ženski hir ili

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

mamica papucarka

Post by mamica papucarka » 14/09/2006 11:22

teletrader wrote:"Hable con ella"

Mislim da sam vec par puta na forumu rekao da se nama muskima manje sve mora direktno reci,jer kada pocnemo u takvim situacijama pogadjati/nagadjati sta je "spisateljica htjela da kazhe"
,mozhe se desiti da samo zagovnamo situaciju.
Ne sumnjam da u svemu tome ima "tehnickih problema",koji kod zhenske vrste svaki mjesec pouzrokuju vrstu "reset-a" (a opet bez
toga nema produzhenja ljudske vrste) ali mislim da,ukoliko si u iole duzhoj vezi,mozhes otprilike znati kada je taj period.
U tom slucaju fino reci da ti je stiglo 5 tona chumura i da ti je stara rekla da nema u grad dok se sve to ne unese :)

Medjutim ukoliko ovako "opsadno stanje" potraje,e onda je malo tezhe odrediti uzrok problema,jer manje-vise mnoge djevojke,
koje si pitao za savjet odogovaraju onako kako bi one postupile,a tvoju djevojku niko od forumasa ne poznaje
Neko se lozhi na tipove koji je ne zamjecuju,pa ona tiho pati mjesecima/godinama,leptirici u stomaku i tako to..
Neka druga zheli pazhnju,ali ne laskavost,pa onda to ocekuje od muskarca itd. itd.

Ali nije los savjet da je prvo otvoreno pitas "Sta nije u redu?"
Ukoliko ti ona odgovori (ne mora to biti nesto previse detaljno) ali ukoliko ti da samo neke smjernice (zavisi od tebe hoces li
ih moci/htjeti ispuniti) od veze mozhda nesto i bude..
Ako ti ne odgovori eh onda....

Moj najbolji prijatelj se razveo od svoje supruge prije neke 3 godine,medjutim posto smo tada "visili" svaki dan,ja sam bio svjedok
svega toga..
I ja sam ga pitao na koji je nacin sve pocelo,njegov odgovor je bio,da je odjednom pocela sa nekim chudnim hirovima
ia na njegovo pitanje "Sta ti je?" odgovorila je
"nije mi nista,ali hocu da mi bude lijepo!!!!"
Na njegovo drugo pitanje sta treba da uradi da joj bude lijepo,nije znala dati odgovor...
I covjek se fino razvede u roku od 6 mjeseci,znaci niti je ko koga prevario ili slicno,krivi su njeni hirovi..
Car fino rece da je bolje hir nego sher,ali treba jako malo da hir predje u sher..
Tako da,sve zavisi od nje..
Mislim da bi ovaj "slucaj" bio jasniji da si nam rekao koliko imate godina (mada godine nisu garancija nicega imam u familiji jednu
"staru curu" koja sa svoje 4 banke konta kako ce se ona zacopati kao da joj je 18 ) ali bi neke stvari bilo lakse postaviti na svoje
mjesto..
Ako ste vec u godinama kada se ocekuje da stupite u brak,a gospodjicu uhvatila panika da li hoce ili ne..
Ili mozda misli "ma mogu ja i bolje" (jer ih ima jako puno koje ovako misle kako momaka tako i djevojaka)
Da ne laprdam i ja vise..
Malo se udalji od nje,otidji sa jaranima negdje na par dana,zezajte se,smijte se,budi raspolozhen..
AKo vam vizni rezhim nije problem,unajmite stan u Firenzi na jedno sedmicu dana,pa se utalite 3-4,bice vam kao da ste opet na exkurziji
Neka i ona vidi da nije centar svijeta..
Pa gdje si ti vrsnjace :lol: Generacija od 30+ :kravata:

Moram ti reci, da se po prvi put ne slazem sa tvojim misljenjem.

