zasto mi se i muski svidjaju

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

deny3791
Posts: 6
Joined: 20/01/2005 08:02
Location: Frankfurt

#1 zasto mi se i muski svidjaju

Post by deny3791 »

:-D Muskarac sam i imam djevojku koju jako volim i skojom sam vec 9 godina zajedno. Zenicu je. Vec duze vrijeme osjecam privlacnost i prema muskarcima, pogotovo u svlacioni poslije nogometa. Znam da je pogresno ali neznam kako da tu zelju ugasim. Bio sam intiman sa jednim momkom iz drugoga kluba. Bilo je ludo. Nesvidja mi se to sto sam uradio ali znam da cu to sigurno ponoviti.
Toozla
Posts: 3220
Joined: 07/12/2004 02:12
Location: Sarajevo_USA

#2

Post by Toozla »

ti imas svoje ne otudjivo pravo da radis sta hoces.....necu se mjesati u to :shock:

...ali, ja imam svoje ne otudjivo pravo da upratim jel' me ko "cudno" gleda u fudbalskoj svlacionici i da mu noge slomijem tako da mu fudbal vise na pamet pasti ne moze :D
Twisted Kites
Posts: 59
Joined: 18/01/2005 03:53
Location: Danska

#3

Post by Twisted Kites »

:-) "zasto mi se i muski svidjaju" :-) pa valjda zato sto si homoseksualac ili ako sam te dobro razumio, biseksualac :-)
krkan
Posts: 367
Joined: 31/12/2004 04:13

#4

Post by krkan »

ako ces to sigurno ponoviti, i ako si siguran u svoju privlacnost prema muskarcima, onda bi trebao biti posten i prema sebi i prema djevojci s kojom si. nemoj upropastavati njen zivot, raskini i daj joj sansu da upozna i provede zivot sa nekim koji ce biti istih sexsualnih orijentacija.
deny3791
Posts: 6
Joined: 20/01/2005 08:02
Location: Frankfurt

#5

Post by deny3791 »

Toozla wrote:ti imas svoje ne otudjivo pravo da radis sta hoces.....necu se mjesati u to :shock:

...ali, ja imam svoje ne otudjivo pravo da upratim jel' me ko "cudno" gleda u fudbalskoj svlacionici i da mu noge slomijem tako da mu fudbal vise na pamet pasti ne moze :D
hvala prijatelju. Neboj se nebi to primjetio da te gledam jer nisu mi svi interesantni.
Uvjek sam se sa deckim zezao pod tusem bez ikakve nabjere ili rakcije, ali kod ovog jednog decka je neso drugo.
nije to tako lagano sto osjecam. nevolim to ali neznam kako da se tome usprostavim. Nisam neki balavac koji tek proucavam svoju sexualnos pa me to zato i plasi. Dugo sam u vezi sa jednom zeno i imao sam i prije samo djevojke ali ovo sada je nesto drugo. Znam da nebi mogao bez zene .
melted
Posts: 12
Joined: 25/11/2004 11:42
Location: BiH
Contact:

#6

Post by melted »

Ok je to što priynaš... sad ko s kim i kako... tvoja stvar...
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#7

Post by car-x »

koja loziona..
deny3791
Posts: 6
Joined: 20/01/2005 08:02
Location: Frankfurt

#8

Post by deny3791 »

car-x wrote:koja loziona..
Moras malo prosirit svoj horizont gledista na neke stvari!
deny3791
Posts: 6
Joined: 20/01/2005 08:02
Location: Frankfurt

#9

Post by deny3791 »

car-x wrote:koja loziona..
Moras malo prosirit svoj horizont gledista na neke stvari!
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#10

Post by horns&drums »

deny3791 wrote: Nisam neki balavac koji tek proucavam svoju sexualnos pa me to zato i plasi..
Meni se bas cini da jesi. Ne nuzno balavac, ali svakako neko ko je jako kasno sazrio(iz opravdanih ili neopravdanih razloga) pa sada ne zna sta ce sa sobom
BuBu
Posts: 5
Joined: 03/07/2004 19:25
Location: 40 min. od Sarajeva

#11

Post by BuBu »

Ne znam sta bih ti rekao osim da sam prekinuo sve veze sa djevojkama kada sam shvatio da se moje homoseksualne zelje ne mogu nikako iskljuciti.
Isto tako ne bih nikako mogao da podnesem da povrijedim tako dobro stvorenje kao sto je bila djevojka sa kojom sam bio u semi.

Sa druge strane u gay svijetu nije bas sve idealno. Fenomenalnog seksa mozes dobiti koliko hoces, pogotovo ako si novo meso na trzistu i dobro izgledas, ali ljubav, emocije i vjernost su uglavnom nepoznat termin u tom svijetu.

Pa eto, dobro razmisli sta i kako, sretno
deny3791
Posts: 6
Joined: 20/01/2005 08:02
Location: Frankfurt

#12

Post by deny3791 »

BuBu wrote:Ne znam sta bih ti rekao osim da sam prekinuo sve veze sa djevojkama kada sam shvatio da se moje homoseksualne zelje ne mogu nikako iskljuciti.
Isto tako ne bih nikako mogao da podnesem da povrijedim tako dobro stvorenje kao sto je bila djevojka sa kojom sam bio u semi.

