ženski hir ili

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderator: Euridika

Svemirski_Jebach

Post by Svemirski_Jebach » 15/11/2006 05:26

idic wrote:
štzngrm wrote:pms nije, traje duže, intenzivno u posljednje vrijeme, zna šta radi i preispituje se, ne želi da priča o odvajanju, ali kad se zacrveni žao joj što se znamo
međutim, za vrijeme kratkih primirja planiraju se djeca, ružičasta bih-
ne znam, gubim nerve

Ako se radi o dužoj vezi onda je to jedna normalna faza kad malo dođe do prezasićenja, bez obzira što nekog voliš i rado provodiš vrijeme s tom osobom, vremenom naiđe jedna faza kad se čovjek preispituje. neke ljude uhvati panika i razmišljaju jel to stvarno to, mogu li s tom osobom ostati do kraja života itd. Kod takvih kriza imaš dva kraja ili skoro vjenčanje ili razlaz. Ako ti je stalo budi joj podrška i sve će se dobro završiti. :)

a sta ako se radi o tome da ljudi zive zajedno?? :roll:

koliko je od vas uopste zivjelo sa partnerom? Pa da vidite kako to sve smijesno izgleda :D

anais_nin
Moderator

Post by anais_nin » 15/11/2006 05:32

Svemirski_Jebach wrote:a sta ako se radi o tome da ljudi zive zajedno?? :roll:

koliko je od vas uopste zivjelo sa partnerom? Pa da vidite kako to sve smijesno izgleda :D

ma sve je to sastavni dio veze :D nekad sama sebi idem na zivce a ne osobi s kojom zivim i dijelim krevet i obrnuto :D

Svemirski_Jebach

Re: ženski hir ili

Post by Svemirski_Jebach » 15/11/2006 05:35

rashid wrote:
štzngrm wrote:znam, vjerovatno je bilo 100 sličnih tema ali treba mi stručna pomoć ženskog roda odmah-
iz čista mira (barem meni tako izgleda) počele su je nervirati najgluplje sitnice, moram paziti svaku riječ koju izgovorim da ne bi bila gruba i da je ne uvrijedim, osjetim da samo očekuje nešto loše od mene

ne mogu da odgonetnem je li to nešto prolazno ili je istek'o rok trajanja

Pošalji je u tri p____ materne. Pa nek se tamo hladi i naravno imati ce dosta zraka, kao sto su ti savjetovali SA-X raja. A 100% je neko drugi pumpa i to dobro.

pa da je dobro pumpa ne bi nervozna bila ha ja... :D :roll: :D

Svemirski_Jebach

Post by Svemirski_Jebach » 15/11/2006 06:10

jeza u ledja wrote:
debela wrote:
jeza u ledja wrote:Kakvi ste vi ljudi pokvareni to je cudo jedno...

istina boli...a ja cijenim i takvu umjesto supljih bljuvotina u stilu ma vooooli te samo se pravi :roll:
nego, da i ti nisi u slicnom belaju?

Nisam, ali bio sam kao i svi drugi koji su ikad raskidali s nekim.

Istina? Kakva crna istina? Ovo nema veze sa istinom, vec sa frustracijama ljudi i njihovom bezosjecajnoscu prema osjecajima drugih, za istim stvarima koje su se i njima desavale. Boli vas chuna i za stzngrma i njegovu vezu, glavno je da se ispadne frajer.
Stavovi tipa 'ja to volim sasjeci u korijenu' i 'ne volim odugovlacenje' su u teoriji super, samo sto se njih jedino pridrzavamo kad djelimo savjete drugim ljudima, a u sustini nama samima je jasno (nekima nije ni to) da je ljubav mnogo dublja od stavova koji su najcesce proizvod vlastitih strahova i neiskrenosti, koji ce vas dugorocno uciniti sebicnim, zatvorenim i mrzovoljnim, i na kraju - samim.
Zato govorim, da bi bili iskreni prema drugima morate prvo biti iskreni prema sebi.

Po vasim savjetima ispada cim dodje do nekih problema u vezi napustaj je brze bolje, gotovo je to, imaj obraza, itd... Tek petnaesta osoba na topicu se sjetila da kaze 'pricaj s njom'.

covjek je u pravu. fakat, na kraju i niko od nas i ne zna ni ko je ta cura ni sta ona radi, govori, misli, osjeca i slicno a odma poceli dijelit savjete.

Fakat, niko ne kaze da je sve sjajno, cak uglavnom nije al brate...sto je puno puno je.

