Za koga navija Iljo Dominkovic?

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#1 Za koga navija Iljo Dominkovic?

Post by strong69 »

Code: Select all

http://img234.imageshack.us/my.php?image=25us1.jpg

A evo i naseg predsjednika iz N/FSBiH u navijackom zanosu...
Image
Image
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#2

Post by edu »

joj cuo sam za ovu sliku.. :-) ..on za bosnu navija samo kad igra protiv srbije.. :oops: :D :D :D
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#3

Post by Vingo »

Nikad ne skontah kako se Dodik ocitovao spram Hrvatske? Jel on navija za Hrvatsku kad igraju BIH i Hrvatska?
Goa
Posts: 340
Joined: 06/08/2004 12:58

#4

Post by Goa »

Neznam za koga bi vi navijali da ste bili na utakmici Hrvatska Australija?

nekome treba glavu skinuti sto navija za hrvatsku, a nekome ne jer navija za Australiju. c,c,c,c
murti439
Posts: 193
Joined: 09/09/2005 21:13

#5

Post by murti439 »

Da bog sačuva... Jebem ga jadna... I on je vjerovatno od svojih para putovao...
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#6

Post by edu »

tada dodik prizeljkuje nerede na terenu kao i na tribinama.. :D :D :D
murti439
Posts: 193
Joined: 09/09/2005 21:13

#7

Post by murti439 »

Goa wrote:Neznam za koga bi vi navijali da ste bili na utakmici Hrvatska Australija?

nekome treba glavu skinuti sto navija za hrvatsku, a nekome ne jer navija za Australiju. c,c,c,c
Burazeru, za tvoju informaciju: čovjek na slici je predsjednik Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine - takva funkcija, osim sile pogodnosti i beneficija, povlači i izvjesnu dozu odgovornosti...

Možeš li zamisliti Vlatka Markovića na utakmici naše (bosanskohercegovačke) reprezentacije u dresu i navijačkom sevdahu?
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#8

Post by Mahalac »

Men'se cini da navija za Karlovacko... :D

ziku mu lobanje :D :D :D :D
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#9

Post by strong69 »

Hehehe, a poza kad fotografise familiju?? :-D :-) :lol:
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#10

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Goa wrote:Neznam za koga bi vi navijali da ste bili na utakmici Hrvatska Australija?

nekome treba glavu skinuti sto navija za hrvatsku, a nekome ne jer navija za Australiju. c,c,c,c
Ne, vec nekome treba skinuti glavu jer navija za drzavu u kojoj zivi. Gdje ces bolan navijati za drzavu u kojoj zivis, pa to nema nigdje, to treba odmah smaknut za sva vremena... :roll:
Reina
Posts: 1236
Joined: 08/04/2005 11:58

#11

Post by Reina »

ja sam totalno ravnodusna valjda zato sto nije igrala repre BiH pa ako navija za hr kao drugu reprezenataciju nek navija naravno ako je druga .... ali samo me zanima je li otisao o trosku f saveza :roll: :oops:
Goa
Posts: 340
Joined: 06/08/2004 12:58

#12

Post by Goa »

dobro jutro sto ste se probudili i skontali u kakvoj zemlji živimo.

Pa evo 14 godina su na 1/4 te Bosne i Hercegovine na svakom koraku istaknute iste zastave kao i dres koji je obukao predsjednik F S BiH.