Definitivno se u ovakvim situacijama ne treba udaljavati od osobe sa kojom ste u vezi, ili braku. Naravno, ako ste sigurni da doticnu osobu jos uvijek volite. U takvim situacijama treba poradit na vezi. Znaci, osvjezit je... A ne ponasat se ko malo dijete " nije ona centar svijeta" :D
Tvoj jaran, ili nije dovoljno volio svoju zenu, ili jednostavno nije bio zreo za brak. Mislim, svak od nas ima dana kada mrzi prvo sebe, pa ostale... svaka veza a i brak imaju svoje krize... dokle bi sve to islo kada bismo prilikom svake takve "hirovite" situacije bjezali jedni od drugih. :run:
A ta ideja za Firenzu nije losa. Doduse, ja bih predlozila Siciliju :oops:

idic

Post by idic » 14/09/2006 11:36

Slažem se s mamom29 u tim situacijama je sasvim pogrešno bježati od problema. Ali zato ideja da zajedno odete u Firencu ili Milano je nešto što bi vam oboma u ovom trenutku pomoglo.

Normalno je da ljudi konfrontiraju mišljenja i da se ne slažu, ali to ne znači da nisu jedno za drugo i da se ne vole. Nekad mislimo da nas bolje razumije neko drugi i lakše je podijeliti probleme sa nekim koga to ne dotiče lično. Međutim mislim da je u svakoj situaciji konstruktivan razgovor najbolji lijek i da se tako može riješiti svaka situacija.

neupucena

Post by neupucena » 14/09/2006 11:39

teletrader wrote:".
Malo se udalji od nje,otidji sa jaranima negdje na par dana,zezajte se,smijte se,budi raspolozhen..
AKo vam vizni rezhim nije problem,unajmite stan u Firenzi na jedno sedmicu dana,pa se utalite 3-4,bice vam kao da ste opet na exkurziji
@idic

Ako sam ja dobro shvatila, ovaj stan u Firenci nije namjenjen za taj par nego za musko drustvo

teletrader

Post by teletrader » 14/09/2006 11:44

mama29 wrote:
teletrader wrote:"Hable con ella"

Mislim da sam vec par puta na forumu rekao da se nama muskima manje sve mora direktno reci,jer kada pocnemo u takvim situacijama pogadjati/nagadjati sta je "spisateljica htjela da kazhe"
,mozhe se desiti da samo zagovnamo situaciju.
Ne sumnjam da u svemu tome ima "tehnickih problema",koji kod zhenske vrste svaki mjesec pouzrokuju vrstu "reset-a" (a opet bez
toga nema produzhenja ljudske vrste) ali mislim da,ukoliko si u iole duzhoj vezi,mozhes otprilike znati kada je taj period.
U tom slucaju fino reci da ti je stiglo 5 tona chumura i da ti je stara rekla da nema u grad dok se sve to ne unese :)

Medjutim ukoliko ovako "opsadno stanje" potraje,e onda je malo tezhe odrediti uzrok problema,jer manje-vise mnoge djevojke,
koje si pitao za savjet odogovaraju onako kako bi one postupile,a tvoju djevojku niko od forumasa ne poznaje
Neko se lozhi na tipove koji je ne zamjecuju,pa ona tiho pati mjesecima/godinama,leptirici u stomaku i tako to..
Neka druga zheli pazhnju,ali ne laskavost,pa onda to ocekuje od muskarca itd. itd.

Ali nije los savjet da je prvo otvoreno pitas "Sta nije u redu?"
Ukoliko ti ona odgovori (ne mora to biti nesto previse detaljno) ali ukoliko ti da samo neke smjernice (zavisi od tebe hoces li
ih moci/htjeti ispuniti) od veze mozhda nesto i bude..
Ako ti ne odgovori eh onda....

