Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
veiz
Posts: 421
Joined: 15/01/2010 20:39

#1 Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by veiz »

Kako je moguće da regulatorna agencija ne ugasi signal nakon ovih vrijeđanja na nacionalnoj osnovi .
Nostvarene ličnosti Maja ,Tamara ,Lepi Mića kad su vidjeli u kom pravcu ide finale Farme i nakon što je ispao Rade ,pokušavaju kod naroda iskriviti sliku Pjevanje .........pjesama .
Pogledajte video dešavanja pa odlučite sami .
Jeli ovo lice moderne nove Srbije
http://www.farma-srbija.com/Vesti/Semir ... Video.html

Zanima me zašto snimak ide tek nakon majine provokacije -zašto je isječen dio gdje maja pjeva tamo daleko ....
Last edited by veiz on 01/12/2015 22:57, edited 4 times in total.
zulfo
Posts: 417
Joined: 09/01/2009 11:00

#2 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by zulfo »

Žalosno
Jadna je Srbija čija djeca treba da nađu uzora u Tamari Maji,Jeleni ,Lepom Mići
Što se tiće mene ja bih ukinuo kanal pink U BiH
User avatar
karanana
Posts: 47411
Joined: 26/02/2004 00:00

#3 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by karanana »

o kakvom je vrijedjanju rijec?
himna srbije ga vrijedja?

a mogo je balijetina uci tamo i sa karakterima tipa lepog mice se plazat, a vrijedja ga himna srbije.
a i postavljac je naziva cetnickom. po cemu to? zar cetnicka himna nije spremte se spremte?
User avatar
mirsek
Posts: 12838
Joined: 07/05/2010 15:40

#4 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by mirsek »

karanana wrote:o kakvom je vrijedjanju rijec?
himna srbije ga vrijedja?

a mogo je balijetina uci tamo i sa karakterima tipa lepog mice se plazat, a vrijedja ga himna srbije.
a i postavljac je naziva cetnickom. po cemu to? zar cetnicka himna nije spremte se spremte?
Maja se svadjala sa Semirom i zapjevala mu " Tamo daleko" srpsku vojnu pjesmu.
dragan.s
Posts: 2042
Joined: 04/07/2009 00:34

#5 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by dragan.s »

mirsek wrote: Maja se svadjala sa Semirom i zapjevala mu " Tamo daleko" srpsku vojnu pjesmu.
Iz I svjetskog rata.
User avatar
karanana
Posts: 47411
Joined: 26/02/2004 00:00

#6 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by karanana »

sta je tog velikog mumina muslimana toliko pogodilo u toj pjesmi?
User avatar
karanana
Posts: 47411
Joined: 26/02/2004 00:00

#7 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by karanana »

gabi....jel to ona dobra bugarkinja sto je nastupala u pinkovim zvezdama?

uh kakav pichich, bilo je fino gledati navecer u krevetu dok je nastupala u tom shovuvu.
mozda bi se ta farma mogla i pogledati ponekad.
User avatar
mirsek
Posts: 12838
Joined: 07/05/2010 15:40

#8 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by mirsek »

dragan.s wrote:
mirsek wrote: Maja se svadjala sa Semirom i zapjevala mu " Tamo daleko" srpsku vojnu pjesmu.
Iz I svjetskog rata.
Pjevala je namjerno, u svadji, Semiru, Bosnjaku/muslimanu, srpsku vojnu pjesmu gdje se slavi srpska vojska.
Semiru, pripadniku naroda koji je dozivio genocid, masovne zlocine i etnicko ciscenje od srpskih vojnika u nedavno zavrsenom ratu .
:roll: :run:
User avatar
karanana
Posts: 47411
Joined: 26/02/2004 00:00

#9 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by karanana »

a on mislio da ce mu lepi mica na farmi pjevati da te nije alija pa se prijavio i dosao.
User avatar
mirsek
Posts: 12838
Joined: 07/05/2010 15:40

#10 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by mirsek »

karanana wrote:a on mislio da ce mu lepi mica na farmi pjevati da te nije alija pa se prijavio i dosao.
U ugovoru im pise da se ne smije provocirati i vrijedjati na nacionalnoj i vjerskoj osnovi.
Gabrijeli je jedna od te dvije azdahe( Maja ili Tamara ) psovala bugarsku majku a Tamara je veceras rekla za Semira nesto tipa izbacite ovog mudzahedina napolje.