I kolko je meni poznato u BiH ima vise zastava sa sahovnicom nego i bilo koje druge. I odjednom vam cudno da je on obukao dres hrvatske.

najgore u svemu jeste da se niko nije na ovog predsjednika kad se pojavio na prvenstvu. Pa sto se ranije niste bunili znalo se da će je obuci odmah u startu kad je postao predsjednik. vama sve neko mkora nacrtati da bi skontali. A sto se mene licno tice, meni nesmeta, jer istu fajdu bi imali i da je obuko dres sa ljiljanima - nikakvu!
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#13

Post by Harrys »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Goa wrote:Neznam za koga bi vi navijali da ste bili na utakmici Hrvatska Australija?

nekome treba glavu skinuti sto navija za hrvatsku, a nekome ne jer navija za Australiju. c,c,c,c
Ne, vec nekome treba skinuti glavu jer navija za drzavu u kojoj zivi. Gdje ces bolan navijati za drzavu u kojoj zivis, pa to nema nigdje, to treba odmah smaknut za sva vremena... :roll:
Bolan drvosjeca i ptice u sumi znaju da BiH reprezentacija ne ucestvuje na svjetskom prvenstvu.
Kong
Posts: 36
Joined: 28/09/2003 00:00

#14

Post by Kong »

Je li problem u tome što je u dresu druge države ili je problem što je u hrvatskom dresu?


Meni je recimo veći problem to što predsjednik BiH nogometnog saveza nema ni toliko uticaja da dobije mjesto u loži.
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#15

Post by car-x »

Kong wrote:Je li problem u tome što je u dresu druge države ili je problem što je u hrvatskom dresu?
moral kod nasIH funkcionera, politicara, itd. je odavno izumrlla kategorija..

sjetite se samo onog sudije norvezanina, koji je skinut sa sudjenja tekme barselona celzi, samo zato sto se sliko u dresu barselone..

ili zamislite scenu, sta bi se u njemackoj desilo da klinsman na konferenciju za novinare dodje u holandskom dresu!!!!

samo se u nas jos uvijek ljudi cude sta je u tome problem..
ero_sa_onog_svijeta
Posts: 425
Joined: 06/07/2004 18:54

#16

Post by ero_sa_onog_svijeta »

vjerovatno da je obukao dres Brazila, ili Holondije, ili Švedske nebi ga ni uslikali, ali ovako je čudno što hrvat iz BiH na SP navija za Hrvatsku?
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#17

Post by strong69 »

Problem je sto je u dresu druge drzave... Ipak njegovo mjesto predsjednika nosi neku odgovornost... Zar nije krajnje glupo da kao predjednik NSBiH dopusti sebi ovakvo ponasanje? Kako bi vi gledali na Platinija u dresu Engleske? Ali to je realnost ove drzave; Jelic navija za Srbiju, Dominkovic za Hrvatsku i smatraju ih svojom domovinom... Nije cudo sto nas niko ne j... ni 1% i sto zbog toga kakvi smo nemamo mjesto u lozi ili makar boljem dijelu tribina... I cudimo se sto nam Benet protiv Spanaca produzava dok ne primimo gol? Sa ovakvim NSBiH necemo nikad nigdje stici...
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#18

Post by strong69 »

Problem je sto je u dresu druge drzave... Ipak njegovo mjesto predsjednika nosi neku odgovornost... Zar nije krajnje glupo da kao predjednik NSBiH dopusti sebi ovakvo ponasanje? Kako bi vi gledali na Platinija u dresu Engleske? Ali to je realnost ove drzave; Jelic navija za Srbiju, Dominkovic za Hrvatsku i smatraju ih svojom domovinom... Nije cudo sto nas niko ne j... ni 1% i sto zbog toga kakvi smo nemamo mjesto u lozi ili makar boljem dijelu tribina... I cudimo se sto nam Benet protiv Spanaca produzava dok ne primimo gol? Sa ovakvim NSBiH necemo nikad nigdje stici...
prolazni svijet
Posts: 6
Joined: 24/06/2006 20:45

#19

Post by prolazni svijet »

E pa kratko mu je trajala navijacka karijera, grupna faza i to je to :lol:
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#20

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Harrys wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Goa wrote:Neznam za koga bi vi navijali da ste bili na utakmici Hrvatska Australija?