Moj najbolji prijatelj se razveo od svoje supruge prije neke 3 godine,medjutim posto smo tada "visili" svaki dan,ja sam bio svjedok
svega toga..
I ja sam ga pitao na koji je nacin sve pocelo,njegov odgovor je bio,da je odjednom pocela sa nekim chudnim hirovima
ia na njegovo pitanje "Sta ti je?" odgovorila je
"nije mi nista,ali hocu da mi bude lijepo!!!!"
Na njegovo drugo pitanje sta treba da uradi da joj bude lijepo,nije znala dati odgovor...
I covjek se fino razvede u roku od 6 mjeseci,znaci niti je ko koga prevario ili slicno,krivi su njeni hirovi..
Car fino rece da je bolje hir nego sher,ali treba jako malo da hir predje u sher..
Tako da,sve zavisi od nje..
Mislim da bi ovaj "slucaj" bio jasniji da si nam rekao koliko imate godina (mada godine nisu garancija nicega imam u familiji jednu
"staru curu" koja sa svoje 4 banke konta kako ce se ona zacopati kao da joj je 18 ) ali bi neke stvari bilo lakse postaviti na svoje
mjesto..
Ako ste vec u godinama kada se ocekuje da stupite u brak,a gospodjicu uhvatila panika da li hoce ili ne..
Ili mozda misli "ma mogu ja i bolje" (jer ih ima jako puno koje ovako misle kako momaka tako i djevojaka)
Da ne laprdam i ja vise..
Pa gdje si ti vrsnjace :lol: Generacija od 30+ :kravata:

Moram ti reci, da se po prvi put ne slazem sa tvojim misljenjem.

Definitivno se u ovakvim situacijama ne treba udaljavati od osobe sa kojom ste u vezi, ili braku. Naravno, ako ste sigurni da doticnu osobu jos uvijek volite. U takvim situacijama treba poradit na vezi. Znaci, osvjezit je... A ne ponasat se ko malo dijete " nije ona centar svijeta" :D
Tvoj jaran, ili nije dovoljno volio svoju zenu, ili jednostavno nije bio zreo za brak. Mislim, svak od nas ima dana kada mrzi prvo sebe, pa ostale... svaka veza a i brak imaju svoje krize... dokle bi sve to islo kada bismo prilikom svake takve "hirovite" situacije bjezali jedni od drugih. :run:
A ta ideja za Firenzu nije losa. Doduse, ja bih predlozila Siciliju :oops:
Osvejzhavanje,ponovno iznenadjenje,sve su to potezi kojima "insani" mogu opet naci jedno drugo,medjutim za hajvane je potreban malo drugaciji tretman..
Ja sam par puta bio kod njih u posjeti,meni je za tih par sati digla pritisak
(a posto su mi ga tada stalno dizali u firmi mozhes misliti kakav sam bio)
i meni definitivno nije legla,tacno je bila histericna..i gospodjica je samo ucila i isla na fakultet,prijatelj kuhao,radio,me nema pravi "pepi baco"
Ali mislim da si u pravu,malo su prerano usli u brak i to je to..
Jos je i jaran bio malo tvrdoglav i eto ti recepta za katastrofu..:(
Nego kako ti obuzdavas svog Austrijanca kad krene "tersat?"
:D
Zeljanica,Buredzici,Baklave?Ili supa iz kese dok ne bude opet onaj stari :)

mamica papucarka

Post by mamica papucarka » 14/09/2006 11:49

zar ti mislis da bih se ja udala za hladnog Austrijanca :lol:
Bosanac, Bosanac bolan :oops:

Nego, moj prijedlog je (ovo za pokretaca teme), ako nemate kakve love, curicu za rukicu pa setnju kroz sumu. Ali, najprece je da razgovarate, a ne sta ja znam sta bi vec ovi bezobraznici pomislili. :-)
Ili posudite kakav sator, pa nekoliko dana na Jablanicko...

teletrader

Post by teletrader » 14/09/2006 11:54

mama29 wrote:zar ti mislis da bih se ja udala za hladnog Austrijanca :lol:
Bosanac, Bosanac bolan :oops:

Nego, moj prijedlog je (ovo za pokretaca teme), ako nemate kakve love, curicu za rukicu pa setnju kroz sumu. Ali, najprece je da razgovarate, a ne sta ja znam sta bi vec ovi bezobraznici pomislili. :-)
Ili posudite kakav sator, pa nekoliko dana na Jablanicko...
Ma ja lahko ti je sa njim on je prva genracija...
Sa drugom je malo tezhe ;)
Jeste i najbitnija je prica,pokazhi joj da je razumijes
:run:

car-x

Post by car-x » 14/09/2006 12:07

u knjizi "muskarci su s marsa a zene sa venere" dr. gray-a u jednom dijelu veli, kako su muskarci ko lastis.. dodje faza kad se udaljavaju udaljavaju i onda u jednom trenutku kad udaljavanje dostigne vrhunac, vrate se i vise nego svom snagom svojoj zeni..