I sve su slagali, to da je psovao Maji SRPSKU djecu i da ju je napao jer je pjevala "Boze pravde" himnu.
mesihtrko
Posts: 341
Joined: 23/09/2008 01:38

#11 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by mesihtrko »

Širenje mržnje - zatvorite projekat
a one drolje vratite u javne kuće neka ga šipu za 10 evra
User avatar
BarbaDue
Posts: 63412
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#12 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by BarbaDue »

Nije fora "tamo daleko", fora je ukupan sadržaj smeća i prostakluka, nekulture i debilizma u tim emisijama. A ovi što to prate takve programe su gori od ovih iz tih šouova.
User avatar
karanana
Posts: 47411
Joined: 26/02/2004 00:00

#13 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by karanana »

ali ja ne znam sta je ocekivao kad se prijavljivao.

gledao je ranije farme, gledao je onu vesnu i memu, gledao je micu.....na shovu hladno dolazi vojo vojvoda, svi se predstavljaju kao njegovi fanovi, kao clanovi njegove stranke.....i balo ponovo hoce da udje da zaradi koji evric. e pa onda nek bude spreman na ovo. ili da je karakter sam bi ili izasao ili ne bi ni ulazio.

na kraju krajeva, njihova je zemlja, pjesma tamo daleko u svom tekstu nikoga ne vrijedja, to je bila nekad miloseviceva himna srbije. plus je postavljac teme napisao da je pjevana "cetnicka" himna srbije.

brate prebacite kanal. ako vas raniji incidenti nisu povrijedili a vi i dalje gledali, ne znam stvarno koji se klinac bunite veceras.

edit: podrska za gabi.
svi bosnjaci da glasaju za nju pa da nam dodje u sheher da proseta carsijom.
i da je karanana vidi uzivo. uh.
dosada_ziva
Posts: 383
Joined: 04/02/2015 22:54

#14 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by dosada_ziva »

karanana wrote:sta je tog velikog mumina muslimana toliko pogodilo u toj pjesmi?
i mene to zanima. Ako ih vec ne mozes ocim gledat, koji si kurac otisho tamo.
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#15 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by Walther »

karanana wrote:ali ja ne znam sta je ocekivao kad se prijavljivao.

gledao je ranije farme, gledao je onu vesnu i memu, gledao je micu.....na shovu hladno dolazi vojo vojvoda, svi se predstavljaju kao njegovi fanovi, kao clanovi njegove stranke.....i balo ponovo hoce da udje da zaradi koji evric. e pa onda nek bude spreman na ovo. ili da je karakter sam bi ili izasao ili ne bi ni ulazio.

na kraju krajeva, njihova je zemlja, pjesma tamo daleko u svom tekstu nikoga ne vrijedja, to je bila nekad miloseviceva himna srbije. plus je postavljac teme napisao da je pjevana "cetnicka" himna srbije.

brate prebacite kanal. ako vas raniji incidenti nisu povrijedili a vi i dalje gledali, ne znam stvarno koji se klinac bunite veceras.
Ovo tvoja relativizacija je jednako glupa kao kad zeni kaze da je kriva sto su je silovali jer je eto nosila minic. On kad se je prijavio (ako je ovom slucaju opste vazno) dobio je ugovor koji neke stvari zabranjuje. Jako jasno i direktno. Ne zbog Semira i muslimane vec zbog toga sto se po radi po licenci. Druga relativzacija je jednako.... Nema problema sa fasizmom dok je na drugom kanalu.

Hebe mi se Pink, Farmi i Semira generalno jer se nije bas pokazao kao covjek ali.... Cak i on zna da ima neka granica... Respect.
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#16 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by Walther »

dosada_ziva wrote:
karanana wrote:sta je tog velikog mumina muslimana toliko pogodilo u toj pjesmi?
i mene to zanima. Ako ih vec ne mozes ocim gledat, koji si kurac otisho tamo.
On inace zivi tamo pa bas i nema nikog izbora... Sto naravno znaci da ga moze hebat ko stigne, zarne... Pogotovo intelektualci kao sto su Maja i Lepi Mica.
User avatar
karanana
Posts: 47411
Joined: 26/02/2004 00:00

#17 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by karanana »

nemam pojma ko je taj semir, ni gdje zivi ni sta radi.