nekome treba glavu skinuti sto navija za hrvatsku, a nekome ne jer navija za Australiju. c,c,c,c
Ne, vec nekome treba skinuti glavu jer navija za drzavu u kojoj zivi. Gdje ces bolan navijati za drzavu u kojoj zivis, pa to nema nigdje, to treba odmah smaknut za sva vremena... :roll:
Bolan drvosjeca i ptice u sumi znaju da BiH reprezentacija ne ucestvuje na svjetskom prvenstvu.
Bolan Harrys nije poenta da li BiH ucestvuje na WM-u ili ne, dok mi ti nisi rek'o ja mislio da ucestvuje :wink:, vec da je u ovoj zemlji generalno postalo nepopularno navijati za BiH u bilo kom smislu... :roll:
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#21

Post by strong69 »

Mi smo jedina drzava na svijetu gdje se vrlinom smatra navijati za tudu reprezentaciju a prozivanje ljudi koji navijaju za tude drzave smatra se ugrozavanjem nacionalnog identiteta... Pa makar prozvali i Dominkovica koji nije obicni navijac nego PREDSJEDNIK N/F Saveza jedne DRZAVE!!!
dinash
Posts: 2002
Joined: 03/10/2002 00:00
Location: ljubljana
Contact:

#22

Post by dinash »

neka on navija za koga hoce, u kuci. dok god je sluzbenik republike bosne i hercegovine, nesto ovako si ne moze dopustiti u javnosti. (i) ovo je potez za crveni karton. sramota.
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#23

Post by Harrys »

:D Strong,za koga ti navijas na ovom svjetskom prvenstvu.
Ja sam izabrao da navijam za Svicarsku.Evo sam objesio i zastavu na balkon i kupio drzavni dres.Za mene je ovo samo jedan sportski dogadjaj i nista drugo,bez politikanstva.Kad bi se stvari tako posmatrale mnogo toga bi se lakse prozvakalo. :D

Dobri komsijski odnosi.
Image
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#24

Post by Harrys »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Bolan Harrys nije poenta da li BiH ucestvuje na WM-u ili ne, dok mi ti nisi rek'o ja mislio da ucestvuje :wink:, vec da je u ovoj zemlji generalno postalo nepopularno navijati za BiH u bilo kom smislu... :roll:
Slazem se sa tobom da je ovo ozbiljna tema za diskusiju ali za takmicenja u kojem ucestvuje nasa reprezentacija BiH.
Slazem se da se moze i diskutovati o moralnosti postupka predsjednika Fudbalskog Saveza zbog njegove funkcije,ali ne i za sve one koji navijaju na ovom SP za Hrvatsku.Zasto bi njih drugacije tretirali od onih koji navijaju za Brazil,Njemacku,Italiju itd.
Meni je jucer bilo svejedno,ko ce pobjediti,Portugal ili Holandija,Ali posto imam prijatelja Portugalca,navijao sam da pobijedi Portugal,zbog njega,kontas. :D
Kong
Posts: 36
Joined: 28/09/2003 00:00

#25

Post by Kong »

Harrys wrote::D Strong,za koga ti navijas na ovom svjetskom prvenstvu.
Ja sam izabrao da navijam za Svicarsku.Evo sam objesio i zastavu na balkon i kupio drzavni dres.Za mene je ovo samo jedan sportski dogadjaj i nista drugo,bez politikanstva.Kad bi se stvari tako posmatrale mnogo toga bi se lakse prozvakalo. :D
Harrys , Strong je upravu. Ja sam Hrvat iz BiH i meni je normalno i logično da navijam za Hrvatsku na SP-u. Ne vidim zašto bi to nekom smetalo (a ako kome i smeta libo me racku). Ali s Iljom je druga priča. On je predsjednik F/NSBiH , nije obični navijač. Pojaviti se u dresu druge države na navijačkoj tribini za mene je , blago rečeno , neukus.

U Švicarskoj ima dosta Nijemaca , ali sumnjam da bi Beckenbauera mogli vidjeti u švicarskom dresu.
Locked