mozda je malo nestabilno poredjenje, ali mozda je i ona u "lastis-fazi".. vrag bi ga znao.. elem, bez prica nema nista.. a ako ne zeli da prica, onda imas golem problem, jer prije svega ne znas u cemu je problem, i tu bi mogo biti kraj.. jbg..

car-x

Post by car-x » 14/09/2006 12:08

ko pjeva zlo ne misli, pa ti njoj zapjevaj:

Sunce tebi,sunce meni
tebi jedan,meni drugi put
ja bih s'tobom,a ti amnom nebi
pa drhtim kao usred polja prut
zalud suze,zalud obecanja
zalud usne,ova noc nas dijeli
moram dalje,za nas nema lijeka
a bez tebe sam kao pola covjeka
I zato ne,nemoj nikad ne,vise doci tu
sunce tebi,sunce meni.

mamica papucarka

Post by mamica papucarka » 14/09/2006 12:15

car-x wrote:ko pjeva zlo ne misli, pa ti njoj zapjevaj:

Sunce tebi,sunce meni
sunce tebi,sunce meni.
... i puhni joj tri puta u lice i reci "is, is hiru..." :lol:

teletrader

Post by teletrader » 14/09/2006 12:24

mama29 wrote:
car-x wrote:ko pjeva zlo ne misli, pa ti njoj zapjevaj:

Sunce tebi,sunce meni
sunce tebi,sunce meni.
... i puhni joj tri puta u lice i reci "is, is hiru..." :lol:
Ja znam samo onu...
"Oooostavljas me tiiiiii,vjeruj mi nije mi lako..."
:)

Black swan

#61 Re: ženski hir ili

Post by Black swan » 14/09/2006 14:07

DobroJutroKolumbo wrote:
štzngrm wrote:znam, vjerovatno je bilo 100 sličnih tema ali treba mi stručna pomoć ženskog roda odmah-
iz čista mira (barem meni tako izgleda) počele su je nervirati najgluplje sitnice, moram paziti svaku riječ koju izgovorim da ne bi bila gruba i da je ne uvrijedim, osjetim da samo očekuje nešto loše od mene

ne mogu da odgonetnem je li to nešto prolazno ili je istek'o rok trajanja
nisam zenskog roda ali cu ti reci da ti je istekao rok trajanja ili ima nekog...u svakom slucaju rok je istekao...

Povuci se , ne zovi je , par dana iskljuci mobilni na jedno pet dana da vidis kako ce se ponasati...nista joj ne govori...jednostavno se ispari par dana...onda ukljuci telefon i ne zovi je, samo cekaj...i znat ces...

da nije 5 dan puno???

ztluhcs
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.

Post by ztluhcs » 14/09/2006 14:12

Pa za¹to ne napravimo korak dalje pa je ostavimo - naðemo drugu (na par dana a ako se isplati i na du¾e) da bi pokazali kako nije centar svijeta? :lol:

©ok terapija kod nekih ljudi ima za posljedicu reakcije koje nisu planirane prije terapije... Ono ko se maèa laæa... i sl...
Last edited by ztluhcs on 14/09/2006 14:13, edited 1 time in total.

neupucena

#63 Re: ženski hir ili

Post by neupucena » 14/09/2006 14:13

komi wrote:da nije 5 dan puno???
Nije kad je neko drugi u pitanju :D.

rashid

#64 Re: ženski hir ili

Post by rashid » 14/09/2006 16:35

štzngrm wrote:znam, vjerovatno je bilo 100 sličnih tema ali treba mi stručna pomoć ženskog roda odmah-
iz čista mira (barem meni tako izgleda) počele su je nervirati najgluplje sitnice, moram paziti svaku riječ koju izgovorim da ne bi bila gruba i da je ne uvrijedim, osjetim da samo očekuje nešto loše od mene

ne mogu da odgonetnem je li to nešto prolazno ili je istek'o rok trajanja
Pošalji je u tri p____ materne. Pa nek se tamo hladi i naravno imati ce dosta zraka, kao sto su ti savjetovali SA-X raja. A 100% je neko drugi pumpa i to dobro.
Last edited by rashid on 14/09/2006 16:53, edited 1 time in total.