ali kako je pjevanje pjesme tamo daleko uvreda na vjerskoj i/li nacionalnoj osnovi? ako je samo to bio povod za ovo?
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#18 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by Walther »

karanana wrote:nemam pojma ko je taj semir, ni gdje zivi ni sta radi.

ali kako je pjevanje pjesme tamo daleko uvreda na vjerskoj i/li nacionalnoj osnovi? ako je samo to bio povod za ovo?
Ako vec pises u nekoj temi onda bar provjeri o cemu se radi.... Sasvim svejedno je ko je Semir. Rospija je u diskusiji sa muslimanom pocela sa nacionalnom forama, ne prvi puta i ne samo sa njim. A rep joj dize Lepi Mica koji je sa prosle farme letio zbog istih "fora".

Stagod Semir znao/mislio/trebao ili ne nema nikakve veze sa cinjenicom da su takve stvari svuda ZABRANJENE.
User avatar
karanana
Posts: 47411
Joined: 26/02/2004 00:00

#19 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by karanana »

Walther wrote:
karanana wrote:ali ja ne znam sta je ocekivao kad se prijavljivao.

gledao je ranije farme, gledao je onu vesnu i memu, gledao je micu.....na shovu hladno dolazi vojo vojvoda, svi se predstavljaju kao njegovi fanovi, kao clanovi njegove stranke.....i balo ponovo hoce da udje da zaradi koji evric. e pa onda nek bude spreman na ovo. ili da je karakter sam bi ili izasao ili ne bi ni ulazio.

na kraju krajeva, njihova je zemlja, pjesma tamo daleko u svom tekstu nikoga ne vrijedja, to je bila nekad miloseviceva himna srbije. plus je postavljac teme napisao da je pjevana "cetnicka" himna srbije.

brate prebacite kanal. ako vas raniji incidenti nisu povrijedili a vi i dalje gledali, ne znam stvarno koji se klinac bunite veceras.
Ovo tvoja relativizacija je jednako glupa kao kad zeni kaze da je kriva sto su je silovali jer je eto nosila minic. On kad se je prijavio (ako je ovom slucaju opste vazno) dobio je ugovor koji neke stvari zabranjuje. Jako jasno i direktno. Ne zbog Semira i muslimane vec zbog toga sto se po radi po licenci. Druga relativzacija je jednako.... Nema problema sa fasizmom dok je na drugom kanalu.

Hebe mi se Pink, Farmi i Semira generalno jer se nije bas pokazao kao covjek ali.... Cak i on zna da ima neka granica... Respect.
ne, moja relativizacija je upravo suprotno. po meni je semir = silovana zena kojoj se silovatelj dopao pa se otisla druzit s njim.
__Phoenix__
Posts: 2689
Joined: 25/10/2013 20:44

#20 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by __Phoenix__ »



Kome smeta ta pjesma, bila hit svojevremeno...
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#21 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by Walther »

karanana wrote:
Walther wrote:
karanana wrote:ali ja ne znam sta je ocekivao kad se prijavljivao.

gledao je ranije farme, gledao je onu vesnu i memu, gledao je micu.....na shovu hladno dolazi vojo vojvoda, svi se predstavljaju kao njegovi fanovi, kao clanovi njegove stranke.....i balo ponovo hoce da udje da zaradi koji evric. e pa onda nek bude spreman na ovo. ili da je karakter sam bi ili izasao ili ne bi ni ulazio.

na kraju krajeva, njihova je zemlja, pjesma tamo daleko u svom tekstu nikoga ne vrijedja, to je bila nekad miloseviceva himna srbije. plus je postavljac teme napisao da je pjevana "cetnicka" himna srbije.

brate prebacite kanal. ako vas raniji incidenti nisu povrijedili a vi i dalje gledali, ne znam stvarno koji se klinac bunite veceras.
Ovo tvoja relativizacija je jednako glupa kao kad zeni kaze da je kriva sto su je silovali jer je eto nosila minic. On kad se je prijavio (ako je ovom slucaju opste vazno) dobio je ugovor koji neke stvari zabranjuje. Jako jasno i direktno. Ne zbog Semira i muslimane vec zbog toga sto se po radi po licenci. Druga relativzacija je jednako.... Nema problema sa fasizmom dok je na drugom kanalu.

