Zanimljiv trac!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderator: Euridika

Svemirski_Jebach

Zanimljiv trac!

Post by Svemirski_Jebach » 07/04/2007 01:57

neki dan ja sretnem ovdje jednu poznanicu s faksa...znam je neko vrijeme ali nismo prijatelji. i cujem sljedece...ziva istina.

elem, ona je bila u vezi sa momkom 5 godina. Zivjeli zajedno, kupili super kucu i sve. njoj je 27, a njemu 26. on je njoj drugi ozbiljniji momak.

Nekad u novembru prosle godine, on nju zaprosi i ona pristane. Vjencanje planirano u novembru ove godine.

I tako, zaista sve izgleda super kad se gleda s vana. Oboje rade, ima se love, fino se zivi. on je fin momak pravo, malo povucen (i malo ono sto bi rekli pickica) ali dobar. On uglavnom radi po kuci i to...ma divota.

I tako, nedavno trebao biti neki dernek povodom njihovih zaruka i tri dana prije derneka dobijam ja mail od sestre njene da je otkazan dernek iz privatnih razloga.

I pitam se sta je i kako je...te je nedavno sretnem i pitam sta je bilo, jel sve ovaj u redu i to...veli ona da je prekinula sa tim momkom, da se seli (sto je on i ucinio). Sta je razlog - kaze nema povezanosti s njim..wtf rekoh al hajd.

I onda saznam da njih dvoje nisu se seksali gotovo godinu dana Heeeeej godinu!!! Jebo te...i zato sto ona nije htjela. Cuj ovo...

i na kraju saznam da se ona pokupila sa svojim radnim kolegom koji je ozenjen i ima djecu tinejdzere i koji je od nje stariji 13 godina. Pokupila se s njim i svidjelo joj se i odjebe tog svog pacenika.
:D

meni onako zao bi momka, fin momak i to...al hajd reko.

elem, sad je ona s tim likom starijim...i konta da je on voli, da je ona njemu posebna i to...a meni se nesto ne da da joj razbijam iluzije.

usput, ona izgleda ok.

i pitam je sto je pristala da se vjeri...kaze bilo mi bezveze da ga odbijem uglavnom, reko da podijelim svoje cudjenje s vama kakvog sve svijeta ima... :-) :-)

GandalfSivi

Post by GandalfSivi » 07/04/2007 02:02

Znam ja trebu (namjerno koristen izraz) koja je bila sa likom u vezi sedam godina, od toga dvije godine vjereni, i nisu se nikada ono... Ona kao cekala brak, i sve tako dok se nije zapalila do Neuma kao na seminar neki. Prvo vece naleti nakav levat i skide joj junf. Ona se vrati u Sarajevo, optuzi svog lika da nikad nije dovoljno insistirao na seksu, da je tek sada vidjela sta je propustala u zivotu i ostavi ga. Slijedece dvije godine bila kurava najveca, dok joj nakav 1111 levat nije dijete napravio. Sad je sretna domacica...

Svemirski_Jebach

Post by Svemirski_Jebach » 07/04/2007 02:06

jebo te... :shock: :shock: al hajd, i taj lik je dobro pros'o..sta mislis da je ozenio :D

Anka

Post by Anka » 07/04/2007 02:59

Čitam ovo pa se setih nečeg skroz blesavog što se desilo pre mesec dana. Da pojasnim, moja drugarica je godinama ludo zaljubljena u jednog tipa, nazvaću ga osobom X. Bila je sa njim,zabavljali se kratko, ali, on je pored nje vidjao žensku osobu Y. I tako, raskinu, ali su ostali u kontaktu i to je bila ona klasična kres kombinacija, nikada mi nije bilo jasno kako je pristala na to...ali, to dosta govori i o njoj.....ali, ajde de...Onda se pojavio tip X2 i ona se udala za njega i prošle godine je rodila dete. Muž je neki fin tip, ali, onako, nije u realnom svetu, veoma religiozan, i malko tupav.... Stalno je zabrinut skim se njegova žena viđa, sve smo mi potencijalna opasnost da ne pokvarimo njegovu ženu i sl...u tom je fazonu, oženio anđela, a mi slobodne, ja razvedena, smo opasnost. I tako, pre mesec dana meni zazvoni telefon, javlja se ona, šapuće: " X zdravo, šta radiš?"
Koja fora, ladno se zeznula, nemam pojma kako, umesto bivšeg frajera, okrenula je moj broj! :-)
I tako sam sasvim slučajno doznala da se ona i dalje čuje sa tim ljigavim X-om. Pa mi došlo smešno, njen muž je postio,izgurao ceo post, i danas na vodi, pa se zgrozio kad je čuo da ja ne postim, eto, njegova žena posti a ja opet ispadoh sumnjivo lice...