anais_nin
Moderator

Post by anais_nin » 14/09/2006 16:48

teletrader wrote: Ja sam par puta bio kod njih u posjeti,meni je za tih par sati digla pritisak
i meni definitivno nije legla,tacno je bila histericna..i gospodjica je samo ucila i isla na fakultet,prijatelj kuhao,radio,me nema pravi "pepi baco"
pa nije se razveo sto je TEBI isla na zivce :lol: :D tj on je izabrao da provede ostatak zivota s njom, tako da nije bitno sto drugim ide na zivce ili sto je ne gotive, on je prije stupanja u brak trebao da poznaje njene bubice, kao i ona njegove, jer njih ce i u najvecoj ljubavi biti :roll:

imam osjecaj da postoji veliki broj ljudi koji ili totalno neozbiljno shvataju braku i/ili koncept veze, pa cim naleti prva ozbiljna prepreka kud koji mili moji :roll: ili im je jednostavno mrsko ulagati vrijeme i energiju i trud koji je potreban da bi bilo koji odnos opstao :roll: sto je tuzno....jer leptirici su super, ali ih je jednostavno nemoguce imati konstantno, i ljudi koji ocekuju takav odnos s partnerom ce imati jako gorko trijeznjenje od te ideje kad tad :roll:

neupucena

Post by neupucena » 14/09/2006 17:09

anais_nin wrote:
teletrader wrote: Ja sam par puta bio kod njih u posjeti,meni je za tih par sati digla pritisak
pa nije se razveo sto je TEBI isla na zivce :lol: :D tj on je izabrao da provede ostatak zivota s njom, tako da nije bitno sto drugim ide na zivce ili sto je ne gotive, on je prije stupanja u brak trebao da poznaje njene bubice, kao i ona njegove, jer njih ce i u najvecoj ljubavi biti :roll:

imam osjecaj da postoji veliki broj ljudi koji ili totalno neozbiljno shvataju braku i/ili koncept veze, pa cim naleti prva ozbiljna prepreka kud koji mili moji :roll: ili im je jednostavno mrsko ulagati vrijeme i energiju i trud koji je potreban da bi bilo koji odnos opstao :roll: sto je tuzno....jer leptirici su super, ali ih je jednostavno nemoguce imati konstantno, i ljudi koji ocekuju takav odnos s partnerom ce imati jako gorko trijeznjenje od te ideje kad tad :roll:
Ne bi me cudilo ukoliko se radi o osobi slicnog mentalnog sklopa koja sebi moze dati za pravo da ocjenjuje koliko je neko dobar partner za njegovog prijatelja i kojoj je misljenje drustva presudno za njegov odnos sa osobom koja bi trebala biti bitnija od svih tih ljudi.
Pa onda, tu su i instant savjeti, tipa "odlaska na putovanja na Aljasku, u Firencu" koja su izgleda neki cudotvorni lijek za rijesavanje svih problema koji nastupe u vezi. "Ja se dobro zabavljam sa svojim muskim drustvom tamo gdje ti ne mozes otici i time ti ja pokazujem koliko sam ja iznad tebe i ne znam sta jos.."

taxi_driver

Post by taxi_driver » 14/09/2006 17:23

ja kontam jarane ,da je ona vec nasla zamjenu,samo nezna kako da ti kaze.
desilo mi se to par puta,nervozan sam pravo ako mi se druga svidja a ja imam curu.u tim trenutcima kad mi kaze cura gdje si medeni(npr),ja joj odgovorim ma daj ne kaki .onda ona meni koji ti je urac.a ja ,ma nije nista malkice sam neurozan zbog posla.nemam jaja da jojk kazem sta je i kako je,sve kontam sama ce skontati.
e tako ti je to buraz i kod tebe.nego,zaboravi i trazi sta drugo.