Hebe mi se Pink, Farmi i Semira generalno jer se nije bas pokazao kao covjek ali.... Cak i on zna da ima neka granica... Respect.
ne, moja relativizacija je upravo suprotno. po meni je semir = silovana zena kojoj se silovatelj dopao pa se otisla druzit s njim.
I sta predlazes ljudima kao sto je Semir? To je nekih mio i kusur ljudi? Da se presele u Sarajevo ili da pristanu da havno jebanje svuda? Kad bi u Sarajevu pustali mudzahedinske na TV svaki dan Srbi bi to naravno prihvatili kao simpatican gest Bosnjaka. Kao sto su razumjeli Ekrema i Vukovi su presli preko Drine. A ta pjesma ne doziva genocid i Ekrem to sigurno nije koristio kao provokaciju.
Last edited by Walther on 01/12/2015 23:38, edited 1 time in total.
dragan.s
Posts: 2042
Joined: 04/07/2009 00:34

#22 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by dragan.s »

mirsek wrote: Pjevala je namjerno, u svadji, Semiru, Bosnjaku/muslimanu, srpsku vojnu pjesmu gdje se slavi srpska vojska.
Semiru, pripadniku naroda koji je dozivio genocid, masovne zlocine i etnicko ciscenje od srpskih vojnika u nedavno zavrsenom ratu .
:roll: :run:
Pjevala je sa namjerom da ga eliminiše, tu se slažem. U "Tamo daleko" se ne slavi nikakva vojska, pročitaj malo o istorijatu te pjesme.
Maja je kučka, premazana svim bojama, a lik je ispao budala, on bi je napao i da je pjevala bilo šta drugo. Pjevala je i "Od Vardara pa do Triglava", šta ga je tu dirnulo?
User avatar
karanana
Posts: 47411
Joined: 26/02/2004 00:00

#23 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by karanana »

semir kada je na tv-u vidio lepog michu, kada je vidio posjetu vojvode koji je rekao javno tu za stolom u shovuvu da su ljudi poput semira srbi koji su se odmetli ali ce se vratiti, kada je preko tv-a na nocnim zurkama vjerovatno mogao cuti i "tamo daleko" i mnoge druge srpske nacionalne/nacionalisticke pjesme.....da je bio karakter i da nije prodana dusa koja se proda za par eura dnevnice (a znamo kako se zovu takvi medju propadnicima bosnjaka), odmah je mogao zakljuciti i donijeti odluku da nece biti dio svega toga. ali posto je ovaj shovu ionako skup propalih estradnih umjetnika, pretpostavljam da je i semir neki pjevac ili nesto slicno, onda se i semiru osladilo i vjerovatno je izvagao da se isplati otici na takvo mjesto.
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#24 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by Walther »

karanana wrote:semir kada je na tv-u vidio lepog michu, kada je vidio posjetu vojvode koji je rekao javno tu za stolom u shovuvu da su ljudi poput semira srbi koji su se odmetli ali ce se vratiti, kada je preko tv-a na nocnim zurkama vjerovatno mogao cuti i "tamo daleko" i mnoge druge srpske nacionalne/nacionalisticke pjesme.....da je bio karakter i da nije prodana dusa koja se proda za par eura dnevnice (a znamo kako se zovu takvi medju propadnicima bosnjaka), odmah je mogao zakljuciti i donijeti odluku da nece biti dio svega toga. ali posto je ovaj shovu ionako skup propalih estradnih umjetnika, pretpostavljam da je i semir neki pjevac ili nesto slicno, onda se i semiru osladilo i vjerovatno je izvagao da se isplati otici na takvo mjesto.
Znaci opet idemo tom glupavom ako ides u minicu treba te silovati...? Sta je semir znao mogao trebao nema nikakve veze. To je tako zbog pravila i ne zbog Semira. Ako vec idemo tom logikom Bosnjacima nije mjesto nigdje u Srbiji jer fasista ima svuda. Znaci pravac Sarajevo... Jelte. :run:
User avatar
karanana
Posts: 47411
Joined: 26/02/2004 00:00

#25 Re: Zabranite Farmu 6 -Nasilje nad drugačijim

Post by karanana »

ako pjesma tamo daleko narusava ta neka pravila tolerancije a dolazak vojvode ne narusava, onda je jasno o kakvom se shovuvu radi.

ne znam ja kako je bosnjacima u srbiji, mozda nije kao sto je na ovom shovuvu. sa shovuva imas taj luksuz da se poselamis i izadjes.
Post Reply