Sa druge strane u gay svijetu nije bas sve idealno. Fenomenalnog seksa mozes dobiti koliko hoces, pogotovo ako si novo meso na trzistu i dobro izgledas, ali ljubav, emocije i vjernost su uglavnom nepoznat termin u tom svijetu.

Pa eto, dobro razmisli sta i kako, sretno
Hvala na ikrenom odgovoru. Volio bi snekim sa istim iskustvom izmjeniti par poruka. Imam par pitanja koje bi rado postavio ali ne bas na forumu. Mozda ima netko ko bi si uzeo malo vremena. Unaprijed hvala! Moja mail [email protected]
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#13

Post by horns&drums »

Sto ne na forumu? Je l' se to ti stidis necega?
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#14

Post by novalic »

horns, amore mio, jesu li tebe kada palili muski ?


(poslije cu ja tebi da ispricam svoje homosexualne pohode 8-) )
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#15

Post by horns&drums »

Nisu novo, no nisam to ni znao 100% do nedavno, tj do 2000 godine. Tada sam bukvalno vidio dva pedera kako se zvale kao svi sretni u mojoj neposrednoj blizini i stomak mi se okrenuo. Znaci, potvrdilo se sto nikada nisam eksperimentirao s tim, oduvijek sam bio svjestan da me to ne privlaci. Da se razumijemo, nemam nista protiv necijeg sexualnog opredjeljenja, ali brate dalje od mene.

Sa zenama, tj. lezbama je vec druga stvar :D
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#16

Post by horns&drums »

A wrote:Nista poslije :oops:
SAD pricaj :shock: :shock: :shock:
Nemoj sada, cekaj dok zavrsim nesto :D:D hajd' za deset minuta :D
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#17

Post by novalic »

vidi je, andjelija vruce zainteresovana 8-)
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#18

Post by novalic »

A wrote:Nevjerovatno kako svi imaju iskrivljenu sliku o lezbejkama - pohotne, sisate plavuse, koje se maze, cekajuci muzjaka.


ovo ti napisa, ne horns...

sisate plavuse... pohotne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#19

Post by horns&drums »

A wrote:Nevjerovatno kako svi imaju iskrivljenu sliku o lezbejkama - pohotne, sisate plavuse, koje se maze, cekajuci muzjaka.
Angela, hajd' se opisi :D:D zivo me interesira :D:D
BuBu
Posts: 5
Joined: 03/07/2004 19:25
Location: 40 min. od Sarajeva

#20

Post by BuBu »

deny3791,
poslao sam ti mail pa se javi sa pitanjima ako hoces.

horns&drums, he he he oprez, lezbe su super, jedini je problem sto bi najradije odgrizle onu stvar vecini muskaraca koji bi im se priblizili :) .
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#21

Post by horns&drums »

Strogim lezbama se ne bih ni priblizio, mene ove bi interesiraju :D:D
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#22

Post by MRAVOJED »

zašto ti se sviđaju muškarci?

pa jer si peder :D pomalo

(znam, nije fino reć peder al je zato lakše)
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#23 Re: zasto mi se i muski svidjaju

Post by Murat Sabanovic »

deny3791 wrote::-D Muskarac sam i imam djevojku koju jako volim i skojom sam vec 9 godina zajedno. Zenicu je. Vec duze vrijeme osjecam privlacnost i prema muskarcima, pogotovo u svlacioni poslije nogometa. Znam da je pogresno ali neznam kako da tu zelju ugasim. Bio sam intiman sa jednim momkom iz drugoga kluba. Bilo je ludo. Nesvidja mi se to sto sam uradio ali znam da cu to sigurno ponoviti.
jesi ga ti primio ili on
User avatar
krava
Posts: 914
Joined: 14/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#24

Post by krava »

pa ne znam sta je sada problem

ti znas sta te privlaci
probao si vec
ne mozes se oduprijeti
sta cekas?

idi nadji sebi frajera, u zadnje vrijeme sve je vise i vise tvojih istomisljenika..
maraDONa
Posts: 276
Joined: 29/07/2004 09:39
Location: fc sarajevo

#25 Re: zasto mi se i muski svidjaju

Post by maraDONa »

stochar wrote:
deny3791 wrote::-D Muskarac sam i imam djevojku koju jako volim i skojom sam vec 9 godina zajedno. Zenicu je. Vec duze vrijeme osjecam privlacnost i prema muskarcima, pogotovo u svlacioni poslije nogometa. Znam da je pogresno ali neznam kako da tu zelju ugasim. Bio sam intiman sa jednim momkom iz drugoga kluba. Bilo je ludo. Nesvidja mi se to sto sam uradio ali znam da cu to sigurno ponoviti.
JERRY, JERRY, JERRY!!!

Image
:lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply