ŽELIM ZAŠTITU SVOJIH PRAVA KAO GRAĐANINA/KE BIH

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

upravnik

#26 Re: ŽELIM ZAŠTITU SVOJIH PRAVA KAO GRAĐANINA/KE BIH

Post by upravnik » 29/05/2009 16:51

ohohoho sad smo za zaštitu prava građana...
kako dirljivo!
ofirna peticija, nema šta :D

Kraljica od Sabe

#27 Re: ŽELIM ZAŠTITU SVOJIH PRAVA KAO GRAĐANINA/KE BIH

Post by Kraljica od Sabe » 30/05/2009 13:43

Znamo svi mi zbog cega i kako su oni dosli u BiH, kako i zbog cega su opstali i dobili drzavljanstva. O tome koliko su pomogli dovoljno govore «stanodavci» Karadzica i ostalih mu cimera..:) Jah, bas su «osvjetlili» obraz bh. Armije..
Ipak, cinjenica je da su tu, pa k tome jos sa djecom koja su nasi sugradjani sa svim pravima i po svim domacim i medjunarodnim pravima i konvencijama (!). To je ujedno njihov as u rukavu... «Neko» je izmanipulirao njih, a oni sve nas – ovdje mislim na njihov udio u podjeli bh. muslimana, na «prave» vjernike i «nebracu» odn. «zalutalu bracu» koja je njihova cesca sintagma za sve muslimane-vjernike koji su ostali dosljedni prakticiranju vjere svojih djedova. Ovdje se ne mogu ne sjetiti djevojke s kojom sam studirala, a ciji je rahmetli djed bio imam jedne dzamije, poznavala sam ga, bio je sirokogrud covjek, koji je znao ispijati kahve s kolegama pravoslavcima i katolicima, izucavao i u svojoj biblioteci drzao Bibliju.. Da ne duzim, bio je to obrazovan, nacitan i, kao sto vec rekoh, sirokogrud covjek. Njegovoj unuci nije mogao biti primjer jer je trebala novac za studije, ispravnije receno nije je «zakacio» djedov gen ) Znam da klanja sasvim drugacije od svog djeda, da Cerica kritikuje samo kad to odgovara «braci» kojima pak bezuslovno vjeruje da su tu da pomognu i «probude usnulo stado». Takvih je puno. Nekoga su stipendirali, nekoga uposlili (znate sta danas znaci uposliti covjeka koji ima dijete ili ih ima vise, pa jos tome dodajte da ima sestre i siru rodbinu- svi se oni vremenom priklone i «probude»), nekome pruzili mogucnost da sa nizeg predje na visi nivo ...»pukne» tu mnogo sto-sta i kuca, vila, auta dobrijeh...
Mi smo odlican prostor za svakojaku manipulaciju. Ipak, najgora od svih je manipulacija vjerom. To je najnizi udarac jednom narodu.

I, iskreno, zao mi je ove gore koja je postala temu.. A najvise te djece preko kojih se «lome koplja».

Betandwin

#28 Re: ŽELIM ZAŠTITU SVOJIH PRAVA KAO GRAĐANINA/KE BIH

Post by Betandwin » 30/05/2009 18:09

zahtjevam od suda i policije da nas zastite od ovih ovakvih sto pokrecu ove peticije podrske potencijalnim teroristima ,danas podrska , sutra terorista ....

bosna123

#29 Re: ŽELIM ZAŠTITU SVOJIH PRAVA KAO GRAĐANINA/KE BIH

Post by bosna123 » 30/05/2009 20:43

Kraljica od Sabe wrote:Znamo svi mi zbog cega i kako su oni dosli u BiH, kako i zbog cega su opstali i dobili drzavljanstva. O tome koliko su pomogli dovoljno govore «stanodavci» Karadzica i ostalih mu cimera..:) Jah, bas su «osvjetlili» obraz bh. Armije..
Ipak, cinjenica je da su tu, pa k tome jos sa djecom koja su nasi sugradjani sa svim pravima i po svim domacim i medjunarodnim pravima i konvencijama (!). To je ujedno njihov as u rukavu... «Neko» je izmanipulirao njih, a oni sve nas – ovdje mislim na njihov udio u podjeli bh. muslimana, na «prave» vjernike i «nebracu» odn. «zalutalu bracu» koja je njihova cesca sintagma za sve muslimane-vjernike koji su ostali dosljedni prakticiranju vjere svojih djedova. Ovdje se ne mogu ne sjetiti djevojke s kojom sam studirala, a ciji je rahmetli djed bio imam jedne dzamije, poznavala sam ga, bio je sirokogrud covjek, koji je znao ispijati kahve s kolegama pravoslavcima i katolicima, izucavao i u svojoj biblioteci drzao Bibliju.. Da ne duzim, bio je to obrazovan, nacitan i, kao sto vec rekoh, sirokogrud covjek. Njegovoj unuci nije mogao biti primjer jer je trebala novac za studije, ispravnije receno nije je «zakacio» djedov gen ) Znam da klanja sasvim drugacije od svog djeda, da Cerica kritikuje samo kad to odgovara «braci» kojima pak bezuslovno vjeruje da su tu da pomognu i «probude usnulo stado». Takvih je puno. Nekoga su stipendirali, nekoga uposlili (znate sta danas znaci uposliti covjeka koji ima dijete ili ih ima vise, pa jos tome dodajte da ima sestre i siru rodbinu- svi se oni vremenom priklone i «probude»), nekome pruzili mogucnost da sa nizeg predje na visi nivo ...»pukne» tu mnogo sto-sta i kuca, vila, auta dobrijeh...
Mi smo odlican prostor za svakojaku manipulaciju. Ipak, najgora od svih je manipulacija vjerom. To je najnizi udarac jednom narodu.

I, iskreno, zao mi je ove gore koja je postala temu.. A najvise te djece preko kojih se «lome koplja».
Koja si ti mahalusa.

@osa :thumbup: respect

Fair Life

#30 Re: ŽELIM ZAŠTITU SVOJIH PRAVA KAO GRAĐANINA/KE BIH

Post by Fair Life » 30/07/2009 13:26

vjesticanametli wrote:zelim vam da izaĐŽete iz torova i progledate
Jedan izasao...

nineinchnails

#31 Re: ŽELIM ZAŠTITU SVOJIH PRAVA KAO GRAĐANINA/KE BIH

Post by nineinchnails » 30/07/2009 14:40

Ja sam sebi zastitio prava u ovoj multikurcularnoj i seksulizarnoj drzavi......

......nabavio pistolj :D

Post Reply