Zasto mrtvim drzavnicima ne daju mira

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Post Reply
senada

Zasto mrtvim drzavnicima ne daju mira

Post by senada » 05/03/2007 17:32

Zabijen glogov kolac u Miloševićev grob

Nezadovoljan najavom obilježavanja obljetnice smrti Slobodana Miloševića fotograf iz Požarevca, Miroslav Milošević, zabio glogov kolac u grob bivšeg srpskog predsjednika, prenosi Glas javnosti.

POŽAREVAC - Nezadovoljan najavom obilježavanja obljetnice smrti Slobodana Miloševića fotograf iz Požarevca, Miroslav Milošević, zabio glogov kolac u grob bivšeg srpskog predsjednika, prenosi Glas javnosti.

Nakon što je u subotu ujutro zabio kolac u grob Slobodana Miloševića mobitelom je nazvao policiju i rekao što je napravio.

"Mobitelom sam javio policiji gdje sam i što radim, a oni su mi odgovorili da pazim da me Milošević rukom ne uhvati iz groba. Nakon što sam grob probio kolcem, otišao sam i prijavio se policiji, a sutradan sam i po danu ponovio ovaj 'performance'. Kasnije me je saslušao Milan Šućurović i rekao da me zbog skrnavljena grobnice prijavila snaha pokojnog Miloševića, Milica Gajić, i da će oni prijavu proslijediti tužiteljstvu", rekao je Miroslav Milošević.

Borivoje Tanović, kumče Marka Miloševića sina pokojnog srpskog predsjednika, telefonski je prijetio likvidacijom Miroslavu Miloševiću. Kasnije je Tanović na ulici prijetio Momčilu Veljkoviću, koordinatoru nevladine udruge "Otpor" koja je sudjelovala u rušenju Slobodana Miloševića s vlasti.

Tanović mu je prijetio da će oni za uzvrat oskvrnuti grob ubijenog premijera Zorana Đinđića, te im je zaprijetio tučnjavom ukoliko se ne pojave na obljetnici Miloševićeve smrti.

5.3.2007.
Pincom.info

prleitihi

Post by prleitihi » 05/03/2007 17:34

ne raspravljaj se s njim..izbodiiiii gaaaaaaaaaaaa..izbodi gaaaaaaaaa.. :oops:

seiko22
Location: "REPUBLIKA SRPSKA IS GENOCIDAL PRODUCT AND SHOULD BE ABOLISHED " Prof. Francis A. Boyle

Post by seiko22 » 05/03/2007 20:01

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ode srbija u p.m. :lol: :lol: :lol:
cak nemaju para ni za "eksplozivnu napravu", k'o u jednom "drugom slicnom slucaju" iz komsiluka!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

.

uozo

Post by uozo » 05/03/2007 20:09

Kanarincu treba svaku noc, u ponoc jedan glogov kolac zabit', kol'ki je to vampir! :shock: .ebo grofa Vlada koja je to krvopija! :shock: :-x

forUMASH

Post by forUMASH » 05/03/2007 21:58

....daj baba glavu..... :x :D

Maksim

Post by Maksim » 05/03/2007 22:28

Mobitelom sam javio policiji gdje sam i što radim, a oni su mi odgovorili da pazim da me Milošević rukom ne uhvati iz groba." :lol: :lol:

Latina
Location: I'd ratha' be hated 4 who I am, than loved 4 who I'm not.

Post by Latina » 05/03/2007 22:38

:roll:

Sta je ovo...TLN...peti dEo... :D:D

Jastreb35

Post by Jastreb35 » 06/03/2007 07:08

Radi se o lesu. Trebao mu je zabiti kolac u srce kada je trebalo i zbog Milosevica samog, a ne danas kada su Vukovar, Srebrenica i Racak vec usli u knjige istorije, i ne zato sto neko drugi, peti i deveti planira organizovati obiljezavanje godisnjice smrti. U svakom slucaju, sramotan cin. Prema lesu treba ukazati duzno postovanje, nebitno o cijem se lesu radilo.

izzy131

Post by izzy131 » 08/03/2007 14:53

Radi se o lesu, a ne radi se o drzavniku. Haha, cuj Milosevic, ni manje ni vise- drzavnik!

