Nek' vrate Maida, samo ne Slavka
X FACTOR Adria
Moderator: anex
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#926 Re: X FACTOR Adria
Jooooooooooooooj ne Slavkoooooooo
Nek' vrate Maida, samo ne Slavka
Nek' vrate Maida, samo ne Slavka
-
safran
- Posts: 2538
- Joined: 19/08/2006 22:25
#927 Re: X FACTOR Adria
Averus wrote:Jooooooooooooooj ne Slavkoooooooo![]()
![]()
Nek' vrate Maida, samo ne Slavka
fakat od ovo troje u Željkovoj grupi ne znam koga bih neradije gledala/slušala
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#928 Re: X FACTOR Adria
Ilmica na 12:30...

Razvali i Željka i pjesmu mu...nevjerovatno
- magi87
- Posts: 188
- Joined: 23/07/2011 11:43
#929 Re: X FACTOR Adria
Haris odustao od takmicenja?! 
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#930 Re: X FACTOR Adria
Hoce li veceras neko ispasti ili ce i oni praviti po dvije emisije sedmicno?
-
DistantDreamer
- Posts: 9
- Joined: 07/01/2014 13:32
#931 Re: X FACTOR Adria
Nije Haris odustao, to je bila sala... A jedna emisija sedmicno, danas ce prvo ispasti troje od 4 koji se vracaju, pa ce jos 1 od preostalih 13 da ispadne i onda do kraja, do top 3, ispada po 1 nedeljno 
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#932 Re: X FACTOR Adria
Hvala. 
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#933 Re: X FACTOR Adria
a odakle ti distantdr znas sve ovo???
ono samo malo trollas ili???
ti se reg ovdje bas da nama javis eto ono maksuzija ko je i ko nije prosao
pratim joksimovica na twitteru i od kada je bilo ono izbacivanje/prolazak ... od tog dana obasipaju ga samo ljudi koji zele da se vrati Maid, onog izvjestacenog pokusajnika da pjeva i glumi niko skoro nije pomenuo
ono samo malo trollas ili???
ti se reg ovdje bas da nama javis eto ono maksuzija ko je i ko nije prosao
pratim joksimovica na twitteru i od kada je bilo ono izbacivanje/prolazak ... od tog dana obasipaju ga samo ljudi koji zele da se vrati Maid, onog izvjestacenog pokusajnika da pjeva i glumi niko skoro nije pomenuo
-
DistantDreamer
- Posts: 9
- Joined: 07/01/2014 13:32
#934 Re: X FACTOR Adria
Registrovao sam se ovde jer se diskutuje o X faktoru koji pratim, a znam te stvari jer su vec bile probe i znam ko je bio na probama... Slavka je produkcija izabrala, ovo glasanje preko fejsa uopste nije bilo bitno, isto kao sto su trazili da se glasa koja kategorija ce kojeg mentora da dobije, a te emisije su snimljene jos mesec dana pre toga...
Tu informaciju mi je licno Slavko Kalezic rekao, a ako je tolika budala da laze o takvoj stvari, onda je to tuzno
Osim sto mi je rekao, imam informaciju i da je Slavko imao probe za veceras, kao sto su imali i Jana i Luka i Milos Bajat 
btw to sto ljudi obasipaju Zeljka da se vrati Maid ima efekta isto koliko i Zeljkovi pokusaji da pobedi na Evroviziji... Ne odlucuje on ko se vraca
btw to sto ljudi obasipaju Zeljka da se vrati Maid ima efekta isto koliko i Zeljkovi pokusaji da pobedi na Evroviziji... Ne odlucuje on ko se vraca
- Kal El
- Posts: 6292
- Joined: 07/04/2013 21:49
#935 Re: X FACTOR Adria
U koliko je večeras na Pink BH?
Sent from my LT26i using Tapatalk
Sent from my LT26i using Tapatalk
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#936 Re: X FACTOR Adria
nisam ni mislila da odlucuje zeljko nego sam konstatovala da postoji potraznja za maidom a da slavka igranku niko nije trazio niti se za njega raspitivao
veceras ce biti odluceno da li ce se neko i ko ce se vratiti tako da su svi vjezbali valjda
a to sto ti nisi vidio i koga si vidio ...
btw
zar niste vi ugovorima vezani da sutite o ucesnicima i svemu slicnom???
veceras ce biti odluceno da li ce se neko i ko ce se vratiti tako da su svi vjezbali valjda
a to sto ti nisi vidio i koga si vidio ...
btw
zar niste vi ugovorima vezani da sutite o ucesnicima i svemu slicnom???
-
DistantDreamer
- Posts: 9
- Joined: 07/01/2014 13:32
#937 Re: X FACTOR Adria
Zasto bih ja kao fan i prijatelj neciji bio obavezan da cutim... Nisam deo ovog takmicenja...
Da bas ce produkcija da zove sve takmicare da spremaju nastup hahahahahaha... Kakve gluposti... Svi vezbaju
Da bas ce produkcija da zove sve takmicare da spremaju nastup hahahahahaha... Kakve gluposti... Svi vezbaju
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#938 Re: X FACTOR Adria
a zasto ih ne bi zvali? to je posao produkcije da omoguci svima
izvini jel ti znas da ovaj show rade stranci, nije ovo zmbt ili farma pa da ore pink kako njima godi
nije da sam toliki fan maida pa da mi je u interesu samo ne volim da tako padobranski neko dodje registruje se (pored mora srpskih foruma koji vrve o faktoru) samo da bi nama saopstio vijesti
btw neko je pitao
veceras u 21.15 pocinje live
izvini jel ti znas da ovaj show rade stranci, nije ovo zmbt ili farma pa da ore pink kako njima godi
nije da sam toliki fan maida pa da mi je u interesu samo ne volim da tako padobranski neko dodje registruje se (pored mora srpskih foruma koji vrve o faktoru) samo da bi nama saopstio vijesti
btw neko je pitao
veceras u 21.15 pocinje live
-
DistantDreamer
- Posts: 9
- Joined: 07/01/2014 13:32
#939 Re: X FACTOR Adria
Koliko jadno ponasanje... Prvo, ja bih se registrovao vratio se Maid, ne vratio, znao ja da li se vraca ili ne, jer pratim X faktor US, UK i Australiju, tako da nema potrebe da mi objasnjavas ko ovo radi... Ali naivno je od tebe sto mislis da ce produkcija da radi jos 8 bespotrebnih nastupa kad se vec par dana dok su probe zna ko je prosao dalje... Oni pokusavaju to da sakriju od medija, ali naravno uvek negde procuri informacija. Ja ovde nikog nisam uvredio, a napadnut sam sto sam dosao na bosanski forum... gospode boze.... Clan sam i sprskih i bosanskih i hrvatskih i makedonskih pa nisam nigde pitan sto sam dosao ovde
Samo si me ti doduse to pitala, ostali nemaju problema sa mnom, tj. nisu se izjasnili da imaju...
To sto si ti dozivela da sam se ja registrovao da bih ti rekao vesti, to je tvoj problem...
To sto si ti dozivela da sam se ja registrovao da bih ti rekao vesti, to je tvoj problem...
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#940 Re: X FACTOR Adria
Pocelo 
-
jastuk1
- Posts: 3855
- Joined: 17/09/2010 14:38
#941 Re: X FACTOR Adria
We are the world... Meek, boring and 
- Kal El
- Posts: 6292
- Joined: 07/04/2013 21:49
#942 Re: X FACTOR Adria
Ilma glavna