Vozdra_123

Post by Vozdra_123 » 14/09/2006 18:11

eh jeste vala vi bosanci/ke zahebani i komplikovani

nije ni cudo sto se zabavljam za strankinjom :D

teletrader

Post by teletrader » 15/09/2006 11:21

anais_nin wrote:

Problem je sto ona uospte nije isla na zhivce nego je bila jako interesantna djevojka sve dok ovo dvoje nisu stupili u brak..
Pa nepunih mjesec dana poslije vjencanja je to postala sasvim druga osoba,nije bilo vise ni zajednickih izlazaka (znaci oni i ona i ja sa svojom tadasnjom dragom),odjednom se zatvorila i sve pravdala studijem (medicina)
Ali meni nije bilo jasno kako je imala prije vremena?A i za vrijeme ljetnog raspusta nigdje je..
Pitam prijatelja da joj on nije sta rekao,uvrijedio je?on meni odgovara ja sam je pitao nebrojeno puta sta joj je ona meni uvijek "nista" ili eto kada joj se malo vise prica "ne znam sta mi je,ali hocu da mi bude fino?" ???
Poslije je pocelo vrijedjanje njegove familije u stilu "moj je stari doktor,tvoj elektricar" itd. itd.
Da ne navodim detalje..
I taj se brak nije raspao u roku od 2 mjeseca nego je on pokusavao da ga spasi i patio se neke 3 godine..I vidio ne ide i onda svako svojim putem..

@a neupucenoj u vezi Aljaske i Firenze
Ima ljudi koji su u vezama,pa cak i u braku pa ih interesuju druge stvari,neko bi da provede odmor ovdje,neko negdje drugo..i plus tu je ona famozna dimenzija "slobodnog prostora",nesto kao "skupa smo ali svako ima neku svoju zonu u koju onaj drugi ne ulazi".. meni je ovo pomalo smijesno ali mnogi (barem na zapadu) tako zhive...
Na Aljasku sam otisao jer mi je to bio san jos od srednje skole,draga niti je htjela (jer joj spavanje u satoru nije idelna predstava odmora) a znam i da sam se ponudio da joj platim put,ona bi to odbila..
Ali to ne rjesava muke naseg mladog Vertera..
S dragom nesto nije u redu,a on ne zna da cita misli?

mamica papucarka

Post by mamica papucarka » 15/09/2006 11:57

teletrader wrote:
anais_nin wrote:

Problem je sto ona uospte nije isla na zhivce nego je bila jako interesantna djevojka sve dok ovo dvoje nisu stupili u brak..
Pa nepunih mjesec dana poslije vjencanja je to postala sasvim druga osoba,nije bilo vise ni zajednickih izlazaka (znaci oni i ona i ja sa svojom tadasnjom dragom),odjednom se zatvorila i sve pravdala studijem (medicina)
Ali meni nije bilo jasno kako je imala prije vremena?A i za vrijeme ljetnog raspusta nigdje je..
Pitam prijatelja da joj on nije sta rekao,uvrijedio je?on meni odgovara ja sam je pitao nebrojeno puta sta joj je ona meni uvijek "nista" ili eto kada joj se malo vise prica "ne znam sta mi je,ali hocu da mi bude fino?" ???
Poslije je pocelo vrijedjanje njegove familije u stilu "moj je stari doktor,tvoj elektricar" itd. itd.
Da ne navodim detalje..
I taj se brak nije raspao u roku od 2 mjeseca nego je on pokusavao da ga spasi i patio se neke 3 godine..I vidio ne ide i onda svako svojim putem..

@a neupucenoj u vezi Aljaske i Firenze
Ima ljudi koji su u vezama,pa cak i u braku pa ih interesuju druge stvari,neko bi da provede odmor ovdje,neko negdje drugo..i plus tu je ona famozna dimenzija "slobodnog prostora",nesto kao "skupa smo ali svako ima neku svoju zonu u koju onaj drugi ne ulazi".. meni je ovo pomalo smijesno ali mnogi (barem na zapadu) tako zhive...
Na Aljasku sam otisao jer mi je to bio san jos od srednje skole,draga niti je htjela (jer joj spavanje u satoru nije idelna predstava odmora) a znam i da sam se ponudio da joj platim put,ona bi to odbila..
Ali to ne rjesava muke naseg mladog Vertera..
S dragom nesto nije u redu,a on ne zna da cita misli?
Vecina ljudi kada stupe u brak se donekle promijene. I to je sasvim normalno.
Prije nekoliko veceri kaze meni udata prijateljica "ne bi mi bilo vece kazne, nego da mi neko kaze hajde u disko cijelu noc" :lol:
Ali, ona se naizlazila u vrijeme kada joj je bio vakat. I burni izlasci joj vise nisu interesantni. Tako je i kod mene. Jedva se nakanim na kaficu sa drustvom, iako mi svaki put bude super. Ali dva sata dosta. Sve preko mi je viska. Imas svoj novi dom, muza, (neko i djecu), svoje nove zajednicke rituale koji su ti interesantniji od izazaka, sto ne znaci da si svoje staro drustvo zaboravio/la .