Svako bi sasjeko odmah i opalio je ili je otkantao al u stvarnosti svi su mali misevi koji se boje prihvatiti veliku odgovornost i donijeti zrele i ispravne odluke.

alphonse kauders

Post by alphonse kauders » 15/11/2006 08:42

Eh, tako je i meni bilo prije par godina. Cura koja je mjesec dana samo tersala, maltene sam pazio na svaku riječ koju ću izgovoriti, gađala me jabukama jer me nazvala cura od najboljeg druga da pita kako sam (0/8 joj je bila kvota pogodaka), na kraju je otišla kod psihologa i zaključila (tj. psiholog je zaključio:x :x ) da sam ja nezreo :? :? Hej, a ona vrištala na sve i svakog, na prodavačicu jer ju je pitala ima li slučajno 10pf sitno i sl.
Elem, pretrpim ja i to i odemo na more skupa. Drugi dan mora ona opet skonta da sam ja nezreo, opet svaku riječ prepliće po 10 puta i analizira i tad mi je bilo jasno- jesam li ja normalan pa sebi ovo radim, furajući se na ljubav?
Da se razumijemo, sve sam pokušavao, fino, polako, suprostavljao se - ali džaba.

Sad sam 2 godine u drugoj vezi, nikada mi bolje nije bilo, nema tersluka, srkleta, ne-razgovora, vrištanja i ostalog. Fakat, ono što kažu -unutrašnji mir.
Kad sam pročitao prvi post od momka koji se žalio, isto kao da sam ga ja pisao prije 3-4 godine. Užas. Odmah sam se nanovo iznervirao.

Ma da je njoj stalo bilo do veze, drugačije bi pristupila rješavanju problema, a ne bi činila sve da te otjera - eto, to je moje mišljenje. Ne može se čovjek boriti za nešto, ako ovaj drugi ne pokazuje nimalo volje da se riješi problem.
Toliko.

Svemirski_Jebach

Post by Svemirski_Jebach » 16/11/2006 05:43

ko je ba alphonse jebe...(nije ovo pitanje nego utjeha) ;)

Klitemnestraaa

Re:

Post by Klitemnestraaa » 10/04/2016 16:28

štzngrm wrote:da, mislim da je gotovo, nije znala odgovoriti šta je pravi razlog histerični ispada i to mi je bilo dovoljno da zajebem to, a i njoj vala-
tako, stvari se dešavaju mimo naše volje, život ide dalje, valja nama....
I šta bi na kraju, sad iz ove perspektive? :-D

samo pozitiva

Post by samo pozitiva » 10/04/2016 16:33

cuj sta :D pa uzeli se :D

sunceKOtepsija

Post by sunceKOtepsija » 11/04/2016 01:24

ocekuj odgovor 2026.god :D

palestinka

Post by palestinka » 12/04/2016 21:58

štzngrm wrote:znam, vjerovatno je bilo 100 sličnih tema ali treba mi stručna pomoć ženskog roda odmah-
iz čista mira (barem meni tako izgleda) počele su je nervirati najgluplje sitnice, moram paziti svaku riječ koju izgovorim da ne bi bila gruba i da je ne uvrijedim, osjetim da samo očekuje nešto loše od mene

Žao mi je,.
Last edited by palestinka on 12/04/2016 22:05, edited 1 time in total.

insomnia78

Post by insomnia78 » 12/04/2016 21:59

Pa do sad vjerovatno jeste, tema iz 2006-e
:lol:

Black swan

Post by Black swan » 12/04/2016 22:00

10 godina poslije sigurno je u menopauzi

hrle1976

Post by hrle1976 » 14/04/2016 00:33

Bezobrazluk nista drugo. Samo budi hladan! Sta ja skolskih a i kolegica imam koje su ganjale neke svoje hirove pa su na kraju popusile makismalno. Ne zna niko sam sebi kopati jamu ko zena. To je cudo sta je Bog stvorio, a na sta je mislio samo kad je stvarao zensko :D
Evo ti jedan primjer nekog zenskog hira. Jedna jaranica je imala solidnu vezu, sad tacno kako sta je unutar bilo nemam pojma, ali na prvi pogled je sve islo OK, poznavo sam i tog tipa, i jes da je ko spor bio ali tip ne trci pred rudu vec sve odvaga i do 20x. Ona ti je, tako mi pricao on, kad smao svi znali da nisu skupa, navalila da raskinu ali da ostanu i dalje ko neki prijatelji. Igro on ulogu nako hladno i mrtvo dok se nije udala za nekoga desetog onda okreno ledja. Njen brak je vise, mesni se cini, bio da ona njemu nesto dokaze nego brak iz "ljubavi" ili sta vec se pod to razumijeva. Naravno brak se rasuo tako kako se i sklopio. Onda onda pocela opet oko njega. E tu je povuko crtu. Radjala je nedavno u 40 i nekoj godini. Mirna ko bubica. Sto je zajebancije i hirova bilo bilo je. Dobila blizance jer je on trazio artificial oplod te normalnim nacinom rodi jedno. Eno je devera oko djece, nema vecera i izlazaka, ma nista a tek joj 43 Ni svadbe nije bilo a jos se on zbog posla morao seliti pa tako da drustvo je samo preko facebooka :lol:

Saian
Been thanked: 1 time

Post by Saian » 14/04/2016 06:33

ovo gore nije bas jack pot od zivota, al lako jes' drugi Amerikanac, Paul Pot :D

hrle1976

Post by hrle1976 » 14/04/2016 09:11

Jack pot zivot. Zato imas se lutrija pa igraj :D Sve ovo sto poznajem, koji imaju debele dzepove, sve njihove zene su potpisale branci ugovor. Gole uze usle u brak i gole ce izaci. Nema tu nista zajednicog osim, kreveta evt. djece i prostora koji se dijeli, ako mene pitas.