Svemirski_Jebach

Post by Svemirski_Jebach » 07/04/2007 03:12

ne znam zasto al mi se cini generalo da ovi posteni najvise najebu...valjda sto su naivni. ko ce ga znati...

GandalfSivi

Post by GandalfSivi » 07/04/2007 03:20

Ne uvijek, ali se zna desiti...

AenemA

Post by AenemA » 07/04/2007 04:15

Tipicna americka prica, njima se ozeniti pa razvesti pa alimentaciju placati - ko vode napiti...

Svemirski_Jebach

Post by Svemirski_Jebach » 07/04/2007 06:27

nemoj mi svega ti te price...americko ovo ono...kod nas se ovo itekako desava, evo gandalf je naveo odlican primjer.

i pazi, nisu bili vjencani...

nego, da malo skrenem al je simpa primjer. jedna nasa "hamsa", onako moderna i urbana reklo bi se, pa i prilicno zgodna da se ne lazemo...ima tome jedno 3-4 godine. u martu se udala, a u aprilu iste godine se razvela...brak trajao punih 26 dana :D :D :D ozbiljno...a normalna cura, bi rekao...al eto. i to nije bila ni mlada...22 ili 23 :D :D

StLouis

Post by StLouis » 07/04/2007 07:23

Svemirski_Jebach wrote:nemoj mi svega ti te price...americko ovo ono...kod nas se ovo itekako desava, evo gandalf je naveo odlican primjer.

nego, da malo skrenem al je simpa primjer. jedna nasa "hamsa", onako moderna i urbana reklo bi se, pa i prilicno zgodna da se ne lazemo...ima tome jedno 3-4 godine. u martu se udala, a u aprilu iste godine se razvela...brak trajao punih 26 dana :D :D :D ozbiljno...a normalna cura, bi rekao...al eto. i to nije bila ni mlada...22 ili 23 :D :D

joj kakav romantican crnjak :D nisu se posteno ni ispricali :D

[email protected]

Post by [email protected] » 07/04/2007 07:52

StLouis wrote:
Svemirski_Jebach wrote:nemoj mi svega ti te price...americko ovo ono...kod nas se ovo itekako desava, evo gandalf je naveo odlican primjer.

joj kakav romantican crnjak :D nisu se posteno ni ispricali :D

:lol: :lol: :thumbup:

bibliotekar

Post by bibliotekar » 07/04/2007 08:42

a ja glupiha ljudi...

cuj veza pet godina... pa nije dobro ni njemu, a njoj i nemere bit dobro izgleda po ovoj prici...

nema tu veza... skontas fino ocu da se zenim... nadjes zensku....pricas malo...dvije hefte max...valja ma zenis se coece odma...nevalja ima druga...

cuj pet godina :-) :-) :-) :-) :-) :-)

funaki

Post by funaki » 07/04/2007 09:28

bibliotekar wrote:a ja glupiha ljudi...

cuj veza pet godina... pa nije dobro ni njemu, a njoj i nemere bit dobro izgleda po ovoj prici...

nema tu veza... skontas fino ocu da se zenim... nadjes zensku....pricas malo...dvije hefte max...valja ma zenis se coece odma...nevalja ima druga...

cuj pet godina :-) :-) :-) :-) :-) :-)

cuj ovo... :shock: :shock: :shock:

bibliotekar

Post by bibliotekar » 07/04/2007 10:30

sta cuj ovo

pa za pet godina i sam sebi dosadis, a ne jedna veza... cuj pet godina

P.S. zeljezo se kuje dok je vruce...

funaki

Post by funaki » 07/04/2007 10:51

bibliotekar wrote:sta cuj ovo

pa za pet godina i sam sebi dosadis, a ne jedna veza... cuj pet godina

P.S. zeljezo se kuje dok je vruce...

Za zeljezo :thumbup:

Za ''dosadis sam sebi za pet godina...?? :-) :-) :-) Spas od dosade je brak nakon ''dvije hefte'' :D :D :D ma daj.... :lol:

debela

Post by debela » 07/04/2007 13:49

da je meni znati sta vas stalno tjera da zvacete tudje price i zivote na ovom forumu :roll:

pirmin

Post by pirmin » 07/04/2007 14:04

Anka wrote:Čitam ovo pa se setih nečeg skroz blesavog što se desilo pre mesec dana. Da pojasnim, moja drugarica je godinama ludo zaljubljena u jednog tipa, nazvaću ga osobom X. Bila je sa njim,zabavljali se kratko, ali, on je pored nje vidjao žensku osobu Y. I tako, raskinu, ali su ostali u kontaktu i to je bila ona klasična kres kombinacija, nikada mi nije bilo jasno kako je pristala na to...ali, to dosta govori i o njoj.....ali, ajde de...Onda se pojavio tip X2 i ona se udala za njega i prošle godine je rodila dete. Muž je neki fin tip, ali, onako, nije u realnom svetu, veoma religiozan, i malko tupav.... Stalno je zabrinut skim se njegova žena viđa, sve smo mi potencijalna opasnost da ne pokvarimo njegovu ženu i sl...u tom je fazonu, oženio anđela, a mi slobodne, ja razvedena, smo opasnost. I tako, pre mesec dana meni zazvoni telefon, javlja se ona, šapuće: " X zdravo, šta radiš?"
Koja fora, ladno se zeznula, nemam pojma kako, umesto bivšeg frajera, okrenula je moj broj! :-)
I tako sam sasvim slučajno doznala da se ona i dalje čuje sa tim ljigavim X-om. Pa mi došlo smešno, njen muž je postio,izgurao ceo post, i danas na vodi, pa se zgrozio kad je čuo da ja ne postim, eto, njegova žena posti a ja opet ispadoh sumnjivo lice...

Ja ovo nisam skont`o . :oops:

Moze li se ovo nekako graficki,u obliku exponencijalnih funkcija predstaviti? :D

Meda

Post by Meda » 07/04/2007 16:44

Svemirski_Jebach wrote:ne znam zasto al mi se cini generalo da ovi posteni najvise najebu...valjda sto su naivni. ko ce ga znati...

:D :D etu si upravu totalno , na svojoj kozi osjetila :D :D

a ovo samo da se zna da i zene najebu kad muski izlevate da ne ispadne sad :D :D da ste vi svijećke bez mana :D :D i ko uvijek fini i dobri :lol: :lol:

Last_one

Post by Last_one » 07/04/2007 17:21

Vala,mogao si ovo sacuvati i za sebe......Mislim,cim su ti sve to ispricali,valjda se ocekuje da to cuvas za sebe......

GandalfSivi

Post by GandalfSivi » 07/04/2007 17:39

Trac je tu da se podijeli...

Meda

Post by Meda » 07/04/2007 18:02

GandalfSivi wrote:Trac je tu da se podijeli...

jest al zasto ljudi vole tolko da tracaju , :D :D jel to bas oni koji nemaju sta drugo ili jednostavno vole to , iz kog razloga ljudi tracaju :D pa jos na price dodaju nesto svoje :D :D jel to samo kod nas bosanaca ili i ostali to uraznjavaju :D

EI Presidente

Post by EI Presidente » 07/04/2007 18:07

SF, ja taman htio da upitam treba li im fotograf za vjencanje :D

PS. gdje si ti na onoj pivi?

danas

Post by danas » 07/04/2007 18:37

debela wrote:da je meni znati sta vas stalno tjera da zvacete tudje price i zivote na ovom forumu :roll:

fakat... :roll:

anais_nin
Moderator

Post by anais_nin » 07/04/2007 19:56

danas wrote:
debela wrote:da je meni znati sta vas stalno tjera da zvacete tudje price i zivote na ovom forumu :roll:

zato sto je nekad lakse postaviti temu kad se isprica prica o Muji i Fati nego kad se nekako hipoteticki postavlja pitanje....ljudi generalno bolje reaguju na konkretne primjere....druga stvar je sto Svemirski nije nicim ukazao na moguci identitet ovih ljudi, niko od nas ih ne zna, tako da oni isto tako mogu biti imaginarni likovi iz nekog filma ili neke knjige, svejedno je....a trece sto nas je ovako kolektivno krenulo u zadnje vrijeme sa "rijesavanjem" tudjih problema na forumu, pa kad je bal nek je maskenbal :D

Simply_Red

Post by Simply_Red » 07/04/2007 20:29

Debela, na greskama (tudjim) se uci. Jebach reci toj prijateljici da se stidi svojih postupaka. Fuj :x

danas

Post by danas » 07/04/2007 20:33

anais_nin wrote:
danas wrote:

zato sto je nekad lakse postaviti temu kad se isprica prica o Muji i Fati nego kad se nekako hipoteticki postavlja pitanje....ljudi generalno bolje reaguju na konkretne primjere....druga stvar je sto Svemirski nije nicim ukazao na moguci identitet ovih ljudi, niko od nas ih ne zna, tako da oni isto tako mogu biti imaginarni likovi iz nekog filma ili neke knjige, svejedno je....a trece sto nas je ovako kolektivno krenulo u zadnje vrijeme sa "rijesavanjem" tudjih problema na forumu, pa kad je bal nek je maskenbal :D

podjoh da nadrobim svega :D a onda reko' sebi -- neka bona... :-) :-) :-)

Post Reply