Zlatana Ibrahimovica da igra za BiH?

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Den

Zlatana Ibrahimovica da igra za BiH?

Post by Den » 11/06/2006 17:05

Mislim da ovi nasi iz NSBIH trebaju Zlatana zamoliti da igra za Reprezentaciju BiH.Sta vi mislite? Covijek je dolazio u Sarajevo davno pa mu nisu dali ,nije bio jos poznat. Vrijeme je da NSBIH uzme incijativu... :roll:

King Kikapu

Post by King Kikapu » 11/06/2006 17:08

ti bas pratis fudbal!?!

Beslija

Post by Beslija » 11/06/2006 17:08

Nema pravo igrati za BiH nazalost.........!

karanana
Been thanked: 4 times

Post by karanana » 11/06/2006 17:08

Mislim da on vec igra za Svedsku ili tako neku skandinavsku zemlju. A i koji ce nam kurac jos jedan precjenjeni egoista sa balkanskim mentalitetom i prosjecnim fudbalskim sposobnostima. Pun nam ih je savez i reprezentacija takvih.

btw. komentar koji otvara ovu temu bi trebao da ide u "shits" temu takodjer
Last edited by karanana on 11/06/2006 17:11, edited 1 time in total.

alphonse kauders

Post by alphonse kauders » 11/06/2006 17:09

:-) :lol:

Den

Post by Den » 11/06/2006 17:09

Pa pratim pomalo.Sad igra za SWE ali nevidim problem kako bi za 4 godina igrao za BiH? Zasto nema pravo da igra? :shock:

spongebob

Post by spongebob » 11/06/2006 17:11

karanana wrote:Mislim da on vec igra za Svedsku ili tako neku skandinavsku zemlju. A i koji ce nam kurac jos jedan precjenjeni egoista sa balkanskim mentalitetom i prosjecnim fudbalskim sposobnostima. Pun nam ih je savez i reprezentacija takvih.

ma tako je...hajmo ga popljuvat ako nece da igra za nas..decko je dosao u savez i nudio se prije nego sto mu je pocela procedura za prijem u svedsko drzavljanstvo, ali ga nasi nisu htjeli...citaj malo...informisi se

Den

Post by Den » 11/06/2006 17:12

karanana wrote:Mislim da on vec igra za Svedsku ili tako neku skandinavsku zemlju. A i koji ce nam kurac jos jedan precjenjeni egoista sa balkanskim mentalitetom i prosjecnim fudbalskim sposobnostima. Pun nam ih je savez i reprezentacija takvih.

:lol: :lol: :lol: ...Ma jah,koji ce nam kad je slab igrac....Igrao je samo u najboljim klubovima na svijetu,ali to nije vazno... :lol:

Beslija

Post by Beslija » 11/06/2006 17:12

< Quote > Pa pratim pomalo.Sad igra za SWE ali nevidim problem kako bi za 4 godina igrao za BiH? Zasto nema pravo da igra? < Quote >

1. prosjecnim fudbalskim sposobnostima???..ti si zensko sto posto ili nemas blage veze o fudbalu.

2. zato sto po pravilniku ako jedan igrac nastupi za odredenu reprezentaciju seniorsku , on nema pravo nastupiti za druge
Last edited by Beslija on 11/06/2006 17:16, edited 1 time in total.

domi

Post by domi » 11/06/2006 17:13

Mislim da je ovo dobar prijedlog i da se treba ozbiljno razmisliti o ovome. :lol: :lol: :lol: :shock:

Den

Post by Den » 11/06/2006 17:13

spongebob wrote:

ma tako je...hajmo ga popljuvat ako nece da igra za nas..decko je dosao u savez i nudio se prije nego sto mu je pocela procedura za prijem u svedsko drzavljanstvo, ali ga nasi nisu htjeli...citaj malo...informisi se

Pa znam ja to da ga nisu tada htijeli.Ja pricam o tome da ga sada trebaju MOLITI da igra za nas.Trebaju mu otici i MOLITI ga.Pravno on ima pravo da igra za BiH,MOZE DOBITI TAJ PASOS kad god hoce...

karanana

Post by karanana » 11/06/2006 17:14

spongebob wrote:

ma ko ga pljuje? upravo obratno. s onim sto mi pokazuje u zadanjim mjesecima sa juventusom pa i sa svedskom reprezentacijum i ne zasluzuje da igra za nas. postao je zvijezda svedskih tabloida i non stop o sebi prica u trecem licu, zlatan ce ovo, zlatan ce ono...a sta je uradio na terenu?