Nema nista gore kad zensko lovi srecu u horizonti. To je isto kad bi ti trcao za dugom - nema rezlike. Uvijek susjedova trava je zelenija, ako tako zivis i razmisljas neces nikada u zivotu a: biti zadovoljan b: imati uspjeha. Razumijem ja da zena hoce da se uda za nekoga s kim misli ili je ubjedjena da ce imati uspjesan brak, ali kad pitas zensko koje elemente koristi za izracun, za uspjesan brak, tacno vidis, da kod vecine ili je neki hir ili ne realna ocekivanje ili vise postalo daj sta das uz malu dozu paznje. Ovo trece je vise kad zensko nadmasi 35 godina starosti.

Sve i jedna statistika koja godinama izlazi u svakoj drzavi oko brakova, kaze da gotovo 3/4 zena zivi ne sretno u braku a gotovo 50% muskaraca isto. Znaci oko tebe svaki drugi brak je golo ne zadovoljstvo s obe strane, a od one druge polovice brakova je opet jedna polovica s njene strane znaci tek 1/4 brakova tj. svaki cetvrti zadovoljan jedno s drugim.

Image

Black swan

Post by Black swan » 14/04/2016 09:19

ovo za rusiju je vjerojatno alkohol i siromaštvo... za hrvatsku je većinom siromaštvo prevara i klasična šuplja o nepodudaranju

hrle1976

Post by hrle1976 » 14/04/2016 09:29

Kad bi cuo razloge u Njemackoj ili Ceskoj za razvod. Reko bi nekome da te dobro odalami da se probudis :D

U Ceskoj je razvodni procenat svih brakova na 66% dok u Njemackoj je na na 49. Znaci u Ceskoj 2 od 3 braka ce kad tad da puknu. U Njemackoj svaki drugi. To je abnormalno visoko, mada i ostale susjedne zemlje nisu nista bolje primjerice Danska, Svedska, Belgija itd.

U Ceskoj glavni razlog razvoda je da izvines kod komsije je uvijek bolje bilo. Sve se mjeri sta drugi imaju kako je kod drugih, gdje drugi ide na odmor, sta drugi vozi, sta drugi jede. Znaci oni sto su ispod vas, ako cemo tako gledati, to vas nemoze zadovoljiti niti postoje, vec ovi sto imaju su mjera za brak. U Njemackoj su razvodi opet zbog ne raslisticnih ocekivanja. Ja kad cujem svabice zasto su trazile razvod onda se pitam pa koji si Q u prvom redu uopste isla u brak sa takvim ocekivanjima. Isto i kod muskaraca. Kad da izvjece jedno drugo na tombuli pa nista nemaju pojma jedno o drugom.
Last edited by hrle1976 on 14/04/2016 09:38, edited 1 time in total.

Black swan

Post by Black swan » 14/04/2016 09:32

ne znam ni zašto ulaze u brak... nek žive zajedno i ćao

na islandu čujem 67% djece se rodi izvan braka
pa i nije loša zemlja

hrle1976

Post by hrle1976 » 14/04/2016 09:42

Black swan wrote:ne znam ni zašto ulaze u brak... nek žive zajedno i ćao

na islandu čujem 67% djece se rodi izvan braka
pa i nije loša zemlja
Nije isto malo selo, gradic i sl. gdje polovica te pozna i npr. Praha. Opet u Moravij su zakorijeli tradicionalisti pa tamo ako si bez braka si vec opisan kao propali. A imati vezu a da nema svadbe i tog nisi musko, a ona hoce taj dan da bude dama grada.

Taj Nordiski sistem odgajanja porodice nije tako dobar kako mislis na prvu sliku. Jaran iz Danske mi prica da nisi u stanju djetetu da kupis stan, jesi ali drzava ce ti nametnuti porez da mu ga izdajes, a on se nemoze uknjiziti ako nije on podigao kredit, znaci ako si ti digao kredit ti si i vlasnik a ako nemas tu adresu i djete zivi onda drzava ima svoj cijenik koliko kosta takav stan da izdajes i handri te po dzepu i ako ti je djete. Zasto. Kazu nije normalno da roditelj kupi djetetu stan jer mi takve odnose u porodici nemamo. :cry:

Black swan

Post by Black swan » 14/04/2016 09:44

:| :| :| :| :| :| :| :| :| :|

hrle1976

Post by hrle1976 » 14/04/2016 09:55

Meni ti nordiski sistemi i tradicije sve vise lice na kapitalisticki totalitarizam. Komunizam sa kapitalistickim vijrednostima. Koliko god paradoxalno zvucilo kod njih je to tako nekako :D

Post Reply