Oj neee,on voditelj :S
Sent from my LT26i using Tapatalk
Oj neee,on voditelj :S
Sent from my LT26i using Tapatalk
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#943 Re: X FACTOR Adria
Ej tvoj drugo slavko je vjezbao da bude voditelj a ne ucesnik
Btw nisam nikako rekla da nisi pozeljan ovdje cak naprotiv!
Btw nisam nikako rekla da nisi pozeljan ovdje cak naprotiv!
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#944 Re: X FACTOR Adria
Joj. DistantDreamer će se morati opet registrovati.
Slagao ga Kalezić
I kakva je ovo patetika na početku ?! Strašno.
Slagao ga Kalezić
I kakva je ovo patetika na početku ?! Strašno.
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#945 Re: X FACTOR Adria
Iskreno, nek je slavko voditelj bolji je od onog strkljavog prijasnjeg koji se smota nakon prve prostoprosirene recenice
-
jastuk1
- Posts: 3855
- Joined: 17/09/2010 14:38
#946 Re: X FACTOR Adria
Crkajem od smijeha. Pa zar nemogoše nać nekog sa malo širim glasom za voditelja. ooooooooooooooo Ne trebaju mu ove ovolike pauze...De ba malo brže... Nije evrovizija...

-
DistantDreamer
- Posts: 9
- Joined: 07/01/2014 13:32
#947 Re: X FACTOR Adria
Sto bih se opet registrovao? On bruka sebe sto laze ljude hahaha
ali svakako da me nije potpuno slagao... Covek je ispao a eto voditelj je 
- Kal El
- Posts: 6292
- Joined: 07/04/2013 21:49
#948 Re: X FACTOR Adria
Mene stid gledati gaPartizzanka wrote:Iskreno, nek je slavko voditelj bolji je od onog strkljavog prijasnjeg koji se smota nakon prve prostoprosirene recenice
Ja ovu Krisitnu ne podnosim više...draža mi je pak Emina
Sent from my LT26i using Tapatalk
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#949 Re: X FACTOR Adria
voditelj je iritantan strasno 
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#950 Re: X FACTOR Adria
Pa drugovi prvi je live
Mozda momak nije prije ovo radio
Sta su trebali, nikolinu pisek!?
Mozda momak nije prije ovo radio
Sta su trebali, nikolinu pisek!?