The_Fluid
Been thanked: 3 times

Post by The_Fluid » 11/06/2006 17:14

btw. komentar koji otvara ovu temu bi trebao da ide u "shits" temu takodjer

Ja bih sve te "precijenjene egoiste" poslao po evropskim reprezentacijama da igraju, da svugdje imamo jednog naseg, a da u nasoj igraju samo ovi izvrsno-spori-neuigrani-babini_sinovi

domi

Post by domi » 11/06/2006 17:15

Den wrote:
spongebob wrote:

Pa znam ja to da ga nisu tada htijeli.Ja pricam o tome da ga sada trebaju MOLITI da igra za nas.Trebaju mu otici i MOLITI ga.Pravno on ima pravo da igra za BiH,MOZE DOBITI TAJ PASOS kad god hoce...

Igrac moze igrati za samo jednu repku, stoga posto se odlucio da igra za SWE, bez obzira iz kog razloga, gubi pravo da igra za BIH.

alphonse kauders

Post by alphonse kauders » 11/06/2006 17:16

Dajte ba ljudi ugasite ovu temu, jer po pravilima Fife kad jednom odigraš za seniorsku reprezentaciju neke zemlje ne možeš više igrati za neku drugu osim ako tvoja zemlja prestane u međuvremenu da postoji.

Tu je kraj svake diskusije.

Den

Post by Den » 11/06/2006 17:18

alphonse kauders wrote:Dajte ba ljudi ugasite ovu temu, jer po pravilima Fife kad jednom odigraš za seniorsku reprezentaciju neke zemlje ne možeš više igrati za neku drugu osim ako tvoja zemlja prestane u međuvremenu da postoji.

Jesili siguran u to? :(

:D

karanana

Post by karanana » 11/06/2006 17:19

Beslija wrote:

< Quote > Pa pratim pomalo.Sad igra za SWE ali nevidim problem kako bi za 4 godina igrao za BiH? Zasto nema pravo da igra? < Quote >

1. prosjecnim fudbalskim sposobnostima???..ti si zensko sto posto ili nemas blage veze o fudbalu.

2. zato sto po pravilniku ako jedan igrac nastupi za odredenu reprezentaciju seniorsku , on nema pravo nastupiti za druge

ha ha, volim tvoj pristup fudbalu i misljenje o zenama i tom sportu.

Nije li Miodrag Belodedic tamo negdje u 80-im igrao utakmice za Rumuniju pa je onda presao u Jugoslovensku reprezentaciju? Ali nevazno, mislim da bi se ova tema trebala zatvoriti.

alphonse kauders

Post by alphonse kauders » 11/06/2006 17:21

Den wrote:
alphonse kauders wrote:Dajte ba ljudi ugasite ovu temu, jer po pravilima Fife kad jednom odigraš za seniorsku reprezentaciju neke zemlje ne možeš više igrati za neku drugu osim ako tvoja zemlja prestane u međuvremenu da postoji.

Nisam. Hajmo moliti Seedorfa, Verona, Baptistu da odigraju koju utakmicu za nas, mjesto im je zagarantovano.

Z.I. je rođen u Malmoe-u (Švedska), državljanin Švedske, kraj priče.

winetou

Post by winetou » 11/06/2006 17:23

karanana wrote:
Beslija wrote:

ha ha, volim tvoj pristup fudbalu i misljenje o zenama i tom sportu.

Nije li Miodrag Belodedic tamo negdje u 80-im igrao utakmice za Rumuniju pa je onda presao u Jugoslovensku reprezentaciju? Ali nevazno, mislim da bi se ova tema trebala zatvoriti.