S druge strane, bivsu zenu tvog jarana ne opravdavam u vrijedjanjima roditelja njenog muza. Znala je da mu je otac elektricar i prije nego se udala za njega. To je cisti snobizam. Mozda su je i njeni filovali, pa ona popustila pod pritiskom :roll: Ko zna? Mozda je shvatila da to jednostavno nije to :oops:

Sarafcina

Post by Sarafcina » 15/09/2006 12:03

u vezi tog elektricara/doktora
ma samo je trebo pustiti starog da se malo poigra sa instalacijama ;), hefta dana bez struje....onda ce joj tek trebati doktor ;) :)

ok..mozda letim pred rudu...
ali ne volim nesto osobe koje ljude cijene prema (postenom) nacinu zaradjivanja hljeba.
obicno ukazuje na hronicni nedostatak rezona i totalno pogresan sistem vrijednosti.preporuka: izbjegavaj kadgod mozes.

a njegova je greska sto to nije jos prije braka rascistio. cisto sumnjam da je neko imao zdrav rezon i preko noci postao mahnitan.
Last edited by Sarafcina on 15/09/2006 12:11, edited 1 time in total.

mamica papucarka

Post by mamica papucarka » 15/09/2006 12:09

neki ljudi jednostavno ne mogu shvatit da neko zeli biti elektricar, bravar, stolar... Odmah to vide kao pomanjkanje ambicija, ili sta vec.. Veliki broj ljudi voli radit rukama i stvarat, sto je po meni sasvim normalno.
I uvijek kazem bolje dobar stolar, nego los doktor :oops:

Sarafcina

Post by Sarafcina » 15/09/2006 12:13

mama29 wrote:neki ljudi jednostavno ne mogu shvatit da neko zeli biti elektricar, bravar, stolar... Odmah to vide kao pomanjkanje ambicija, ili sta vec.. Veliki broj ljudi voli radit rukama i stvarat, sto je po meni sasvim normalno.
I uvijek kazem bolje dobar stolar, nego los doktor :oops:
iskreno bolji je i los smecar od loseg doktora ;)
ize prvog ostaje prljavo, iza drugog ....

teletrader

Post by teletrader » 15/09/2006 12:50

Sarafcina wrote:u vezi tog elektricara/doktora
ma samo je trebo pustiti starog da se malo poigra sa instalacijama ;), hefta dana bez struje....onda ce joj tek trebati doktor ;) :)

ok..mozda letim pred rudu...
ali ne volim nesto osobe koje ljude cijene prema (postenom) nacinu zaradjivanja hljeba.
obicno ukazuje na hronicni nedostatak rezona i totalno pogresan sistem vrijednosti.preporuka: izbjegavaj kadgod mozes.

a njegova je greska sto to nije jos prije braka rascistio. cisto sumnjam da je neko imao zdrav rezon i preko noci postao mahnitan.
Upravo tako...
JOs i poznajem oca od ovoga prijatelja,kada on krene pricati o elektronici
aviona JNA koje je prije rata servisirao u Rajlovcu ja se pokajem sto nisam krenuo tim stopama i ucio zanat a ne fakultet.
A uostalom danas dobar majstor vise zaradi od dobrog doktora.. :D

anais_nin
Moderator

Post by anais_nin » 16/09/2006 22:03

I je li se sredila situacija? :D iskreno se nadam da jeste...

Post Reply