvalan narod.
Pa ljudi su zbog toga i zeljeli da se plasiraju da bi ih gledali kako se makar bore do treceg kola za prolazak a mozda i da prodju a ne da je kraj nakon 2 kola.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#94 Re: Zmajevima poručujem...

Post by cyprus »

sinuhe wrote:Image

Heroji se vratili u Teheran http://www.persianfootball.com/forums/s ... ran-photos

Ovi su jos gori od nas. Sa cetiri SP imaju samo jednu pobjedu. Zanimljivo mi je kako isticu da dolaze iz teskih uslova iako su dobro placeni u iranskoj ligi u zemlji koja ima 70 miliona stanovnika a vole fudbal.
Kosovske bitke se vidim slave sirom svijeta.
Tom logikom, 208 reprezentacija su gubitnici, a samo jedna će biti pobjednik... I samo jedna ima razloga da bude zadovoljna... Ostali ako se usude da budu zadovoljni - slave Kosovske bitke...
User avatar
Edin H.
Posts: 47026
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#95 Re: Zmajevima poručujem...

Post by Edin H. »

Havatar wrote:
Logovan wrote:
Ne možeš ti nekima neke stvari objasniti.
Kada su bile kvalifikacije svi molili Boga da odemo na to prvenstvo, da probijemo taj led pa da konačno budemo među najboljima a o rezultatima niko nije pričao, oni su bili nebitni. Sad kako smo se plasirali na SP onda neki fol zatražili pobjede i prolazak grupe. :-) Nekima je ispadanje iz grupe sramota. :zid: Jako smo nezahvalan narod.
Pa ljudi su zbog toga i zeljeli da se plasiraju da bi ih gledali kako se makar bore do treceg kola za prolazak a mozda i da prodju a ne da je kraj nakon 2 kola.
Nije samo to, zavisi i od grupe.
Naravno da na Svjetskom prvenstvu niti jedna reprezentacija nije neozbiljna, ali mi smo ipak imali srece da u grupi dobijemo Nigeriju i Iran, od kojih, pa i po ljestvici FIFE imamo bolji tim.
Stoga je normalno da je javnost, pa i uostalom i sam Susic, ocekivala da ispadnemo u osmini finala, i u tom slucaju bi im bio priredjen docek kao Irancima.
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#96 Re: Zmajevima poručujem...

Post by Maharadza »

Evo im poruke:















:mrgreen:
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#97 Re: Zmajevima poručujem...

Post by miki.ba »

Porucujem im da se odmore, cugaju, guze, jedu sta hoce, ljenstare, a kad pocne sezona nek daju sve od sebe kako bi nesto u svojim karijerama ostvarili.
Kad dodju na reprezentativna okupljanja nek se ponasaju profesionalno, bez zajebancije, bez cuge, nek se kane loseg drustva, a capi moze, ona je uvijek dobro dosla.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#98 Re: Zmajevima poručujem...

Post by Admir_1984 »

da nam bar neko nekad objasni situaciju pred nigeriju, taktičku fulu u toj tekmi, katastrofalnu utakmicu kapitena i nonšalanaciju najboljeg igrača

hvala im za plasman, hvala za utakmice protiv argentine i irana, a nigeriju halilit nikad necu
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#99 Re: Zmajevima poručujem...

Post by spinel_ »

porucujem onoj dvojici da konacno stanu pred neki bh medij bilo kanal, portal, novinu pa barem i zutilo i daju neki intervju jebo ih otac nafurana

seru ko foke
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#100 Re: Zmajevima poručujem...

Post by Zatamnjena stakla »

da se ne zovu više zmajevi nego drugačije.
Post Reply