I onda je prešao u rumunsku reprezentaciju :D

Sretno Biće

Re: Zlatana Ibrahimovica da igra za BiH?

Post by Sretno Biće » 11/06/2006 17:25

Den wrote:Mislim da ovi nasi iz NSBIH trebaju Zlatana zamoliti da igra za Reprezentaciju BiH.Sta vi mislite? Covijek je dolazio u Sarajevo davno pa mu nisu dali ,nije bio jos poznat. Vrijeme je da NSBIH uzme incijativu... :roll:

pa zađto bi došao igrati za BiH? kad je htio nisu mu dali, a sada kad je poznat onda ga se traži... a što bi dobio da zaigra za našu reprezentaciju? iskreno ništa...

edikamedika

Post by edikamedika » 11/06/2006 17:25

A sta cemo sa Medunjaninom, Kucuckovicem, i onim bolidom iz CSKA???

Zasto niko ne zeli igrati za BiH, osim nekvalitetnih igraca zeljnih boljeg tranfera.

Odgovor potraziti kod Ahmeta Pasalica.

Beslija

Post by Beslija » 11/06/2006 17:25

nema veze gdje je roden

pravilo glasi

AKO JEDAN IGRAC ODIGRA PROFESIONALNU FUDBALSKU UTAKMICU U DRESU ODREDENE REPREZENTACIJE TAJ IGRAC NEMA PRAVO NASTUPITI ZA DRUGU REPREZENTACIJI TJ. NEMA PRAVO MJENJATI REPREZENTACIJE...

za nas npr sada moze igrati jedan Marcio Nobre ili Marco Aurelio (brazilci , turska liga ,dobri igraci) ..... zasto oni mogu , zato sto nikada nisu nastupili za brazilsku reprezentaciju .... sto trebaju uraditi je uzeti drzavljanstvo BiH i prijaviti FIFI da ce igrati za nasu selekciju...

!

Den

Post by Den » 11/06/2006 17:26

alphonse kauders wrote:
Den wrote:

Nisam. Hajmo moliti Seedorfa, Verona, Baptistu da odigraju koju utakmicu za nas, mjesto im je zagarantovano.

Z.I. je rođen u Malmoe-u (Švedska), državljanin Švedske, kraj priče.

A ti si rodjen ili u Livnu ili u Duvnu ili u G.... :D Koje veze ima gdje je roden.Ako je on prije 8 godina ili sta ja znam dolazio i zelio da igra za BiH a ovi nasi ga odbili,onda je to ogroman promasaj i ako Pravo postoji mogucnost da igra za BiH ja bi zelio da sada oni njega mole.Ako nije moguce onda steta..

domi

Post by domi » 11/06/2006 17:32

Ja sam stvarno protiv ovih naturalizovanih reprezentativaca.
Mislim, jeste da to praktikuje i dosta jakih repki, al' jbg, ja nekako razmisljam da kad bi se i plasirali na neko od takmicenja sa par tih Brazilaca ili bilo kojih drugih - ne bi to bilo to. Gubi se nekako onaj osjecaj nacionalnog ponosa u meni.

Ako se ovako nastavi, mogli bi za nekih 20-30 godina gledati sve Brazilce na Svjetskom, s time sto bi nosili razlicite dresove.

Harrys

Post by Harrys » 11/06/2006 17:35

Den wrote:
A ti si rodjen ili u Livnu ili u Duvnu ili u G.... :D Koje veze ima gdje je roden.Ako je on prije 8 godina ili sta ja znam dolazio i zelio da igra za BiH a ovi nasi ga odbili,onda je to ogroman promasaj i ako Pravo postoji mogucnost da igra za BiH ja bi zelio da sada oni njega mole.Ako nije moguce onda steta..

Ti bas nisi u toku. :lol: :lol:
Moli Zlatan svaki dan nase rukovodioce iz saveza da ga prime,ali oni nece. ni da cuju. :lol: :lol:

Post Reply