Tu titulu nose ljudi od posebnog znacaja za neku zemlju, ljudi koji su donijeli pozitivne reforme... Recimo, Zapatero je drzavnik, Milosevic i ovi nasi sibicari (svi bez razlike) su ...hmmmm.... sibicari! :D

Nema ovdje drzavnika od Dzeme Bijedica! Nazalost.

horiznot

Post by horiznot » 08/03/2007 15:04

[quote="Jastreb35"]Radi se o lesu. Trebao mu je zabiti kolac u srce kada je trebalo i zbog Milosevica samog, a ne danas kada su Vukovar, Srebrenica i Racak vec usli u knjige istorije, i ne zato sto neko drugi, peti i deveti planira organizovati obiljezavanje godisnjice smrti. U svakom slucaju, sramotan cin. Prema lesu treba ukazati duzno postovanje, nebitno o cijem se lesu radilo.[/quote]

Dobro postovanje , ali sto jos i duzno ? Cime nas zaduzi ? :-?

uozo

Post by uozo » 08/03/2007 15:15

Kazu, zvali Van Helsinga na ekspertizu. Dos'o on, isti Hugh Jackman kazu svjedoci! :shock: :D :lol:
Rek'o Van Jackman Helsing, nakon sto je malo skont'o situvaciju da se kanarinac povampirio i da njegov duh i njegove ideje jos kruze sumadijom, macvom, a izgleda i Vojvodinom. Svaku noc glogov kolac i dol' i gor'. :shock: :lol:
Kome ba respekt? Kanarincu? :?
Zaboravi na taj respekt! :-)

spreca
Has thanked: 15 times
Been thanked: 5 times

Post by spreca » 08/03/2007 18:12

Mogu mu zabiti ne samo kolac a mozda i sta drugo ine samo u srce nego i u gu*icu samo steta sto mu nisu prije zabili postedio bih nas ovih rasprava i nagadjanja a sto je naj vaznije velike bjede koja nas je zadesila.

Jastreb35

Post by Jastreb35 » 08/03/2007 18:15

uozo wrote:Kazu, zvali Van Helsinga na ekspertizu. Dos'o on, isti Hugh Jackman kazu svjedoci! :shock: :D :lol:
Rek'o Van Jackman Helsing, nakon sto je malo skont'o situvaciju da se kanarinac povampirio i da njegov duh i njegove ideje jos kruze sumadijom, macvom, a izgleda i Vojvodinom. Svaku noc glogov kolac i dol' i gor'. :shock: :lol:

Ponovo, radi se o lesu. Duzno postovanje prema lesu jer se radi o lesu. Nije bitno cijem.

Danko_Bananko

Post by Danko_Bananko » 08/03/2007 18:21

Jastreb35 wrote:
uozo wrote:Kazu, zvali Van Helsinga na ekspertizu. Dos'o on, isti Hugh Jackman kazu svjedoci! :shock: :D :lol:

Ponovo, radi se o lesu. Duzno postovanje prema lesu jer se radi o lesu. Nije bitno cijem.

:thumbup:

Sta ja mislim o Milosevicu i Milosevicevcima, bolje da i ne govorim...

Ali skrnavljenje necijeg groba i lesa je odvratno, ma ko bio u njemu.

uozo

Post by uozo » 08/03/2007 18:27

Danko_Bananko wrote:
Jastreb35 wrote:

Ma nije Danko ako ga uradi strucnjak Van Helsing! :shock: :D
Jos pogotovo ako je to Hugh Jackman! :shock: :lol:
.eben mu misa, zar mene ovdje jos neko ozbiljno shvata! :? :shock: :lol: :lol: :lol:
A samo se vi za.ebajite njegov duh jos kruzi po sumadiji! Kazu da mu se ponekad u pratnji pojavi jos jedan malo deblji duh sa ruzom u kosi! :shock:
Taj drugi prica cirilicom sa ruskim naglaaaaaskom. :roll:
:-)

horiznot

Post by horiznot » 09/03/2007 02:45

Danko_Bananko wrote:
Jastreb35 wrote:

Bata slobno nije " ma ko " on je poseban slucaj :sad: :roll:

Post Reply